PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاهکار جذاب پیانو دنیا این بار توسط Eric Chen

stormarena
Friday 28 June 2013, 10:55 AM
گر آلبوم فیلم Winter Sonata که یک فیلم کره ای بسیار زیبا میباشد رو گوش کرده باشید مطمئنا با معروفترین و قشنگ ترین اثر این آلبوم که آهنگی به نام From The Beginning Until Now میباشد نیز آشنا میباشید
این اتر زیبا و شنیدنی که به نظر من جزء بهترین آهنگ های پیانو دنیا لقب میگیره چون استاد عزیز پیانو دنیا آقای ریچارد کلایدرمن نیز به ریمیکس این آهنگ قشنگ و شنیدنی پرداخت و با همراه ویولن جیمز لست یک اثر به یاد ماندنی رو خلق نموده اند
از زیبایی این اثر من هر چی بگم کم گفتم اما به این نکته بسنده میکنم که آقای Eric Chen پیانیست معروف کره ای نیز با یک لطافت خاصی این اثر رو دوباره اجرا کرده که طعم دلنشین دیگری به این اثر داده است و شنونده را مجذوب هنر نمایی پیانو خود می نماید
ما برای شما این قطعه پیانو زیبا رو آماده نموده ایم که امیدواریم مورد پسند واقع گردد همچنین ۲ ریمیکس متفاوت از این اثر که توسط ریچارد کلایدرمن و همچنین اثر اصلی این آهنگ که مربوط به فیلم کره ای Winter Sonata میباشد رو نیز در پایین مطلب میگذاریم که امیدواریم مورد پسند واقع گردد.

دانلود آهنگ پیانو Eric Chen (You can see links before reply[TopsMusic.ir].zip)

دانلود آهنگ پیانو ریچارد کلایدرمن (You can see links before reply)

(You can see links before reply)
دانلود آهنگ فیلم Winter Sonata (You can see links before reply)

منبع مطلب : تاپس موزیک (You can see links before reply)

(You can see links before reply)