PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست پاسخ تمارین تئوری موسیقی پرویز منصوری

kastorvapolux
Monday 1 July 2013, 08:05 PM
سلام.پاسخ تمارین پایان فصل تئوری موسیقی پرویز منصوری موجوده؟

paris_k
Monday 1 July 2013, 08:11 PM
منم شدیدا بهش احتیاج دارم ....

r_a_m_i_n
Tuesday 2 July 2013, 10:16 AM
درود جایی که فکز نکنم آماده و خل شدش موجود باشه..اما شما بگین توی کدوم سوالاتش مشکل دارید..تا من جوابهاشون رو بگم بهتون

kastorvapolux
Tuesday 2 July 2013, 10:58 AM
متشکرم :) به این جهت گفتم که از حل درست تمارین اطمینان داشته باشم .متشکرم پس من اگه سوالی داشتم مزاحمتون خواهم شد :)ممنون

melika1377
Tuesday 2 July 2013, 11:18 AM
سلام دوستان یعنی هیچ جایی پاسخ سوال ها گفته نشده؟
منم دارم این کتاب رو مطالعه میکنم
ولی تو حل تمرین هاش خیلی شک دارم

paris_k
Tuesday 2 July 2013, 11:19 AM
چه خوب
مرسی

r_a_m_i_n
Wednesday 3 July 2013, 07:24 PM
متشکرم :) به این جهت گفتم که از حل درست تمارین اطمینان داشته باشم .متشکرم پس من اگه سوالی داشتم مزاحمتون خواهم شد :)ممنون خواهش میکنم.....من اگه سوالی رو پاسخش رو بلد نباشم که میگم بلد نیستم..اگرم بلد باشم مطمئن باشید 100% درسته...

- - - Updated - - -

سلام دوستان یعنی هیچ جایی پاسخ سوال ها گفته نشده؟ منم دارم این کتاب رو مطالعه میکنم ولی تو حل تمرین هاش خیلی شک دارم سعی کنید خودتون حل کنید در ابتدا...بعدش جوابتون رو روی سایت قرار بدید و با جواب دیگران مقایسه کنید..در آخر هم من جواب درست رو میگم...اینطوری فکر میکنم تاثیر یادگیریش بهتر باشه.... درضمن تمرینات کتاب نظری به موسیقی روح الل خالقی هم خیلی خوب و مفیده...اگه بتونید حل کنید..اما اونها یکم سخت تره

melika1377
Wednesday 3 July 2013, 11:28 PM
ممنون دوست عزیزم

ahmedi
Tuesday 17 September 2013, 08:21 AM
منم شدیدا بهش احتیاج دارم ....

چرا پس هیچ کس جواب تمرینها رو مثلا کامل فصل دو به بعد رو نزاشته...امیدوارم کسی به داد ما برسه

paris_k
Wednesday 30 October 2013, 08:08 PM
چرا پس هیچ کس جواب تمرینها رو مثلا کامل فصل دو به بعد رو نزاشته...امیدوارم کسی به داد ما برسه
من بابت تاخیرم متاسفم ولی قول میدم تا پایان هفته اخیر پاسخ تمارین رو تا پایان فصل 4 بزارم. از دوستان دیگه که گفتن پاسخ صحیح تمرین هارو میدونن خواهش میکنم من رو در تکمیل این تاپیک یاری کنن. متشکرم

malos
Tuesday 29 April 2014, 08:34 PM
سلام ب همگی کجاست جواب این سوالات :12::12::12:

- - - Updated - - -

من بابت تاخیرم متاسفم ولی قول میدم تا پایان هفته اخیر پاسخ تمارین رو تا پایان فصل 4 بزارم. از دوستان دیگه که گفتن پاسخ صحیح تمرین هارو میدونن خواهش میکنم من رو در تکمیل این تاپیک یاری کنن. متشکرم

کو کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ت