PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تا سوال در مورد گیتار الکتریک (مهم )

orache
Friday 12 July 2013, 10:57 AM
سلام به همگی من چند تا سوال داشتم در مورد گیتار الکتریک و خریدش من اصلا هیچ چیزی از گیتار که چه از موسیقی نمیدونم لطفا کمکم کنید
1_ فقط از گیتار الکتریک خوشم میاد و سبک هم فقط متال به نظر شما یهو اینو یاد بگیرم اشکالی داره ؟؟ یعنی دیگه اول سراغه پاپو کلاسیکو اینا نرم یهو برم الکتریک ؟؟
.
2_ به عنوان اولین گیتار چقدر خرج کنم براش خوبه ؟؟ یعنی تا 2 - 3 سال دیگه میخام عوضش کنم (البته سال بعد میخام بخرم ) دست دوم چقدره ؟؟ مارک خوبش من میخام گیتارم این شکلی باشه You can see links before reply
.
3_ احتیاجه پیش یک استاد بریم ؟؟ نمیشه خود اموزش گرفت و خودمون تو خونه یاد بگیریم ؟؟
.
4_ چند سال طول میکشه که رو قلتک بی افتیم یعنی بتونیم خوب و بدون نقص آهنگ بزنیم ؟؟
ممنون از دوستان

petrucci4eva
Friday 12 July 2013, 01:46 PM
سلام به همگی من چند تا سوال داشتم در مورد گیتار الکتریک و خریدش من اصلا هیچ چیزی از گیتار که چه از موسیقی نمیدونم لطفا کمکم کنید
1_ فقط از گیتار الکتریک خوشم میاد و سبک هم فقط متال به نظر شما یهو اینو یاد بگیرم اشکالی داره ؟؟ یعنی دیگه اول سراغه پاپو کلاسیکو اینا نرم یهو برم الکتریک ؟؟
.
2_ به عنوان اولین گیتار چقدر خرج کنم براش خوبه ؟؟ یعنی تا 2 - 3 سال دیگه میخام عوضش کنم (البته سال بعد میخام بخرم ) دست دوم چقدره ؟؟ مارک خوبش من میخام گیتارم این شکلی باشه You can see links before reply
.
3_ احتیاجه پیش یک استاد بریم ؟؟ نمیشه خود اموزش گرفت و خودمون تو خونه یاد بگیریم ؟؟
.
4_ چند سال طول میکشه که رو قلتک بی افتیم یعنی بتونیم خوب و بدون نقص آهنگ بزنیم ؟؟
ممنون از دوستان

این سوالا رو قبلا هم جواب دادن همه...
تو تاپیکا بگرد پیدا می کنی...
من خیلی مختصر جوابت رو میدم.
شروع با گیتار الکتریک هیچ اشکالی نداره گیتار آکوستیک هم کنارش باشه خوبه البته.. هیچ ربطی هم ندارن اینا بهم پاپو کلاسیک و اینا فقط پنجت خیلی قوی میشه که به درد الکتریک هم محدود می خوره تکنیکاشون هم 99٪ متفاوتن. هر چی بیشتر پول داشته باشی بهتر برای شروع با 2-3 تومن می تونی یه چیز معمولی بخری که کارتو راه بندازه راحت اگه بتونی 5-6 بدی که دیگه خیلی دستت باز میشه.
اگه پول کم داری با 2 تومن هم میشه چیزی جمع کرد ولی توقع نباید داشته باشی..
مارک خوب گیتار خیلی زیاده مارک بد ما نداریم! ولی برای متال فندر رو قطعا من پیشنهاد نمی کنم( اون عکسی رو که گذاشتین.)
قطعا برای شروع اولش باید بری کلاس چون تنهایی خیلی سخته و سرعتت پایین میاد تو پیشرفت ولی بعد 1-2 سال دیگه کامل مسلطی و می تونی بدون استاد خیلی خوب پیش بری.. البته میشه تو خونه کار کرد و آموزش گرفت ویدیو هم پره برای آموزش یوتیوب و ..ولی برای شروع بهتره بری کلاس.
این که چند سال طول میکشه رو قلتک بیفتیم بستگی به تمرین روزانه شما و استعداد شما داره... که استعداد بیشتر تو آهنگ سازی و ... شاید تاثیر داشته باشه تا نوازندگی... نوازندگی شاید90٪ تمرین باشه.
با 4 ساعت تمرین مفید روزانه و مدارم در عرض 2 سال به جای خیلی خوبی میشه رسید. آهنگ هم معیار باید مشخص شه کدوم گیتاریست کدوم گروه...چه سبکی...
قلتک افتادن هم اگه روزی 4 ساعت تمرین کنی بعد 1 سال دستت روون میشه راحت.