PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید گیتار بودجه 1600

ali_love_guitar
Saturday 13 July 2013, 01:23 PM
سلام دوستان عزیز!
راهنمایی کنید با بودجه 1500 1600 چه گیتاری برای فلامنکو میشه خرید
ممنون

hamidzbh
Sunday 14 July 2013, 02:03 AM
salam age betoni ye dast saz begiri khobe

ali_love_guitar
Sunday 14 July 2013, 09:07 AM
salam age betoni ye dast saz begiri khobe
منظورتون دست ساز ایرانیه؟
اگه اره از چه سازنده ای
راستی نظرتون راجب ساز التامیرا چیه؟
You can see links before reply

قیمت کردم نمایندگی میگه 1420

yohanovic
Sunday 14 July 2013, 04:24 PM
yek sazande hast be name Malek mohamadi ,,karesh kheyli khoobe gheymatesham khoobe ,,,mikhayn shomare ro bedam

ali_love_guitar
Sunday 14 July 2013, 06:41 PM
yek sazande hast be name Malek mohamadi ,,karesh kheyli khoobe gheymatesham khoobe ,,,mikhayn shomare ro bedam

ممنون مگه ایشون ساز فلامنکو هم میسازن؟
فکر کنم ایشون بیشتر کلاسیک میسازن
یه لطف کن حدود قیمتاشم بگو مرسی

hamidzbh
Monday 15 July 2013, 01:00 AM
منظورم ساز ایرانی بود.چون با افزایش قیمت دلار شما داری پول زیاد میادی ولی کیفیت صدا به همون اندازه دریافت نمیکنی.

farzen2
Wednesday 31 July 2013, 01:01 PM
ba 1 toman chi mishe gereft?!
mn dg herfei mizanam,5sale daram mizanam,sabr konam ta biad pain gheimata ya bram bgiram alan!??!

vicenteamigo
Tuesday 10 December 2013, 11:29 AM
سلام
اگه اصفهان هستی که می تونم آدرس بدم یه جا گیتار های کیفیت بالا مثل رودریگز های حرفه ای رو که قیمت 2500 و این حدودا دارن رو تمیز و بی عیب و نقص می تونی تو حدود 1600 تا 1800 پیدا کنی ولی در کل توی ایران تنها چند نفر ساز درست می سازن و به هر کسی نمیشه اعتماد کرد.
یکی از دوستان من ساز سفارش داد از تهران براش آوردن و دست ساز هم بود 8 تومن پولشو داد ولی بعد از حدود یک سال و نیم چوبش ترک برداشت!!!!!

تو این حدود گیتار های رودریگز رو پیشنهاد میکنم که البته باید بین مدل های مختلفش بگردید و همچنین اگر خواستید توی کرج می تونم به شما سازنده مطمئن معرفی کنم ولی فکر کنم خودتون بدونید که یه سازنده مطمئن قیمت پایین هم نمی گیره

shahrak
Wednesday 25 December 2013, 11:30 PM
دوستان مخصوصا از جاهایی که گیتار ارزون میدن خرید نکنید امشب توی جمهوری انتونیو سانچز 1018 آک دیدم 1700!!! حالا دلیل فروشنده چی بود؟ اندازه سر سوزن یه جای گیتار که اصلا معلوم هم نبود یکم پلی استرش توو رفته بود. مطمئنم اینم کار خودشون بود تا هر جور شده اون سازارو رد کنن . گالری موج زیر پل حافظ. گیتار چینی یا تقلبی معلومه . مخصوصا از لیبل داخلش. جدای صدا جنس و طرح کاعذ لیبل گیتار اصل با تقل متفاوته

hamidzbh
Monday 31 March 2014, 10:19 PM
سازنده های داخلی هم ساز هاشون خوبه.تعریف از خود نباشه برای یکی از دوستان که فلامنکو کار میکنن و تقریبا استاد هستن یک ساز ساختم که سازه اولشون هست به گفته خودشون گه همین صدا رو تو بازار از یه سازه دیگه میگرفتن باید 4 میلیون هزینه میکردن البته زمانی که دلار 1200 بود.من اون سازو با 600 تومن براش ساختم الان چند ساله داره هیچ مشکلی هم نداره.با اینکه برای سازش از لاک استفاده کردم.