PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسئول جدید بخش راک/متال و جز/بلوز

Hes_r
Friday 19 July 2013, 11:28 PM
با سلام

امیدوارم حال همه ی شما عزیزان خوب باشه.

در راستای تقویت تیم مدیریت انجمن ، دوست خوب و بزرگوارم آقای فرشاد علمی انواری با آی دی FMETAL از این به بعد مدیر بخش های راک/متال و جاز/بلوز خواهند بود ، امیدوارم با همکاری همه شما کابران عزیز و زحمات ایشون این بخش ها به بهترین نحو ممکن پیشرفت و کارای داشته باشن.

از ایشون و زحماتشون هم تشکر می کنم ، امیدوارم که موفق باشند.

شاد باشید

Honey_Shababi
Friday 19 July 2013, 11:31 PM
تبرییییییک میگم فرشاد جان

با آرزوی موفقیت برای شما

pooriaakbari1989
Friday 19 July 2013, 11:31 PM
فرشاد جان حسابی تبریک میگم...بسیار برازندست...موفق باشید دوست عزیز :)

aftaban
Friday 19 July 2013, 11:49 PM
فرشاد جان، خیلی تبریک آقا.با بهترین آرزوها گیتارت همیشه پر سر و صدا باشه دوست عزیز.

dime
Friday 19 July 2013, 11:50 PM
تبریک میگم آقای فرشاد ..

Amir
Saturday 20 July 2013, 01:03 AM
آقا ما قلبمون ضعیفه ها
چقدر خبر خوش آخه هی پشت هم ؟
تبریکات مِنی زیاد

mohsen741
Saturday 20 July 2013, 01:29 AM
سلام به همه...
بسلامتيه انجمن...

عمو فرشاد خودمون يدونست...

HamedSedighi
Saturday 20 July 2013, 03:08 AM
تبریک میگم ، موفق باشید :)

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 08:08 AM
آقا اینجا مهمونیه؟!!

Hes_r عزیز، ممنون از زدن این تاپیک. ایشالا که اون دو تا انجمن به خوبی‌ انجمن‌های دیگه خواهد شد. کار سختی در پیش دارم چون بخش‌های دیگر رو استادانی در دست گرفته اند که از بهترینها هستند.

پوریای عزیز، سپاسگزارم عزیزم. در کنار شما دوستان مطمئناً سعی‌ دو چندانی برای موفقیت خواهم کرد.

هانی عزیز، قبلا در یک پیام خصوصی گفتم، اینجا هم بد نیست که دوباره ذکر کنم که "از حسن نظرت نسبت به خودم، بسیار سپاس گذارم".

استاد aftaban گرامی‌، این گیتار ما همیشه سر و صداش گوش فلک که نه، همسایه‌ها رو کر کرده! ایکاش یکمی از صدای دلنواز ویولون شما یاد می‌گرفت!

Dime عزیز، ممنونم. ایشالا با کمک شما دوستان یه رونقی به این دو تا انجمن بدیم که خیلی‌ دارن خاک می‌خورن. نظرت چیه؟ هستی‌؟

امیر خان شما که جوونی‌ عمو که؟! قلب درد چرا؟ حالا عجالتا دوستا قرص "نیترو" در جیب مبارکه گذاشته، مبادا کسالتی عارض شود! تشکرات منی‌ بسیار فراوان.

محسن جان مرسی‌ عمو. بابا ما که در قبال هنر شما "نیم" هم نیستیم که عمو جان.

حامد عزیز، به کمکتان نیاز داریم این هوا! از اونجایی که قبلا مسئول بودین، بسیار خوشحال میشم که از تجربیاتتون استفاده کنم.

emocean9
Saturday 20 July 2013, 08:13 AM
آقا مباركه... منتظر اين خبر بودم ايشاا... موفق باشي سرت هم شلوغتر ميشه:redguitar:

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 08:32 AM
ممنون emocean9 عزیز. میگم آقا چه نشسته‌ای که کار بسیار داریم. شما که از خوش سلیقه‌های این سبک‌ها هستین، این بخش‌ها رو فراموش نفرمایین لطفا. به کمکتون در سر پا کردن این دو بخش بشدت نیازمندیم.

Spiritual
Saturday 20 July 2013, 09:05 AM
موفق باشید

piano4all
Saturday 20 July 2013, 09:10 AM
من هم تبریک میگم . امیدوارم سایت هر روز بهتر از قبل فعالیت داشته باشه .

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 09:14 AM
ممنون Spiritual عزیز.

- - - Updated - - -

مرسی‌ piano4all عزیز. در کنار شما دوستان، این سایت به اوج خواهد رسید.

meysam-lamster
Saturday 20 July 2013, 10:05 AM
تبریک میگم فرشاد جان موفق باشید :)

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 10:13 AM
ممنونم میثم عزیز. لطفا دانسته‌های خودت رو از ما دریغ نکن که بسی‌ احتیاج داریم بهشون.

M_T
Saturday 20 July 2013, 11:12 AM
سلام

واقعا خلاء یک مدیر خوب در این بخش پرطرفدار حس می شد.

آقا فرشاد بهت تبریک میگم، امیدوارم با مدیریت و حضور خودت تنور این بخش رو گرم تر از قبل بکنی.

برات آرزوی موفقیت می کنم.

ارادتمند
مجتبی
:am

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 11:23 AM
ممنون مجتبی عزیز. آدم حرف‌های شما رو بشنوه و قوت قلب نگیره؟ محاله. ممنونم دوست عزیزم.

mgh_45
Saturday 20 July 2013, 11:42 AM
سلام.
براتون آرزوی موفقیت میکنم:41:

Favilla
Saturday 20 July 2013, 12:01 PM
تبریک میگم به جناب آقای فرشاد و آرزوی موفقیت در تمام ابعاد زندگی رو براشون دارم .

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 12:05 PM
^^^^

mgh_45 عزیز ممنونم. فراموش نکنید که تمامی انجمنهای این فروم، به تلاش و حضور فعال شما عزیزان نیاز داره. موفق و فعال باشید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز Favilla, ممنونم. دورادور ناظر و خواننده پست‌های شما هستم. همکاری در کنار دوستان دانائی همانند شما و دوستان دیگر، افتخار بزرگیست که نصیبم شده.

lakshemi
Saturday 20 July 2013, 05:17 PM
سلاممممممممممممم آخ جون بازم مدیر جدید!!! من الآن از درمانگاه اومدم، حالم جا اومد از شنیدن این خبر خوب! آقا فرشاد عزیز ببخشید دیر دارم می گم. مبارکا باشه. انشالله موفق و پیروز باشید و ما همیشه خبرای خوب در بخش شما بشنویم. با آرزوی بهترین ها برای شما فرشاد عزیز. خوش رهونا

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 06:04 PM
^^^^
ممنونم lakshemi عزیز. عجب انرژی بالایی دارین شما. خدا بد نده، چرا رفته بودین درمانگاه؟

Scourge
Saturday 20 July 2013, 06:48 PM
منم از طرف خودم تبریک میگم آقا فرشاد :) امیدوارم این شروعی باشه برای پربار و فعال شدن دوباره ی این قسمت انجمن با کمک همه ی دوستان!
این روزا که خبرای خوب خیلی زیاده، آینده ی نت آهنگ هم از همیشه درخشان تر به نظر می یاد! :)

FMETAL
Saturday 20 July 2013, 07:07 PM
^^^^
ممنونم scourge عزیز. والا بدون حضور شما دوستان، این دو تا انجمن رونقی نخواهد گرفت. پس لطفا به مقدار متنابهی فعالیت خود را افزایش داده، همگی‌ را خوشنود فرمایید! بازم ممنونم دوست عزیزم.

Yngwie_5
Sunday 21 July 2013, 11:29 AM
تبریک میگم فرشاد جان.

kiansolo
Sunday 21 July 2013, 11:42 AM
FAMETAL,,,,,,,dorod va tabrike arz mikonam salamati ba arezoye balaborde keifi mosighi dar in sabk .....movafagh va piroz bashid

FMETAL
Sunday 21 July 2013, 01:42 PM
Yngwie_5 عزیز. ممنونم.ایشالا که شما فعالیت تون رو در این دو تا انجمن از ما دریغ نکنید و پیوسته شاهد ارسال‌های پر بار شما باشیم. در خدمتم عزیز.

کیان عزیزم، مثل همیشه با محبتی. ممنون و امیدوارم که هرچند شما انگاری کمتر به اون دو تا انجمن سر میزنی‌، ولی‌ در رفع اشکالات، ما رو از نظراتت بی‌ بهره نگذاری. مرسی‌.

maryambanu
Sunday 21 July 2013, 02:54 PM
سلام تبریک میگم، میشه به کسایی که تازه عضو شدن کمک کنید

FMETAL
Sunday 21 July 2013, 03:19 PM
مرسی‌ maryambaanu. والا من خودم هم یه دو هفته‌ای میشه که اینجا عضو شدم. ولی‌ اگر کاری از دستم برمیاد، بگین، از کمک کردن دریغ نخواهم کرد. یعنی‌ اینجا کسی‌ از کس دیگه کمک دریغ نمیکنه. جواب درخواستتون رو هم ندونم، یا خودم پرس و جو می‌کنم، یا کسی‌ که میتونه بهتون بهتر از همه کمک کنه رو معرفی‌ خواهم (خواهیم) کرد. باز هم خوش آمدید. الان چیزی لازم دارید؟

blackfelt
Sunday 21 July 2013, 03:39 PM
با اینکه تازه اومدم بازم تبریک میگم:5:

FMETAL
Sunday 21 July 2013, 03:50 PM
blackfelt عزیز، اولا خیلی‌ ممنون بابت تبریک. دوم بسیار خوش آمدی و ایشالا که احساس راحتی‌ داشته باشید. سوما بنده به شخصه منتظر فعالیت شما در انجمنهای Rock / Metal هستم. ما رو بی‌ نصیب نگذارید.

mozik
Sunday 21 July 2013, 06:38 PM
تتتتتتتتتتتتتتتتتتتبببببب ببببببببببببببررررررررررر ررررررررررررررررررررییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییککککککک کککک:redguitar:کککک

FMETAL
Sunday 21 July 2013, 09:01 PM
موزیک عزیز، ممنون. ایشالا اینجا بهتون خوش بگذره.

rezaazr
Monday 22 July 2013, 02:51 AM
:53:فرشاد جان:53: بنده هم تبريك عرض ميكنم و موفق باشيد

FMETAL
Monday 22 July 2013, 07:16 AM
rezaazr عزیز، ممنونم.لطف کردین.