PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: به نظرتون دیگه کلاس نرم ؟؟

Amir
Tuesday 7 August 2007, 03:31 PM
سلام دوستان

من 6 سال و اندی هست که ویولن ایرانی میزنم

کتاب ردی? تجویدی رو زدم و الان آخرای ردی? یک صبا هستم

به نظر شما من می تونم بدون استاد ادامه بدم ؟؟

استاد ?علی رو با اینکه خیلی سرشناسه به دلیل مسائلی چند روزیه کنار گذاشتم

از طر?ی هم چند تا استاد هم هستند که می تونم باهاشون ادامه بدم

به نظر شما من می تونم بدون استاد ادامه بدم ؟؟

Hes_r
Tuesday 7 August 2007, 05:21 PM
به نظر من این میتونه نظر شخصی باشه و سطح آمادگی

باید ببینی که مثلا تا حالا دستگاه ها رو بدون کمک استاد هم میتونستی بزنی ؟؟؟

hichnafar
Tuesday 7 August 2007, 08:23 PM
البته من چیززیادی ازایرانی نمی دونم وکلی می گم که خودتون اگه ?کرمی کنیدکه می تونید،تنهایی بزنید،اماممکنه نکات ریزی روکه یک استادمی تونه درسطوح پیشر?ته یادبده ازدست بدید.

Hes_r
Tuesday 7 August 2007, 09:49 PM
آمیرجان به جز اون سوالی که گ?تم بگو که تا حالا توی ردی? تجویدی راست کوک کار کردی ؟؟

چون کتاب 2 بیشترش راست کوک هست .

Amir
Tuesday 7 August 2007, 10:02 PM
آره عزیز نص? کتاب تجویدی راست کوکه

البته ?کر می کنم برای یاد گیری تمام کوک های راست و ایرانی باید از استاد کمک بگیرم

Amir
Tuesday 7 August 2007, 10:41 PM
به هر حال ?کر می کنم پیش یه استاد باشم بهتره

ردی? 2 رو می گن خیلی سخته و کمر آدم رو میشکونه

البته استاد ?علی پیشنهاد میکه اول 3 رو بزنم بعد 2

Sina_Eftekhari
Tuesday 7 August 2007, 10:50 PM
من بانظر nice_girl موا?قم.
البته امير جان من نه تجربه شما را در نوازندگي دارم و نه چيز زيادي از ويولون ميدانم اما قبلا خيلي براي من پيش آمده بود كه ?كر كنم از نظر تكنيكي به حدي رسيدم كه بتوانم به تنهايي و بدون استاد نوازندگي را ادامه دهم اما بعد از مدت كوتاهي مي?هميدم كاملا در اشتباه بودم و بسياري از نكات ظري? در نوازندگي هستند كه بايد بتدريج آموخته شوند.در اين رابطه توصيه ميكنم حتما مقاله زير را مطالعه كنيد:

You can see links before reply

alireza_amirsamimi
Wednesday 8 August 2007, 12:24 PM
ببین بستگی به خودت داره و البته پیش یه استاد سطح بالا و معرو? باشی خوبه.من خودم هم بدون استاد شروع کردم و اصولا کاری به استاد ندارم .مهم اینه که یه برنامه داشته باشی و از راهنمایی یه ?رد وارد مثل یه استاد خوب است?اده کنی.کلا مهم خودتی و تمرین کردن جدی و یه راهنمای خوب

Hes_r
Wednesday 8 August 2007, 02:34 PM
منم موا?قم امیر جان

کتاب 2 صبا خیلی سخت تر از کتاب یک هست

به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند

Hmd_N
Wednesday 8 August 2007, 04:00 PM
امیر جان ببخشید ?ضولی میکنم ولی نظر من اینه که مهم نیست حالا حتما کدوم کتاب رو میخوای بزنی، مهم اینه که الان که به این درجه از نوازندگی رسیدی حتما پیش یه استاد خوب بری که نکات ریز و تکنیک ها رو بهت بگه و راهنماییت کنه این خیلی مهمه ! عزیز من خودم 2 سالو بدون استاد تجربه کردم و ?همیدم که بودن استاد با نبودش چقدر روی تمرین و نوازندگی تاثیر داره ! تمرین زیاد و م?ید هم میتونه خیلی تاثیر داشته باشه البته تمرین صحیح و بدون اشکال که این میتونه با بودن استاد تا مقدار خیلی زیاد ر?ع بشه !

قربونت

Mojtaba
Tuesday 11 September 2007, 07:35 PM
به نظره من تمام ویلن در ردیف 2 و 3 صبا هست حتما بزن

Hes_r
Tuesday 11 September 2007, 09:34 PM
ولی به نظر من 3 و 4 خالقی خیلی مهمه .

و بدون اون زدن ردیف بی دلیله .

ولی منم با این دوست موافقم چون 2 و 3 راست کوک دارن و باید انقد بزنی تا دستت با راست کوک عادت کنه .

akanani
Wednesday 12 September 2007, 08:56 AM
امیر خان سلام من هم مثل شما حدود 6 - 7 سالی است که ویالن می زنم و تا حالا چندین استاد عوض کردم از استاد شاملو تا حال که با یک استاد ی هستم که فقط کار ایشان تدریس ردیف است (( استاد ترین پیشه )) آموزشگاه موسیقی نسیم صبا : ایشان شاگرد مرحوم تجویدی است . نظر من را بخواهی من و الباقی دوستان به شما نمی توانیم بگویم آیا نیاز به استاد داری یا خیر . من پیشنهاد می کنم یک تست با ایشان بدهی . ایشان تمامی ردیفهای استاد صبا - تجویدی و ... را تدریس می کنند و در حال حاضر شاگردان ایشان نوازنده های solo تالار ملت و فارابی هستند .