PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و درخواست های متفرقه Rock و Metal

FMETAL
Sunday 21 July 2013, 07:39 PM
سلام دوستان،

لطفا تمامی سوالات و درخواست های متفرقه خود، که با هیچکدام از تاپیک های دیگر همخوانی ندارد را، در این تاپیک مطرح کنید.

orache
Friday 20 September 2013, 02:04 PM
سلام من یک اهنگ متال یا راک میخام برای بازی کلا کارم بازی سازی هست فرض کنین یک تریلر از بازی ساختم و میخام روش یه اهنگ بذارم اهنگی که هیجان اور باشه یک اهنگ که تند و خشن باشه اگر هم که کسی میخونه (ترجیها اهنگ ولی اگه شعر هم همراش بود موردی نیست ) اگر کسی میخونه صداش تخیلی نباشه بلند باشه و تند بخونه گروه پنترا همه ی این موارد رو داره هیجان اهنگ خوب صدای بلند و غیر تخیلی ولی متاسفانه تند نیست و اصلا به تریلر نمیاد چون تریلر خیلی سریعه و اهنگش هم باید سریع باشه راستی هرچی بیشتر باشه بهتر :21:
فکر کنم دیگه منظورمو گرفته بااشین چی میخام
ممنون :31::redguitar:

FMETAL
Friday 20 September 2013, 02:33 PM
دوستانی که میخواهند به درخواست دوستمون orache پاسخ بدهند، از ارسال لینک دانلود در این تاپیک خوداری کرده و آهنگ را در "دانلود کده راک و متال" ارسال کنید. ممنون همگی‌ شما دوستان.

orache
Friday 20 September 2013, 05:31 PM
ببین داداش اینجا پستمو گذاشتی اگه تو همون تاپیکم بود تاحالا میذاشتن ولی فکر نکنم کسی اینجا رو نگاه کنه میتونستی هر وقت من اهنمو گرفتم اونوقت بزنی تاپیکو حذف کنی :12:

FMETAL
Friday 20 September 2013, 05:39 PM
ببین داداش اینجا پستمو گذاشتی اگه تو همون تاپیکم بود تاحالا میذاشتن ولی فکر نکنم کسی اینجا رو نگاه کنه میتونستی هر وقت من اهنمو گرفتم اونوقت بزنی تاپیکو حذف کنی :12:

داداش...تا همین الان هم چند نفر اومدن تاپیک رو دیدن. حتما متوجه منظور شما از "یه آهنگ سرعتی" نشدن. سبک رو بفرمایید، دوستان کمک می‌کنن.

orache
Friday 20 September 2013, 07:01 PM
گفتم که متال یا راک سبکش همین باشه حالا هر نوعش شد مشکلی نیست فقط میگم که سرعتی باشه یعنی اینکه فقط نعره کشی نباشه چون میخام بذارمش سر یه ویدیوی بازی و بذارم تو سایت ها میخام صداش تند باشه و بلند درست مثل اهنگ گروه pantera مثلا rise ولی سرعت خوندشون پایینه با فیلم جور در نمیاد چون فیلم هر 2 ثانیه باید عوض بشه اگه فقط بتونم اهنگ rise رو داشته باشم خوبه یعنی بدون خوندن فقط موسیقیش باشه اصلا امکانش هست ؟؟

FMETAL
Friday 20 September 2013, 07:12 PM
گفتم که متال یا راک سبکش همین باشه حالا هر نوعش شد مشکلی نیست فقط میگم که سرعتی باشه یعنی اینکه فقط نعره کشی نباشه چون میخام بذارمش سر یه ویدیوی بازی و بذارم تو سایت ها میخام صداش تند باشه و بلند درست مثل اهنگ گروه pantera مثلا rise ولی سرعت خوندشون پایینه با فیلم جور در نمیاد چون فیلم هر 2 ثانیه باید عوض بشه اگه فقط بتونم اهنگ rise رو داشته باشم خوبه یعنی بدون خوندن فقط موسیقیش باشه اصلا امکانش هست ؟؟
از کارهای Motorhead میتونی‌ از Ace Of Spades استفاده کنی‌. اینکه آهنگ Rise رو بدون Lyrics پیدا کنی‌ یا نه، میتونی‌ تو Google یه سرچ بکنی‌ (فکر نکنم پیدا بشه).

orache
Friday 20 September 2013, 08:55 PM
داداش یک بازی جنگی هست :21: اصلا نمیاد بدون چی چی ؟؟
Lyrics نمیدونم چیه اگه یه وقت گیر اوردین حتما بهم بدین . ممنون

FMETAL
Friday 20 September 2013, 09:56 PM
داداش یک بازی جنگی هست :21: اصلا نمیاد بدون چی چی ؟؟
Lyrics نمیدونم چیه اگه یه وقت گیر اوردین حتما بهم بدین . ممنون

ببخشید. بنده اینترنتم "زرتش" در رفته. عزیز Lyrics همون شعر آهنگه. بنظرم بد نباشه یه نگاهی‌ به "دانلود کده راک و متال" بندازی. ببین از آهنگ‌ها و آلبوم‌هایی‌ که آپلود شده شاید یه چیزی که بدردت بخوره، گیر بیاری.

You can see links before replyدانلود-کده-سبکهای-Rock-و-Metal

orache
Wednesday 2 October 2013, 09:52 AM
سلام من ترجمه ی اهنگ slipknot رو میخواستم با نام before i forget
حتما بدین ها اگه دارین
ممنون

Moorgankara
Friday 18 July 2014, 10:28 AM
آلبومایی که میزاریم برای دانلودحتما باید 2014 و 2013 باشه؟

FMETAL
Friday 18 July 2014, 10:39 AM
آلبومایی که میزاریم برای دانلودحتما باید 2014 و 2013 باشه؟

سلام. در وحله اول بنده پستتون رو منتقل کردم به تاپیک مربوطه. دوما ایشالا که از این به بعد، نظم تاپیک ها، بخش ها، و در نتیجه انجمن را حفظ خواهید کرد. سوما، نه. حتماً نباید مربوط به سال‌های ۲۰۱۳ و یا ۲۰۱۴ باشند.

با تشکر بسیار.