PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آرشیو معرفی‌ گروه‌ها و نوازندگان سبکهای Rock و Metal

صفحه ها : 1 2 [3] 4

abbys
Wednesday 28 September 2011, 09:30 PM
درسته که سبک البوم جدید متالیکا ترش نیست ولی امیدوارم ترک های دیگه البوم مثل the view اینقدر ضعیف نباشه
حالا جدا از این حرفا کسی از این اهنگ خوشش اومده؟

hamedc
Wednesday 28 September 2011, 09:55 PM
ناامید کننده بود!

metal-militia
Wednesday 28 September 2011, 10:14 PM
نمیدونم گوشهای من ضعیف شده.صدای جیمز عوض شده.یا واقعا یکی دیگه داشت میخوند.اما افتضاح بود.از متالیکا بعید بود همچین گندی بزنه.ناامیدم کرد.

alimetallica_2
Wednesday 28 September 2011, 11:36 PM
علی جون اسلیر سالاره اذیت نکن کری کینگ و داداشاش رو ((:
آقا آهنگ جدید متالیکا رو شنیدی از این آلبومه لولو؟ ما که حال نکردیم تو چی؟
اره من هم حال نکردم.
اما خوب دلیل نمیشه سابقه متالیکا رو زیر سوال برد. متالیکا هر یک آلبومش و حتی هر تک آهنگش تا سال 98 میارزه به کار کارهای اسلایر.
اسلایر تاثیر مستقیمی تو موسیقی متال نداشه ولی همیشه میخواسته خودش رو رغیب متالیکایی که تاثیر گذار ترین گروه متال بوده بدونه.
همچنین کمی هم از نظر اخلاقی مغرور و متکبر هستند، در حالی که متالیکا خیلی خاکیه. من تو متال فقط آیرون میدن و اسلایر رو دیدم که ایقندر غرور کاذب داشته باشند.
حالا به هر حال آخرش با هم سر سن رفتند.

octavarium
Thursday 29 September 2011, 11:55 AM
درسته اسلیری ها از خودشون زیاد تعریف میکنن و خودشون رو یکی از خدایان میدونن ولی خوب خدا هستند دیگه !!! تارف تیکه پاره نمیکنن :دی
البته فکر نکنم تو این زمینه کسی به پای جوداس پریست برسه :دی خودشون رو کلا بهترین میدونن نه یکی از بهترینها :)) (((( نکته ی مهم دومین بند مورد علاقه ی من جوداس پریسته ))
همین رفتار متال هداست که ما عاشقشون شدیم
از این ظاهر بازیها ی احمقانه ی مردم عوضی دور و برمون متنفرن و سعی میکنن خودشون باشن

rezaranjbaraan
Thursday 29 September 2011, 12:17 PM
درسته اسلیری ها از خودشون زیاد تعریف میکنن و خودشون رو یکی از خدایان میدونن ولی خوب خدا هستند دیگه !!! تارف تیکه پاره نمیکنن :دی
البته فکر نکنم تو این زمینه کسی به پای جوداس پریست برسه :دی خودشون رو کلا بهترین میدونن نه یکی از بهترینها :)) (((( نکته ی مهم دومین بند مورد علاقه ی من جوداس پریسته ))
از این ظاهر بازیها ی احمقانه ی مردم عوضی دور و برمون متنفرن و سعی میکنن خودشون باشن

درسته راک با ساختار شکنی اومد راک و متال واسه افرادی که مثه ما ایرانیها اهله تعارفو لوس بازی تملقهای کلیشه ایو سیاسی بازین نیس....
متال یعنی تو یه بار بیشتر حق زندگی نداری باقیش هم همه چرتو پرته...
همه معیارها برای سودجویی عده ای ...زاده در دوره خاصی بوده ول کن این حرفارو و خودت باش...

sina_zakeri
Thursday 29 September 2011, 12:54 PM
آقا درسته اسلیر طرفداراش اندازه متالیکا نیست ولی من یکی که عاشقشم اول و آخر اگه یه باند رو بخوام بگم میگم اسلیر به نظرم اسلیر خیلی از متالیکا به ریشه هاش وفادارتر مونده متالیکا هم دوست دارم ولی نه اندازه اسلیر

درمورد این آهنگه هم ای بابا انگار هیشکی حال نکرده!

alimetallica_2
Friday 30 September 2011, 12:22 AM
این که کی بهتره یا کی بهتر نیست تو متال خیلی معننی نداره. من به شخصه تابحال فقط از اسلایر این حرفهای رو شنیدم و مخصوصا از ایرون میدن که یک روز برای جوداس، یک روز برای بلک ثبت و چندی پیش هم برای متالیکا ادعا کرده بود در حالی که به نظر من انگشت کوچیک هیچ کدوم از اینها هم نیست.

در مورد متالیکا صحبت کردن خیلی سخته، ما اگر فقط بخوام 3 آلبوم اول متالیکا رو هم مد نظر قرار بدیم اصلا رغیبی در کنارش جا نمیگیره و یکه تاز میدانها بوده. اما خوب این گروه گروه متواضعی هست و اهل ادعا و گنده گویی نیست.

alimetallica_2
Friday 30 September 2011, 12:24 AM
آقا درسته اسلیر طرفداراش اندازه متالیکا نیست ولی من یکی که عاشقشم اول و آخر اگه یه باند رو بخوام بگم میگم اسلیر به نظرم اسلیر خیلی از متالیکا به ریشه هاش وفادارتر مونده متالیکا هم دوست دارم ولی نه اندازه اسلیر

درمورد این آهنگه هم ای بابا انگار هیشکی حال نکرده!
بله اسلایر وفادار تر به ریشه هاست بخاطر اینکه خواسته تو یک قالب باشه (قالبی که متالیکا ساخته)، ولی متالیکا خواسته تجربه کنه. حالا یک سریش خوب در آمده و یک سریش خوب در نیامده.
اما مثلا لود که برای یک ثرش متال باز البوم معمولی هست برای یک هارد راکر یا دوم متال دوست یک شاهکار هنریست.

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 12:20 PM
باورم نمیشه.3 سال صبر کردیم متالیکا آلبوم بده.اونوقت با این مرتیکه احمق دیوونه لو گند زدن.واقعا گند زدن.اگه بقیه آهنگها هم مثله این یکی باشه باید شاشید به این آلبوم.بعد از اون گندی که با سنت انگر زدن با ریلیز دث مگنتیک داشتیم یکم امیدوار میشدیم.افتضاح به معنای واقعی کلمه.اصلا انگار آهنگ رو توی یه اتاق دیگه زدن و وکال تو یه اتاق جداگونه ضبط شده.هیچ هماهنگی با هم ندارن.ریدن به اعصابمون

apophis2031
Saturday 1 October 2011, 12:32 PM
همه ي سبكاي متال رو دوست دارم
ميخوام آهنگاي سنگين با صداي كلفت توشون باشه :دي

به نظر من آهنگ سنگین با صدای کلفت میخوای amon amarth خیلی باید بچسبه بهت البته انتظار سولوی خفن نباید داشته باشی ازش :) پیشنهاد میکنم آلبوم Heaven از Dark Tranquility رو هم گوش کنی سبکشون ملودیک دث متاله من با این آلبومشون زنــــدگی کردم :)) آلبوم n(N) utopia از graveworm هم از اون کاراییه که هنوز بعد از 4-5 سال هربار گوشش میدم حال میده بهم(مثل همین الان :) ) سبکشون تو مایه های melodic/symphonic black metal هست

rezaranjbaraan
Saturday 1 October 2011, 12:32 PM
باورم نمیشه.3 سال صبر کردیم متالیکا آلبوم بده.اونوقت با این مرتیکه احمق دیوونه لو گند زدن.واقعا گند زدن.اگه بقیه آهنگها هم مثله این یکی باشه باید شاشید به این آلبوم.بعد از اون گندی که با سنت انگر زدن با ریلیز دث مگنتیک داشتیم یکم امیدوار میشدیم.افتضاح به معنای واقعی کلمه.اصلا انگار آهنگ رو توی یه اتاق دیگه زدن و وکال تو یه اتاق جداگونه ضبط شده.هیچ هماهنگی با هم ندارن.ریدن به اعصابمون

خیلی دیدت به آلبومشون بده من یه تیکه شنیدم از ویو بد نبودا سبکش متالیکایی نیس مثه بعضی از کارای دپچ مد یا رد هات چیلی پیپرزه...
چی بگم والا...:39:

apophis2031
Saturday 1 October 2011, 12:33 PM
راستی حتما یه سری به سایت last.fm بزن اگه تا حالا نرفتی :) برای پیدا کردن گروهای جدید خیلی خوبه

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 12:43 PM
ای بابا دید بد کدومه؟؟؟؟لو رید اومد گند زد به متالیکا.کاری که باب راک سال 2003 و با آلبوم سنت انگر کرد.اما دیدیم که آلبوم 2008 که حاصل کار خود گروه بود چقدر عالی بود.من حس میکردم لو داره روی آهنگ متالیکا دکلمه میخونه.واقعا افتضاح بود

sina_zakeri
Saturday 1 October 2011, 01:40 PM
آقا خدایی این قسمتشو که میگی یه اتاق دیگه متالیکا ساز زده موافقم صداها اصلا میزون نیست ((: اینا با این همه پول یعنی نمیتونن یه کار نرمال بدن بیرون؟ این چی بود آخه. خدا کنه بقیش خوب باشه

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 02:46 PM
به نظره من بقیش هم مثل این یکی مزخرف و افتضاحه.نه به دریم تیتر که با آلبوم آخرش سه تا از رگهای مغزم رو پاره کرد نه به متالیکا که گند زد به تمام امید و آرزوهام.آلبوم سنت انگر رو با تمام مزخرفیش بخاطر صدای جیمز تحمل کردیم.اینو دیگه به چه امیدی تحمل کنیم؟؟؟؟؟؟

akerfeldt
Saturday 1 October 2011, 05:39 PM
بعضی مواقع احساس میکنم حرفهای دیو مستین که میگه متالیکا رو کاکل من و کلیف برتون میچرخید راست هست .............البته میگم که احساس میکنم..........

آخه متالیکا با اون همه نبوغ و ایده های خوب چی بر سرش اومده
......................
برعکس اینها دریم تئتر و سیمفونی ایکس تو هر آلبوم تجربه هی جدید و خوب ارائه میدن جدید و خوب و عالی نه جدید و ترکمون مثل متالیکا !

shahabgt
Saturday 1 October 2011, 06:38 PM
شنیدم که لیرکش بر اساس نمایش نامه های frank wedekind که در مورد یه زنی به اسم lulu بوده نوشته شده. خدا رحم کنه .......
فکر کنم دلیل اینکه خوب نشدنش همین حالت اسطوره ای و ادبیشه

THE VIEW
I AM A CHORUS OF THE VOICES
THAT GATHER UP THE MAGNETS
SET BEFORE ME

I ATTRACT YOU AND REPEL YOU
A SCIENCE OF THE HEART
AND BLOOD AND MEANING

THE COLDNESS OF MOST BEAUTIES
IS A CHALLENGE THAT OUR YOUTH
MUST QUICKLY CONQUER

THERE IS NO TIME FOR GUILT
OR SECOND GUESSING, SECOND GUESSING
BASED ON FEELING

I AM THE TRUTH, THE BEAUTY
THAT CAUSES YOU TO CROSS
YOUR SACRED BOUNDARIES

I HAVE NO MORALS
SOME THINK ME CHEAP
AND SOMEONE WHO DESPISES
THE NORMALCY OF HEARTBREAK
THE PURITY OF LOVE

BUT I WORSHIP THE YOUNG
AND JUST FORMED ANGEL

WHO SITS UPON THE PIN OF LUST
EVERYTHING ELSE
BORES ME

I WANT TO SEE YOUR SUICIDE
I WANT TO SEE YOU GIVE IT UP
YOUR LIFE OF REASON
I WANT YOU ON THE FLOOR
AND IN A COFFIN YOUR SOUL SHAKING
I WANT TO HAVE YOU DOUBTING
EVERY MEANING YOU'VE AMASSED
LIKE A FORTUNE

OH THROW IT AWAY

FOR WORSHIP SOMEONE
WHO ACTIVELY DESPISES YOU

FOR WORSHIP SOMEONE

I AM THE ROOT
I AM THE PROGRESS
I'M THE AGGRESSOR
I AM THE TABLET
THESE TEN STORIES

WORSHIP
WORSHIP

PAIN AND EVIL HAVE THEIR PLACE
SITTING HERE BESIDE ME
I OFFER THEM TO YOU AS SERVANTS
OF THE GOLD THAT YOU MUST GIVE

PAIN AND EVIL HAVE THEIR PLACE
SITTING HERE BESIDE ME
AND I'LL OFFER THEM, I OFFER THEM TO YOU
AS SERVANTS OF THE GOLD
THAT YOU MUST GIVE TO ME

I WANT TO SEE YOUR SUICIDE
I WANT TO SEE YOU GIVE IT UP, GIVE IT UP
YOUR YOUR LIFE OF REASON

I WANT TO SEE YOU ON THE FLOOR

AND IN A COFFIN, SOUL SHAKING
SOUL SHAKING
I WANT TO HAVE YOU DOUBTING
EVERY MEANING YOU'VE AMASSED
LIKE A FORTUNE, LIKE A FORTUNE
THROW IT AWAY

FOR WORSHIP OF SOMEONE WHO ACTIVELY DESPISES YOU

shahabgt
Saturday 1 October 2011, 06:54 PM
البته دلیل دیگه ای که هست اینکه شما منتظر یه آلبوم ترش متال بودید و وقتی اینو شنیدید خورده تو ذوقتون. اصلا به اسم متالیکا به آلبوم گوش ندید و انتظار شبیه بودن به آلبوم های دیگه ی این گروه نباشید. به نظر من به اون بدی که می گید نیست. سبک خاص خودشو داره شاید همه کس خوششون نیاد
البته اینم بگم که قرار بود من سولوی آهنگو بنوسیم حتما خیلی بهتر از این می شد.

alimetallica_2
Saturday 1 October 2011, 09:52 PM
آقا خدایی این قسمتشو که میگی یه اتاق دیگه متالیکا ساز زده موافقم صداها اصلا میزون نیست ((: اینا با این همه پول یعنی نمیتونن یه کار نرمال بدن بیرون؟ این چی بود آخه. خدا کنه بقیش خوب باشه
متالیکا چند صباحیست به سوی تکس محوری رفته و همین گورش رو میکنه.
دیوود ماستین به تازگی پیشنهاد گروهی رو داده به جمیز با حضور خودش و جیمز و لارس و بیسیست سایق مگادث (یا جیسون). جیمز قبول نکرده، اما اگر قبول کنه شاید کارهای خوبی از جیمز ببنیم.
خراب شدن متالیکا ربطی به جیمز نداره تقریبا. تو 2003 لارس مقصر بود و الان کرک.
التبه من تا آلبوم رو کامل نشنوم نظر نمیدم.

alimetallica_2
Saturday 1 October 2011, 09:52 PM
به نظره من بقیش هم مثل این یکی مزخرف و افتضاحه.نه به دریم تیتر که با آلبوم آخرش سه تا از رگهای مغزم رو پاره کرد نه به متالیکا که گند زد به تمام امید و آرزوهام.آلبوم سنت انگر رو با تمام مزخرفیش بخاطر صدای جیمز تحمل کردیم.اینو دیگه به چه امیدی تحمل کنیم؟؟؟؟؟؟
دریم تیاتر هم شاهکار نکرد. من توقعم خیلی بالاتر از اینها بود. حالم یک جورایی گرفته شد.
فقط آهنگ 4 خفن ناک زیباست و ارزشمند.

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 09:56 PM
متالیکا چند صباحیست به سوی تکس محوری رفته و همین گورش رو میکنه.
دیوود ماستین به تازگی پیشنهاد گروهی رو داده به جمیز با حضور خودش و جیمز و لارس و بیسیست سایق مگادث (یا جیسون). جیمز قبول نکرده، اما اگر قبول کنه شاید کارهای خوبی از جیمز ببنیم.
خراب شدن متالیکا ربطی به جیمز نداره تقریبا. تو 2003 لارس مقصر بود و الان کرک.
التبه من تا آلبوم رو کامل نشنوم نظر نمیدم.

جیمز که اسطوره است.خدا یکی جیمز هم یکی.
علی اگه این گروه تشکیل بشه تکلیف کرک همت چی میشه؟؟؟
به نظر من اگه گروه با همون ترکیب جیمز و لارس و کرک و روبرت کار کنه بهتره.
من این خرابکاری رو از چشم لو رید میبینم:45:

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 09:58 PM
دریم تیاتر هم شاهکار نکرد. من توقعم خیلی بالاتر از اینها بود. حالم یک جورایی گرفته شد.
فقط آهنگ 4 خفن ناک زیباست و ارزشمند.

بابا حداقل صدای وکال با خواننده هماهنگ بود.این آهنگ انگار اصلا هرکس باسه خودش کار میکرد.شده باری به هر جهت

alimetallica_2
Saturday 1 October 2011, 10:03 PM
جیمز که اسطوره است.خدا یکی جیمز هم یکی.
علی اگه این گروه تشکیل بشه تکلیف کرک همت چی میشه؟؟؟
به نظر من اگه گروه با همون ترکیب جیمز و لارس و کرک و روبرت کار کنه بهتره.
من این خرابکاری رو از چشم لو رید میبینم:45:
من خودم عاشق کرک هستم اما همین آقا رو کرک همت رفته و پیدا کرده، چون یک روز اتفاقی آهنگش رو شنیده و دیده با آهنگش میتونه گریه کنه.

الان اگر دیوود ماستین به متالیکا اضافه بشه واقعا خوب میشه به جای تشکیل گروه جدید. یعنی دیو ماستین هم با گروه کار کنه و گروه دو خواننده و سه گیتاریست داشته باشه. اگر زمینه برگشت جیسون هم فراهم بشه که دیگه مهشر میشه.
حتی اگر جیسون برگرده و جای جیمز بخونه هم بد نیست. اما فکر نکنم هیچ کدوم از این اتفاقات بیافته.
دیگه متالیکا دچار مسائلی شده که برای خیلی از پیر مردها پیش میاد.
مثل اوزی که الان آلبومهای سبک و تو ژانر نیمه پاپی میده بیرون و خیلی های دیگه.
از اسلش گرفته تا جف بک و ...

metal-militia
Saturday 1 October 2011, 10:22 PM
فکر کنم غرور جیمز مانع برگشت دیو بشه.به هر حال امیدوارم بقیه آهنگهای آلبوم مثله این یکی نباشه.حداقل خواننده اش جیمز باشه

sina_zakeri
Sunday 2 October 2011, 08:56 AM
من که فکر نکنم دیو مگادث رو ول کنه بیاد با متالیکا کار کنه. کرک رو چی کار کنن؟ ولی اینکه یه گروه بزنن اسمش رو هم مثلا بذارن مگالیکا یا متادث!!! بعد یه آلبوم با هم بدن حال میده. قدیمیترینهای متالیکا میشن لارس و جیمز قدیمیترین های مگادث هم میشن دیوید الفسون و ماستین. چیز گولاخی درمیاد فک کنم حالا این البومه با این لو رید هم باید شنید ولی من از ترکی که اومده خوشم نیومد.

metal-militia
Sunday 2 October 2011, 09:07 AM
من که فکر نکنم دیو مگادث رو ول کنه بیاد با متالیکا کار کنه. کرک رو چی کار کنن؟ ولی اینکه یه گروه بزنن اسمش رو هم مثلا بذارن مگالیکا یا متادث!!! بعد یه آلبوم با هم بدن حال میده. قدیمیترینهای متالیکا میشن لارس و جیمز قدیمیترین های مگادث هم میشن دیوید الفسون و ماستین. چیز گولاخی درمیاد فک کنم حالا این البومه با این لو رید هم باید شنید ولی من از ترکی که اومده خوشم نیومد.

سینا جون تیم ستارگان دنیا رو که نمیخوایم جمع کنیم.به نظر من همین متالیکای فعلی اگه خودش آهنگسازی کنه و نره هر خری رو از سر کوچه برداره بیاره میتونه موفق باشه

sina_zakeri
Sunday 2 October 2011, 12:06 PM
من در جواب اون بحث پیشنهادی که ماستین به جیمز داده بود گفتم. مثل اینکه قضیه جدی بوده. حالا اینکه جیمز اینا قبول کنن یا نه نمیدونم دیگه داداشم

metal-militia
Sunday 2 October 2011, 12:10 PM
کلا به نظره من ایده جالبی نیست.دلیل نمیشه چون دوتا ابرگروه با هم یکی میشن حتما کار خفنناکی بشه.

rezaranjbaraan
Sunday 2 October 2011, 02:12 PM
کلا به نظره من ایده جالبی نیست.دلیل نمیشه چون دوتا ابرگروه با هم یکی میشن حتما کار خفنناکی بشه.

دوستان اتفاقا دیو ماستین طبق خبرهای رسیده خیلی این موضوع رو مطرح کرده و متالیکا رو یه جورایی تو دوراهی گزاشته خود جیمز نه نگفته اما آره هم نگفته کلا دیو ازون جمله شخصیتهای بسیار پیچیده ایه که در هنگام دوستی هم برنامه ای برای وا کردن عقده های قدیمی داره ایشون تا دوسال پیش دیگه فحشی نمونده بود که نثار لارسو جیمز نکنه اما حالا خیلی خیلی و به شکل ناباورانه ای پسر خاله شده به نظرم بزرگترین هدفش کنار زدن کرک هست و اینکه همه چیرو از چشم اون میبینه...
من با اینکه به نوازندگی کرک(نه آهنگسازیش)ایراد زیادی وارد میکنم اما معتقدم یکی از با اخلاق ترین موزیسین های تاریخ راکه از برخورده بزرگوارانش با اسلش و دیو تا.....!!!
روی هم رفته ماستین یکم باید اون قضیه رو فراموش کنه دیگه خیلی بیکلاسیه هرروز میگه کرک و لارس شغل منو گرفتن....:22:

metal-militia
Sunday 2 October 2011, 08:32 PM
در مورد نوازندگی کرک نمیشه بحث کرد.چون بالاخره سبک خاص خودش رو داره.من قبولش دارم.اما دیو ماستین جایی تو متالیکا نداره.به نظر من تنها کسی که میتونه با جیمز بخونه جیسونه.با اینکه نوازندگی رابرت رو خیلی قبول دارم اما آرزومه که جیسون برگرده

shahabgt
Sunday 2 October 2011, 10:11 PM
این فلسفه اینکه هرکی گیتاریست میشه از کرک همت بدش میاد و به عنوان نوازنده قبولش نداره چیه؟ به نظر من که در سبک خودش خیلی خوبه و دیو ماستین هم کارش خوبه مخصوصا استفاده خوب و بجا از گام هارمونیک تو سولوهاش
به نظر من آهنگ سازی اولویت داره تا نوازندگی. سریع زدن و چیزای عجیب غریب زدن باعث نمیشه یه نفر برترین گیتاریست باشه.

PLA
Sunday 2 October 2011, 10:21 PM
متالیکا گروه خوبی...... ولی من گروه مگادث رو بیشتر دوست دارم.......!!!!!!
..........
You can see links before reply

alimetallica_2
Monday 3 October 2011, 12:31 AM
چتر نجات متالیکا در دست جیسونه به نظر من هم.

majids
Monday 3 October 2011, 06:00 PM
چتر نجات متالیکا در دست جیسونه به نظر من هم.

حماقتشون از همون اول بود که دست و بال جیسون بیچاره رو بستن وگرنه الان به جایی st anger آلبوم بدشون باشه load افتضاحشون میشد

alimetallica_2
Tuesday 4 October 2011, 12:25 AM
حماقتشون از همون اول بود که دست و بال جیسون بیچاره رو بستن وگرنه الان به جایی st anger آلبوم بدشون باشه load افتضاحشون میشد
چی میگی داداش؟! لود؟!!! لود اصلا یک آلبوم فلسفیه از نظر تکست. از نظر موسیقی واقعا پیچیدست. خیلی پیجیده، در حد دوم متال و حتی میتونم ادعا کنم آلبوم لود تاثیری فراوانی روی گروههای دوم/دث متال هم گذاشت. بارز ترین نمونش روی پارادایس لوست موسس سبک دوم/دث متال.
اگر میگفتی ریلود باز قابل بحث بود.

metal-militia
Tuesday 4 October 2011, 12:38 AM
فعلا که اینطور که بوش میاد این آلبوم مزخرفترین آلبوم متالیکا که هیچ.مزخرفترین آبوم تاریخ خواهد بود.اصلا این لو رید کیه؟؟من کینه این جونور رو به دل گرفتم.این احمق رو از کجا پیدا کردن؟؟؟

alimetallica_2
Tuesday 4 October 2011, 01:13 AM
یک شاعره که شعرهای قوی میگه. ولی ظاهرا خواننده معمولی پاپ هم هست.

metal-militia
Tuesday 4 October 2011, 09:21 AM
خب از شعرهاش استفاده کردن قبول.دیگه چرا از اون صدای مسخره اش استفاده کردن؟؟؟جیمز که خدای وکال هست بره کنار این مرغابی بیاد وسط؟؟؟؟

Orpheus
Tuesday 4 October 2011, 12:21 PM
دوستان خیلی بد دارین قضاوت میکنین.
متال میلیتیا جان شما که الان داری اینجوری در مورد لو رید حرف میزنی خودت ببین چند صفحه ی قبل همین تاپیک چی گفتی!

بله.خودشون گفتن این آلبوم رو با لو رید(Lou Reed) افسانه ای تهیه کردن.

علی جان لو رید خواننده ی معمولی پاپ نیست.ایشون گیتاریست و خواننده ی گروه پروگرسیو راک Velvet Underground هستن که اتفاقا خیلی هم کارهاشون تاثیر گزار بوده. البته به صورت شخصی هم کار کرده.

حالا در مورد اهنگ The view
به نظر من مشکل اصلی این اهنگ صدای لو رید نبود من مشکل اصلی رو موزیک میدونم.
ریف خیلی ساده وخسته کننده بود سولو هم اصلا تعریفی نداشت.
البنه خوب قبول دارم صدای جیمز بیشتر به درد این سبک میخوره ولی باید منتظر باشیم ببینیم بقیه ی اهنگ های این البوم چطوره.

majids
Tuesday 4 October 2011, 02:32 PM
خوب کلا اون موقع میتونیم فکر کنیم که کار به ریلود نمیکشید ولی در مورد لود هم ( حداقل به نظر من ) با کارهای قبلی به خصوص 4 آلبوم اول قابل مقایسه نبود و درضمن کلا تغییر رویه و تعییر ظاهرشون و همه چی از همین لود شروع شد .
لو رید هم فکر کنم یه جا خوندم تو تالار مشاهیر باهاش آشنا شدن و بعد گفتن این همونیه که ما دنبالشیم و ... (!!) حالا هر کی هم که میخواد باشه ولی آخه چه ربطی به ترش داره که اینا اومدن خلاقیت به خرج دادن؟

rezaranjbaraan
Tuesday 4 October 2011, 02:55 PM
خوب کلا اون موقع میتونیم فکر کنیم که کار به ریلود نمیکشید ولی در مورد لود هم ( حداقل به نظر من ) با کارهای قبلی به خصوص 4 آلبوم اول قابل مقایسه نبود و درضمن کلا تغییر رویه و تعییر ظاهرشون و همه چی از همین لود شروع شد .
لو رید هم فکر کنم یه جا خوندم تو تالار مشاهیر باهاش آشنا شدن و بعد گفتن این همونیه که ما دنبالشیم و ... (!!) حالا هر کی هم که میخواد باشه ولی آخه چه ربطی به ترش داره که اینا اومدن خلاقیت به خرج دادن؟

ببینید اصولا اگه یه گروهی بخاد فقط در یه زمینه که طرفداراش دوس دارن کار کنه که خب به تقلید و یکنواختی کشیده میشه متالیکا این موضوع رو سرلوحه کارش قرار داده مثلا نمیتونست یه آلبوم مثه آلبومه91 بسازه به جای لودو...چرا اما دیگه نوآوری در کار نبود حالا باید صبر کرد و دید چی میشه و باقی آهنگا چطور خواهند بود....
اما به نظر من آلبوم st anger هم توی سبک خودش بسیار عالی بود و هیچ مشکل اساسی نداشت..
اما طرفدارا خیلی دوس دارن متالیکا دقیقا مثه دهه 80 کار کنه که این با توجه به وضعیت فعلی گروه کمی دور از ذهنه...

majids
Tuesday 4 October 2011, 03:23 PM
آخه مثلا تو آلبوم بلک هم میگفتن متالیکا یکم تغییر سبک و تغییر نوع آهنگ ها داشت ولی از نوع خوبش اما اینجور تغییراتی که اینا دارن زیادی تغییره دیگه یعنی هدفشون اینه که تکراری نشه اما برعکس میان یه سبک جدیدی میزنن که حالا هر چقدر هم بگیم خوب باشه چیزی نیست که مردم از متالیکا توقع دارن. فکر کن مثلا بیان یه آلبوم سنتی بدن کرکم تار بزنه حالا خیلیم قشنگ ولی کی گوش میده؟؟؟
من که منتظرم آلبوم بیاد ببینم جریان این junior dad که کلی حرف راجبش میزنن چیه

Orpheus
Tuesday 4 October 2011, 04:20 PM

عزیزم اعضای متالیکا حتما یه چیزی می دونستن که اومدن با لو رید همکاری کردن.
این دلیل نمیشه چون شما ترش دوست داری متالیکا هم حتما بیاد ترش کار کنه.
متالیکا تو این البوم میخواست یه کار جدید رو تجربه کنه که به نظر من هم این تلفیق جالبیه ولی تو اهنگ The View نتونستن به خوبی این کارو انجام بدن.
الان من میگم بزارین البوم کامل بیاد بیرون اونوقت بیاین به طور کامل در موردش نظر بدین.
من فقط از این ناراحت شدم که بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و توهین میکنن که به نظرم این اصلا برای یه موزیسین خوب نیست. :22:

majids
Tuesday 4 October 2011, 07:41 PM
مثلما تا آلبوم کامل نیومده نمیشه نظر قطعی داد
ولی بحث در مورد ترش بودن نیست مشکل اینه که کم کم ارزش آهنگ هاشون میاد پایین خیلیا هم میگن چون 30 ساله دارن کار میکنن باید خلاقیت به خرج بدن چون اگه ترش کار کنن تکراری میشه ولی من اصلا با این حرف موافق نیستم . اینطوری یعنی کلا عمر هر ژانری باید 30 سال باشه بعد 30 سال هم از رده بره کنار. وقتی این همه گروه جدید و قدیمی هنوز آهنگ های خوب میدن ( یه نمونش همین دریم تیاتر ) چرا متالیکا بعد از 10 سال دیگه نتونه (نگیم تو سبک قبلیش کار کنه) مثل گذشته خلاق باشه؟؟

metal-militia
Tuesday 4 October 2011, 07:45 PM
متال میلیتیا جان شما که الان داری اینجوری در مورد لو رید حرف میزنی خودت ببین چند صفحه ی قبل همین تاپیک چی گفتی!

من متن سایت متالیکا رو ترجمه کردم.که لو رید رو افسانه ای نامیده بود.

Orpheus
Tuesday 4 October 2011, 10:06 PM
مثلما تا آلبوم کامل نیومده نمیشه نظر قطعی داد
ولی بحث در مورد ترش بودن نیست مشکل اینه که کم کم ارزش آهنگ هاشون میاد پایین خیلیا هم میگن چون 30 ساله دارن کار میکنن باید خلاقیت به خرج بدن چون اگه ترش کار کنن تکراری میشه ولی من اصلا با این حرف موافق نیستم . اینطوری یعنی کلا عمر هر ژانری باید 30 سال باشه بعد 30 سال هم از رده بره کنار. وقتی این همه گروه جدید و قدیمی هنوز آهنگ های خوب میدن ( یه نمونش همین دریم تیاتر ) چرا متالیکا بعد از 10 سال دیگه نتونه (نگیم تو سبک قبلیش کار کنه) مثل گذشته خلاق باشه؟؟

دقیقا نمیدونم تعریف شما از خلاقت چیه ولی به نظر من متالیکا هنوزم داره خلاقیت به خرج میده چه توی دث مگنتیک با نوازندگی های تکنیکیشون چه الان که قراره با یک راکر البوم بیرون بدن.

من متن سایت متالیکا رو ترجمه کردم.که لو رید رو افسانه ای نامیده بود.

خوب پس این حرف اعضای گروه بوده که گفتن لو رید افسانه ای یعنی شما میخوای بگی شعور اعضای متالیکا از شما پایین تره که همچین حرفی زدن؟!!؟
خداییش خودت یه نگاه به پستای بالات بنداز ببین چه القابی رو به ایشون نسبت دادی!
من طرفدارش نیستم ولی ناراحت میشم وقتی میبینم به یه موزیسین توهین میشه.

metal-militia
Tuesday 4 October 2011, 10:14 PM
من بیشعور.اما وقتی میبینم یه نفر میاد و به اسم خلاقیت گند میزنه به عقبه یه گروه حالم بهم میخوره.خلاقیت برای یه گروه حد و مرزی داره.به قول دوستمون اگه بیان سنتی بزنن هم میشه خلاقیت.اما مطمئنا جالب نمیشه.حداقل اگه میخوان خلاقیت به خرج بدن خود افراد گروه این کارو بکنن.نرن از سر خیابون اولین کسی رو که دیدن دستشو بگیرن بیارن تو استودیو.
یکی از دوستان یه آهنگ از این لو رید گذاشته بود.همین چند صفحه پیش.میگفت خیلی خفنه و شونصدتا جایزه برده.اما من خوشم نیومد.یه گروه وقتی میخواد با شخصی کار کنه باید سبکشون یکی باشه.مثلا ببین دوستان چقدر از همکاری مگادث با متالیکا استقبال کردن.بهتره این بحث رو تموم کنیم.آلبوم آخره این ماه منتشر میشه.اونوقت میتونیم نظر خودمون رو کامل اعلام کنیم

metal-militia
Tuesday 4 October 2011, 10:16 PM
این دلیل نمیشه چون شما ترش دوست داری متالیکا هم حتما بیاد ترش کار کنه.

ما بخاطر سبک اولیه متالیکا عاشق و فن متالیکا شدیم.اگه میخواستیم سبک دیگه گوش بدیم که مرفتیم سراغ یه گروه دیگه.به نظره من این حرفت عجیبه.یه گروه باید سلیقه طرفدارانش رو هم در نظر بگیره

alimetallica_2
Wednesday 5 October 2011, 12:04 AM

علی جان لو رید خواننده ی معمولی پاپ نیست.ایشون گیتاریست و خواننده ی گروه پروگرسیو راک Velvet Underground هستن که اتفاقا خیلی هم کارهاشون تاثیر گزار بوده. البته به صورت شخصی هم کار کرده.

حالا در مورد اهنگ The view
به نظر من مشکل اصلی این اهنگ صدای لو رید نبود من مشکل اصلی رو موزیک میدونم.
ریف خیلی ساده وخسته کننده بود سولو هم اصلا تعریفی نداشت.
البنه خوب قبول دارم صدای جیمز بیشتر به درد این سبک میخوره ولی باید منتظر باشیم ببینیم بقیه ی اهنگ های این البوم چطوره.
متالیکا طی سالهای اخیر همش توی تور بوده، اصلا من تعجب میکنم که چطوری البوم ساختند.
وقتی برای یک آلبوم اینقدر کم وقت گذاشته بشه تعجبی نداره خوب.
بماند که معمولا وقتی کسی زن و بچه دار میشه و این همه هم توی تور های خسته کننده گرفتار میشه برای کار اصلی خودش وقت درست و حسابی نگذاره.
البته اگر متالیکا تور نگذاره یک جورایی به طرفداراش ظلم هم کرده چون واقعا مردم جهان خواستار دیدار و ملاقات متالیکا هستند.

alimetallica_2
Wednesday 5 October 2011, 12:07 AM
لود البومیه که 5 سال سرش وقت متالیکایی گذاشته شده. این البوم رو شوخی نگیرید. لود آلبوم کوچکی نیست. من به شخصه این آلبوم رو از جستیک فور آل بیشتر قبول دارم. تمامش نوع آوریه و صدای خواننده و استقلال بیس بیداد میکنه. لود آلبوم رمز آلودیه که متالیکا رمزش رو باز کرد و شد سرلوحه تغییر سیبک در بسیاری از گروهها. تاثیرات به نثبت منفی هم داشت مثل بودجود آمدن یک سری سبک ها.
اما لود از نظر موسیقی شگفت آوره. حالا اگر نوازنده باشی و آهنگ ساز شاید متوجه بشی.
شما نت های لود رو که میبنی در درجه اول به نظرت ساده میاد ولی وقتی اجرا میکنی میبنی با اونی که متالیکا اجرا کرده خیلی فرق داره. چون متالیکا باباش در آمده تو استادیو تا این آهنگ ها رو ضبط کرده و از نظر تنظیم واقعا فوق العاده ترین آلبوم متالیکاست.
لود ادامه جمله بلک آلبومه.

Orpheus
Wednesday 5 October 2011, 09:28 AM
من بیشعور.اما وقتی میبینم یه نفر میاد و به اسم خلاقیت گند میزنه به عقبه یه گروه حالم بهم میخوره.خلاقیت برای یه گروه حد و مرزی داره.به قول دوستمون اگه بیان سنتی بزنن هم میشه خلاقیت.اما مطمئنا جالب نمیشه.حداقل اگه میخوان خلاقیت به خرج بدن خود افراد گروه این کارو بکنن.نرن از سر خیابون اولین کسی رو که دیدن دستشو بگیرن بیارن تو استودیو.
یکی از دوستان یه آهنگ از این لو رید گذاشته بود.همین چند صفحه پیش.میگفت خیلی خفنه و شونصدتا جایزه برده.اما من خوشم نیومد.یه گروه وقتی میخواد با شخصی کار کنه باید سبکشون یکی باشه.مثلا ببین دوستان چقدر از همکاری مگادث با متالیکا استقبال کردن.بهتره این بحث رو تموم کنیم.آلبوم آخره این ماه منتشر میشه.اونوقت میتونیم نظر خودمون رو کامل اعلام کنیم

چرا یه همچین برداشتی از حرفهای من کردی من اصلا قصد نداشتم به شما توهین کنم.
حرفات در مورد خلاقیت درسته حرفای اون دوستمون هم کاملا درسته ولی این بحث تلفیق قضیش فرق داره.
مثلا دیوید گیلمور میاد با بی بی کینگ اهنگ اجرا میکنه خیلی هم خوب از اب در میاد. این دوتا چه شباهتی در سبک کاریشون دارن؟!!؟ به نظر من این حرفت درست نیست که وقتی دو نفر میخوان با هم کار کنن حتما باید سبکشون یکی باشه.
لو رید هم بعد از یه اجرا با متالیکا که خیلی ازشون استقبال شده بود تصمیم گرفتن که با هم البوم ضبط کنن همینجوری که بی برنامه کار نکردن.
اهنگای لو رید تو سبک خودش خوبه ولی به نظر من کاراش با ولوت اندرگروند بهتره این حالا به سلیقه بر میگرده که شما خوشت نیومده.

ما بخاطر سبک اولیه متالیکا عاشق و فن متالیکا شدیم.اگه میخواستیم سبک دیگه گوش بدیم که مرفتیم سراغ یه گروه دیگه.به نظره من این حرفت عجیبه.یه گروه باید سلیقه طرفدارانش رو هم در نظر بگیره

ببین به نظر من یه گروه نباید بر اساس سلیقه ی مردم کار کنه مثلا متالیکا با هر اهنگ عقاید و احساسات خودشون رو بیان میکنن و هر وقت هم یه سری طرفداران خاص خودش رو داره شما از دوتا البوم اول خوشت میاد و من اصلا اون البوم ها رو گوش نمیدم به جاش بلک رو گوش میکنم.
متاسفانه بعضی از گروه های متال هم تازگی ها دارن به سلیقه ی مردم عمل میکنن نمونش جوداس پریست که با اون سابقه ی بسیار خوبش تو دهه ی 80 الان اومده با لیدی گا گا فیت داده که واقعا این کارشون منو نا امید کرد.

metal-militia
Wednesday 5 October 2011, 11:36 AM
من تمام آلبومهای متالیکا رو دوست دارم.حتی سنت انگر.گرچه اونجا یک غریبه(باب راک)آبروی گروه رو برد.البته اون آلبوم هم در سبک خودش خیلی عالی بود.ریف ها و ملودیهای سنگینی داشت.اما ببین گروه بعد از اون میاد آلبوم دث مگنتیک رو میده بیرون که خیلی کار خوب و قوی بود.
درضمن حرف علی قابل تامله.گروه از 2008 تا الان همش توی کنسرت بوده.چطوری این آلبوم رو ضبط کردن؟؟؟احتمالی که من میدم اینه که لو رید یک سری کارهاش رو که جرات نداشته تنهایی بده بیرون رو میخواد با متالیکا بده بیرون.
به هرحال هنوز هم نمیشه اظهار نظر قطعی کرد.من فعلا نظرم رو بر اساس تک آهنگی که اومده بیرون گفتم.باید منتظر انتشار آلبوم باشیم

akerfeldt
Wednesday 5 October 2011, 12:49 PM
همین سنت انگر رو خیلی ها قبول دارن به نظر من آلبومم افتضاحی نبود حتی اعضای دریم تئاتر آلبوم سنت انگر رو قویتر از کارای لو و ریلود میدونن !!! دیگه دریم تئاتر یه قطب هست تو متال حتما یه چیزی تو آلبوم دیدن که خوششون میاد از آلبوم

metal-militia
Wednesday 5 October 2011, 12:53 PM
من واقعا تعجب میکنم چرا همه آلبومهای لود و ریلود رو ضعیف میدونن؟؟من هیچ نقطه ضعفی توی این آلبومها ندیدم.دوستان اگه چیزی میگید دلیلش رو هم لطف کنید که ما هم روشن بشیم.

akerfeldt
Wednesday 5 October 2011, 01:05 PM
من نمیگم اون دو آلبوم ضعیف هستن سال 2008 اعضای دریم تئاتر یه مصاحبه کردن گفتن دث مگنتیک قویترین آلبوم متالیکاست در این سالها و از بلک آلبوم و لود و ریلود و دث مگنتیک خیلی بهتره اونها همچنین دث مگنتیک رو قویتر از لود و ریلود میدونستن

alimetallica_2
Wednesday 5 October 2011, 10:50 PM
همین سنت انگر رو خیلی ها قبول دارن به نظر من آلبومم افتضاحی نبود حتی اعضای دریم تئاتر آلبوم سنت انگر رو قویتر از کارای لو و ریلود میدونن !!! دیگه دریم تئاتر یه قطب هست تو متال حتما یه چیزی تو آلبوم دیدن که خوششون میاد از آلبوم
منظورت از این خیلی ها کیا هستند؟!
پس چرا متالیکا از لود و ریلود هنوز تو کنسرت ها آهنگ میخونه ولی از سیت انگر نه؟!

alimetallica_2
Wednesday 5 October 2011, 10:51 PM
من نمیگم اون دو آلبوم ضعیف هستن سال 2008 اعضای دریم تئاتر یه مصاحبه کردن گفتن دث مگنتیک قویترین آلبوم متالیکاست در این سالها و از بلک آلبوم و لود و ریلود و دث مگنتیک خیلی بهتره اونها همچنین دث مگنتیک رو قویتر از لود و ریلود میدونستن
لود و ریلود یک حالت اسپاگتی دارند. نبیاد با دث مگنتیک مقایسه بشه.
مثل اینکه شما فیلم اکشن رو با فیلم درام مقایسه کنی.

akerfeldt
Thursday 6 October 2011, 07:43 AM
نمیدونم گاهی فرانتیک رو اجرا میکنن تو آهنگ ها تو یه لایو به هر حال آهنگ های بهتر زیادی دارن
یکی از اون خیلی ها خود من هستم بقیشون هم اعضای دریم تئتر و اسلیپنات و خیلی بندهای معروف .......آهنگ های لود و ریلو هم موزیک ثابت همه ی لایو هاشون نیست
من کلا میگم نباید آلبوم ها با هم مقایسه بشن حتی همون آلبوم جاستیس با البوم همشان را بکش با هم خیلی متفاوتن

majids
Thursday 6 October 2011, 05:28 PM
لود البومیه که 5 سال سرش وقت متالیکایی گذاشته شده. این البوم رو شوخی نگیرید. لود آلبوم کوچکی نیست. من به شخصه این آلبوم رو از جستیک فور آل بیشتر قبول دارم. تمامش نوع آوریه و صدای خواننده و استقلال بیس بیداد میکنه. لود آلبوم رمز آلودیه که متالیکا رمزش رو باز کرد و شد سرلوحه تغییر سیبک در بسیاری از گروهها. تاثیرات به نثبت منفی هم داشت مثل بودجود آمدن یک سری سبک ها.
اما لود از نظر موسیقی شگفت آوره. حالا اگر نوازنده باشی و آهنگ ساز شاید متوجه بشی.
شما نت های لود رو که میبنی در درجه اول به نظرت ساده میاد ولی وقتی اجرا میکنی میبنی با اونی که متالیکا اجرا کرده خیلی فرق داره. چون متالیکا باباش در آمده تو استادیو تا این آهنگ ها رو ضبط کرده و از نظر تنظیم واقعا فوق العاده ترین آلبوم متالیکاست.
لود ادامه جمله بلک آلبومه.
شاید حق با شما باشه ولی من به شخصه 4 تا آلبوم اول رو یه چیز کاملا جدا از بقیه آلبوم ها میدونم. ریفهای سنگین و سریع و سولوهای معرکه و به خصوص صدای جیمز( حداقل به نظر من ) خیلی توی اند جاستیس فور آل با لود فرق میکنه که همه اینا یه جورایی انگار متالیکا کم کم داره از ترش میره سمت راک . و یک چیز دیگه شما تو هر آلبوم نگاه کنین آهنگ هایی رو میبینین که نمیشه فقط بهشون گفت خوب چون حسابشون با بقیه آهنگها جداست مثلا fade to black, master of puppets, one , seek and destroy , for whom the bell tolls و ... اما تو لود هیچ کدوم از آهنگاش طوری منو جذب نمیکنه که هر روز گوش بدم، باهاش بخونم و ...

من واقعا تعجب میکنم چرا همه آلبومهای لود و ریلود رو ضعیف میدونن؟؟من هیچ نقطه ضعفی توی این آلبومها ندیدم.دوستان اگه چیزی میگید دلیلش رو هم لطف کنید که ما هم روشن بشیم.
شاید در نوع خودش عالی باشه ولی به قول خودتون متالیکا با ترش ما رو جذب کرد

نمیدونم گاهی فرانتیک رو اجرا میکنن تو آهنگ ها تو یه لایو به هر حال آهنگ های بهتر زیادی دارن
یکی از اون خیلی ها خود من هستم بقیشون هم اعضای دریم تئتر و اسلیپنات و خیلی بندهای معروف .......آهنگ های لود و ریلو هم موزیک ثابت همه ی لایو هاشون نیست

خوب داداش خوبه خودتم میگی آهنگهای بهتر خیلی دارن. بعدم سینت انگر پر از ریف های تکراری و خسته کننده بود و در حالی که هیچ کدوم از آهنگاش سولو نداشتن، الکی آهنگهارو تا 7 8 دقیقه طول داده بودن
سلیپنات هم که طبیعیه خوشش بیاد سبک آهنگای خودشونم شبیه همین آلبومه ( با این فرق که سولو تو کاراشون دارن ! )

ما بخاطر سبک اولیه متالیکا عاشق و فن متالیکا شدیم.اگه میخواستیم سبک دیگه گوش بدیم که مرفتیم سراغ یه گروه دیگه
دقیقا به همین فکر میکردم که خیلی خوب بیانش کردی

alimetallica_2
Friday 7 October 2011, 11:01 PM
اینکه جذب نشی مسئله دیگیریست.
خلاصه من حرفم این بود که لود رو دست کم نیگیرد به این علل فنی.

alimetallica_2
Thursday 13 October 2011, 03:18 AM
جیمز هیتفیلد" خواننده و مرد شماره یک متالیکا در گفتگویی جدید با رادیوی آرژانتینی "Rock & Pop 95.9 FM" از آلبوم "لولو" گفته و حرفهای جالبی در مورد این آلبوم مشترک با "لو رید" زده است که در ادامه می توانتید آنرا مرور کنید.این گفتگو یک روز بعد از کنسرت متالیکا در ریودوژانیرو برزیل و فستیوال "Rock In Rio" این شهر انجام شده است.

بعنوان اولین سئوال آقای هتفیلد ، در مورد همکاری تون با "لورید" صحبت کنید ، اصلا چطور شد که این همکاری شکل گرفت؟

هتفیلد: خب توی مراسم کنسرت یادبود "25 سال با تالار مشاهیر راک ان رول" ما با هم اجرای کوتاهی داشتیم و بعد از اجرا ، لو خیلی بهش خوش گذشته بود و توی پشت صحنه هم دوستاش بهش گفته بودند که تا حالا ندیده بودند اینقدر موقع اجرا بخنده ، واسه همین اومد پیش ما و گفت "ما باید با هم یه چیزی ضبط کنیم" ، ما هم گفتیم "اوه جدی ، باشه.بعد هم بهم گفتیم داره با ما صحبت میکنه؟"(باخنده) ولی لو کاملا جدی بود و میگفت که متالیکا گروهیه که همیشه بدنبالش بوده که منم باهاش موافقم چون منم همیشه سعی کردم متالیکا رو گروهی کنم که همه دنبالش باشن(با خنده).

ولی جیمز خیلی از هوادارای متالیکا با این آلبوم و بخصوص جنس صدای آلبوم نمی تونن کنار بیان ، انگار که اصلا متالیکا هیچ نقشی توی البوم نداشته ، و یه چیز دیگه اینکه آیا "لولو" در مورد عشقه؟

هتفیلد: قطعا "لولو" یه کار متفاوته. این آلبوم استودیویی متالیکا نیست! این "لولو"ئه ، و چرا اسمش شده لولو چون ماله متالیکا نیست ، ماله لو هم نیست ، کار مشترک هر دو تای ماست و واسه همین هم اسمشو گذاشتیم "لولو".من مطئنم که خیلی از طرفدارهای متالیکا در هر گوشه جهان فکر می کنن که این آلبوم جدید متالیکاست!من ازش خوشم نیومد خیلی ترسناکه! ولی اینطور نیست.این پروژه ای که ما دوست داشتیم با حضور در اون خودمونو به چالش بکشونیم ، منظورم اینه که من توی این آلبوم زیاد نقش خوانندگی ندارم و تلاش کردم که بهترین ریفهامو توش اجرا کنم ، یعنی متالیکا روی اشعاری از لو موسیقی اجرا کنه ، و این هم میدونستیم که طرفدارها شاید نتونن باهاش رابطه برقرار کنن ، ولی ما نمی تونیم متالیکا نباشیم ، متالیکا همیشه دوست داره بعنوان یه هنرمند توی هنر کاوش کنه! و چیزهای جدید رو تجربه کنه.ما دوست نداریم خودمونو محدود کنیم و اگه بعضی از طرفدارها نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن می تونن منتظر البوم بعدی متالیکا باشن که کار نوشتنش هم شروع شده و ما داریم روش با تمرکز کامل کار می کنیم.

کرک همت در گفتگویی گفته بود که به همراه تو موقع ضبط آهنگ "Junior Dad" تحت تاثیر قرار گرفتین و گریه کردید درسته؟

هتفیلد: آره گیتار لو افتاد روی پای من و خیلی درد داشت (با خنده) خب راستش فقط یه لحظه بود ، خب موسیقی همیشه اثر خودشو میزاره ، من اون لحظه واقعا شوکه شده بودم ، یادمه ما توی آشپزخونه بودیم و داشتیم غذا می خوردیم که یکدفعه آهنگ با اشعار لو پخش شد و اون اتفاق افتاد.بعد هم که لو اومد بیرون و گفت "اوه خدای من شما به این گوش کردین و دارین گریه می کنین؟" خب دوست داشتم بگم که "هی لو! من دارم غذا می خورم" ولی خب اون اشکا اومده بودند و من نمی تونستم جلوشو بگیرم و داشتم میرفتم بیرون تا کسی منو نبینه که یکی بهم گفت انگار "جیمز یه نگاه به کرک بنداز" بعد یه لحظه نگاه کردم به کرک و دیدم هم که اون هم گریه می کنه "اوه خدای من ! کرک تو هم". خب این نشون میده که اون آهنگ به خوبی کار شده و کامله.

آیا برنامه ای هم برای اجرای تور مشترک با هم دارید؟

هتفیلد: خب هر دو طرف دوست دارن چند اجرا با هم داشته باشن ولی هنوز هیچ برنامه ای براش نداریم ، اینکه چند تا اجرا با هم خواهیم کرد و کجا و اینکه اصلا 20 تا اجرا برای این آلبوم کافیه یا فقط یک اجرا میتونه کافی باشه هنوز مشخص نیست ، بهرحال من فکر می کنم اول باید منتظر کل آلبوم باشیم و ببینیم اون انتظاری که لو از این آلبوم داشت بر آورده میشه یا نه؟ در کل فکر می کنم فضای آهنگها و اشعار آلبوم با کنسرت متالیکا زیاد جور نیست ، فضای آهنگها طوریه که بیشتر میچسبه اونها رو تنهایی گوش بدی تا اینکه بخوای توی کنسرت متالیکا با اون همه هوادار و آدم کنارت بهشون گوش بدی.من که خودم دوست دارم تنهایی آهنگها رو گوش بدم تو اتاقی که خیلی کوچیکه و تاریک ، مثل ذهن خودم(با خنده).

metal-militia
Thursday 13 October 2011, 01:08 PM
علی دستت درد نکنه.اینطور که من از این مصاحبه فهمیدم متالیکا فقط توی این آلبوم نقش نوازندگی رو به عهده داشته.فکر کنم توی آهنگسازی نقش عمده ای نداشتن.من که منتظر آلبوم بعدی متالیکا هستم.نه لو رید و متالیکا

alimetallica_2
Thursday 20 October 2011, 06:13 AM
خوب آلبوم لولو هم آمد.
لینک دانلود آلبوم: 160 گیگ (دو سی دی)

البوم عجیبی بود. از یک طرف خیلی بدم آمد (بخاطر صدای خوانندگی طرف) از یک طرف بدم نیامد، چون موزیکش رمز آلود و متفاوت بود. در مورد آهنگ سازیش نمیشه فعلا نظر داد. چون باید بیشتر بررسی کنم. ولی در نگاه اول گفتم با خودم اگر خود جمیز رو همین آلبوم دکلمه میکرد آلبوم بدی شاید نمیشد. صدای این یارو خیلی رو مخه و بدتر اینکه اصلا خواننده نیست و فقط دکلمه میکنه. نمیدونم این بی پدر رو از کجا گیر آوردند با این صدای گند! که نه زیبایی داره، نه تکنیک و نه هیچی.
اما چند تا تکسی که از آهنگ ها دیدم متون خیلی قوی هستند و یک جورایی آنارشیسمی. موسیقی هم تو حالت های روان گردانه مخصوصا تو سی دی دو.
تنها نظری که فعلا میتونم بدم اینکه اگر این آلبوم بی کلام بود و بدون صدای این یارو بدک نبود و میشد گوش داد.

metal-militia
Thursday 20 October 2011, 02:08 PM
تنها نظری که فعلا میتونم بدم اینکه اگر این آلبوم بی کلام بود و بدون صدای این یارو بدک نبود و میشد گوش داد.

کاملا باهات موافقم علی.اصلا صدای این یارو به همه چیز میخوره الا متال.

نمیدونم این بی پدر رو از کجا گیر آوردند با این صدای گند! که نه زیبایی داره، نه تکنیک و نه هیچی.

اینو خوب اومدی.واقعا اگه کرک این احمق رو پیدا کرده باید در عقلش شک کرد.جدا از بحث تون صدای مزخرفش.حتی تکنیک اجرای صحیح رو هم نداره.

LORD-LUCIFER
Thursday 20 October 2011, 09:44 PM
آقا بيخيال چرا اينقدر اعصابتون رو خورد ميكنيد؟
حوصله اشون سر رفته خواستن يه كار متفاوت بكنند گند زدن ول كنيد جان من

alimetallica_2
Friday 21 October 2011, 12:00 AM
بخاطر اینکه من با این گروه بزرگ شدم و زندگیم و سرنوشتم با این گروه تغییر کرد.

dejavu
Monday 24 October 2011, 01:14 PM
دقیقا آیرون میدن از معدود گروههای هست که Live های بی نظیری داره.
به نظر من بهترین لاوها در جهان در ابتدا برای Pink Floyd و Metallica هست و بعد از اونها (حالا اگر به گروههای هارد راک نخوایم اشاره کنیم) Iron maiden حتی بهتر از جوداست پریست ظاهر میشه. (البته خدایی روب هالفورد بهترین خواننده در لاو ها هست، حتی بهتر از عمو جمیز دیو، اما خوب معمولا چون 3 یا 4 گیتار برای آهنگ های جوداست نوشته میشه توی لایو آهنگ نمیتونه کامل اجرا بشه) برعکس آیرون با سه نوازنده گیتار الان خیلی دستش پره و خوب از جوداست هم پولدار تره و سر صحنه خوب خرج میکنه.

خود متالیکا بازا همه میگن که لایو maiden حرف اول رو میزنه ..

بغیر از خرج کردن سر صحنه واقعا فوق العاده هستن .. من تا حالا توپوق ندیدم تو کارشون تو لایو

اصلا به 3 تا گیتارو اینا ربط نداره به نظر من مدیریت که استیو باشه بی نظیره

شما لایو hollow be thy name رو گوش کنید یا ببینید . تو maiden england هست

لایوش از خودش قشنگ تره من همیشه لایو اینو گوش میدم ..

بروس هم بیچاره خودشو سر صحنه پاره میکنه و واقعا مایه می زاره .

alimetallica_2
Monday 24 October 2011, 11:53 PM
خود متالیکا بازا همه میگن که لایو maiden حرف اول رو میزنه ..

بغیر از خرج کردن سر صحنه واقعا فوق العاده هستن .. من تا حالا توپوق ندیدم تو کارشون تو لایو

اصلا به 3 تا گیتارو اینا ربط نداره به نظر من مدیریت که استیو باشه بی نظیره

شما لایو hollow be thy name رو گوش کنید یا ببینید . تو maiden england هست

لایوش از خودش قشنگ تره من همیشه لایو اینو گوش میدم ..

بروس هم بیچاره خودشو سر صحنه پاره میکنه و واقعا مایه می زاره .
هیچ وقت به خودت اجازه نده لایو های گروهی رو با متالیکا و پینک فلوید مقایسه کنی.
مخصوصا تو دهه های گذشته.
این از نظر جلوه.

از نظر اجرا بله ایرون بد نیست، اما به متالیکا نیمریسه، مخصوصا اگر این رو در نظر بگیری که به اضای هر 100 اجرای متالیکا ایرون 1 اجرا داره.
خستگی تور تابحال شنیدی؟! چیزی شبیه به پایان زندگیست.
من خودم یک زمانی با مهیار نظری پور هرجا میرفتیم آهنگ مستر آف پاپتس رو اجرا میکردیم با هم و روزهای آخر جوری شده بود که دیگه به همنوازی این آهنگ با هم آلرژی پیدا کرده بودیم. حالا متالیکا چندین برابر ما این رو اجرا کرده و در چه جایی خودش جای تامل داره و بررسی.
بی شک شوقی که برای میدن ها برای حضور روی استیج هست برای متالیکا نیست. اما با این حال متالیکا در S&M lمیاد و مایه میگذاره و نشون میده که اگر بخواد میتونه.

به نظر من اصلا این دو گروه نبیاد مقایسه بشند. ایرون میدن جز 5 گروه اصلی متاله اما جز 10 گروه اصلی تاثیر گذار بر موسیقی متال نیست. در حالی که متالیکا اگر اولی یا دومی نباشه سومی هست بی شک. شما وقتی آلبوم 81 رو با 83 مقایسه میکنی تفاوت رو احساس میکنی. وقتی 85 رو با 88 همینطور. وقتی 88 رو با 91 و 91 رو با 96 و ...
میدن تقریبا تفاوتی تو کارهاش احساس نمیشه. نمیگم ضعیفه. اما نوع آوری کار هر کسی نیست.
در مورد خوانندگی هم شما هیچ وقت کسی که با سنگین ترین ریتم ها میخونه رو مقایسه نکن با کسی که میکروفن به دست میدوئه این طرف اونطرف و التبه توانایی هایی افرادی که این سبک کاری رو دارند مثل اوزی، دیو و یا خدای صدا روب هالفورد.

میدن بیشتر صداست تا حقیقت. هنوز هم نمیفهمم چرا میدن رو با گروههای بنام تاریخ موسیقی متال مقایسه میکنند. شاید بخاطر حواشی بسیار زیادش تبدیل به میدن شد. حواشی هایی که بیشتر به فوتیبال انگلیسی شباهت دارد تا بازی تالارهای متال.

alimetallica_2
Monday 24 October 2011, 11:55 PM
درضمن کدوم متالیکا باز چنین حرفی میزنه؟!
دیگه از من متالیکا باز تر از که بدون وقفه از 9 سالگی پی این گروه بودم؟

akerfeldt
Tuesday 25 October 2011, 12:54 PM
خودم یکی از بندهای مورد علاقم متالیکاستا
اما خود اعضای متالیکا بسیار زیاد از میدن تاثیر گرفتن
جاهای مختلفی هم این حرف رو زدن نمونش تو شبکه بی بی سی لارس این حرف رو میزنه
در کل آیرون میدن بدون شک تاثیر گزارترین نباشه یکی از خدایان متال هست
بندهایی مثل اپث و متالیکا و دریم تئاتر ارادت زیادی بهشون دارن

alimetallica_2
Tuesday 25 October 2011, 06:35 PM
خودم یکی از بندهای مورد علاقم متالیکاستا
اما خود اعضای متالیکا بسیار زیاد از میدن تاثیر گرفتن
جاهای مختلفی هم این حرف رو زدن نمونش تو شبکه بی بی سی لارس این حرف رو میزنه
در کل آیرون میدن بدون شک تاثیر گزارترین نباشه یکی از خدایان متال هست
بندهایی مثل اپث و متالیکا و دریم تئاتر ارادت زیادی بهشون دارن
لارس کلا عاشق آیرون میدنه و تعارف زیاد تیکه پاره میکنه ولی در حقیقت هیچ تاثیری نگرفتند.
گروههای مثل دایموند هد و موتورهد بیشترین تاثیر مستیم رو متالیکا رو داشتند.
گروههای مثل اسکورپیونز رو شخص جمیز.
هندریکس و جو ستریانی روی کرک.
باب سیگر و آثار قدیمی هارد راک روی کلیف.
اثرات پروگرسیو روی جیسون.
اثرات هوی مثل اوزی، دیو روی رابرت.
و میدن و ونوم تقریبا روی لارس تاثیر بیشتری داشتند.
(از نظر من)
اما روی کل گروه متالیکا هیچ وقت میدن تاثیر اساسی نداشته، میشه موتور هد رو ماثر ترین گروه در این تاثیر معرفی کرد.

بحث سر کم بودن این گروه نیست، گفتم گروه کمی نیست، اما به اندازه اسمش هم بزرگ نیست.

Yngwie_5
Wednesday 26 October 2011, 03:06 PM
به نظرم متالیکا خلاق تر از میدن هستش اما خوب آلبوم the number of the beast و powerslave با هیچ کدوم از آثار متالیکا قابل مقایسه نیست.اصلا چطوره درباره ی آلبوم های میدن بحث کنیم؟بدبختانه هر جا تاپیکی درباره مگادث یا iron maiden زده می شه سریع این گروه ها رو به متالیکا ربط می دیم و با هم مقایسه می کنیم.متال فقط متالیکا نیست

alimetallica_2
Wednesday 26 October 2011, 03:14 PM
متال فقط متالیکا نیست، متال از متالیکا جدا نیست.
مثل بحث معاد در دین میمونه که اگر قبولش نداشته باشی باقی چیزها رو هم ادعا کنی قبول داری یک جاش می لنگه.
بگذریم. از میدن بگویید.
من که فقط با وستینگ یرزش زندگی کردم و لا غیر.

Yngwie_5
Wednesday 26 October 2011, 03:25 PM
من بهترین آهنگ میدن رو rime of the ancient mariner (You can see links before reply) می دونم واقعا هنر درش موج میزنه

dejavu
Thursday 27 October 2011, 06:00 PM
هیچ وقت به خودت اجازه نده لایو های گروهی رو با متالیکا و پینک فلوید مقایسه کنی.
مخصوصا تو دهه های گذشته.
این از نظر جلوه.

از نظر اجرا بله ایرون بد نیست، اما به متالیکا نیمریسه، مخصوصا اگر این رو در نظر بگیری که به اضای هر 100 اجرای متالیکا ایرون 1 اجرا داره.
خستگی تور تابحال شنیدی؟! چیزی شبیه به پایان زندگیست.
من خودم یک زمانی با مهیار نظری پور هرجا میرفتیم آهنگ مستر آف پاپتس رو اجرا میکردیم با هم و روزهای آخر جوری شده بود که دیگه به همنوازی این آهنگ با هم آلرژی پیدا کرده بودیم. حالا متالیکا چندین برابر ما این رو اجرا کرده و در چه جایی خودش جای تامل داره و بررسی.
بی شک شوقی که برای میدن ها برای حضور روی استیج هست برای متالیکا نیست. اما با این حال متالیکا در S&M lمیاد و مایه میگذاره و نشون میده که اگر بخواد میتونه.

به نظر من اصلا این دو گروه نبیاد مقایسه بشند. ایرون میدن جز 5 گروه اصلی متاله اما جز 10 گروه اصلی تاثیر گذار بر موسیقی متال نیست. در حالی که متالیکا اگر اولی یا دومی نباشه سومی هست بی شک. شما وقتی آلبوم 81 رو با 83 مقایسه میکنی تفاوت رو احساس میکنی. وقتی 85 رو با 88 همینطور. وقتی 88 رو با 91 و 91 رو با 96 و ...
میدن تقریبا تفاوتی تو کارهاش احساس نمیشه. نمیگم ضعیفه. اما نوع آوری کار هر کسی نیست.
در مورد خوانندگی هم شما هیچ وقت کسی که با سنگین ترین ریتم ها میخونه رو مقایسه نکن با کسی که میکروفن به دست میدوئه این طرف اونطرف و التبه توانایی هایی افرادی که این سبک کاری رو دارند مثل اوزی، دیو و یا خدای صدا روب هالفورد.

میدن بیشتر صداست تا حقیقت. هنوز هم نمیفهمم چرا میدن رو با گروههای بنام تاریخ موسیقی متال مقایسه میکنند. شاید بخاطر حواشی بسیار زیادش تبدیل به میدن شد. حواشی هایی که بیشتر به فوتیبال انگلیسی شباهت دارد تا بازی تالارهای متال.

اولا سلام عرض میکنم دوما بحث مقایسه نیست این سبک موسیقی کاملا سبک احساسی و سلیقه ایه

اصلا نمیشه متالیکا رو با گروهی مقایسه کرد یا میدن رو.

دوما بحث خستگی اینجا مطرح نیست هر گروهی که 100 بار یه اهنگ رو تو 100 تور بزنه که شاهکار نیست.
مهم اینه که کار خوب از اب در بیادو مردم قبولش داشته باشن یا طرفداراش .. من خودم اره واقعا fan
متالیکا نیستم و بعد از black album دیگه سیدی اریجینالی ازش ندارم..
همه هم میدونن که متالیکا سیر نزولی داشته
شما کارای اولشو با کارای اخرش مقایسه میکنی؟؟master of teh puppets ,, justice for all ?????

با مثلا Death magnetic یا garage INC ???????

خدا وکیلی ؟؟

اما میدن درسته قبول دارم سبکش هیچ وقت عوض نشد و کاراش تو یه مایس اما همین کاراری مشابه به قول شما میدونی تو روح طرفداراس ؟؟
گروهی که اکثر لایو هاش سی ذی میشه و فروش خوبی هم داره شما کدوم گروهی رو میشناسی که اینقد ر سی دی لایو پر فروش داشته باشه ؟؟

بحث manage کردن گروه و درست بر گذار کردن یه قطعه اس نه نواختن چند بار اون..

بعد مگه قرار بندی رو بند دیگه تاثیر بذاره ؟ اصلا بحث تاثیر رو من اینجا متوجه نشدم .. این همه بند هستن مثلا متالیکا رو مگا دث تاثیر میذاره یا گذاشته ؟ تازه گیتاریست گروه هم بوده..
هیچ کس نمیتونه بگه این 2 تا گرو مگا دث و متالیکا ذره ای به هم شبیه هستن ..

بنده این 2 تا لایو این 2 گروه رو برای این مقایسه کردم چون طرفداراشون بیشتر از بقیه هستن
از این لحاظ هم گفتم چون میدن لایواش حرف نداره و تو پستمم گفتم حتی بعضی از اهنگاشو میتونی یه track جدید به حسب بیاری .. اره من چون fan اش هستم اینو میگم ایا گروه های دیگه هم همین حالت رو برای fan هاشون دارن ؟؟؟؟

من از کنسرت inflames تا mastodon تا maiden تا ........ scorpions همه رو رفتم اما میدن یه چیز دیگه بوده واقعا محشر بوده

اینم که شما میگی کدوم متالیکا بازی گفته لایو maiden
یه متالیکا باز میشناسم که فکر کنم 20 ساله کنسرت میره و james و lars زندگیشن باهاشون عکس داره و ووووو
شاید اگر دروغ نگم 150 -200 تا گروه رو کنسرتشون رو رفته سالهاست که کاناداس
همیشه میگه لایو فقط maiden

اون اهنگ میدن هم که شما میگی یا wasted yaers یا wasting love

اها در ضمن شما پینک فلوید رو داخل ماجرا نکن لطفا اصلا پینک چه ربطی داره به اینا تو هر چیزی حتی لایو پینک رو شما با camel , و یا با گروه های مشابه مقایسه کنی

بعد شما به میدن میگی بیشتر صداس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تکنیک steve harris تو بیس و رهبریش رو هیج جا پیدا نمیکنی چه برسه به متالیکا ..بله قبول دارم متالیکا هر سال و هر البوم با البوم دیگش فرق داره اما در صورتی که موفق باشه ..... این اسمش نوع اوری نیست..

در مورد تاثیر گذاری هم که نمیتونم نظری بدم چون اطلاعاتم در موردش کمه پس سکوت میکنم ..
وقتی اطلاعاتی در مورد گروهی یا چیزی نداشته باشم نظری نمیدم..

alimetallica_2
Friday 28 October 2011, 12:48 AM
اولا سلام عرض میکنم دوما بحث مقایسه نیست این سبک موسیقی کاملا سبک احساسی و سلیقه ایه

اصلا نمیشه متالیکا رو با گروهی مقایسه کرد یا میدن رو.

دوما بحث خستگی اینجا مطرح نیست هر گروهی که 100 بار یه اهنگ رو تو 100 تور بزنه که شاهکار نیست.
مهم اینه که کار خوب از اب در بیادو مردم قبولش داشته باشن یا طرفداراش .. من خودم اره واقعا fan
متالیکا نیستم و بعد از black album دیگه سیدی اریجینالی ازش ندارم..
همه هم میدونن که متالیکا سیر نزولی داشته
شما کارای اولشو با کارای اخرش مقایسه میکنی؟؟master of teh puppets ,, justice for all ?????

با مثلا Death magnetic یا garage INC ???????

خدا وکیلی ؟؟

اما میدن درسته قبول دارم سبکش هیچ وقت عوض نشد و کاراش تو یه مایس اما همین کاراری مشابه به قول شما میدونی تو روح طرفداراس ؟؟
گروهی که اکثر لایو هاش سی ذی میشه و فروش خوبی هم داره شما کدوم گروهی رو میشناسی که اینقد ر سی دی لایو پر فروش داشته باشه ؟؟

بحث manage کردن گروه و درست بر گذار کردن یه قطعه اس نه نواختن چند بار اون..

بعد مگه قرار بندی رو بند دیگه تاثیر بذاره ؟ اصلا بحث تاثیر رو من اینجا متوجه نشدم .. این همه بند هستن مثلا متالیکا رو مگا دث تاثیر میذاره یا گذاشته ؟ تازه گیتاریست گروه هم بوده..
هیچ کس نمیتونه بگه این 2 تا گرو مگا دث و متالیکا ذره ای به هم شبیه هستن ..

بنده این 2 تا لایو این 2 گروه رو برای این مقایسه کردم چون طرفداراشون بیشتر از بقیه هستن
از این لحاظ هم گفتم چون میدن لایواش حرف نداره و تو پستمم گفتم حتی بعضی از اهنگاشو میتونی یه track جدید به حسب بیاری .. اره من چون fan اش هستم اینو میگم ایا گروه های دیگه هم همین حالت رو برای fan هاشون دارن ؟؟؟؟

من از کنسرت inflames تا mastodon تا maiden تا ........ scorpions همه رو رفتم اما میدن یه چیز دیگه بوده واقعا محشر بوده

اینم که شما میگی کدوم متالیکا بازی گفته لایو maiden
یه متالیکا باز میشناسم که فکر کنم 20 ساله کنسرت میره و james و lars زندگیشن باهاشون عکس داره و ووووو
شاید اگر دروغ نگم 150 -200 تا گروه رو کنسرتشون رو رفته سالهاست که کاناداس
همیشه میگه لایو فقط maiden

اون اهنگ میدن هم که شما میگی یا wasted yaers یا wasting love

اها در ضمن شما پینک فلوید رو داخل ماجرا نکن لطفا اصلا پینک چه ربطی داره به اینا تو هر چیزی حتی لایو پینک رو شما با camel , و یا با گروه های مشابه مقایسه کنی

بعد شما به میدن میگی بیشتر صداس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تکنیک steve harris تو بیس و رهبریش رو هیج جا پیدا نمیکنی چه برسه به متالیکا ..بله قبول دارم متالیکا هر سال و هر البوم با البوم دیگش فرق داره اما در صورتی که موفق باشه ..... این اسمش نوع اوری نیست..

در مورد تاثیر گذاری هم که نمیتونم نظری بدم چون اطلاعاتم در موردش کمه پس سکوت میکنم ..
وقتی اطلاعاتی در مورد گروهی یا چیزی نداشته باشم نظری نمیدم..
دوست عزیز شما حالت حجومی گرفتی برای بحث. من مایل به اینگونه بحث نیستم و نمیخوام میدن رو هم بکوبم. هرچند که بخاطر حاشیه هاش خیلی ازش بدم آمده. گروه پر مدعایست که همیشه با همه مشکل دارد و این رو تو رسانه ها هم میشه خوند.
شما رو چه حسابی میگی متالیکا بعد 91 کاری نکرده؟! من لود رو شاهکار هنری میدونم که اصلا سر در آوردن ازش کار هر کسی نیست.
حالا یکی مثل من سبک اصلی کاری که الان گوش میده دوم/دث متاله و به ظرافت های ذاتی موسیقی کار داره، یکی دیگه مثل شما دنبال تنکنیکه که در اون صورت هم مثلا ریف های متالیکا و جیمز رو با اعضای میدن نمیشه مقایسه کرد. تو سولو هم گنده تر از میدن نوازها بیسارند مخصوصا در دنیای هارد راک.
در مورد گاراژ که اصلا صحبت نمیخوام بکنم چون گاراژ یک ریسک بزرگ به وصعت دریاست که واقعا عشق متالیکا به متال رو میرسونه و فهم موسیقایی اعضای این گروه رو به نمایش میگذاره. مخصوصا واقتی آهنگ تورن د پیج از باب سیگر کاور میشه. (شاید من باب سیگر رو تو ذهنم خیلی گنده کردم، اما به نظرم اسطوره درک نشده موسیقی دنیا بود)

متالیکا متالیکاست، زیرا متالیکاست و متالیکا یعنی هسته و ذات موسیقی متال.
برخی از گروهها هستند که در تاریخ موسیقی نوع آوری میافرینند، میدن هم به این مسئله ارتباط داده شده البته اما نه آنقدر ماثر که امثال متالیکا، بلک ثبت و ونوم.
متالیکا در یک قالب نمیگنجد، ولی میدن در یک قالب خوب عمل میکند.

بعد شما میگی اینکه کسی از کسی تاثیر گرفته یعنی چی!؟ دیگه از تاثیر گرفتن تو متال چیزی مهم تر نداریم، شما مصاحبه با اعضای یک باندی رو تو ذهنت داری که از مستر باندی در ذهنشون حرف نزنند؟!
معمولا نوازنده از روزهای اول نوازندگی با افراد و گروههای مانوس میشود و از وی تاثیر میپذیرد، حال در مورد یک گروه این مسئله به شدت تقوت میشود و در حاصل متالیکا بوجود میاید که گویا تمام دنیای راک و متال را با هم ترکیب میکند و شاهکاری با نام Kill'em All وارد بازار میکند که حتی اوزی اسبرن مغرور مرد آن زمان در موردش به تکلم میاید و دنیا میفهمد صدای حقیقی متال چیست.

من متالیکا را بزرگ نمیکنم، بزرگ هست.
میدن را هم کوچک نمیکنم. چون بزرگ است.
دنبال ایراد گرفتن هم در درد دل حرفی نیستم، چون اگر بخوام اینطور گفتگو کنم مثلا به حرف شما اینطور ایراد میگیرم که شما چرا پینک رو به من گیر میدی که اسمش رو کنار متالیکا میارم، اما خودت میای گروه پروگرسیو راک کمل رو با اسپیس راکی مثل پینک کنار هم میگذاری در حالی که گزینه مناسب در اینجا مثلا الوی است.

من سعی کردم در این سایت با همه برادر باشم و ادعا نکنم. اما در مورد دنیای متال خیلی بی اطلاع نیستم. حداقل 11.12 سال است که در نت در خدمت دوستان میباشم و در مورد خود آیرون میدن در سایت های دیگر مقالاتی بیش از شما ارائه دادم. (چون زمانی نظرم مثل الان بهشون منفی نبود - هرچند که من بیشتر بخاطر حاشیه های میدن از او زده شدم و البته تکراری بودن، موتور هد هم برای من تکراری است، اما کذبش نمیکنم چون در حاشیه به گونه ای عمل میکنند که در دل من مخاطب سابق تزلزلی ایجاد نشود)

alimetallica_2
Friday 28 October 2011, 12:49 AM
نکته آخر اینکه نه شما نماینده میدن در زمین هستی و نه من نماینده متالیکا در جهان.
اما این میدن است که میاید و میگوید ما از متالیکا بهتریم. (چقدر این حرف زشته واقعا و کم پرستیژ و دور از مرام و معرفت و هنر - در مورد این مسئله مقاله ای در سایت قرار دادم با ذکر منبع - مراجعه فرمایید)

majids
Friday 28 October 2011, 10:44 AM
اتفاقا تکستش حال منو به هم زد دیگه موضوع کم بود که بیان همش یک آلبوم در مورد معضلات جن30 و این چیزا بنویسن برین تکست little dog و بقیه رو بخونین. junior dad هم نفهمیدم چراالکی 20 دقیقه اش کردن از دقیقه دهش من خوابم برد اصلا اونطوری که فکر میکردم نبود
فقط یک صداهایی توی آلبوم بود آدمو یاد سمفونی و کلیسا و این چیزا مینداخت احتمالا گیتار که نبوده؟

dejavu
Friday 28 October 2011, 11:38 AM
دوست عزیز شما حالت حجومی گرفتی برای بحث. من مایل به اینگونه بحث نیستم و نمیخوام میدن رو هم بکوبم. هرچند که بخاطر حاشیه هاش خیلی ازش بدم آمده. گروه پر مدعایست که همیشه با همه مشکل دارد و این رو تو رسانه ها هم میشه خوند.
شما رو چه حسابی میگی متالیکا بعد 91 کاری نکرده؟! من لود رو شاهکار هنری میدونم که اصلا سر در آوردن ازش کار هر کسی نیست.
حالا یکی مثل من سبک اصلی کاری که الان گوش میده دوم/دث متاله و به ظرافت های ذاتی موسیقی کار داره، یکی دیگه مثل شما دنبال تنکنیکه که در اون صورت هم مثلا ریف های متالیکا و جیمز رو با اعضای میدن نمیشه مقایسه کرد. تو سولو هم گنده تر از میدن نوازها بیسارند مخصوصا در دنیای هارد راک.
در مورد گاراژ که اصلا صحبت نمیخوام بکنم چون گاراژ یک ریسک بزرگ به وصعت دریاست که واقعا عشق متالیکا به متال رو میرسونه و فهم موسیقایی اعضای این گروه رو به نمایش میگذاره. مخصوصا واقتی آهنگ تورن د پیج از باب سیگر کاور میشه. (شاید من باب سیگر رو تو ذهنم خیلی گنده کردم، اما به نظرم اسطوره درک نشده موسیقی دنیا بود)

متالیکا متالیکاست، زیرا متالیکاست و متالیکا یعنی هسته و ذات موسیقی متال.
برخی از گروهها هستند که در تاریخ موسیقی نوع آوری میافرینند، میدن هم به این مسئله ارتباط داده شده البته اما نه آنقدر ماثر که امثال متالیکا، بلک ثبت و ونوم.
متالیکا در یک قالب نمیگنجد، ولی میدن در یک قالب خوب عمل میکند.

بعد شما میگی اینکه کسی از کسی تاثیر گرفته یعنی چی!؟ دیگه از تاثیر گرفتن تو متال چیزی مهم تر نداریم، شما مصاحبه با اعضای یک باندی رو تو ذهنت داری که از مستر باندی در ذهنشون حرف نزنند؟!
معمولا نوازنده از روزهای اول نوازندگی با افراد و گروههای مانوس میشود و از وی تاثیر میپذیرد، حال در مورد یک گروه این مسئله به شدت تقوت میشود و در حاصل متالیکا بوجود میاید که گویا تمام دنیای راک و متال را با هم ترکیب میکند و شاهکاری با نام Kill'em All وارد بازار میکند که حتی اوزی اسبرن مغرور مرد آن زمان در موردش به تکلم میاید و دنیا میفهمد صدای حقیقی متال چیست.

من متالیکا را بزرگ نمیکنم، بزرگ هست.
میدن را هم کوچک نمیکنم. چون بزرگ است.
دنبال ایراد گرفتن هم در درد دل حرفی نیستم، چون اگر بخوام اینطور گفتگو کنم مثلا به حرف شما اینطور ایراد میگیرم که شما چرا پینک رو به من گیر میدی که اسمش رو کنار متالیکا میارم، اما خودت میای گروه پروگرسیو راک کمل رو با اسپیس راکی مثل پینک کنار هم میگذاری در حالی که گزینه مناسب در اینجا مثلا الوی است.

من سعی کردم در این سایت با همه برادر باشم و ادعا نکنم. اما در مورد دنیای متال خیلی بی اطلاع نیستم. حداقل 11.12 سال است که در نت در خدمت دوستان میباشم و در مورد خود آیرون میدن در سایت های دیگر مقالاتی بیش از شما ارائه دادم. (چون زمانی نظرم مثل الان بهشون منفی نبود - هرچند که من بیشتر بخاطر حاشیه های میدن از او زده شدم و البته تکراری بودن، موتور هد هم برای من تکراری است، اما کذبش نمیکنم چون در حاشیه به گونه ای عمل میکنند که در دل من مخاطب سابق تزلزلی ایجاد نشود)

2 کلمه میگم اول اینکه چون شما عاشق متالیکا هستی دلیل نمیشه همه البوماش خوب باشه مثل load یا ...... شما باید کلیت مردم رو در نظر بگیری نه تنها خودت رو..

من مثلا از یه گروه alternative خوشم میاد و واقا عاشقشم اسمشم اینجا نمیارم که بحث نشه بعد من بیام بگم هسته کل متال مثلا اون گروه مورد علاقه منه ؟؟؟؟؟؟؟

این حرفا چیه انقدر کلیشه ای ؟؟؟؟؟ متالیکا هسته ذات موسیقی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس ببخشید black sabbath , judas priest , manowar , kiss ,van halen ,Cinderella, Dokken,Scorpions,,Queensryche,Great White,ACDC
اینا که خیلی قدیمین و پدر جیمز به حساب میان بعد اگه متالیکا هستس پس اینا چین ؟

شمام شاید مقاله خیلی ارائه داده باشی .. ممنون از شما ولی ارائه مقاله دلیل بر اطلاعات کامل نیست بنده تازه عضو این مجموعه شدم اما تو 2 -3 تا کتاب متال یه part کوچکی از ترجمه و کمک به دستندر کاران کتابا بودم.

باب سیگر هم که جزو بزرگان است و توش شکی نیست ..

هر band , هر انسان بزرگی و هر تیم بزرگی رو براش حاشیه درست میکنن کاملا تو تمام دنیا این موضوع نمایان حتی تو کشور خودمون ..

تو سولو هم بعله قبول دارم گنده تر از میدن و متالیکا هم وجود داره اما بازم اگه بحث لایوه بازم میگم اول میدنه .. این صحبتهای شما بر میگرده به سلیقتون در صورتی که اینجا سلیقه فردی معنایی نداره .. سلیقه جمعی مهمه..

در مورد البوم هایی مثل garage inc یا ...... صحبت نمیکنم چون به قول شما کاملا یه ریسک بزرگ بود..
اما گروه هایی مثل megadeth حداقل خودشون معتقد به ریسکی بودن یه البوم دارن و وجودشو دارن که اسم البومه بذارن RISK .. نه اینکه فقط ادعا که کارمون درسته ..

dejavu
Friday 28 October 2011, 11:42 AM
نکته آخر اینکه نه شما نماینده میدن در زمین هستی و نه من نماینده متالیکا در جهان.
اما این میدن است که میاید و میگوید ما از متالیکا بهتریم. (چقدر این حرف زشته واقعا و کم پرستیژ و دور از مرام و معرفت و هنر - در مورد این مسئله مقاله ای در سایت قرار دادم با ذکر منبع - مراجعه فرمایید)

این نکته خوبی بود اما من نماینده maiden در زمین و اسمان در هر حال هستم.... اگر شما نماینده متالیکا در اسمان نیستید ...

میدن هم بدون دلیل حرفی نمیزنه با اون مسائلی که پیش اومد خوب مشخصه این حواشی پیش میاد و این حرفا زده میشه ..
شما قصه رو از اول تا اخر مثل اینکه نمیدونی ..

و کلام اخر:

حقیقت تلخ است ................

alimetallica_2
Friday 28 October 2011, 01:35 PM
شما که نماینده ایشان هستید چرا متوجه اشتباه لپی من نشدید و نتونستید حدث بزنید که منظور من Wasted Years بود!!!
من با اینکه نماینده متالیکا نیستم اما اگر اشتباه لپی در جایی از کسی در مورد متالیکا رخ بدهد میتوانم حدس بزنم منظورش چیست.

خوب نمایندگیتون مبارک باشه.
من خیلی از چیزهایی که گفتم میدونم رو به عنوان نظر ارائه دادم.
تعداد پست های شما در باب موسیقی 4 عدده و من در همین سایت 1361 پست دارم که بیشترش راجب موسیقیست و مقاله هایی هم موجود است.
این به جز مثلا 21 هزار پست در فاروم همیهن و دهها هزار پست دیگر موسیقیایی در نقاط دیگر است. بی شک در بیشتر از 100 تای این پست ها از میدن ها گفته ام و بیوگرافی از آنها ارائه دادم و یا نقد آلبوم کردم. (چون بنده هم تمام آثار این گروه را شنیده ام و خیلی بی اطلاع نیستم در این باب)

alimetallica_2
Friday 28 October 2011, 01:42 PM
2 کلمه میگم اول اینکه چون شما عاشق متالیکا هستی دلیل نمیشه همه البوماش خوب باشه مثل load یا ...... شما باید کلیت مردم رو در نظر بگیری نه تنها خودت رو..

من مثلا از یه گروه alternative خوشم میاد و واقا عاشقشم اسمشم اینجا نمیارم که بحث نشه بعد من بیام بگم هسته کل متال مثلا اون گروه مورد علاقه منه ؟؟؟؟؟؟؟

این حرفا چیه انقدر کلیشه ای ؟؟؟؟؟ متالیکا هسته ذات موسیقی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس ببخشید black sabbath , judas priest , manowar , kiss ,van halen ,Cinderella, Dokken,Scorpions,,Queensryche,Great White,ACDC
اینا که خیلی قدیمین و پدر جیمز به حساب میان بعد اگه متالیکا هستس پس اینا چین ؟

شمام شاید مقاله خیلی ارائه داده باشی .. ممنون از شما ولی ارائه مقاله دلیل بر اطلاعات کامل نیست بنده تازه عضو این مجموعه شدم اما تو 2 -3 تا کتاب متال یه part کوچکی از ترجمه و کمک به دستندر کاران کتابا بودم.

باب سیگر هم که جزو بزرگان است و توش شکی نیست ..

هر band , هر انسان بزرگی و هر تیم بزرگی رو براش حاشیه درست میکنن کاملا تو تمام دنیا این موضوع نمایان حتی تو کشور خودمون ..

تو سولو هم بعله قبول دارم گنده تر از میدن و متالیکا هم وجود داره اما بازم اگه بحث لایوه بازم میگم اول میدنه .. این صحبتهای شما بر میگرده به سلیقتون در صورتی که اینجا سلیقه فردی معنایی نداره .. سلیقه جمعی مهمه..

در مورد البوم هایی مثل garage inc یا ...... صحبت نمیکنم چون به قول شما کاملا یه ریسک بزرگ بود..
اما گروه هایی مثل megadeth حداقل خودشون معتقد به ریسکی بودن یه البوم دارن و وجودشو دارن که اسم البومه بذارن RISK .. نه اینکه فقط ادعا که کارمون درسته ..
وای که چقدر شما پرت و پلا میگوید.
لطفا دیگه مگادث رو برای من شرح ندهید.
نگاهی روی طرح جلد آلبوم ریسک بکنید و بفهمید چرا اسم این آلبوم رسیک است.

نگاهی هم به محبویت گروهها از نظر مردم در جهان بیاندازید و ببنید کجای جهان شده است متالیکا یا جوداست پریست آلبوم بدهند و مردم میدن را به عنوان آلبوم برتر سال انتخاب کنند.
من در حال نوشتن تاپیکی هستم که در آن 10 گروه برتر از نظر مردم جهان بررسی شده است و از سال 1970 مسئله رو آغاز کردم و تا سال 79 پیش رفتم.
به سالهای دیگر هم میرسیم و بعد شما میتوانید ببنید در کجا نام این گروه در رده اول است و در کجا دوم و سوم.
خواننده میدن همین چند وقت پیش گفته بود اگر متالیکا محبوب تر از ماست دلیل بر بهتر بودن از ما نیست، حالا شما میای و میگی میدن از متالیکا هم محبوب تره؟! به نظرت این جوک نیست؟!
به جز بلک ثبت و جوداست پریست نام گروههای دیگری که بردید همه و همه در یک سبک فعالیت میکردند و من برای همه آنها احترام خاصی قائلم. اما متالیکا و یا بلک ثبت خود را محدود به یک سبک نکردند و فرازاهایی از موسیقی را تجربه کردند و به این صورت ابداعاتی در موسیقی بوجود آوردند.
همانطور که جوداست پریست بوجود آورد.
بد نیست تاریخچه موسیقی متال را از کسانی که در این راه وقت گذاشته اند بپرسید نه اینکه یک شبه نظریه پرداز شوید و تاریخ را به نقل خود تحریف کنید.

dejavu
Friday 28 October 2011, 02:37 PM
شما که نماینده ایشان هستید چرا متوجه اشتباه لپی من نشدید و نتونستید حدث بزنید که منظور من Wasted Years بود!!!
من با اینکه نماینده متالیکا نیستم اما اگر اشتباه لپی در جایی از کسی در مورد متالیکا رخ بدهد میتوانم حدس بزنم منظورش چیست.

خوب نمایندگیتون مبارک باشه.
من خیلی از چیزهایی که گفتم میدونم رو به عنوان نظر ارائه دادم.
تعداد پست های شما در باب موسیقی 4 عدده و من در همین سایت 1361 پست دارم که بیشترش راجب موسیقیست و مقاله هایی هم موجود است.
این به جز مثلا 21 هزار پست در فاروم همیهن و دهها هزار پست دیگر موسیقیایی در نقاط دیگر است. بی شک در بیشتر از 100 تای این پست ها از میدن ها گفته ام و بیوگرافی از آنها ارائه دادم و یا نقد آلبوم کردم. (چون بنده هم تمام آثار این گروه را شنیده ام و خیلی بی اطلاع نیستم در این باب)

شما پست ها رو نگاه کن خووووب متوجه میشی که بنده اشتباه شما رو گفتم یا نه ؟؟؟؟ 2-3 تا پست
قبل تر ... (اون اهنگ میدن هم که شما میگی یا wasted years یا wasting love)

دوما اپرین اپرین(افرین) که چقدر شما پست داری ....

والا هنر به تعداد پست نیست ..

dejavu
Friday 28 October 2011, 02:53 PM
وای که چقدر شما پرت و پلا میگوید.
لطفا دیگه مگادث رو برای من شرح ندهید.
نگاهی روی طرح جلد آلبوم ریسک بکنید و بفهمید چرا اسم این آلبوم رسیک است.

نگاهی هم به محبویت گروهها از نظر مردم در جهان بیاندازید و ببنید کجای جهان شده است متالیکا یا جوداست پریست آلبوم بدهند و مردم میدن را به عنوان آلبوم برتر سال انتخاب کنند.
من در حال نوشتن تاپیکی هستم که در آن 10 گروه برتر از نظر مردم جهان بررسی شده است و از سال 1970 مسئله رو آغاز کردم و تا سال 79 پیش رفتم.
به سالهای دیگر هم میرسیم و بعد شما میتوانید ببنید در کجا نام این گروه در رده اول است و در کجا دوم و سوم.
خواننده میدن همین چند وقت پیش گفته بود اگر متالیکا محبوب تر از ماست دلیل بر بهتر بودن از ما نیست، حالا شما میای و میگی میدن از متالیکا هم محبوب تره؟! به نظرت این جوک نیست؟!
به جز بلک ثبت و جوداست پریست نام گروههای دیگری که بردید همه و همه در یک سبک فعالیت میکردند و من برای همه آنها احترام خاصی قائلم. اما متالیکا و یا بلک ثبت خود را محدود به یک سبک نکردند و فرازاهایی از موسیقی را تجربه کردند و به این صورت ابداعاتی در موسیقی بوجود آوردند.
همانطور که جوداست پریست بوجود آورد.
بد نیست تاریخچه موسیقی متال را از کسانی که در این راه وقت گذاشته اند بپرسید نه اینکه یک شبه نظریه پرداز شوید و تاریخ را به نقل خود تحریف کنید.

جناب پست بالا طرح روی جلد ؟؟؟؟؟ ساختار و داستان این البوم شما میدونی چیه؟ اقای تاریخ دان تاریخچه البوم رو بخون نه طرح موش و گربه این طرح یه استعاره اس نه به معنای تله موش..
ببین کی این البوم منتشر شد و یه چه علتی و چه عمقی داره ....

خواننده میدن خود لارس و جیمز رو دوست داره دوست من حتی cover هم برای هم دادن اما این صحبت bruce یه جوابیه بود نه یه بیانیه ..
لطفا در مورد متالیکا از فراز صحبت نکنید از فراز و نشیب صحبت کنید البته نشیب مناسب تره..
بنده از تاریخ چیزی نگفتم و ادعام نمیشه .. چیزهایی که گفتم تاریخ نبود واقعیات بود ..

و در اخر اگر جنبه بحث ندارید صحبت نکنید.. پرت و پلا کلمه قشنگی از یک هنر جو و یک تاریخ دان و یک موزیک شناس و یک نویسنده مقالات و یک .. نیست

dejavu
Friday 28 October 2011, 03:14 PM
در ضمن همیشه black album البوم مطرحی بوده و هست قدیمیای متالیکا که هیچی .. منم عاشق اون کارا هستم و خواهم بود همیشه تو پر فروش ترین البوم هاس اهنگاش تو top 100 حتی master of the puppets هنوز تو top 200 هست . .از maiden هم بالاتر ..قبوله اما بحث اینجا لایو ه نه تاریخ ... و در کل محبوب تر بودن در کل سالها ...
50 البوم برتر رو برات میذارم ..

1. The Beatles (You can see links before reply)
Essential Album: Revolver (You can see links before reply)
With record sales estimated at more than a billion worldwide, no other band had a greater influence on the course of rock music.
2. Pink Floyd (You can see links before reply)
Essential Album: Wish You Were Here (You can see links before reply)
At the vanguard of the Progressive Rock (You can see links before reply) movement, they have sold more than 200-million albums since 1967. One of the first bands to use light shows and fireworks in their live performances.
3. The Who (You can see links before reply)
Essential Album: Who's Next (You can see links before reply)
One of the first, most successful, and longest lasting power trios, The Who were innovative both musically and technically.
4. Rolling Stones (You can see links before reply)
Essential Album: Sticky Fingers (You can see links before reply)
The original "bad boys" of rock, the Stones are among the most durable bands, recording and touring with few breaks since they began in 1961.
5. Led Zeppelin (You can see links before reply)
Essential Album: Led Zeppelin IV (You can see links before reply)
Their "Stairway To Heaven" is believed to have received more radio airplay than any other song in history, even though it was never released as a single.
6. Eagles (You can see links before reply)
Essential Album: Their Greatest Hits (You can see links before reply)
Another of rock's longest-lasting acts, their 1976 greatest hits album is the biggest selling album of all time.
7. Grateful Dead (You can see links before reply)
Essential Album: Anthem Of The Sun (You can see links before reply)
One of San Francisco's first "flower power" bands, their fan following is nearly as strong today as it was when the group disbanded in 1995.
8. Jefferson Airplane (You can see links before reply)
Essential Album: After Bathing At Baxter's (You can see links before reply)
Pioneers of the Psychedelic Rock (You can see links before reply) genre, they were in the vanguard of the counter-culture of the '60s and '70s.
9. The Doors (You can see links before reply)
Essential Album: The Doors (You can see links before reply)
In spite of a short life and limited discography, they became one of rock's most popular and influential groups.
10. Moody Blues (You can see links before reply)
Essential Album: Days Of Future Passed (You can see links before reply)
With the exception of a few years in the mid-70s, this Progressive (You can see links before reply)/Psychedelic (You can see links before reply) group has toured and recorded since 1964.
11. Fleetwood Mac (You can see links before reply)
Essential Album: Rumours (You can see links before reply)
After numerous personnel and musical style changes, their 1977 Rumours album is still among the top ten best selling albums ever.
12. AC/DC (You can see links before reply)
Essential Album: Back In Black (You can see links before reply)
This pioneering Hard Rock (You can see links before reply)/Heavy Metal (You can see links before reply) group has sold an estimated 100-million albums worldwide.
13. Boston (You can see links before reply)
Essential Album: Boston (You can see links before reply)
When their first album was released in 1976, it was the highest grossing debut album ever seen up until that time.
14. Cream (You can see links before reply)
Essential Album: Wheels Of Fire (You can see links before reply)
The group existed for less than three years but staked its place as one of the first and most enduringly popular of rock's power trios.
15. Def Leppard (You can see links before reply)
Essential Album: Hysteria (You can see links before reply)
Futuristic instrumentation and vocal harmonies have kept them near the top of the all-time best selling album lists for a quarter of a century.
16. The Byrds (You can see links before reply)
Essential Album: The Byrds' Greatest Hits (You can see links before reply)
Among the pioneers of Folk Rock (You can see links before reply), their popularity in the mid-60s rivaled that of the Beatles (You can see links before reply).
17. Aerosmith (You can see links before reply)
Essential Album: Toys In The Attic (You can see links before reply)
Originally written off as Rolling Stones imitators, the group has consistently produced multi-million-selling albums for 30+ years.
18. Santana (You can see links before reply)
Essential Album: Abraxas (You can see links before reply)
This groundbreaking Latin Rock group timed the release of its first album to coincide with a highly successful performance at Woodstock in 1969.
19. Blood Sweat & Tears
Essential Album: Blood Sweat & Tears (You can see links before reply)
Virtually a small orchestra, this group established a milestone in rock history with its large horn section and jazz-blues orientation.
20. Van Halen (You can see links before reply)
Essential Album: 1984 (You can see links before reply)
One of the most innovative and influential Heavy Metal (You can see links before reply) groups of the late '70s, the group continues to perform some 30+ years after its inception.
21. ZZ Top (You can see links before reply)
Essential Album: The Best Of ZZ Top (You can see links before reply)
The self-proclaimed "little ol' band from Texas" was one of the earliest influences in Southern Rock (You can see links before reply), and continues so, three decades later.
22. Genesis (You can see links before reply)
Essential Album: Platinum Collection (You can see links before reply)
With worldwide albums sales of about 150-million since 1969, Genesis was instrumental in keeping Progressive Rock (You can see links before reply) in the mainstream.
23. Allman Brothers
Essential Album: Eat A Peach (You can see links before reply)
The success of their unique fusion of Hard Rock (You can see links before reply), Blues, Jazz, and Classical music has secured this group's immortality.
24. Journey (You can see links before reply)
Essential Album: Greatest Hits (You can see links before reply)
Journey's jazz-flavored sound has been a fixture in the rock scene since 1973.
25. Traffic
Essential Album: John Barleycorn Must Die (You can see links before reply)
Traffic had far greater success with albums than with singles, and thrived in spite of numerous personnel changes and long breaks.

26. Jethro Tull (You can see links before reply)
Essential Album: Very Best Of Jethro Tull (You can see links before reply)
Tull developed and maintained a sound that was completely unlike any other band's, with the use of the flute as a lead instrument, and with a heavy classical music influence.
27. Foreigner (You can see links before reply)
Essential Album: Complete Greatest Hits (You can see links before reply)
A group of back-up players got together in 1976 and formed a group that became a longtime Arena Rock (You can see links before reply) and radio airplay favorite.
28. The Kinks
Essential Album: Ultimate Collection (You can see links before reply)
They maintained their popularity through the 60s and 70s by adjusting their lyric themes and musical styles as times, and public tastes, changed.
29. Blue Oyster Cult (You can see links before reply)
Essential Album: The Essential Blue Oyster Cult (You can see links before reply)
Formed in the mid 60s, this Metal (You can see links before reply)/Psych Rock (You can see links before reply) band had a long string of successful albums throughout the '70s and '80s.
30. Buffalo Springfield
Essential Album: Retrospective (You can see links before reply)
The group existed for less than two years, but was considered a significant force in mid 60s rock, and launched the careers of members Neil Young, Stephen Stills, Jim Messina, and Richie Furay.
31. Queen (You can see links before reply)
Essential Album: Platinum Collection (You can see links before reply)
The band that put the glitter in Glitter Rock is second only to the Beatles in album sales in the UK.
32. Crosby, Stills, Nash & Young (You can see links before reply)
Essential Album: Deja Vu (You can see links before reply)
More than any other group of their time, they endeared themselves to a generation of youth with their lyric themes and eclectic variety of musical styles.
33. Styx (You can see links before reply)
Essential Album: Gold (You can see links before reply)
After failing to break through with Progressive Rock (You can see links before reply), this group is credited with originating the more mainstream Arena Rock (You can see links before reply) sound.
34. Creedence Clearwater Revival
Essential Album: Chronicle (You can see links before reply)
At the height of the British Invasion (You can see links before reply), they were the leading American rock band.
35. Deep Purple (You can see links before reply)
Essential Album: Very Best Of (You can see links before reply)
They shuffled personnel and musical styles until they became one of the most successful bands on the concert and recording circuit.
36. Steve Miller Band (You can see links before reply)
Essential Album: Young Hearts (You can see links before reply)
They paid their dues as a backup band before becoming one of the most popular groups of the 70s.
37. Guess Who
Essential Album: Anthology (You can see links before reply)
One of Canada's most popular rock bands evolved from Soft Rock (You can see links before reply) to a harder variety from the early 60s through the mid 70s.
38. Dave Clark Five
Essential Album: 30 Greatest Hits
Beatlemania helped propel this British group to great popularity in America.
39. Steppenwolf
Essential Album: All Time Greatest Hits (You can see links before reply)
This Canadian Heavy Metal (You can see links before reply) band is credited with creating the Bike Rock sub-genre.
40. Yes
Essential Album: Very Best Of Yes (You can see links before reply)
In spite of more than the usual number of major personnel changes, this group has had a long and successful career.
41. Doobie Brothers
Essential Album: Best Of The Doobies (You can see links before reply)
They weren't actually brothers, but they have parlayed a distinctive Heavy Metal (You can see links before reply)Southern Rock (You can see links before reply) blend into a 30+ year career.
42. Chicago (You can see links before reply)
Essential Album: Only The Beginning (You can see links before reply)
Formed in 1967, Chicago became one of the most successful orchestral rock groups and is still active four decades later.
43. KISS (You can see links before reply)
Essential Album: Gold (You can see links before reply)
Mix Hard Rock (You can see links before reply) with over-the-top appearance and stage antics and you get the fathers of glitter-punk.
44. Blondie (You can see links before reply)
Essential Album: Parallel Lines (You can see links before reply)
Emerging from the early Punk Rock (You can see links before reply) scene, Blondie ultimately expanded their stylistic approach to include [link irl=You can see links before reply]Disco, New Wave (You can see links before reply) and Hip-Hop.
45. Rush (You can see links before reply)
Essential Album: Permanent Waves (You can see links before reply)
Rush is considered one of rock's best live bands, in addition to cranking out 30 albums over 30 years.
46. Sex Pistols (You can see links before reply)
Essential Album: Never Mind The Bollocks, Here's The Sex Pistols (You can see links before reply)
Their short life as a rebellious and proudly controversial Punk (You can see links before reply) band was out of proportion to the huge influence they had on pop culture in England.
47. Lynyrd Skynyrd (You can see links before reply)
Essential Album: Skynyrd's Innyrds (You can see links before reply)
Described by All Music Guide as "the definitive Southern Rock (You can see links before reply) band," they reunited ten years after the deaths of three original members in a 1977 plane crash, and still perform today.
48. The Police (You can see links before reply)
Essential Album: Every Breath You Take: The Classics (You can see links before reply)
The Police distinguished themselves by being able to be successful in the mainstream playing experimental rock.
49. Grand Funk Railroad
Essential Album: We're An American Band (You can see links before reply)
Achieved greater commercial success than any other American rock band in the 60s and early 70s.

50. Black Sabbath (You can see links before reply)
Essential Album: We Sold Our Soul For Rock And Roll (You can see links before reply)
One of the longest lasting and most successful groups is credited as the first Heavy Metal (You can see links before reply) band.

majids
Friday 28 October 2011, 03:27 PM
کاملا باهات موافقم علی.اصلا صدای این یارو به همه چیز میخوره الا متال.

البته این آلبومم اصلا متال نبود ولی من اونقدر از صداش بدم نیومد با صدای جیمز جالب شده بود

metal-militia
Friday 28 October 2011, 03:41 PM
البته این آلبومم اصلا متال نبود ولی من اونقدر از صداش بدم نیومد با صدای جیمز جالب شده بود

یا حضرت جیمز.از صدای این مردک خوشت اومده؟؟؟؟تمام مشکل ما با این آلبوم وجود این پی دره.بعد تو از صداش خوشت اومده؟؟این یارو داشت رو آ]نگ به بدترین شکل ممکن دکلمه میخوند.از چیه صداش خوشت اومد؟؟؟

abbys
Friday 28 October 2011, 03:47 PM
هنوز البوم رو گوش نکردم هیچ انگیزه ای واسه دانلود کردنش ندارم:21:

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:23 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)
Intro (You can see links before reply)

1. Black Sabbath (You can see links before reply)

2. Judas Priest (You can see links before reply)

3. Metallica (You can see links before reply)

4. Iron Maiden (You can see links before reply)

5. Pantera (You can see links before reply)

6. Slayer (You can see links before reply)

7. AC/DC (You can see links before reply)

8. Motorhead (You can see links before reply)

9. Kiss (You can see links before reply)

10. Motley Crue (You can see links before reply)

بهترین گروه های متال از نظر mtv

اینم به خاطر شما که ناراحت نباشی ..

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:33 PM
پر فروش ترین دیوی دی های لایو

You can see links before reply (You can see links before reply) 1.

Bon Jovi: Live at Madison Square Garden [Blu-ray] (You can see links before reply) DVD ~ Jon Bon Jovi The list author says: "Excellent"
$18.79 Used & New from: $11.39
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(38 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

Create your own Listmania! with this product (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply) 2. Live 8 (You can see links before reply) DVD ~ Bob Geldof The list author says: "Excellent"
$37.99 Used & New from: $11.42
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(95 customer reviews (You can see links before reply)) | 6 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 3. U2 Go Home - Live From Slane Castle (Limited Edition Packaging) (You can see links before reply) DVD ~ Bono The list author says: "Excellent"
$24.99 Used & New from: $6.01
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(109 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 4. The Eagles - Farewell 1 Tour - Live From Melbourne (You can see links before reply) DVD ~ Don Henley The list author says: "good."
$23.79 Used & New from: $8.50
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(537 customer reviews (You can see links before reply)) | 4 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 5. Led Zeppelin (You can see links before reply) DVD ~ Robert Plant The list author says: "Good"
$22.30 Used & New from: $8.56
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(648 customer reviews (You can see links before reply)) | 6 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 6. Concert for George (You can see links before reply) DVD ~ Andy Fairweather-Low The list author says: "Excellent"
$22.99 Used & New from: $10.50
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(397 customer reviews (You can see links before reply)) | 3 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 7. The Rolling Stones - Bridges to Babylon (You can see links before reply) DVD ~ Mick Jagger The list author says: "Excellent."
$12.38 Used & New from: $2.60
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(66 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 8. The Beatles - The First U.S. Visit (You can see links before reply) DVD ~ Murray the 'K' The list author says: "Very Good."
$21.49 Used & New from: $5.95
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(68 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 9. Queen - Live at Wembley Stadium (You can see links before reply) DVD ~ Freddie Mercury The list author says: "Very Good."
$19.71 Used & New from: $8.00
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(159 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 10. No Doubt: Rock Steady - Live (You can see links before reply) DVD ~ No Doubt The list author says: "Gwen Stefani Live."
Used & New from: $4.87
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(42 customer reviews (You can see links before reply))
You can see links before reply (You can see links before reply) 11. Bullet In A Bible (CD/DVD) (You can see links before reply) by Green Day You can see links before reply to samples The list author says: "Very Good"
$15.99 Used & New from: $1.69
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(170 customer reviews (You can see links before reply)) | 7 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 12. Fleetwood Mac - The Dance (You can see links before reply) DVD ~ Lindsey Buckingham The list author says: "Very Good. Better than the recent Live in Boston dvd."
$20.96 Used & New from: $11.00
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(263 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 13. AC/DC - Live at Donington (You can see links before reply) DVD ~ Angus Young The list author says: "Good Show"
$12.99 Used & New from: $1.68
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(129 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 14. Eurythmics - Peacetour (You can see links before reply) The list author says: "Outstanding"
Used & New from: $3.25
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(22 customer reviews (You can see links before reply))
You can see links before reply (You can see links before reply) 15. Journey - Live in Houston 1981, The Escape Tour (You can see links before reply) DVD ~ Journey The list author says: "Excellent"
$13.49 Used & New from: $4.05
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(102 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 16. Pink Floyd - Pulse (You can see links before reply) DVD ~ David Gilmour The list author says: "Good"
$15.99 Used & New from: $8.38
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(683 customer reviews (You can see links before reply)) | 16 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 17. The Doobie Brothers - Rockin Down the Highway: The Wildlife Concert (You can see links before reply) DVD ~ The Doobie Brothers The list author says: "Excellent"
$11.49 Used & New from: $5.47
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(43 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 18. Red Hot Chili Peppers - Live at Slane Castle (You can see links before reply) DVD ~ The Red Hot Chili Peppers The list author says: "good"
$9.61 Used & New from: $5.00
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(115 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 19. Blue Man Group - The Complex Rock Tour Live (You can see links before reply) DVD ~ Blue Man Group The list author says: "Interesting. Creative. Great Drums."
$13.59 Used & New from: $3.79
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(121 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 20. Eric Clapton: Crossroads Guitar Festival (You can see links before reply) DVD ~ Eric Clapton The list author says: "Very Good 2004 concert."
$21.14 Used & New from: $5.50
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(170 customer reviews (You can see links before reply)) | 2 customer discussions (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 21. Styx, Reo Speedwagon - Arch Allies: Live at Riverport (You can see links before reply) DVD ~ Dave Amato The list author says: "Good."
$14.99 Used & New from: $6.50
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(32 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 22. Rush - R30 - 30th Anniversary Deluxe Edition (You can see links before reply) DVD ~ Rush The list author says: "Very Good"
$27.49 Used & New from: $13.06
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(270 customer reviews (You can see links before reply)) | 1 customer discussion (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply) 23. Lynyrd Skynyrd - Lyve- The Vicious Cycle Tour (You can see links before reply) DVD ~ Johnny Van Zant The list author says: "Good."
$14.99 Used & New from: $3.25
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(45 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 24. The Who - Live at the Royal Albert Hall (You can see links before reply) DVD ~ Bryan Adams The list author says: "Good"
$14.49 Used & New from: $4.94
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)(83 customer reviews (You can see links before reply))

You can see links before reply (You can see links before reply) 25. The Moody Blues Hall of Fame - Live From the Royal Albert Hall (You can see links before reply) DVD ~ The Moody Blues

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:36 PM
تور های میدن و مشخصات و اعضا

Concert tours

Main article: List of Iron Maiden concert tours (You can see links before reply)
Duration Concert tour Lineups Scheduled dates Vocals Bass Guitars Drums Feb 1980 Metal for Muthas Tour (You can see links before reply) P. Di'Anno (You can see links before reply) S. Harris (You can see links before reply) D. Murray (You can see links before reply) D. Stratton (You can see links before reply) N/A C. Burr (You can see links before reply) 11 Apr 1980 – Dec 1980 Iron Maiden Tour (You can see links before reply) 75 Feb 1981 – Dec 1981 Killers World Tour (You can see links before reply) A. Smith (You can see links before reply) 140 Feb 1982 – Dec 1982 The Beast on the Road (You can see links before reply) B. Dickinson (You can see links before reply) 187 May 1983 – Dec 1983 World Piece Tour (You can see links before reply) N. McBrain (You can see links before reply) 142 Aug 1984 – Jul 1985 World Slavery Tour (You can see links before reply) 193 Sep 1986 – May 1987 Somewhere on Tour (You can see links before reply) 157 Apr 1988 – Dec 1988 7th Tour of a 7th Tour (You can see links before reply) 101 Sep 1990 – Sep 1991 No Prayer on the Road (You can see links before reply) J. Gers (You can see links before reply) 118 Jun 1992 – Nov 1992 Fear of the Dark Tour (You can see links before reply) 68 Mar 1993 – Aug 1993 Real Live Tour (You can see links before reply) 45 Sep 1995 – Sep 1996 The X Factour (You can see links before reply) B. Bayley (You can see links before reply) 138 Apr 1998 – Dec 1998 Virtual XI World Tour (You can see links before reply) 87 Jul 1999 – Oct 1999 The Ed Hunter Tour (You can see links before reply) B. Dickinson A. Smith 30 Jun 2000 – Jan 2001 Brave New World Tour (You can see links before reply) 92 May 2003 – Aug 2003 Give Me Ed... 'Til I'm Dead Tour (You can see links before reply) 56 Oct 2003 – Feb 2004 Dance of Death World Tour (You can see links before reply) 53 May 2005 – Sep 2005 Eddie Rips Up the World Tour (You can see links before reply) 45 Oct 2006 – Jun 2007 A Matter of Life and Death Tour (You can see links before reply) 58 Feb 2008 – Apr 2009 Somewhere Back in Time World Tour (You can see links before reply) 91 Jun 2010 – Aug 2011 The Final Frontier World Tour (You can see links before reply)

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:39 PM
متالیکا تمام و کمال ...............................
تورها
کاورها
تریبیوت ها
box sets
اعضا
لایو البوم ها
استودیو البوم ها
همکاری ها
تک اهنگ ها
..

Metallica (You can see links before reply)

James Hetfield (You can see links before reply) · Lars Ulrich (You can see links before reply) · Kirk Hammett (You can see links before reply) · Robert Trujillo (You can see links before reply)
Cliff Burton (You can see links before reply) · Jason Newsted (You can see links before reply) · Dave Mustaine (You can see links before reply) · Ron McGovney (You can see links before reply)
Studio albums Kill 'Em All (You can see links before reply) · Ride the Lightning (You can see links before reply) · Master of Puppets (You can see links before reply) · ...And Justice for All (You can see links before reply) · Metallica (You can see links before reply) · Load (You can see links before reply) · ReLoad (You can see links before reply) · St. Anger (You can see links before reply) · Death Magnetic (You can see links before reply)

Live albums Live Shit: Binge & Purge (You can see links before reply) · S&M (You can see links before reply) · Orgullo, Pasión, y Gloria: Tres Noches en la Ciudad de México (You can see links before reply Ciudad_de_M%C3%A9xico) · The Big 4 Live from Sofia, Bulgaria (You can see links before reply) (with Megadeth (You can see links before reply), Slayer (You can see links before reply) and Anthrax (You can see links before reply))

Cover albums Garage Inc. (You can see links before reply)

Collaboration projects Lulu (You can see links before reply) (with Lou Reed (You can see links before reply))

Extended plays The $5.98 E.P.: Garage Days Re-Revisited (You can see links before reply$5.98_E.P.:_Garage_Days_Re-Revisited) · Some Kind of Monster (You can see links before reply) · Six Feet Down Under (You can see links before reply) · Six Feet Down Under (Part II) (You can see links before reply) · Live at Grimey's (You can see links before reply)

Box sets The Good, the Bad & the Live (You can see links before reply) · Metallica: Vinyl Box Set (You can see links before reply) · The Metallica Collection (You can see links before reply)

Singles "Whiplash (You can see links before reply)" · "Jump in the Fire (You can see links before reply)" · "Seek & Destroy (You can see links before reply)" · "Fade to Black (You can see links before reply)" · "Creeping Death (You can see links before reply)" · "For Whom the Bell Tolls (You can see links before reply)" · "Master of Puppets (You can see links before reply)" · "Battery (You can see links before reply)" · "Welcome Home (Sanitarium) (You can see links before reply)" · "Last Caress/Green Hell (You can see links before reply)" · "Harvester of Sorrow (You can see links before reply)" · "...And Justice for All (You can see links before reply)" · "Eye of the Beholder (You can see links before reply)" · "One (You can see links before reply)" · "Enter Sandman (You can see links before reply)" · "Don't Tread on Me (You can see links before reply)" · "The Unforgiven (You can see links before reply)" · "Nothing Else Matters (You can see links before reply)" · "Wherever I May Roam (You can see links before reply)" · "Sad but True (You can see links before reply)" · "Until It Sleeps (You can see links before reply)" · "Ain't My Bitch (You can see links before reply)" · "Hero of the Day (You can see links before reply)" · "Mama Said (You can see links before reply)" · "King Nothing (You can see links before reply)" · "Bleeding Me (You can see links before reply)" · "The Memory Remains (You can see links before reply)" · "The Unforgiven II (You can see links before reply_Unforgiven_II)" · "Fuel (You can see links before reply)" · "Better than You (You can see links before reply)" · "Turn the Page (You can see links before reply)" · "Whiskey in the Jar (You can see links before reply)" · "Die, Die My Darling (You can see links before reply_version)" · "Nothing Else Matters '99 (You can see links before reply_Else_Matters_.2799)" · "No Leaf Clover (You can see links before reply)" · "I Disappear (You can see links before reply)" · "St. Anger (You can see links before reply)" · "Frantic (You can see links before reply)" · "The Unnamed Feeling (You can see links before reply)" · "Some Kind of Monster (You can see links before reply)" · "The Ecstasy of Gold (You can see links before reply)" · "The Day That Never Comes (You can see links before reply)" · "My Apocalypse (You can see links before reply)" · "Cyanide (You can see links before reply)" · "The Judas Kiss (You can see links before reply)" · "All Nightmare Long (You can see links before reply)" · "Broken, Beat & Scarred (You can see links before reply)" · "The View (You can see links before reply)"

Other songs "Hit the Lights (You can see links before reply)" · "The Four Horsemen (You can see links before reply)" · "Am I Evil? (You can see links before reply)" · "Ride the Lightning (You can see links before reply)" · "Disposable Heroes (You can see links before reply)" · "Orion (You can see links before reply)" · "Blackened (You can see links before reply)" · "To Live Is to Die (You can see links before reply)" · "The God That Failed (You can see links before reply)" · "The Unforgiven III (You can see links before reply_Unforgiven_III)"

Videos/DVDs Cliff 'Em All (You can see links before reply) · 2 of One (You can see links before reply) · A Year and a Half in the Life of Metallica (You can see links before reply) · For Those About to Rock (You can see links before reply) · Live Shit: Binge & Purge (You can see links before reply) · Cunning Stunts (You can see links before reply) · S&M (You can see links before reply) · Classic Albums: Metallica - Metallica (You can see links before reply) · Some Kind of Monster (You can see links before reply) · The Videos 1989–2004 (You can see links before reply) · Français Pour Une Nuit (You can see links before reply) · Orgullo, Pasión, y Gloria: Tres Noches en la Ciudad de México (You can see links before reply Ciudad_de_M%C3%A9xico) · The Big 4 Live from Sofia, Bulgaria (You can see links before reply) (with Megadeth (You can see links before reply), Slayer (You can see links before reply) and Anthrax (You can see links before reply))

Tours Kill 'Em All for One Tour (You can see links before reply) • Ride the Lightning Tour (You can see links before reply) • Damage, Inc. Tour (You can see links before reply) • Monsters of Rock Tour 1987 (You can see links before reply) • Monsters of Rock Tour 1988 (You can see links before reply) • Damaged Justice Tour (You can see links before reply) • Wherever We May Roam Tour (You can see links before reply) • Guns N' Roses/Metallica Stadium Tour (You can see links before reply) • Nowhere Else to Roam Tour (You can see links before reply) • Shit Hits the Sheds Tour (You can see links before reply) • Poor Touring Me (You can see links before reply) • Poor Re-Touring Me Tour (You can see links before reply) • Garage Remains the Same Tour (You can see links before reply) • M2K Mini Tour (You can see links before reply) • Summer Sanitarium Tour (You can see links before reply) • Summer Sanitarium Tour 2003 (You can see links before reply) • Madly in Anger with the World Tour (You can see links before reply) • Escape from the Studio '06 (You can see links before reply) • Sick of the Studio '07 (You can see links before reply) • 2008 European Vacation Tour (You can see links before reply) • World Magnetic Tour (You can see links before reply) • 2011 Vacation Tour

Related

articles

.
Awards (You can see links before reply ca) · Discography (You can see links before reply) · Demos (You can see links before reply) · Tours · Apocalyptica (You can see links before reply) · Beatallica (You can see links before reply) · Rick Rubin (You can see links before reply) · Exodus (You can see links before reply) · Flotsam and Jetsam (You can see links before reply) · Megadeth (You can see links before reply) · Napster (You can see links before reply) (lawsuit (You can see links before reply)) · Bob Rock (You can see links before reply) · A Tribute to the Four Horsemen (You can see links before reply) · The Blackest Album: An Industrial Tribute to Metallica (You can see links before reply lica) · Guitar Hero: Metallica (You can see links before reply) (list of songs featured (You can see links before reply)) · Metallic Assault: A Tribute to Metallica (You can see links before reply) ·
Metallic Attack: The Ultimate Tribute (You can see links before reply)

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:48 PM
Grammy award

بهترین اجرا : متالیکا سال
1990
بین 5 گروه
منبع ویکیپدیا

Year
(You can see links before reply_1) Performing artist(s) Nationality Work Nominees Ref.

1990 (You can see links before reply) Metallica (You can see links before reply) You can see links before reply United States (You can see links before reply) "One (You can see links before reply)"

Dokken (You can see links before reply) – [I]Beast from the East (You can see links before reply)
Faith No More (You can see links before reply) – The Real Thing (You can see links before reply)
Queensrÿche (You can see links before reply) – "I Don't Believe in Love (You can see links before reply)"
Soundgarden (You can see links before reply) – Ultramega OK (You can see links before reply)

سال 1991

1991 (You can see links before reply) Metallica (You can see links before reply) You can see links before reply United States (You can see links before reply) "Stone Cold Crazy (You can see links before reply)"

Anthrax (You can see links before reply) – Persistence of Time (You can see links before reply)
Judas Priest (You can see links before reply) – Painkiller (You can see links before reply)
Megadeth (You can see links before reply) – Rust in Peace (You can see links before reply)
Suicidal Tendencies (You can see links before reply) – Lights...Camera...Revolution! (You can see links before reply)

سال 1992

1992 (You can see links before reply) Metallica (You can see links before reply) You can see links before reply United States (You can see links before reply) Metallica (You can see links before reply)

Anthrax (You can see links before reply) – Attack of the Killer B's (You can see links before reply)
Megadeth (You can see links before reply) – "Hangar 18 (You can see links before reply)"
Motörhead (You can see links before reply) – 1916 (You can see links before reply)
Soundgarden (You can see links before reply) – Badmotorfinge (You can see links before reply)

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:53 PM
بهترین اجرا بین 5 گروه سال 2011
Grammy awards
منبع ویکیپدیا :

2011 (You can see links before reply)

Iron Maiden (You can see links before reply) You can see links before reply United Kingdom (You can see links before reply) "El Dorado (You can see links before reply)"

Korn (You can see links before reply) – "Let the Guilt Go (You can see links before reply)"
Lamb of God (You can see links before reply) – "In Your Words"
Megadeth (You can see links before reply) – "Sudden Death (You can see links before reply)"
Slayer (You can see links before reply) – "World Painted Blood"

dejavu
Friday 28 October 2011, 07:57 PM
بهترین اجراها سال 90 -91 -92 متعلق به متالیکا بوده ..

و سال 2011 میدن .. البته بگم که کارای قدیمیه متالیکا حرفی توش نیست ..

alimetallica_2
Saturday 29 October 2011, 12:38 AM
جناب پست بالا طرح روی جلد ؟؟؟؟؟ ساختار و داستان این البوم شما میدونی چیه؟ اقای تاریخ دان تاریخچه البوم رو بخون نه طرح موش و گربه این طرح یه استعاره اس نه به معنای تله موش..
ببین کی این البوم منتشر شد و یه چه علتی و چه عمقی داره ....

خواننده میدن خود لارس و جیمز رو دوست داره دوست من حتی cover هم برای هم دادن اما این صحبت bruce یه جوابیه بود نه یه بیانیه ..
لطفا در مورد متالیکا از فراز صحبت نکنید از فراز و نشیب صحبت کنید البته نشیب مناسب تره..
بنده از تاریخ چیزی نگفتم و ادعام نمیشه .. چیزهایی که گفتم تاریخ نبود واقعیات بود ..

و در اخر اگر جنبه بحث ندارید صحبت نکنید.. پرت و پلا کلمه قشنگی از یک هنر جو و یک تاریخ دان و یک موزیک شناس و یک نویسنده مقالات و یک .. نیست
نه راستش رو بخوای من جنبه این رو ندارم که بعد 18 سال متالیکا گوش کردم و زندگی کردن باهاش کسی بیاد و راجبیش اینطوری بگه، اون هم به منی که 12 سال تو نت راجب متال و مخصوصا متالیکا نوشتم و حرف زدم و نشنیدم و خلاصه زندگی کردم.
اینجا نت آهنگ است، اگر در فاروم دیگری بودیم شاید یکم از ادبیات بدتری استفاده میکردم. این نقص من است و به گفته شما بهتره اصلا تو این مباحث شرکت نکنم.

alimetallica_2
Saturday 29 October 2011, 12:41 AM
خیلی به این وکیپدیا اعتماد نکن.
الان از متالیکا دوستان بپرسی احتمالا 99 درصد میگند لایو شت.
از من بپرسی میگم S&M.

majids
Saturday 29 October 2011, 03:37 PM
هنوز البوم رو گوش نکردم هیچ انگیزه ای واسه دانلود کردنش ندارم:21:
منم نداشتم ولی انصافا به اون گندی که فکر میکردم نبود D:

یا حضرت جیمز.از صدای این مردک خوشت اومده؟؟؟؟تمام مشکل ما با این آلبوم وجود این پی دره.بعد تو از صداش خوشت اومده؟؟این یارو داشت رو آ]نگ به بدترین شکل ممکن دکلمه میخوند.از چیه صداش خوشت اومد؟؟؟
آقا اشتباه کردم نزن حالا:40: به نظر من که صداش برای این سبک جالبه ولی همچین چیز معرکه ایم نیست ( البته صداش بعضی جاها انصافا ضایع میشه ولی نه در کل) :106:فقط به نظرم یکم صدای گیتار نسبت به وکال کم بود

خیلی به این وکیپدیا اعتماد نکن.
الان از متالیکا دوستان بپرسی احتمالا 99 درصد میگند لایو شت.
از من بپرسی میگم S&M.
درمورد چی؟ راستی اینجا تاپیکی برای دانلود کنسرت و این چیزا هم هست؟ لایو شت تصویریش رو ندارم

alimetallica_2
Saturday 29 October 2011, 10:36 PM
بودن که تک و توک هست، نای نوشته ها مثلا تو تاپیک بررسی موسیقی متال.
اما من تصویری اینجوری ندیدم باشه.
اون هم هجم بالایی چون حجم لایو شت.
تصویری میخوای فقط تکزاس.

majids
Sunday 30 October 2011, 12:51 PM
یکی دارم سال 97 فکر کنم خیلی باحاله ولی انصافا به seatle 89 نمیرسه /m\

alimetallica_2
Monday 31 October 2011, 12:03 AM
97 مشهور ترینش همون تگزاسه دیگه.
پورتورینگ آن می.

akerfeldt
Tuesday 1 November 2011, 09:00 PM
خوب گویا رابرت تروجیلو اعلام کرده گروه برای ضبط آلبوم جدیدشون به همراه ریک رابین داره آماده میشه ریک رابین همون فردیه که متالیکا رو از دست این باب راک عوضی نجات داد و تهیه کننده آلبوم های بندهای اسلیپنات و اسلیر هم بوده
.............
افرادی که با ریک کار کردن میگن ریک تو کار دخالت نمیکنه بعد از اینکه آهنگ ساخته شد گوش میکنه و نظرش رو نسبت به آهنگ میگه بر خلاف باب راک که کلا با نظر اون باعث شد سنت انگر یه آلبوم بدون سولو باشه !

alimetallica_2
Tuesday 1 November 2011, 11:14 PM
اصلا موسیقی بی سولو یعنی چی؟!
دوم دث متال که جریان ثابتی رو هم دنبال میکنه و واقعا جذابه این روزها به سولو روی آورده، حالا ثرش بدون سولو معنی داره اصلا؟!

alimetallica_2
Monday 7 November 2011, 02:08 AM
این مطلب رو تو وبلاگ ساز مخفی که یکی از مخاطبینش هستم یافتم:

آلبوم "لولو" آلبوم متفاوتی است ، با اقتباش از نمایشنامه ای عجیب و غریب و نامتعارف که هنوز هم که هنوز است برای منتقدین تئاتر و ادبیات نمایشی در دنیا تازگی دارد و هنوز هم که هنوز است بعد از گذشت نزدیک یک قرن از انتشار آن ، توسط کارگردانان معروف تئاتر در سرتاسر جهان روی صحنه می رود.از آن گذشته پدید آورندگان آن هم انسانهای نا متعارفی هستند! یک سو "لو رید" ایستاده است ، که او را یک ستاره راک آوانگارد در عالم موسیقی می خوانند و معتقدند که او و گروه اولش "Velvet Underground" پیشتاز سبک "راک آوانگارد" یا "راک مفهومی" (Art Rock) هستند ، کسی که همیشه سعی داشته است برخلاف جریان موسیقی روز دنیا و بازار جهانی موسیقی حرکت کند و بیشتر موسیقی بسازد که امضای شخصی خودش پای آن باشد و در سوی دیگر گروه هوی متال "متالیکا" ایستاده است.پرطرفدارترین و مهمترین گروه موسیقی هوی متال در عالم موسیقی که آنها هم معمولا کارهایی می کنند که کمتر از آنها انتظار می رود و نکته عجیب اینکه بعد از سی سال ردپای زن و جاذبه های زنانگی در آهنگهای متالیکا نمود پیدا کرده است نکته ای که جیمز در سالهای اول در موردش گفته بود برای "متالیکا مهم نیست و آنها برای چیزهای دیگری می خواهند موسیقی کار کنند و بخوانند" ، و حالا در این آلبوم این دو غول در کنار هم قرار گرفته اند ، اما ، نتیجه چیزی شده که زیاد به مذاق خیلی ها خوش نیامده است.طرفداران متالیکا از همکاری آنها با لو رید ناراحتند و بدنبال متالیکای "هوی" خودشان می گردند و در طرف دیگر هواداران لو رید از حضور متالیکا چندان دل خوشی ندارند.

از نحوه فراهم شدن این همکاری در چند ماه اخیر زیاد گفته ایم و حالا همه می دانند که بعد از کنسرت "یادبود موسیقی راک اند رول" در سال 2009 استارت این آلبوم زده شده است ، ولی سئوال این است چرا لو رید متالیکا را انتخاب کرده و چرا متالیکا به این درخواست پاسخ مثبت داده است؟

به نظرم لو رید با هدف به دنبال متالیکا آمده است ، جنس صدای متالیکا همیشه ویژگی خاص خودش را داشته است ، رسا ، معترض و خرد کننده و در عین حال احساسی و عمیق و این برای آهنگهایی که قرار است در مورد اعتراض و درماندگی و خشم و نفرت و در عین حال عشق و علاقه صحبت کند کاملا مناسب است.اعضای متالیکا نیز از مدتها پیش سعی کرده اند به کارهای هنری و مستقل خود بیشتر بپردازد و تابویی که در گروه پیش از این وجود داشت و اجازه نمی داد که اعضای گروه به جز متالیکا هیچ جای دیگری دیده شوند بشکند.این روزها کرک از آلبوم تک نفره خود می گوید ، دیو ماستین از رضایت ضمنی جیمز و لارس برای یک آلبوم مشترک خارج از نام متالیکا و مگادث سخن می گوید و لارس نیز به عشق قدیمی خود یعنی سینما هر روز نزدیکتر می شود.متالیکا حتی پروژه هایی برای برگزاری یک تور "نمایشی" همانند تور "دیوار" گروه معروف "پینک فلوید" و یک فیلم سه بعدی -احتمالا مستند- را در سر دارد.نتیجه اینکه متالیکا می خواهد اتفاقات جدیدی که تا بحال آن را تجربه نکرده است را تجربه کند و لولو آغازی برای این مسیر است.

اما حاصل این همکاری مشترک زیاد به مذاق منتقدین خوش نیامده است ، منتقدینی که البته لو رید برای آنها ارزشی قایل نیست ، "من براشون هیچ ارزشی قایل نیستم اونها تو حرفاشون در مورد همه چیز صحبت می کنند حتی همبرگری که قبل نوشتن خوردند و ربطش می دن به کار شما ، اونها مخاطب من نیستند".اما این منتقدین واکنشهای خاص خودشان را هم دارند.

آلبوم "لولو" تا به امروز در درگاه "Metacritic" نمره ضعیف 37 از 100 را از مجموع نقدهای مثبت و منفی دریافت کرده است."BBC" در نقدش به آلبوم "آنرا شایسته تقدیر توصیف کرده و گفته که آلبوم به مرور زمان توسط مخاطب پذیرفته خواهد شد و خیلی ها به خوب بودن آن ایمان خواهند آورد".وبسایت "NME" هم با تمجید از آلبوم "جاه طلبی و عمق معانی آن" را ستوده است."American Songwriter" هم با نقد محافظه کارانه ای تاکید کرده است که "کمی طول می کشد تا با آلبوم ارتباط برقرار کرد" ولی نمره خوبی به آن داده است."Rolling Stone" هم از تناسب متالیکا و رید گفته و اینکه "موسیقی هوی متالیکا با خوانش شاعرانه و احساسی لو رید عمق گرفته است"."All Music" هم آنرا یک "ریسک پیروزمندانه" برای متالیکا و رید دانسته است.

اما نظرات مخالف هم کم نیست."The Quietus"همانند وبسایت معروف "Metal Injection" آلبوم را یکی از بدترین آلبومهای تاریخ موسیقی لقب داده و به آن نمره صفر داده است! "PopMatters" از "ناهماهنگی صدای لو رید با موسیقی متالیکا گفته است و تاکید کرده هیچ راهی برای لذت بردن از این آلبوم مشترک وجود ندارد" وبسایت عجیب و غریب "Pitchfork" نیز نتیجه آلبوم را "خسته کننده معرفی کرده است و معتقد است که ایده های جالب کار در طول فرآیند ساخت نابود شده اند".وبسایت "Boston Globe" هم در پایان متذکر شده "تنها نتیجه این آلبوم اینه که پدر خوانده موسیقی راک آوانگارد و بهترین گروه هوی متال جهان نمی تونند آلبوم خوبی منتشر کنن"!

البته اینها فقط نمونه ای از نقدهای منفی علیه این آلبوم است ، اما براستی چرا "لولو" این قدر مورد حمله قرار می گیرد؟ به نظر می رسد "لولو" بیشتر از انکه به عنوان یک اثر مستقل مورد بررسی قرار بگیرد ، به خاطر سازندگانش مورد نقد قرار می گیرد ، منتقدین و هواداران طرفدار متالیکا از اینکه در میان موسیقی خشن ، هوی و ریفهای پرقدرت جیمز و درام کوبنده لارس پیرمردی 70 ساله شروع به قصه گفتن کند حالشان بهم می خورد و در طرف دیگر منتقدین و هواداران لورید از اینکه صدای خواننده محبوب و آرام آنها در هیاهوی پر سر و صدای موسیقی متالیکا گم می شود دلگیرند! نتیجه این می شود که "لولو" در میان این انتظارات بیهوده نابود می شود.

alimetallica_2
Thursday 10 November 2011, 02:42 AM
یعنی هیچ کس این مطالب رو حتی نخونده؟!
چرا اینقدر فعالیت کم شده؟!

---
داشتم کنسرت تگزاس متالیکا رو نگاه میکردم و بار دیگر تجدید بیات کردم با این گروه و فهمیدم که چرا این ای دی را 12 سال یدک میکشم.

mamali_ho
Thursday 17 November 2011, 04:48 PM
لینکین پارک خیلیم گروهه خوبیه. لطفا به علایق همدیگه احترام بذارید!

alimetallica_2
Friday 18 November 2011, 06:41 AM
فقط مسئله اینکه سبکش متال نیست.

mamali_ho
Friday 18 November 2011, 09:25 AM
فقط مسئله اینکه سبکش متال نیست.

جز آدما نیست:31::10:
رپ متال و آلترناتیون

سبکشون (به جز آلبوم آخر) هارد راک و نو متال هست.:redguitar:

alimetallica_2
Friday 18 November 2011, 03:46 PM
این حرفها رو از کجا شما آوردی؟!
یعنی ما بعد 13 سال نوازندگی و 18 سال متال گوش دادن هنوز نمتیونیم سبک تشخیص بدیم؟!
اصلا خود لینکین پارک کجا ادعا کرده متال هست؟! یک منبع بیار، یک سند کوچک از خودشون هم باشه قبوله.

نو متال هم نداریم.
NU METAL هست که گروههایی مثل Slipknot - Korn - System Of A Down توش فعالیت میکنند.

mamali_ho
Friday 18 November 2011, 04:09 PM
شما اصلا آلبوم hybrid theory یا meteora گوش کردی؟! بهتریم مدرک همین آهنگ هاش هستن!

مدرک دیگه ای هم اگه بخواید ویکیپدیا هم هست!

تو قسمت سبک نوشته شده:

Alternative rock, nu metal, alternative metal, rap rock

(در ضمن منظورم از نو متال همون nu metal بود!!!)

alimetallica_2
Friday 18 November 2011, 04:15 PM
من گفتم یک جا که خود گروه ادعا کنه!
وکیپدیا که منبع نیست. معتبر نیست.
یک زمانی هم وکیپدیا نوشته بود علی متالیکا دو قدیمی ترین کاربر نتی. اما من خودم قبل خودم رو هم یادم میاد.
(هرچند که الان فکر نکنم کسی باشه که قبل من رو یادش بیاد)

mamali_ho
Friday 18 November 2011, 04:24 PM
علی متالیکا؟

در قسمت refrences صد تا منبع نوشته شده . تو ویکیپدیا برای هر موضوعی اگه منبع مشخصی وجود نداشته باشه بالای همون صفحه ذکر میشه که منبع وجو ندارد و یا منبع ناموثق است.

saeidkhaste
Friday 18 November 2011, 04:35 PM
سلام کلی میگم سبک گروه ها ی راک مشخص نیست یعنی به صورت دائمی کمتر پیش میاد که یک سبک رو ادامه بدن

akerfeldt
Saturday 19 November 2011, 12:28 PM
دوست من هر چی باشن مطمئن هستم اون هارد راکی که گفتین نیستنا !!!!!!!!!!!

alimetallica_2
Saturday 19 November 2011, 01:02 PM
من دیگه نمیدونم چی بگم.
هارد راک مثل کیس، دیپ پارپیل، لد زپلین و ... لینکین پارک به اینها شباهتی داره واقعا؟!

akerfeldt
Saturday 19 November 2011, 03:18 PM
البته من نگفتم هارد راک هستن
این رفیقمون گفته بود آلترناتیو و هارد راک هستن که من گفتم مطمئنم هارد راک نیستن آخه همونطور که گفتید گروههای مثل دیپ پرپل و گانز که هارد کار میکنن هیچ شباهتی به لینکین پارک ندارن

mamali_ho
Saturday 19 November 2011, 08:46 PM
شما فرمودید متال نیستن بنده هم ویکیپدیا رو به عنوان منبع معرفی کردم همین! هارد راک هم نظر خودم بود!

البته سایت all music حتی heavy metal رو هم جزو سبک های گروه معرفی کرده.

abbys
Saturday 19 November 2011, 10:10 PM
بابا جون هر کی که دوست داری لینکین پارک رو قاطی متال نکن
این تاپیک درباره گروهای متاله نه گروهای .............
در ضمن با اجازه علی اقا فکر کنم منظورشون منبع معتبر متاله نه سایتای موسیقی عاممممممم

alimetallica_2
Saturday 19 November 2011, 10:33 PM
آقا من هم کم آوردم.
من خودم ادعای سبک شناسی دارم. ولی خوب آدم باید برای کسی ادعا کنه که بشناسدش طرف. احتمالا شما من رو قبول نداری دیگه.

mamali_ho
Saturday 19 November 2011, 10:35 PM
بابا جون هر کی که دوست داری لینکین پارک رو قاطی متال نکن
این تاپیک درباره گروهای متاله نه گروهای .............
در ضمن با اجازه علی اقا فکر کنم منظورشون منبع معتبر متاله نه سایتای موسیقی عاممممممم

شما هم خیلی خوووووووووووبی هم خیلی خاصصصصصصصصصی هم خیلی منطققققققققققی !!!!!!!
من شدیداااااااااا قققققققققانع شششششششششدم!!!!!!!
کلاااااا بی خییییییییییییال !!!! :106: :43: :violinplay3:

mamali_ho
Saturday 19 November 2011, 10:38 PM
آقا من هم کم آوردم.
من خودم ادعای سبک شناسی دارم. ولی خوب آدم باید برای کسی ادعا کنه که بشناسدش طرف. احتمالا شما من رو قبول نداری دیگه.

داداشم من نظرمو گفتم شما هم نظرتو. فروم واسه گفتگوئه دیگه!! به نظر شما هم احترام میذارم و توهین هم به نظرت نمیکنم و حکم هم صادر نمیکنم.

saeidkhaste
Saturday 19 November 2011, 10:42 PM
لینکین پارکو بی خیال شید هممون میدونیم که سبک کاراشون چیه
این دوست مون هم یه اشتباهی کرد . بی خیال اینجا امدید که گروه های متال معرفی کنید نه در مورد سبک فلان گروه بحث کنید .
این بنده خدا می خواست کمی با موسیقی متال حال کنه
از موضوع اصلی خیلی دور شدید
دوست عزیز یک سری گره برات میزارم

Behmoth,Katatonia ,Megadeth,Pantra,Sepoutera,Testament .....,

saeidkhaste
Saturday 19 November 2011, 10:46 PM
البته این دوست مون هم باید ببخشه قصد بی ادبی ندارم کلا گفتم که قضیه تموم شه بر داشت بد نکنید

alimetallica_2
Saturday 19 November 2011, 10:46 PM
آلبوم جدید کاتاتونیا رو کسی نداره حالا به ما لینکش رو معرفی کنه؟!

abbys
Saturday 19 November 2011, 11:02 PM
آلبوم جدید کاتاتونیا رو کسی نداره حالا به ما لینکش رو معرفی کنه؟!
مگه البوم جدید داده؟:43:

alimetallica_2
Saturday 19 November 2011, 11:22 PM
bale

abbys
Saturday 19 November 2011, 11:31 PM
اشتباه نمیکنی ؟تو متال ارشیو اخرین البمشون واسه 2009 !!!

alimetallica_2
Saturday 19 November 2011, 11:41 PM
هنوز نمیدونم آلبوم هست یا لایو یا چیز دیگه.
من هم شنیدم.

darkthief
Sunday 20 November 2011, 09:14 AM
isis هم يادت باشه براي مثال تراك carryاز آلبوم oceanicسال2002رو گوش كن تا با كارشون آشنا شي سبكشون پست متال هست
Nachtmystium هم كه جاي خودشو داره سبكشون بلك هست شخصا روانيه آلبوم Addicts شون هستم البته آلبوم پارت I و IIداره
Empyrium هم كه اصلا لازم نيست در موردشون چيزي گفت
و در آخر اگه funeral doom metal هم گوش ميدي بايد بگم تو كره خاكي بندي روي دسته left in torment نيست بندي كه خيلي ها با كارشون آشنا نيستن فقط يه آلبوم دارن كه 3 تا تراك داره بنده لايق احترامي كه اصلا واسه شهرت كار نميكنه

dejavu
Tuesday 22 November 2011, 05:36 PM
اقایون و خانوما :

سایتی رو میشناسین که بطور ازادانه بشه خرید و فروش سی دی اوریجینال متال رو انجام داد ؟

میخواستم تاپیک بزنم اما مثل اینکه تو این سایت هنوز برا تاپیک زدن جوونم .

شدیدا 2-3 نفریم که احتیاج مبرم هست
این همه سایت فیلم و......... همه چی هست ..

الان چند تا سیدی دارم و چند تا سیدی میخوام .
گیرم بد ...
.

ممنون از همه.........

Partrix
Saturday 26 November 2011, 03:40 PM
Anathema و tool هم بی نظیرن البته توی دو سبک متفاوت از متال کار میکنن ولی واقعا مهشرن .

Partrix
Sunday 27 November 2011, 03:12 PM
آناتما بینظیره و مهم ترین علت بی نظیر بودنش تفاوت بین کار هاشه .
سبک doom نسبت به سبک های دیگه ی متال طرفداراش کمتره ولی اونایی که متال رو واقعا میشناسن ارزش doom رو میدونن و اونا یی که doom رو با ارزش میدونن ارزش Anathema رو می فهمن.

Partrix
Sunday 27 November 2011, 03:20 PM
بی شک اونسنس با صدای امی لی اه که زیباست ولی در کل برای گروهی با سابقه ی کمتر از20 سال کارا ش عالی اه .

eiman01
Sunday 27 November 2011, 06:35 PM
Accept و Sodom دو تا بند از کشور آلمان هستن که بند اول هوی و بند دوم ترش و بلک کار میکنه. کارهای جفتشون معرکه ست. Accept از دهه ی 70 و Sodom از دهه ی 80 شروع به کار کرده. Eternal Tears of Sorrow هم یه بند فنلاندیه که بیشتر سمفونیک دث و ملودیک دث متال و گوتیک کار میکنن. کارشون خوبه.

alimetallica_2
Saturday 3 December 2011, 12:38 AM
Alex Skolnick" گیتاریست معروف و کسی سابقه ی کار با بندهایی مثل Ozzy Osbourne" ، "Testament و ... را در کارنامه دارد ، در وبسایتش با عنوان "Art Imitating Music" نقدی بر آلبوم "Lulu" نوشته است که خواندنیست. مقاله شامل تحلیل جالبی از آلبوم و نگاه از چند دیدگاه مختلف به این پدیده است ، مقاله ای سرشار از تمثیل و مثال هایی از آلبوم های مفهومی برجسته و مقایسه ی آنها.

"Lulu" و "Alex Skolnick"
بالاخره من "Lou Lou" ، "لوتالیکا" یا هر چیز دیگه ای که اسمشو بذارید رو چک کردم یک همکاری بین لو رید و متالیکا ، عجیب تر از اون چیزی که بتونید فکرشو بکنید. اینطوری که من شنیدم همه میگن که از این آلبوم خوششون نمیاد.

اما من ، باید بگم که جز بعضی استثنا ها مثل ریف ترک The View ازش خوشم نیومد اما باید اعتراف کنم که مجذوبم کرد. قبل از اینکه ادامه بدم باید یاد آوری کنم که چقدر همیشه برای اعضای متالیکا احترام قائل بودم و هستم هر چند که با بعضی از تصمیم های گروه موافق نبودم. نظرات من درباره ی بند همیشه برای طرفدارنی که من رو به عنوان یک فرد بیگانه از یک بند متال دیگه میبینن خوش نمیاد ، اما من سعی میکنم صادقانه به عنوان یک شنونده ی آلبوم یا یک ناظر حرف بزنم پس اینطور وانمود میکنیم که من یک خبرنگار هستم برای چند لحظه.

یک راه برای توصیف Lulu هست تجربه ای از پدیده شناسی مثل عکس آندره د جاینت (You can see links before reply) روی پوستر انتخاباتی که توسط هنرمندی به اسم شپرد فیری کشیده شده. این آلبوم شما رو وادار میکنه سوالاتی از خودتون بپرسید مثل : این چیه ؟! این باحاله یا نه ؟! فقط ما هستیم که نمیتونیم درکش کنیم ؟! کی میدونه ؟! به هر حال باعث شده که همه راجع بهش صحبت کنن و ایده ی سازندگانش رو به چالش بکشن.

یک راه دیگه هم اینه که Lulu رو از اون دسته آلبوم ها فرض کنیم که سازنده هاش بی مقدمه میگن "بریم بسازیمش" و فقط 1% یا کمتر به سطحی میرسن که حتی بتونن پول خوبی از فروش دربیارن این آلبوم ها تنها توسط افرادی میتونن به وجود بیان که حس خلاقیت خودشون رو داشته باشند و جریان و ضربان هنری که وارد میشه رو حس کنن..که در واقع همون سیستمی که خودشون رو بر سر کار آورده رو محک بزنن. با توجه به کارهایی که متالیکا در سه دهه فعالیت انجام داده این کار متفاوت میتونه نشونه ای باشه از این که متالیکا هر کار لعنتیی که دلش بخواد رو انجام میده و یک نوع حرکت استراتژیک بوده ( حرکت کاملا زیرکانه ای بود که متالیکا آلبوم رسمی دیگه ای بدون همکاری با کس دیگه ای با فاصله ی خیلی کم از Lulu درنظر بگیره)

و حالا من به عنوان یک موزیسین صحبت میکنم ( نه فردی غرق شده در ثروت ، فردی با زندگی معمولی و نسبتا در رفاه که زندگیش رو از راه آهنگسازی و نواختن ساز میگذرونه) صادقانه بگم من نمیدونم که موقعیتی که متالیکا توش قرار داره چطور شرایطی داره ، من فقط میتونم موقعیت هنریشون رو تصور کنم بنابراین فکر کنم درسته که بخوام راجع به Lulu به عنوان یک موزیسین قضاوت کنم و Lulu رو به عنوان یک متن تاریخی با همکاری یک هنرمند افسانه ای دیگه در نظر بگیرم که طرفداران رو دور کرده.

سال 1968 جان لنون که هنوز یک بیتل محسوب میشد و یکی از افراد سرشناس جامعه ی هنری و فرهنگی بود با یک هنرمند سبک آوانت و مفهوم گرا «یوکو اونو» (همسر آیندش) آلبوم Unfinished Music No.1: Two V!rgins رو منتشر کرد. آلبومی که هیچ شباهتی به هیچ کاری از هیچ موزیسن راک دیگه ای نداشت. مخلوط درهمی از صدای ساز های مختلف ، بخش هایی از مکالمات و صداهایی که غیر قابل تشخیص بودن بدون هیچ ساختار موسیقیایی یا ملودیی یک کلاژ صوتی خالص. تعجبی که این آلبوم خلق کرد با دیدن کاور آلبوم دو چندان شد کاوری که شامل عکس برهنه ی لنون و یوکو اونو میشد.

در اواسط دهه ی 70 یک آلبوم که تفکر همون آلبوم رو دنبال میکرد توسط لو رید منتشر شد این آلبوم Metal Machine Music نام گرفت. آلبومی که باعث شد لو رید از بند موفق Velvet Underground جدا بشه و طرفداران و اعتبار خودشو از دست بده. چند دهه بعد از Metal Machine Music به عنوان یک اثر نو آورانه و تأثیر گذار یاد شد به خصوص در سبک های امبینت (You can see links before reply D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AA) و موزیسین هایی مثل Sonic Youth و Nine Inch Nails که از «نویز» این آلبوم ها تأثیر گرفتن .

یکی از کسانی که اثر این آثار رو به خوبی میشه توش مشاهده کرد گیتاریست مورد احترام سبک Jazz «پت متنی» هست که آلبوم سبک نویز خودش رو در دهه ی نود با اسم Zero Tolerance for Silence منتشر کرد آلبومی که زیر نقد منتقدان نابود شد و طرفداران بهش التماس میکردن که بگه این آلبوم کار اون نیست. در حقیقت این آلبوم کاملا بدون ملودی نبود اما اونطوری که طرفداران از آلبوم های پت متنی ( بی نقص و با زیبایی ظاهری زیاد ) نبود و بیشتر به کارای کیت ریچاردز شبیه بود.

اما شاید شروع هیچکدوم از این ها نباشه ؛ قبل از همه ی این ها یک رویکرد شبیه به این ها در دنیای کلاسیک به وجود اومد که نگرش های متفاوت و نا متعارفی داشت که به آهنگساز و پیانیست معروف «جان کیج» ( از همکاران یوکو اونو ) نسبت داده شد کسی که سازنده ی 4:33 (You can see links before reply) بود قطعه ای موسیقی که شامل چهار دقیقه و سی و سه ثانیه سکوت میشد ! یک اثر از جنس موسیقی بدون هیچ موزیکی .

چیزی که بدیهی هست اینه که Lulu با این آثار فرق داره در چند مورد : 1- از ترکیب های متعارف و آشنای موسیقیایی ساخته شده 2- آلبوم خیلی با کارهای قبلیشون متفاوت نبود متالیکا ریف ها رو به همون شکل آشنا مینواخت ، صدای لو رید هم به همون سبک همیشگی شاتنر هست که متن نویسنده ی امپرسیونیستی قرن نوزدهم رو به شکلی که همیشه میخونه میخونه.

لولو یک نوع هنر جدیده و مسلما یک آلبوم متالیکا نیست ! خیلی سخته که بین هنر جدید و هوی متال وجه مشترک پیدا کنی در حالی که شباهت خاصی به هم ندارن ، اما یک نفر از متالیکا هست که با این موضوع مخالفه و اعتقاد داره بین موتورهد و هنر جدید ارتباط وجود داره و اون کسی جز لارس الریک نیست.

این گونه از هنر از مکالمات ریشه میگیره. من با لارس الریک تو برنامه ی That Metal Show از کانال VH1Classic بودم و برام موجب افتخار بود که به عنوان گیتاریست مهمان به همراه لارس الریک تو اون برنامه شرکت کنم ؛ اونجا چیزی رو که مدتی ذهنم رو مشغول کرده بود رو فهمیدم اونم این بود که الریک قبل از هر چیز دیگه ای که مردم به اون عنوان میشناسنش یک هنرمنده . اگرچه شخصیت لارس الریک بیشتر به عنوان یک درامر ، یکی از بوجود آوردنگان متالیکا و یک اسطوره ی متال شناخته میشه اما به همون اندازه که تو دنیای متال زندگی میکنه تو دنیای هنر هم هست. یک کارشناس ریز بین با اطلاعات و آگاهی و خلاقیت که در نقاشی و مجسمه سازی هم دستی داره. بنابراین این که لارس از همکاری با لو رید لذت میبره عجیب نیست. الریک به دنبال جمع آوری مجموعه ای از نقاشی های هنرمند درگذشته «ژان میشل» بود و همینطور «اندی وارهل». لو رید هم کسی بود که با مدیریت وارهل به مرد شماره ی یک Velvet Underground تبدیل شد. Lulu رو هم میشه یک نسخه ی جالب از Metal Machine Music برای متالیکا دونست و عنوانش فقط برای جنبه ی هنری کار رو بالا برده.

من پیشبینی میکنم آلبوم بعدی متالیکا به گونه ای باشه که طرفداران رو راضی کنه و لولو رو از یادشون ببره. همونطوری که جان لنون ، لو رید و پت منتی به همون سبکی برگشتن که طرفدارانشون بیشتر دوست داشتن و حتی جان کیج هم بعد از مدتی دوباره صدا های موزیکال واقعی ساخت ! البته من نمیگم که به دوره ی Master Of Puppets که خیلیا دوست دارن برگردن ، برمیگردن اما کار بعدی میتونه یک آلبوم قابل قبول مثل Death Magnetic یا حتی قوی تر از اون باشه و من فکر میکنم که متالیکا در حال رقم زدن یکی از بهترین دوره هاش هست.

پروژه هایی مثل Lulu برای به چالش کشیدن یکنواختی و گاهی زیر پا گذاشتن هنجار ها هستن ، این کار ها معمولا فقط در صورتی نتیجه میدن که توسط افرادی با گذشته ی درخشان ساخته بشن و ساختشون هم باعث بالا رفتن آگاهی عمومی درباره ی هنر میشه. این آلبوم ها در نوع خودشون جالب هستن و همینطور قابل تحسین و باید به عنوان یک پدیده مورد بحث و تفکر قرار بگیرن و جنبه ی بحث روی اونا به گوش دادنشون ارجحیت داره. اونا باعث میشن تا طرفدارای دو آتیشه به بدترین حالت ناراحت بشن ولی در کنار اون باعث میشه یه کم تعمق کنن.

Two V!rgins ، Metal Machine Music ، Zero Tolerance For Silence ، 4:33 و حالا Lulu . آیا اینا یک نقطه ی عطف برای یه هنرمند محسوب میشن ؟ مسلما . آیا ضبط چنین کارایی برای کسانی که طرفدار دو آتیشه دارن لازمه ؟ بدون شک . ارزش دوباره گوش دادن رو دارن ؟ قطعا اینطور نیست.

بنابر این آیا Lulu یک موفقیت محسوب میشه ؟ بستگی داره چطور تعریفش کنی.

به عنوان یک آلبوم متالیکا ، به ویژه وقتی که شاهکار کلاسیکی مثل Ride The Lightning و Master of Puppets رو در کارنامشون دارن به نظر چندان شایسته نمیاد. آمار فروش به طرز بی سابقه ای کم بوده و چندی پیش این خبر منتشر شد که این آلبوم از لیست Billboard 200 هم حذف شد که حذف در این مدت کوتاه برای متالیکا بی سابقه بوده.

اما در مقایسه با کار افرادی مثل وارهل ، شپرد فری و آلبوم هایی که از جان لنون و یوکو اونو ، لو رید ، پت متنی ، کیج نام برده شد Lulu مثل یک اثر عجیب در موزه ی هنر هست که شما برای تماشا کردنش مکث میکنید اما احتمالا حاضر نمیشید اون رو تو خونتون نگه دارید و البته باید تفاوت سلیقه ها رو هم در نظر گرفت. لولو یک هنر جدید هست که از موزه ی هنر جدا شده و در دنیای بیرون قرار گرفته با یک ترکیب غیر قابل تصور از عناصر سازندش.

یک جمله برای پایان و دوست دارم روش فکر کنید : لو رید و بزرگترین بند هوی متال تاریخ با هم همکاری میکنن و از یک نمایشنامه ی اکسپرسیونیستی الهام میگیرن و آلبومی رو میسازن که غیر قابل گوش کردن (تحمل) هست ؟ اگه این هنر نیست من نمیدونم باید بهش چی گفت !

akerfeldt
Sunday 4 December 2011, 12:30 AM
امیدوارم آلبوم بعدی یه شاهکار باشه مثل جاستیس فر ال یا مستر آو پاپتس
به شخصه بهترین و دلنشین ترین ریف های متال رو تو آلبوم های اولیه ی متالیکا شنیدم
امیدوارم ریف ها مثل همون ریف های سنگین و قوی قدیم باشه و البته ملدی های زیبایی که باعث شد عاشق گیتار الکتریک بشیم مثل ملودی مستر آو پاپتس و رنگ باختن به سیاهی !!!
البته مطمئن هستم متالیکا یه کپی پیست از مستر ارائه نمیده چون بزرگتر از اون هستن که واسه ارائه قدرتشون آویزون شاهکارهای قبلیشون بشن و خودشون رو تکرار کنن .......این دیگه نمیشه هنر !!!
متالیکا برای همیشه /m\

alimetallica_2
Sunday 4 December 2011, 12:34 AM
این هم کلیپ جدید متالیکا که امروز متنشر شده:

You can see links before reply t2RhwK5cjOvZ4hHQyd5XXC9&bctid=1305114292001

سه چهار تا مصاحبه دیگه هست که دارم آمادش میکنم.
با الیس کوپر راجب این آلبوم.
با باب راک و شکیرا. (که البته مال شکیرا ارزشی نداره)

alimetallica_2
Sunday 4 December 2011, 11:19 PM
چی نوشتی؟

ARDALAN_m
Wednesday 7 December 2011, 09:28 PM
کسی نیست اینا رو پاک کنه؟

دوستان این شما و این آهنگ جدید متالیکا که گروه همین دیروز تو جشن 30 سالگی متالیکا رو کردن

دانلود (You can see links before reply)

منبع لینک:

metal-militia
Wednesday 7 December 2011, 09:44 PM
ایول آقا دمت گرم.شادمون کردی.درسته به خوبی آهنگهای قبلی نیست.اما حداقل از این آلبوم مزخرفشون با لو بهتر بود.

alimetallica_2
Thursday 8 December 2011, 03:29 AM
عجب آهنگیه. خیلی عالیه.
قراره بیاد تو آلبوم جدید؟

akerfeldt
Thursday 8 December 2011, 12:05 PM
واي يعني انقدر عاليه !!!!!!
آخه علي متاليكا آدم سختگيريه معمولا !!
چون دريم تئاتر و اينا بهش حال نداده اين حتما چيز توپيه

Partrix
Thursday 8 December 2011, 06:29 PM
اگه داداش علی میگه حتما ارزش شنیدنو داره منم برم دانلود کنم !

alimetallica_2
Thursday 8 December 2011, 11:12 PM
به هر حال من رو متالیکا حس دیگری دارم. همانطور که روی پینک فلوید. شاید شما خوشتون نیاد، اما من همین الان دارم گوش میدم و خوشم آمده.
صدای جمیز کمی ضعیف شده که به علت سن، ترک الکل و تورهای بیسیاری که داشتند در این چند سال، اما خود موزیک خوبه. درون مایه هوی داره.

alimetallica_2
Thursday 8 December 2011, 11:27 PM
روز دوم مجموعه کنسرتهای یادبود "30 سالگی" متالیکا چند ساعتی است که آغاز شده و از اتفاقات امروز می توان به حضور "Uli Jon Roth" سولو گیتاریست آلمانی ، گروه "Armored Saint" و حضور "Flea" بیسیست گروه "Red Hot Chili Peppers" اشاره کرد.

هم اینک (ساعت 09:55 دقیقه به وقت تهران) "کرک همت" و "اسکات یان" گیتاریست گروه "Anthrax" در حال اجرای برنامه ای کوچک به یاد "کلیف بارتون" هستند.

Tweet1#: متالیکا هم اینک (ساعت 10 صبح بوقت تهران) با آهنگ "Ktulu" بروی استیج آمد!

Tweet2#: آهنگ بعدی "To Live Is To Die" ، عالیه!

Tweet3#: و حالا "Sandman"!

Tweet4#: بعد از "Sandman" آهنگ "Disposable Heroes" و بعد از آن "Holier Than Thou"

Tweet5#: ساعت 10:38 بوقت تهران ، متالیکا آهنگ "Bleeding Me" را آغاز کرد!

Tweet6#: ساعت 10:43 بوقت تهران ، "Wasting My Hate" در حال اجراست آهنگ بعدی از "DM"!

Tweet7#: ساعت 10:58 بوقت تهران ، بعد از اجرای آهنگ "My Apocalypse" متالیکا دموی دیگری از "DM" را برای اولین بار اجرا کرد این بار با نام "Just a Bullet Away"

Tweet8#: ساعت 11:16 بوقت تهران ، اجرای "Breadfan" با یکی از هواداران و اجرای "Memory" با "مارین فیسفول"

Tweet9#: ساعت 11:24 بوقت تهران ، "ری هلر" از "Sweet Savage" بر روی صحنه جهت اجرای "Killing Time"

Tweet10#: ساعت 11:34 بوقت تهران ، اجرای "Turn the Page" با "Kid Rock" و اجرای "The Four Horsemen" با "جان بوش " از "Armored Saint"

Tweet11#: ساعت 11:45 بوقت تهران ، "Loutallica" اجرای "Iced Honey" و "The View" با "لو رید"

Tweet12#: ساعت 12:17 بوقت تهران ، متالیکا آهنگ "White Light/White Head" را نیز با لو اجرا کرد ، سپس "جیسون نیوستد" دوباره به گروه پیوست و آهنگهای "Creeping Death" و "Battery" اجرا شد.دقایقی دیگر نیز گروه به همراه باند "Mercyful Fate" برنامه اجرا خواهد کرد.

Tweet13#: ساعت 12:37 بوقت تهران ، روز دوم با اجرای آهنگ "Seek & Destroy" و با حضور کلیه مهمانان روز دوم بر روی استیج تمام شد.

akerfeldt
Thursday 8 December 2011, 11:33 PM
البته اونطور كه دوستانم گفتن مثل اينكه اين آهنگ براي آلبوم دث مگنتيك ساخته شده و گويا تو اون آلبوم قرار ندادنش الا رو كردن آهنگ رو

akerfeldt
Friday 9 December 2011, 12:21 AM
يه آهنگ جديد ديگه هم واسه دانلود گذاشتن !!! اين هم مربوط به دث مگنتيكه :دي

alimetallica_2
Friday 9 December 2011, 12:22 AM
کوش، لینک نداری؟

ARDALAN_m
Friday 9 December 2011, 12:23 AM
اینم دومیش Just A Bullet Away

منبع (You can see links before reply)

pass: Metclub

alimetallica_2
Friday 9 December 2011, 01:02 AM
من از قبلی بیشتر خوشم آمد.

metal-militia
Friday 9 December 2011, 09:30 AM
اتفاقا من از این بیشتر خودم اومد.وسط آهنگ که آروم میشه و سولو میزنه منو یاد مستر میندازه.دقیقه 4 آهنگ به بعد.

darkthief
Friday 9 December 2011, 01:47 PM
تا حالا ديدين بيان روي يه خونه يه طبقه آپارتمان بسازن ؟ قضيه lulu هم همينه تخريب كردنه يك لاك قديمي واسه ساختنه يه نمايه جديد شايد الان نه ولي در آينده اي نه چندان دور شاهد يه موج نو ميشيم كه lulu در اين قضيه بي تاثير نيست اين كار هم فقط از قطب هاي بزرگي مثل متاليكا بر ميومد و لو ريد توهين كردن به شخصي مثله لوريد كه جايگاه بزرگي تو موسيقي داره خيلي زننده بود انتقادها هم خيلي تند و تخريب كننده فك ميكنم اگه قرار باشه يه جا تعصب رو كنار بذاريم اونجا هنر باشه با احترام به همگي

akerfeldt
Friday 9 December 2011, 11:27 PM
يه سوال خاله زنكي !! ببخشيد ديگه بزاريد به حساب فضولي ! اين امي لي emo هست يا نه ؟؟؟ آخه تو يه سايت خوندم ايمو هست .................!!!!!!

alimetallica_2
Friday 9 December 2011, 11:29 PM
بیشتر متالرهای اصلی (یعنی کسایی که با بندها کار میکنند) از این آلبوم استقبال کردند.
مخاطب هایی مثل ما خیلی خوششون نیامده.

metal-militia
Friday 9 December 2011, 11:39 PM
یه عمر هرکس میگفت این مزخرفات چیه گوش میدی.میگفتیم اینا متاله.هرکسی شعور درکش رو نداره.حالا خودم که از این آلبوم خوشم نیومده.حتما شعورم نمیرسه دیگه.وگرنه ترکیب دوتا غول(خیلی سخته اعتراف کنم لو رید واقعا برای خودش کسیه)که چیزه بدی نمیشه

alimetallica_2
Saturday 10 December 2011, 12:45 AM
این آلبوم بیشتر از نظر مفهومی و تکست مد نظر هست البته در مجامع بین المللی.
برای ما که انگلیسی زبان نیستیم و بیشتر به موزیک توجه میکنیم طبیعه که با البومهای قبلی اصلا جای قیاس نداره.

Partrix
Saturday 10 December 2011, 01:36 PM
يه سوال خاله زنكي !! ببخشيد ديگه بزاريد به حساب فضولي ! اين امي لي emo هست يا نه ؟؟؟ آخه تو يه سايت خوندم ايمو هست .................!!!!!!
منظورت چیه داداش ؟ :21:
اگه منظورت مدل موشه که آره emo اه

ARDALAN_m
Saturday 10 December 2011, 01:49 PM
و سومی
Hell And Back

DOWNLOAD (You can see links before reply)

pass: Metclub

منبع (You can see links before reply)

Partrix
Saturday 10 December 2011, 01:51 PM
این آلبوم بیشتر از نظر مفهومی و تکست مد نظر هست البته در مجامع بین المللی.
برای ما که انگلیسی زبان نیستیم و بیشتر به موزیک توجه میکنیم طبیعه که با البومهای قبلی اصلا جای قیاس نداره.

دمت گرم داداش علی گل گفتی
اگه یه ذره به معنی شعراش و نحو خونده شدن اونا توسط لورید و هدفیلد توجه کنیم متوجه یه ترکب قوی با موسیقیش میشیم و واقعا بعضی جاها زیبا میشه ( گرچه خود من از طرفدارای متالیکای بعد از دهه ی نود نیستم ) .

akerfeldt
Saturday 10 December 2011, 05:28 PM
:دي كلا رفتارش منظورم بود.......... به هر حال هر كي عقايد خاص خودش رو داره ها ولي من با ايمو ها زياد حال نميكنم آدماي لوس و مسخره اي هستند هر چند كه گفتم هر كي هر جور باشه به خودش مربوطه !

Partrix
Sunday 11 December 2011, 11:56 AM
امو و تفکراتش کلا یه خورده متفاوته . نه مثل پانکها و دیگر احذاب که طرز تفکر و دینشون کلا فرق کنه چونه طرز تفکر امو به دین ربطی نداره وهم شون خدا پرستن حال خواه مسیحی یا مسلمون باشن .
ولی در کل نه . امی لی بعضی وقتا لباس امویی ومدل موی امویی میزنه و در کل مسیحیه و ازدواج کرده و فکر کنم بچه هم داره .

metal-militia
Sunday 11 December 2011, 06:49 PM
آهنگ سوم هم خوب بود.واقعا متالیکا اگه خودش باشه و کسی توی کاراش دخالت نکنه همون چیزی میشه که طرفداراش میخوان.به نظره من که این سه تا آهنگ واقعا شاهکار بود.دیگه کم کم داشتم از متالیکا ناامید میشدم.گفتم شاید پیری باعث شده خرفت بشن.اما واقعا با این سه تا آهنگ مشت محکمی به دهان من کوبیدن.:D

alimetallica_2
Sunday 11 December 2011, 07:50 PM
اره، کارهای خیلی خوبیه. من که خوشم آمد.

akerfeldt
Sunday 11 December 2011, 08:34 PM
خيلي معذرت ميخوام اين حرف رو ميزنم اين تهيه كننده ها همشون بي ناموس هستن از بي ناموس يه چيزي اونور تر ........ آخه عزيز من .... بي صاحاب نفهم چي كار يه بند دارين بزارين متاليكا اون چيزي كه هستن باشن چيزي كه مردم دوسش دارن چرا انقدر انگولك موزيكشون ميدين فن هاي متاليكا از اين بند يه ثرش متال ميخوان حالا هي شما بيا بگو آهنگ ها هوي بشه آهنگ ها سولو نداشته باشه و....... آخه حيف اون سولو هاي كرك با اون واه پدال نيست كه تو آلبومها نباشه !

metal-militia
Sunday 11 December 2011, 08:42 PM
البته به جز باب راک که گند زد توی آلبوم سنت انگر.بقیه آلبوم های متالیکا خوب بودن.بلک و لود و ریلود و دث مگنتیک.من با همشون حال کردم.

آخه حيف اون سولو هاي كرك با اون واه پدال نيست كه تو آلبومها نباشه !

خدائیش راست گفتی.با اینکه خیلی ها از کرک ایراد میگیرن.اما از نظر من نوازنده خوبیه.واقعا کارش رو قبول دارم.مخصوصا با پدال که کار میکنه.دربارش هم شایعات زیادی هست.میگفتن انگشت چهارمش رو از کار انداخته.اما تو هال آف فیم تو سولوی مستر ازش استفاده میکنه.انصافا احساسی که تو زدن سولوهاش داره من نتونستم دربیارم.شاید بتونم سولوهاش رو بزنم.اما هیچوقت نمیتونم مثله خودش.با لهجه خودش بزنم.

metal-militia
Sunday 11 December 2011, 08:51 PM
اینم از چهارمین آهنگ

دانلود (You can see links before reply)

alimetallica_2
Sunday 11 December 2011, 11:54 PM
دستت درد نکنه خیلی خوب بود.

alimetallica_2
Sunday 11 December 2011, 11:57 PM
حضور روب هالفورد در تور متالیکا و گروههای دیگر:
(چه خبر بوده این چند روزه و این هم آخرین روز)

Suicide & Redemption
Master of Puppets
...And Justice for All
Of Wolf & Man
Fade to Black
The Thing That Should Not Be
I Disappear
The Outlaw Torn
Hell and Back
Blitzkrieg (w/ MetClubber Joseph Guariglia)
For Whom the Bell Tolls (w/ Jerry Cantrell)
Nothing Else Matters (w/ Jerry Cantrell)
So What (w/ Animal)
Tuesday's Gone (w/ Gary Rossington, Pepper Keenan, Jerry Cantrell, and Jim Martin)
Fuel (w/ Jason Newsted)
Fight Fire With Fire (w/ Jason Newsted)
Die, Die My Darling (w/ Glenn Danzig)
Last Caress (w/ Glenn Danzig)
Green Hell (w/ Glenn Danzig)
Rapid Fire (w/ Rob Halford)
Seek & Destroy (w/ Jason Newsted, Jerry Cantrell, Pepper Keenan, Jim Martin, Glenn Danzig, Animal, Laaz Rockit, and the Soul Rebels Brass Band

مهمانان روز سوم:گروه "The Soul Rebels Brass" ، "جیم مارتین"از گروه "Faith No More" ، "جری کانترل" از "Alice In Chains" ، "نیک کالمر (Animal)" از "Anti Nowhere League" ، "گری روسینگتون" از "Lynyrd Skynyrd" ، "پپر کینان" ، "جیسون نیوستد" ، گروه "Danzig" و سلطان بلا منازع موسیقی متال "Rob Halford" از "Judas Priest".

alimetallica_2
Monday 12 December 2011, 12:00 AM
و این هم روز قبل با حضور موتور هد و باب راک بر روی استیج: و البته اوزی و دیوماستین.

Tweet1#: گروه "Death Angel" بعنوان اولین گروه بر روی صحنه است!

Tweet2#: "رابرت تروهیو" ، "استفان شیرازی" ، سردبیر مجله هواداران متالیکا "So What" و "مایک بوردین" درامر گروه "Faith No More" در حال برنامه اولیه به یاد کلیف بارتون هستند!

Tweet3#:(ساعت 10:00 بوقت تهران) اجرا آغاز شد! ، اولین آهنگ امشب "Orion"!

Tweet4#: (ساعت 10:21 بوقت تهران) "Through The Never" و "Ride The Lightning" اجرا شد و هم اینک "The God that Failed" در حال اجراست ، آهنگ بعدی هم "Sanitarium" خواهد بود!

Tweet5#: (ساعت 10:35 بوقت تهران) آهنگ جدید! "REBEL OF BABYLON"!

Tweet6#: (ساعت 11:00بوقت تهران) "باب راک" با متالیکا ، "Frantic" و "Dirty Window" با باب اجرا خواهد شد!

Tweet7#: (ساعت 11:20بوقت تهران) "آزی ازبورن" بر روی استیج با متالیکا ، آهنگهای بعدی "Ironman" و "Paranoid"

Tweet8#: (ساعت 11:35بوقت تهران) جیسون باز می گردد! "King Nothing" و "Whiplash" با جیسون اجرا خواهد شد.

Tweet9#: (ساعت 11:45بوقت تهران) "هیو ترنر" دوست صمیمی جیمز و گیتاریست گروه اول جیمز هیتفیلد" Phantom Lord" برای اجرای آهنگ "Motorbreath" به روی صحنه آمد!

Tweet10#: (ساعت 11:55بوقت تهران) "دیو ماستین" وارد می شود! "Phantom lord" با دیو!

Tweet11#: (ساعت 12:15بوقت تهران) "ران مک گوونی" ، "للوید گرانت" و دیو با متالیکا بر روی استیج ، "Hit The Lights"

Tweet12#: (ساعت 12:30بوقت تهران) "Seek & Destroy" با همه میهمانان و پایانی بر چهار شب دیوانگی!
rion
2) through the never
3) ride the lightning
4) god that failed
5) sanitarium
6) rebel of babylon
7) blackened
8) dirty window
9) frantic
10) sabbra cadabra (w/ geezer butler)
11) iron man (w/ ozzy)
12) paranoid (w/ ozzy)
13) king nothing (w/ jason)
14) whiplash (w/ jason)
15) motorbreath (w/ hugh tanner)
16) phantom lord (w/ dave)
17) jump in the fire (w/ dave)
18) metal militia (w/ dave)
19) hit the lights (w/ dave, ron, & lloyd)
20) seek and destroy (w/ everyon

alimetallica_2
Monday 12 December 2011, 12:01 AM
Just A Bullet Away

All roads, they lead to shame
تمام جاده ها پایانشان به شرمساری ختم میشود

All drowning in the blame
همه شان در گناه دست و پا می زنند

All reflections look the same
همه بازتاب ها یک جور به نظر می رسند

In the shine of the midnight revolver
در درخشش هفت تیری در نیمه شب

All hide beneath a skin
همه شان زیر پوست خودشان را مخفی کرده اند

A hope so paper thin
امیدی به نازکی یک کاغذ

I'm at the door again
و من باز دم در هستم

And the shine of the midnight revolver
و در درخشش هفت تیر نیمه شب

Even the promise of danger has gone dull
حتی هشدار دادن برای خطر هم موثر نیست

Staring down the barrel of a 45
به لوله تفنگ (احتمالا کالیبر 45) خیره نگاه می کنم

Suck on the barrel
شلیک کن

Suck on the barrel
شلیک کن

Suck it 'til it's gone dry
شلیک کن تا وقتی که چیزی ازش باقی نماند

For all reflections look the same
برای همه بازتاب ها یک جور به نظر می رسد

در درخشش هفت تیری در نیم شب

Redemption purify
رستگاری/خوشبختی را به اوج می رسانند

Will nothing satisfy
ولی هیچ چیز نمی تواند راضی ام کند

The scars just multiply
زخم ها بیشتر و بیشتر می شوند

در درخشش هفت تیر نیمه شب

Twisting in apocalypse
سر در گم و آشفته در عالم مکاشفه *

Death upon the fingertips
مرگی که در نوک انگشتانت انتظارت را می کشد

Frigid metal touches lips
آهن سرد لب هایت را لمس می کنند

و درخشش هفت تیر نیمه شب

'Cause you lied
چون تو دروغ گفتی

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

Just a bullet away from leavin' you
برای ترک کردن تو فقط یک گلوله کافی هست

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

Stop the voices in my head
دیگر نمی خواهم صدایت را بشنوم

Caressing death again
دوباره مرگ را در آغوش میگیرم

Becomes the her/oin
Forbidden medicine
هرو/ئین داروی ممنوعه می شود

Puts a shine on the midnight revolver
هفت تیر نیمه شب را می درخشاند

Eternal borderline
مرز/محدوده ای ابدی

All the faces intertwine
تمام چهره ها در هم می پیچند

Oh God... now I see mine
آه خدا ، الان مال خودم (صورتم) رو میبینم

در درخشش هفت تیر نیمه شب

Suck on the barrel
شلیک کن

Suck on the barrel
شلیک کن

For all reflections look the same
برای همه بازتاب ها یک جور به نظر می رسد

در درخشش هفت تیر نیم شب

Down In Misery
در بیچارگی

Down In Misery
در نکبت

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

All roads they lead to shame
تمام جاده هایی که پایانش را به شرمساری ختم کرده اند

All drowning in the blame
همه شان در گناه دست و پا می زنند

All reflections look the same
همه بازتاب ها یک جور به نظر می رسند

در درخشش هفت تیری در نیم شب

All hide beneath a skin
همه شان زیر پوست خودشان را مخفی کرده اند

A hope so paper thin
امیدی برای از کم رنگ شدن نوشته روی کاغذ

I'm at the door again
و من باز دم در هستم

و در درخشش هفت تیر نیمه شب

Suck on the barrel
شلیک کن

Suck on the barrel
شلیک کن

Do all reflections look the same
بی شک همه بازتاب ها مثل هم هستند

در درخشش هفت تیر نیمه شب

'Cause you lied'
چون تو دروغ گفتی

Yes you lied
آره تو دروغ گفتی

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

Just a bullet away
فقط یک گلوله کافی هست

alimetallica_2
Monday 12 December 2011, 12:01 AM
Hell And Back

Normal 0 false false false RU X-NONE AR-SA

There is nowhere else I can run to
جای دیگری برای فرار ندارم

She is wretched but she comforts me
او ضعیف و تاسف آور است ولی به من ارامش می دهد

After everyone goes home
بعد از اینکه همه رفتند

She's always there for me
او همیشه به خاطر من آنجا می ماند

And when the sun goes hellbound
و وقتی خورشید از مرزهای جهنمی عبور میکند

And the moon does resurrect the night
و ماه شب را زنده میکند

I'll hide within her
در دامان او پنهان خواهم شد

Not much good has come out the light
چیز به دردخوری از روشنایی به دست نمی آید

After everyone goes home
بعد از اینکه همه رفتند

And I'm left here on my own
و من اینجا تنها هستم

I will run straight to Hell and back
مستقیم به جهنم می روم و برمیگردم

Straight to Hell and back

When they turn out all their lights
وقتی تمام چراغ هایشان را خاموش کردند

And I'm left to brood at night
و من باقی می مانم تا در فکر فرو روم

Always return to Hell and back
همیشه میروم به جهنم و برمیگردم

مستقیم میروم جهنم و برمیگردم

Straight down yeah
آره ... مستقیم میرم

A lonely light in a window
نوری مجرد از پشت یک پنجره

Just longing for some company
برای داشتن یک همدم آرزو میکند

Tragic, heartless and hateful
حزن انگیز ، بی عاطفه و با دلی پر از نفرت

But there's nothing as willing as she
ولی کسی ترغیب کننده تر از او اینجا نیست

And when the night has fallen
و وقتی شب تمام شد

It falls hard and then it all begins
به سختی تمام می شود و بعد دوباره همه چیز شروع میشود

When she starts her calling
وقتی او جاه طلبی هایش را را شروع می کند

I feel my darkness growing from within
احساس می کنم تاریکی از درونم دارد رشد می کند

After everyone goes home
بعد از اینکه همه رفتند

And I'm left here on my own
و من اینجا تنها هستم

When they turn out all their lights
وقتی تمام چراغ هایشان را خاموش کردند

And I'm left to brood at night
و من باقی می مانم تا در فکر فرو روم

Always return to Hell and back
همیشه میروم به جهنم و برمیگردم

I become two
من دو نفر می شوم

We become one
ما یک نفر می شویم

Unbridled... unequaled... unholy... undone
کنترل نشده ، نا برابر ، نا پاک ، مرده

The path is cut deep
راه کاملا عمیقا از هم گسیخته

The path is worn well
راه حسابی خراب شده

I'll follow my footsteps to the warmth of Hell
رد پاهایم را دنبال خواهم کرد تا به گرمای جهنم برسم

The warmth of Hell
گرمای جهنم

alimetallica_2
Monday 12 December 2011, 12:17 AM

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 01:00 AM
و روز آخر با حضور باتلر افسانه ای و اوزی:

Orion
Through the Never
Ride the Lightning
The God That Failed
Welcome Home (Sanitarium)
Rebel of Babylon
Blackened (w/ MetClubbers Dennis & Annette Diaz)
Dirty Window (w/ Bob Rock)
Frantic (w/ Bob Rock)
Sabbra Cadabra (w/ Geezer Butler)
Iron Man (w/ Ozzy Osbourne & Geezer Butler)
Paranoid (w/ Ozzy Osbourne & Geezer Butler)
King Nothing (w/ Jason Newsted)
Whiplash (w/ Jason Newsted)
Motorbreath (w/ Hugh Tanner)
Phantom Lord (w/ Dave Mustaine)
Jump in the Fire (w/ Dave Mustaine)
Metal Militia (w/ Dave Mustaine)
Hit the Lights (w/ Lloyd Grant, Dave Mustaine, & Ron McGovney)
Seek & Destroy (w/ Jason Newsted, Dave Mustaine, Lloyd Grant, Ron McGovney, Hugh Tanner, Mark Osegueda, and the Soul Rebels

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 04:58 PM
لمی کیلمیستر" ، "اسلش" ، "برایان می" از "Queen" ، "کری کینگ" از "Slayer" ، "رودریگو وای گابریلا" گیتاریست معروف ، "Aerosmith" ، "جیمی پیچ" ، "Green Day" ، "تام مارلو" از "Rage Againest The Machine" ، "ری بارتون" پدر "کلیف بارتون" ، "Kid Rock" ، "مایکل شنکر" از "UFO" ، "سامی هگر" از "Van Halen" ، "کریس چریکو" کشتی گیر معروف ، "Flea" از "Red Hot Chili Peppers" ، "برایان اسلگل" و "فلمینگ راسموسن" تهیه کننده موسیقی ، "خوان آلدریت" از گروه "Tha Mars Volta" ، "مورگان اسپارلاک" مستند ساز معروف ، "دیوید فریک" سردبیر مجله "Rolling Stone" ، "الی جان روث" گیتاریست معروف آلمانی و اعضای گروه افسانه ای "Rush" به همراه دو شخصیت معروف کارتونی موسیقی متال یعنی "Beavis & Butthead" با انتشار ویدئوهای چند دقیقه ای و کوتاه در وبسایت رسمی متالیکا سی سالگی گروه را به آنها و طرفداران بی شمار گروه تبریک گفتند.

در همین حال "ایکا توپینن" از "Apocalyptica" نیز در مصاحبه ای در مورد اجرا با متالیکا گفته است:"خب وقتی متالیکا از تون می خواد که باهاش اجرای مشترک کنید به جز "آره" چی می تونید بگید؟! اونها بزرگترین و تاثیر گذارترین گروه متال از نظرم هستند و این برای ما افتخار بزرگی بود که در جشن به این مهمی حضور داشته باشیم ، و بزار یه بار دیگه بگم ، "کلیف" ، "جیمز" ، "لارس" ، "کرک" ، "راب" و "جیسون" و همه اعضای متالیکا تولدتون مبارک".

"جیزر باتلر" بیسیست افسانه ای "Black Sabbath" که در این کنسرتهای یادبود با متالیکا اجرا داشت نیز در پیامی که وبسایت رسمی "Black sabbath" آنرا منتشر کرده است گفته است:" خیلی لذت بخش و افتخار آمیز بود که تونستیم با همراهی "آزی" و متالیکا آهنگهای "Paranoid"، "Sabbra Cadabra" و "Iron Man" رو اجرا کنیم ، آدمهای باحال و جالب زیادی اونجا بودند و البته "بزرگترین گروه متال تاریخ" ، مطمئنم "کلیف بارتون" هم اونجا بود و داشت لبخند میزد".

alimetallica_2
Monday 19 December 2011, 12:48 AM
به نقل از وبلاگ ساز مخفی:

متالیکا اولین بار با آلبوم "َAnd Justice For All" و در بخش "Best Hard Rock/Metal Performance Vocal or Instrumental" سی و یکمین دوره مراسم موسیقی "Grammy" در سال 1989 نامزد دریافت جایزه شد و در 22 فوریه 1989 هم در مراسم رسمی این جایزه موسیقی در سالن "Shrine Auditorium" لس آنجلس آهنگ "One"را اجرا کرد.البته متالیکا در آخر مغلوب گروه "Jethro Tull" و آلبوم "Crest of a Knave" این گروه شد آن هم در شرایطی که بسیاری متالیکا را مستحق این جایزه می دانستند.نامزدهای آن سال به ترتیب زیر بودند:
Jethro Tull - Crest of a Knave
Metallica - And Justice For All
AC/DC - Blow Up Your
Iggy Pop - Cold Metal
Jane's Addiction - Nothing's Shocking

اما این اجرا اولین اجرای متالیکا در مراسم های سالیانه موسیقی در آمریکا بود ، در واقع آلبوم "And Justice For All" با خودش اولین ها را برای متالیکا به ارمغان آورد : اولین تور مستقل ، اولین ویدئو کلیپ ، اولین نامزدی "Grammy" و اولین اجرای تلویزیونی زنده و بسیاری از اولین های دیگر ...

این برای اولین بار بود که یه گروه هوی متال تو تلویزیون و مراسم "Grammy" به صورت زنده برنامه اجرا می کرد و فکر می کنم در از بین بردن تصورات موهوم و احمقانه مردم عامه از این نوع موسیقی تاثیر موثری داشت ، بسیاری از اون احمقها فکر می کردن هوی متال مساوی با شیطانپرستیه و احتمالا ما روی صحنه آدمها رو قربانی می کنیم! در کل خیلی از اون نادونهای طبقه متوسط امریکایی با دیدن این اجرا نظرشون عوض شد والا شاید هنوز هم اینطوری در مورد ما فکر می کردن!

لارس الریک - Metallica: A Visual Documentary

اما متالیکا از اینکه "Grammy" را از دست داده ناراحت بود:

خب طبیعتا ناراحت بودیم ، این تو ذات انسانه که همیشه میخواهد برنده باشه و اگه اینطوری نشه احساس شکست میکنه ، ولی خب چیزی که بیشتر حالمونو خراب می کرد خنده های مسخره اعضای "Jethro Tull" موقع گرفتن جایزه بود که انگار داشتن به ما دهن کجی می کردن!

گروه به سرعت به این مساله واکنش نشان داد ، از آن به بعد به همه نسخه های فروخته شده از آلبوم "And Justice For All" اتیکتی کوچک با مضمون "Grammy Award LOSERS" نصب شد و گروه به نشانه اعتراض وقتی در دو دوره بعدی این مراسم به ترتیب برای آهنگهای "One" و "Stone Cold Crazy" صاحب جایزه شد از شرکت در مراسم و گرفتن جایزه امتناع کرد و حتی دعوت رسمی برای اجرا در این مراسم را نپذیرفت.

مسخره بود ما در عرض ۱۵ دقیقه یه آهنگ ضبط کردیم و اونا می خواستن "Grammy" رو بدهند به ما! در حالی که به نظر من "Megadeth" و "Judas Priest" از ما مستحق تر بودند یکی نبود به اون لعنتیها بگه :هی ما باید سال ۱۹۸۹ برنده می شدیم!

اعضای گروه سال 1992 نیز در هنگام گرفتن جایزه برای آلبوم "Black" به طعنه از گروه "Jethro Tull" تشکر کردند که "امسال آلبومی منتشر نکرده است"!

PLA
Monday 19 December 2011, 01:10 AM
راستی میدونستین گروه مگادث آلبوم 2011 زده بیرووون

اسمش Thirteen هست.....
خیلی عالی

alimetallica_2
Monday 19 December 2011, 01:31 AM
بله میدانیم و گوش دادیم.

Azhidahak
Monday 19 December 2011, 10:04 AM
بچه های توی این Ep جدید متالیکا اشعار آهنگ Hate train خیلی خوب و زیبا بود.
همچنین خوندن جیمز توی آهنگ Just a bullet away خیلی عالی بود.کفمان برید.ریفهای خیلی توپی هم داشت آهنگ.با سولوی تقریباً خوب.
با این دوتا خیلی حال کردم.

PLA
Monday 19 December 2011, 09:14 PM
اینگار متالیکا از متال خدا حافظی کرده...........

alimetallica_2
Monday 19 December 2011, 11:13 PM
کی چنین حرفی زده؟!

sina_zakeri
Tuesday 20 December 2011, 09:25 AM
آقا منم با این 4 تا آهنگ جدیدا حال کردم دمشون گرم لولو رو فهمیدن گند زدن اینا رو دادن جبران شه لول

PLA
Tuesday 20 December 2011, 02:31 PM
کی چنین حرفی زده؟!

......
کسی نگفته به خاطره این میگم که سبکش راک شده این روزا ..........:am
مشکلی نیست این روزا راک شده متال و متال شده راک:redguitar:!!!!!!!!!!!!!!

Yngwie_5
Tuesday 20 December 2011, 08:25 PM
......

شما به این می گی راک ؟!:45::45:

alimetallica_2
Tuesday 20 December 2011, 10:47 PM
......
متال بخشی از موسیقی راکه.
اما اگر میخوای بگی که آلبوم متالیکا یا مگادث متال نیست باید بگم کلا در اشتباه هستی.
مخصوصا مگادثه اصل ثرش هست.
متالیکا هم کمی به سوی متال سنتی پیش رفته و از ثرش فاصله گرفته،اما به نظر من اون هم خیلی ارزشمنده.

alimetallica_2
Tuesday 20 December 2011, 10:49 PM
و حالا یک سوپرایز برای دوستان.
دانلود کنسرت متالیکا در شب های جشنوارشون:
فقط در سه فایل زیپ هست که در نهایت باید با یک برنامه اونها رو به هم بچسبونید.
Download From :

Mediafire
Part1 (You can see links before reply) | Part2 (You can see links before reply) | Part3 (You can see links before reply)

Password : Metclub
Uploaded By Grim Reaper (You can see links before reply)

alimetallica_2
Tuesday 20 December 2011, 10:56 PM
پینک فلوید واقعا گروهیه که نمیشه راحت از کنارش گذشت.
من با اولین گروهی که تو سبک راک آشنا شدم پینک فلوید بود، اما هر چی بیشتر از آشنایم میگذره بیشتر متوجه میشم که در اون دارم قرق میشم و هر چی پیش میرم باز مسائل جدیدی برام مشخص میشه.
مثلا الان بعد از 17 سال فهمیدم دیوار چرا کشیده شده و مفهومش چیه. کسی در این مورد چیزی میدونه؟

Partrix
Wednesday 21 December 2011, 06:44 AM
عاشقشم واقعا این گروه یعنی راک واقعی . واقعا تو شعراشون زند گی جریان داره اعتراض جریان داره و تمام آرمان های اصیل راک .
آرزو میکنم تا ابد آلبوماشون فروش بره !

emgjey
Wednesday 21 December 2011, 07:20 AM
پینک فلوید واقعا گروهیه که نمیشه راحت از کنارش گذشت.
من با اولین گروهی که تو سبک راک آشنا شدم پینک فلوید بود، اما هر چی بیشتر از آشنایم میگذره بیشتر متوجه میشم که در اون دارم قرق میشم و هر چی پیش میرم باز مسائل جدیدی برام مشخص میشه.
مثلا الان بعد از 17 سال فهمیدم دیوار چرا کشیده شده و مفهومش چیه. کسی در این مورد چیزی میدونه؟
من فکر میکنم اون شخص بین خودش و جامعه دیواری میکشه تا خودشو ایزوله کنه. در واقع طرف دیوار میسازه که هم خودش بیرونو نبینه و به نوعی محدودیت هاش براش تجلی پیدا نکنه و هم از بیرون کسی نتونه به درونشو نگاه کنه و از محدودیتاش خبر دار بشه
در آخر هم به دلیل همه ی مشکلاتی که برای خودشو و محیط به وجود میاره محکوم میشه به شکستن دیوار. که به معنی نمایان ساختن درون فرد بین دوستانش هست.
آلبوم دیوار به نظر من بهترین و جاودانه ترین اثر پینک فلوید (راجر واترز) هست

alimetallica_2
Wednesday 21 December 2011, 12:03 PM
من فکر میکنم اون شخص بین خودش و جامعه دیواری میکشه تا خودشو ایزوله کنه. در واقع طرف دیوار میسازه که هم خودش بیرونو نبینه و به نوعی محدودیت هاش براش تجلی پیدا نکنه و هم از بیرون کسی نتونه به درونشو نگاه کنه و از محدودیتاش خبر دار بشه
در آخر هم به دلیل همه ی مشکلاتی که برای خودشو و محیط به وجود میاره محکوم میشه به شکستن دیوار. که به معنی نمایان ساختن درون فرد بین دوستانش هست.
دقیقا هینطوره. من تو این چند سال فکر میکردم این دیوار قصه ای مثل دیوار خودمون هست. اما بعد فهمیدم دقیقا برعکسه. در ترانه خداحافظ دنیای بی رحم در واقع این دیوار تکمیل میشه و دیگه راه ارتباط با بیرون قطع میشه.
من دیوار رو خیلی دوست دارم و با فیلمش در سن 9 سالگی وارد دنیای راک شدم. اما یک جورایی آلبوم فاینال کات من رو بیشتر ویرون میکنه.

alimetallica_2
Wednesday 21 December 2011, 12:04 PM
عاشقشم واقعا این گروه یعنی راک واقعی . واقعا تو شعراشون زند گی جریان داره اعتراض جریان داره و تمام آرمان های اصیل راک .
آرزو میکنم تا ابد آلبوماشون فروش بره !
جالبه که راجر واترز (و الوی البته) تنها اشخاصی هستند که فاصله زیادی با معیارهای راک و ستارگان راک اند رول دارند و شاید به نوعی از باقی ستارگان راک اند رول هم فاصله میگیرند و تو همین دیوار نوعی بیزاری میجویند.

alimetallica_2
Wednesday 21 December 2011, 02:06 PM
وستان این سه پارت رو باید توسط برنامه ی HJ Split (You can see links before reply) به هم متصل کنید

darkthief
Wednesday 21 December 2011, 04:29 PM
پينك فلويد
اين گروه اينقدر افسانه اي و تكرار نشدنيه كه اصلا لازم نيست كسي بهش اين القابو بده
بارها آهنگاشونرو گوش ميدم و لذت ميبرم چه وقتي با Shine On You Crazy Diamond ياده سيد بارت ميوفتم و غمگين ميشم چه وقتي با hey u به اجتماع خيره ميشم يا comfortablye numb ..nobody home منو تو خودم غرق ميكنن
به نظر من ديواره آلبوم ديوار نماده هنجارهاي اجتماعيه اين ديوارو فقط خودمون دوره خودمون نميكشيم اين ديوارو مادر پدر دوست قانون س.ي.ا.س.ت دين اخلاق و غيره دوره ما ميكشن از همون وقتي كه به دنيا ميايم اولين آجر گذاشته ميشه اين ديوار همون ديواريه كه اجازه نميده من يا شما يا گيلمور يا راجر واتر و همون پينكي توي فيلم خودشون نباشن اجازه پرواز گرفته ميشه و من و شما توي خودمون خفه ميشيم از ما چيزي نميمونه جز چيزي كه مجبوريم باشيم همون ديواري كه باعث ميشه كسي مثله كرت كوبين خودش رو راحت كنه از اين دست آدمها كم نيستن
آدمهايي كه اين ديوار واسشون درد ناك بود چون نميتونستن بهش عادت كنن
اين برداشت من از ديواره
پينك فلويد بزرگترين بند زندگيه منه توي هيچ سبكي هيچ گروهي رو به اندازه پينك فلويد دوست ندارم
گروهي كه با اشعاري بچه گانه اما نافذ به عمق وجود ما پا ميزاره

metal-militia
Thursday 22 December 2011, 02:15 PM
دستت درد نکنه علی.من فکر کردم فایل تصویری هست.320 مگ دانلود کردم.بعد دیدم صوتیه.ایکاش تصویریش هم موجود بود.

PLA
Thursday 22 December 2011, 02:32 PM
شما به این می گی راک ؟!:45::45:
...........
اووه ه ه ه ه ه ه
حالا شما رفتین تو این همه آهنگش یه آهنگ سنگین پیدا کردین و گزاشتین !!!!؟؟؟؟:redguitar:
من نمیگم چرا اینجوری میگم کسی که سبکش متال هسد نباید راک بخوووووووونه:16:
تازه این آهنگی که گزاشتین شبیه هارد راک بووود....:30:

Yngwie_5
Thursday 22 December 2011, 03:10 PM
...........

بهتره جوابی ندم...................

Partrix
Thursday 22 December 2011, 05:30 PM
...........
اووه ه ه ه ه ه ه
حالا شما رفتین تو این همه آهنگش یه آهنگ سنگین پیدا کردین و گزاشتین !!!!؟؟؟؟:redguitar:
من نمیگم چرا اینجوری میگم کسی که سبکش متال هسد نباید راک بخوووووووونه:16:

ما هممون با البوم لولو مشكل داشتيم ولي ظاهرا شما با خود متاليكا كلا مشكل دارين!

alimetallica_2
Thursday 29 December 2011, 04:08 AM
درگیری جمیز و خبرنگار سمج:
جیمز هیتفیلد در حالی که به همراه خانواده اش تعطیلات کریسمس را در ساحل زیبای "پونتا دل استه" در نزدیکی شهر "مالدونادو" اروگوئه می گذراند ، با پاپاراتزی ها و خبرنگاران و عکاسان سمج در گیری لفظی پیدا کرد و عکسهای این مساله به سرعت در وبسایتها و وبلاگهای خبری منتشر شد.

به گزارش وبسایت "Starfeine" و "خبرگزاری رویترز" ، جیمز هیتفیلد با یک موتور سیکلت سبک به همراه تنها پسرش "کاستور" ، در حال بازگشت به ویلای اجاره شده خودش در "پونتا دل استه" بود که با این خبرنگاران روبرو شد و ابتدا با خنده و خوشرویی از آنها خواست که محل را ترک کرده و خانواده اش را تنها بگذارند که با سماجت خبرنگاران جیمز از کوره در رفته و با خشونت و داد و بیداد از آنها خواست که محل را ترک کنند و حتی گزارشهایی منتشر شده که جیمز چند قطعه سنگ را نیز به طرف آنها پرتاب کرده است.

Partrix
Thursday 29 December 2011, 09:48 AM
اه واقعا زندگی یه سوپر استار مسخره و سخته من که هرگز آرزو نمی کنم مثل هدفیلد بشم !

alimetallica_2
Thursday 29 December 2011, 01:59 PM
جیمز خیلی خاکی زندگی میکنه، کمتر هم از این حاشیه ها داشته. اما خوب جمیز هم از زندگیش راضی نست چون اگر بود متالر نمیشد و چنین اشعار غمگینی نمینوشت.
جمیز با اینکه ظاهر نسبتا بشاش و خوشی داره، درون بسیار عمیق و غمگینی داره که این رو میشه از لیریک هاش فهمید.

Yngwie_5
Monday 2 January 2012, 09:34 PM
اینو دانلود کنید آرشیو بزرگی از عکس های متالیکاست و تاریخ متالیکا رو مرور میکنهYou can see links before reply

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:32 PM
آفرین، خیلی تفسیر قشنگی بود. واقعا کیف کردم. آفرین.

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:33 PM
مطالب مفیدی در پست اول بود. فقط یک مقدار ویرایش کوچک لازم دارد.

اینکه سه گروه انگلیسی در فاصله زمانی1 سال به دنبال هم از حرکت Paradise Lost و سپس My Dying Bride و بعد Anathema سبک Doom/Death Metal را که سبکی مستقل است به وجود آوردند.
در ابتدا اکثرا این سبک را به گاتیک یا دث متال میشناختند، اما بعدها با اسرار این گروهها و شتافتن گروههای دیگر به این سبک کاری (مثل katationa و Novembers Doom) سبک Doom/death متال به عنوان سبک رسمی (و نه تلفیقی - بلکه مستقل) شناخته شد.

همچنین آناتما به معنی شخصیت که از کلیسا اخراج شده است، اما علت اخراجش کافر بودنش نیست، اشتباهیست از سوی تشخیص بانیان کلیسا.

---
یکی از دوستان آلبوم های منتشر شده آناتما را تا 2003 معرفی کردند.
آثاری که بعد از سال 2003 به بازار آمده است عبارتند از:

Were You There? به سال 2004 که یک لایو بسیار موفق و متفاوت است.

A Moment In Time به سال 2006 که باز هم کارهای قبلی اما با ساختاری متفاوت.

Hindsight آلبوم 2008 ولی به صورت مستقل. از کاور کارهای قبلی با تغییر و نزدیک شدن به سبک Classic و فضایی آرام تر.

و بالاخره شاهکار 2010 با نام We're Here Because We're Here
البوم 2011 رو جا انداختی، اون هم کار خیلی قشنگیه.

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:35 PM
راستی میدونستین گروه مگادث آلبوم 2011 زده بیرووون

اسمش Thirteen هست.....
خیلی عالی

بله خیلی هم آلبوم خوبیه. واقعا سر و صدا کرده این آلبوم. به نظر من از 4 تا ترک متالیکا بهتره البته خوب همه میدونند که متالیکا در کل خیلی بهتره.

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:37 PM
سی دی اورجینال میخوای چی کار داداش، دانلود کن حالشو ببر.
حالا اگه کسی تیشرت آیرون میدن سراغ داشت یک خبر به من بده.

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:41 PM
گروههای راک ایرانی خیلی زیاد شدند، اما بیشتر اونهایی خوب کار میکنند که تو ژانر متال فعالیت دارند.
تو خود راک هم فانوس و خاک رو من خودم خیلی دوست دارم.

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 05:41 PM
سایتش که *****ه، مگه مجاز نیست کارهای فرشید اعرابی؟

salar1366
Wednesday 4 January 2012, 07:16 PM
One - Enter Sandman - Sad But True - The Unforgiven - Wherever I May Roam - Nothing Else Matters - Until It Sleeps - King Nothing - Hero of The Day - Fuel - The Memory Remains - The Unforgiven II - I Disappear - Frantic - St. Anger - Some Kind of Monster - The Unnamed Feeling - The Day That Never Comes - All Nightmare Long
یک کلی÷ جدید هم با لولو داده.

alimetallica_2
Thursday 5 January 2012, 06:48 AM
یک کلیپ هم چند روز دیگه میده.

alimetallica_2
Thursday 5 January 2012, 06:50 AM
الان سایت آقای خاتمی و آقای رفسنجانی که 16 سال رئیس جمهور این مملکت بودند *****ه. دیگه فرشید که آرم ستاره 8 پر شیعیش رو تو برنامه شوک به عنوان آرم شیطان پرستی نشون میدند.

alimetallica_2
Thursday 5 January 2012, 06:51 AM
اون زمانی که این پست رو من زدم هنوز اون آلبوم نیامده بود.
راستش من که اصلا نتونستم با اون کار ارتباط برقرار کنم.

Orpheus
Thursday 5 January 2012, 09:00 AM
من بین این کار جدیدای متالیکا از Hate Train خیلی خوشم اومد.
در واقع عالی بود! همون سبک اصلی متالیکا که یه مقدار عناصر راک اند رول در کنارش باشه!
امیدوارم کارای دیگه ی این البوم جدیده همینطوری باشه.

metal-militia
Thursday 5 January 2012, 09:08 AM
علاوه بر Hate Train.من از Rebel Of Babylon هم خیلی خوشم اومد.مخصوصا اونجا که آهنگ متوقف میشه و یو سولوی آروم میزنه منو یاد مستر میندازه.

alimetallica_2
Thursday 5 January 2012, 12:19 PM
متالیکا از سال 91 شروع کرد کمی راک اند رو رو وارد سبک ثرش کردن و تو آلبوم گاراژ 98 به اوج رسوند که به نظر من هم خیلی عالی بود و جواب داد.
حتی کارهایی هوی که انجام داد که میشه Sad But True رو اولین کار هوی گروه نامید.

salar1366
Saturday 7 January 2012, 02:43 PM
خبر جدید از متالیکا ندارید؟

salar1366
Saturday 7 January 2012, 02:44 PM
به نظر من که خیلی خوبه.

salar1366
Saturday 7 January 2012, 02:44 PM
واقعا راست میگی
جای تاسفه

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 04:19 PM
این همه خبر جدید گذاشتم ما .................................

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 12:05 AM
بیا سالار این هم خبر جدید:
وبسایت رسمی متالیکا با انتشار مطلبی کوتاه در وبسایت خود شایعات اخیر مبنی بر وجود یک پروژه "سه بعدی از طرف متالیکا" را تائید کرد و اعلام کرد این پروزه در سال 2013 اتفاق خواهد افتاد! متن کامل این پیام بدین شرح است:

"سال نو مبارک!! همانطور که میدونید ما زیاد دوست نداریم در مورد شایعاتی که برامون درست می کنند اظهار نظر کنیم و از طرف دیگه خیلی خوشحالیم که همیشه خبرهای مهم رو برای اولین بار خودمون اینجا براتون بازگو می کنیم.خب ، بهرحال ، حتما شما هم جدیدا تو مجلات و وبسایتهای مختلف خبرهایی در مورد "پروژه سه بعدی متالیکا" شنیده اید؟ نمونه اش هم همین شماره آخر مجله "Rolling Stones" که توش یه حرفهایی در مورد این مساله گفته شده ، ما اینجا می خواهیم به شما بگیم که بله! یه همچین پروژه ای توی برنامه ماست ولی هنوز کارهای اولیه اش در حال انجامه! خیلی دوست داشتیم که بتونیم اطلاعات بیشتری به شما بدیم ولی فعلا همینقدر بدونید که این اجرا در یه سالن آمفی تئاتر در 2013 اتفاق خواهد افتاد و بقیه اطلاعات رو هم ریز ریز بهتون خبر میدیم!
به 2012 خوش اومدید ... خبرهای دیوونه کننده ای امسال خواهید شنید!".

این در حالی است که اول آبانماه امسال وبسایت "Deadline.com" فاش کرده بود اعضای متالیکا در نیویورک با "شارلوت هاگینز" تهیه کننده سری فیلمهای معروف سه بعدی "سفر به اعماق زمین" جهت تهیه یک فیلم سه بعدی از متالیکا مذاکره کرده اند ، حال باید مثل همیشه منتظر روزهای اینده و خبرهای جدید بود!

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 12:05 AM
موسسه معروف "Nielsen SoundScan" به مناسبت پایان سال 2011 میلادی و آغاز سال نو میلادی ، فهرست جدید پرفروشترین آلبومهای موسیقی آمریکای شمالی در 20 سال گذشته را منتشر کرد که بسان چند سال پیش آلبوم "Metallica" یا "Black" گروه متالیکا ، منتشر شده در سال 1991 ، با فروش 15 میلیون و 753 هزار نسخه در مکان اول این فهرست قرار دارد.بر اساس این گزارش آلبوم "Come On Over" "شانیا تواین" با 15 میلیون 513 هزار نسخه و آلبوم "Jagged Little Pill" "آلانیس موریسته" با فروش 14 میلیون 417 هزار نسخه در رده های دوم و سوم جدول قرار دارد.بر اساس گزارش موسسه "Nielsen SoundScan" تنها تغییر در این جدول نسبت به سال گذشته صعود یک پله ای آلبوم "1" گروه "The Beatles" نسبت به سال گذشته است که با فروش 200 هزار نسخه در سال 2011 توانست از رتبه 6 به 5 جدول برسد.جدول 10 آلبوم پرفروش 20 سال گذشته را در زیر مرور کنید:

Metallica – Metallica -15,735,000
Shania Twain – Come On Over - 15,513,000
Alanis Morissette – Jagged Little Pill - 14,714,000
Backstreet Boys – Millennium - 12,168,000
Beatles – 1 – 11,985,000
Soundtrack – Bodyguard - 11,829,000
Santana – Supernatural - 11,772,000
Creed – Human Clay - 11,574,000
N Sync – No Strings Attached - 11,122,000
Celine Dion – Falling Into You - 10,790,000
همچنین در ادامه این گزارش لیست ده هنرمندی که با آلبومهای مختلف بیشترین میزان فروش آلبوم در بیست سال گذشته را داشته اند ، نیز اعلام شده است که گروه "متالیکا" با فروش مجموع 53 میلیون 170 هزار نسخه در رده چهارم قرار دارد.

Garth Brooks - 68,561,000
The Beatles - 63,299,000
Mariah Carey - 53,612,000
Metallica - 53,170,000
Celine Dion - 51,492,000
George Strait - 43,310,000
Eminem - 41,166,000
Tim McGraw - 40,169,000
Alan Jackson - 38,860,000
Pink Floyd - 37,228,000

موسسه "Nielsen SoundScan" بزرگترین و معروفترین موسسه ردیابی و جمع آوری اطلاعات فروش محصولات صوتی و تصویری در آمریکای شمالی است که از سال 1991 توسط "مایک فین" و "مایک شلت" بنیانگذاری شده است . کلیه اطلاعات مربوط به آلبومها و ویدئوهای رسمی و همچنین برنامه های تلویزیونی و فیلمهای سینمایی هر چهارشنبه توسط این موسسه جمع آوری و سپس در اختیار کمپانی های ضبط موسیقی ، انتشاراتی ها ، موسسه های مستقل نظر سنجی ، رادیو و تلویزیون و کمپانی های مدیریت های هنری قرار می گیرد.این موسسه همچنین منبع رسمی جدول فروش معروف موسیقی "Billboard" نیز به شمار می رود.

sahandmsh
Sunday 8 January 2012, 05:28 PM
سلام
بعد مدت ها که تو انجمن کم کار شدم ، گفتم یه حرکتی زده باشم...:redguitar:
نمی دونم چرا اما هیچ وقت با صدای Serj Tankian (You can see links before reply) ، خواننده ی اصلی System Of A Down رابطه برقرار نکرده بودم...:39:
نه تنها از صدای Serj لذت نمی بردم ، حتی از اون موزیک چندشم می شد!!!:31:
صدای گیتار Daron Malakian (You can see links before reply) روی مخم بود!:40:
بیسی که Shavo Odadjian (You can see links before reply) می زد عصبیم می کرد!:23:
فقط درامز John Dolmayan (You can see links before reply) حس خوبی بم می داد...:16:
اما خوب...
همه چی از خوابگاه دانشجویی شروع شد!:ad
یه دوست عزیزی کار های Serj رو برام گذاشت ، با سمفونی Elect The Dead سال 2009 شروع کرد
با آهنگ Gate 21 شروع کرد...
( لازم به ذکره که بگم این سمفونی فقط Serj هست به همراه ارکست APO نیوزلند )

این آهنگ رو خود Serj تنهایی می نواخت ( پیانو ) و می خوند...
نمی دونی چرا اما حس خوبی بم داد! :25::43:

Gooooodbye, goooooooodbye
The design we brooooke the mooold
The dreeaaams wheeeeen you seeee
That goooodbyes aren't for loong

من یا گوش نمی دم یا وقتی گوش بدم معتاد میشم ، Unlimited بار این آهنگ رو گوش دادم...
رفتم سراق آهنگ های بعدی! Feed Us - Empty Walls - Sky Is Over ...

دیدم نه بابا!!!! این Serj هم صدایی داره واسه خودش!!!
به دنبال صدای Serj رفتم دنبال کار های System of A Down ...
B.Y.O.B (You can see links before reply)
Aerials (You can see links before reply)
Chop Suey! (You can see links before reply)
Dreaming (You can see links before reply)
Soldier Side (You can see links before reply)
...
نمی دونم چرا اما ترکیب صدای Serj ( و البته گاهی صدای Daron ) و متن های عجیب ( اما هدف دار ) و موزیک دریایی ( گاهی آروم و گاهی خشن ) این دفعه یه حس دیگه داشت!
این جوری بود که به Serj Tankian و System of A Down علاقه مند شدم...
گفتم که این تفکراتمو با شما هم در میون بذارم!

یه مقدار از این گروه و بیوگرافی اعضا بگم...

این گروه از سال 92 دور هم جمع شدن و تا 2006 هم کاری کردن...
با 4 عضو ثابت
Daron Malakian (You can see links before reply) - گیتاریست 36 ساله - وکال ( بک وکال ) - اصلیت ایرانی-عراقی
Serj Tankian (You can see links before reply) - خواننده 44 ساله - اصلیت لبنانی
Shavo Odadjian (You can see links before reply) - بیسیست 37 ساله - اصلیت ارمنستانی
John Dolmayan (You can see links before reply) - درامر 39 ساله - اصلین لبنانی

جالبه همشون اصالتاً آسیایی و ارمنی هستن!
و تا جایی که دیدم با نوازنده و خواننده های ارمنی هم زیاد کار می کنن ( از جمله اروین خاچیکیان خودمون )

Lyric های این گروه و همین طور خود Serj بیشتر جنبه ی سی*ا*سی و اجتماعی داره...
یه جور اعتراض ، طنز تلخ ، ...
اعتراض به حکومت ها ، جنگ ، مواد مخدر ، وحشی گری انسان ها ، مسیر نادرست بشریت و ...

از جمله گروه هایی که به شیطان پرستی محکوم شدن :21: ، در صورتی که متن ها و آثارشون و همین طور ارمنی بودنشون چیز دیگه ای رو می گه!

Serj و Daron هم مدرسه ای هم دیگه رو سال 92 وقتی که Daron کیبورد می زد دیدن...
گروهشون ابتدا به نام SOIL ( خاک ) تشکیل شد و بعد ها به System Of A Down تغییر کرد
این گروه هم مثل همه ی گروه ها در چند سال اول طمع نوازندگان مختلفی رو چشید
این گروه سال 2006 منحل شد .... طوری که من شنیدم دلیلش این بوده که Daron دوست داشته صداش به عنوان خواننده ی اصلی بیشتر استفاده بشه که اعضا سر این موضوع با هم مشکل پیدا می کنند و مجبور به منحل کردن میشن...
که باز شنیدم از سال 2011 دوباره دارن اجرا می ذارن و با هم کار می کنن...

تو سال های 1992 تا 2006 آلبوم های موفقی منتشر کردن

System of a Down (You can see links before reply) - 1998
Toxicity (You can see links before reply) - 2001
Steal This Album! (You can see links before reply) - 2002
Mezmerize (You can see links before reply) - 2005
Hypnotize (You can see links before reply) - 2005

که آلبوم های پر فروشی بودن...
ُ
Serj هم بین سال های 2006 تا 2011 آلبوم های خودش رو منتشر کرد

Elect the Dead (You can see links before reply) - 2007
Imperfect Harmonies (You can see links before reply) - 2010

البته تو این سال ها با با گروه ها و افرادی از جمله Buckethead (You can see links before reply) هم کاری کرد و کار های مشترکی رو ارائه دادن...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

هر کس یه برداشتی داره ، از هر گروه ، از هر آهنگ ، از هر سبک . ( خاصیّت موسیقی اینه )

منم احساست متفاوتی داشتم نسبت به کار هاشون...
شاید این احساسات و علاقه مندی ها به خاطر شرایط شخصی من بوجود اومده باشه
اما خوب دوس داشتم شما هم تو این قضیه شریک باشید...

دوست ندارم کسی ظاهری نظر بده...
منم از کار های خنده دار و جلفی که این گروه تو کنسرت های قدیمشون می کردن خوشم نمیاد
اما موزیکش برام جای فکر داشت...

اما واسه اینکه بهتر موزیکشون رو بشنوین من به ترتیب این آهنگ ها رو پیشنهاد می دم از بالا شروع کنید برید پایین :

Gate 21 - Elect The Dead 2009 Live توی یوت*یوب سرچ کنید می بینین...
ّFeed Us
Sky Is Over
Elect The Dead
Empty Walls
این کار های تکی خود Serj Tankian هستن ( اگه نیاز به لینک دانلود بود بگین تا بذارم )
Soldier Side
Lonely Day
B.Y.O.B
Aerials
Tentative
Revenga
Question
Innervision
Attack
Nu Guns
:redguitar:
این هم کار های خود System هستن...
به ترتیب بیاید پایین ... من یه Fan از این گروه نیستم و اصلاً هم تعصب ندارم! :D
اما خوب بعضی از کار هاشون واسم جذابیت داشته و به دلم نشسته...
خوشحال میشم دوستان گلم توی این بحث شرکت کنین...

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 07:15 PM
در کل گروه قوی نیست، ولی من با دو سه تا کارش خیلی تونستم ارتباط برقرار کنم. التبه از نظر تکست گروه خوبی بود، کلیپ های بدی هم نمیساخت. نسبت به سبک خودش هم میشه گفت یکه تاز بود، شاید برای ما متال قدیمی پسند کمی سبک به نظر می آمد.

sahandmsh
Sunday 8 January 2012, 07:32 PM
در کل گروه قوی نیست، ولی من با دو سه تا کارش خیلی تونستم ارتباط برقرار کنم. التبه از نظر تکست گروه خوبی بود، کلیپ های بدی هم نمیساخت. نسبت به سبک خودش هم میشه گفت یکه تاز بود، شاید برای ما متال قدیمی پسند کمی سبک به نظر می آمد.

آره ، از لحاظ موزیک زیاد قدرت خاصی ندارن ، تنها خاصیّتی که موزیکش داره اینه که با متن کاملاً میزونه!
جاهایی که باید آروم باشه ، آرومه و بر عکس...
متن هاشون متفاوته نسبت به بقیه ... کلیپ هاش هم که تعریفی بود تو سبک خودش...
کارگردانشون هم فکر کنم خود بیسیستشونه.
دقیقاً همینیه که شما می گی ، کسی که با متال قدیمی خو گرفته باشه نمی تونه با اینا خوب رابطه بر قرار کنه...
سبک خاص خودشون رو دارن...
حالا از کدوم کاراش خوشت اومده علی خان؟

این Gate 21 یا Goodbye رو شدیداً پیشنهاد می کنم... یه ورژن که مال آلبوم 2007 ه
یه راک ورژن داره که موزیک متن فیلم Transformers هم بود...
یه دونه هم که بهترینشونه اجرای 2009 با APO بود که معرکست واقعاً!

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 07:37 PM
من این دو آلبوم رو گوش نکردم.
آخرین کارهایی که گوش کردم دو آلبوم 2005 بود که آهنگ کواسشن خیلی خوب بود.
ایرلس فکر کنم بود و چوپ شوی دقیقا یادم نیست، الان هم حال مراجعه به اون یکی دستگاه رو ندارم که نگاه کنم. با اون دو تا خیلی خاطره دارم. مخصوصا قسمت آخر چاپ شوی که باهاش همیشه هم خونی میکردم و تو اون سن خودم رو به در و دیوار میکوبیدم.

sahandmsh
Sunday 8 January 2012, 07:56 PM
من این دو آلبوم رو گوش نکردم.
آخرین کارهایی که گوش کردم دو آلبوم 2005 بود که آهنگ کواسشن خیلی خوب بود.
ایرلس فکر کنم بود و چوپ شوی دقیقا یادم نیست، الان هم حال مراجعه به اون یکی دستگاه رو ندارم که نگاه کنم. با اون دو تا خیلی خاطره دارم. مخصوصا قسمت آخر چاپ شوی که باهاش همیشه هم خونی میکردم و تو اون سن خودم رو به در و دیوار میکوبیدم.

کواسشن و چاپ شویی آهنگ های خوبین...
اون تیکه ی آخر چاپ شوی هم که اساسی موافقم!:hessam4:
اون دو تا آلبومی که خود Serj Tankian بیرون داد خوبن... البته آلبوم دوم که میکسه
آلبوم Elect The Dead رو حتماً دانلود کن... کلاً با فضای System فرق داره...

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 07:57 PM
لینک دانلودش رو دیده بودم جایی.
باشه امشب پیداش میکنم میگیرم ببنم چیه.

alimetallica_2
Tuesday 10 January 2012, 12:42 AM
"لارس الریک" درامر متالیکا در گفتگویی جدید که در آخرین شماره مجله "Rolling Stone" منتشر شده ، اعلام کرده است احتمالا آلبوم بعدی متالیکا آلبومی در سبک "Heavy Metal" خواهد بود!
"اگه "Death Magnetic" رو ادامه و جانشین موفقی برای آلبوم "And justice For All" بدونیم آلبوم جدید متالیکا چیزی خواهد بود شبیه "Black" یعنی یه آلبوم "Heavy".
"کرک همت" گیتاریست متالیکا نیز در همین مصاحبه با اشاره به آلبوم "Black" افزوده است:"ما به دنبال آهنگهای پیچیده با ریفهای تو در تو نیستیم چون این کار رو تو "Death Magnetic" انجام دادیم! چیزی که قراره توی آلبوم جدید انجام بدیم آهنگها و ریفهایی عاطفی و احساسی خواهد بود و در عین حال "Heavy" ، چیزی بهتر و فراتر از اون چیزی که سال 1991 انجامش دادیم!".
به گزارش "Rolling Stone" متالیکا ضبط آلبوم جدید را از پاییز امسال و با تهیه کنندگی "ریک روبین" آغاز کرده است و اعضای گروه در این پروسه بر روی ریفهایی که در طول سه سال اجرای تور جهانی "World Magnetic" و در خلال تمرینهای گروه شکل گرفته است ، کار کرده اند.
"ما داریم به یه آلبوم هفت یا هشت تراکه فکر می کنیم" این را لارس گفته و ادامه داده است ، "داریم مرحله به مرحله میریم جلو ، مثلا ابتدا روی یه ریف کار کردیم ، بعد بی خیالش شدیم و رفتیم سراغ بعدی و در حین کار روی دومی اولی رو هم باهاش قاطی کردیم و ترکیب این دو تا شد یه ریف میانی برای یه چیز دیگه!".
لارس همچنین در مورد "پروژه سه بعدی" متالیکا نیز گفته است:"هنوز هیچی از این پروزه مشخص نیست ، نه کارگردانش ، نه اسمش و نه ایده ای که براش داشته باشیم فقط میدونیم که احتمالا تابستان 2013 منتشر خواهد شد.میدونی ما یه چیزی شبیه به فیلم "The Song Remains The Same" گروه "Led Zeppelin" (منتشر شده در سال 1976) توی ذهنمون داریم ، توی اون فیلم 75 درصد کار مربوط میشه به کنسرت گروه و بقیه اش شامل چیزهای دیگه است ، در واقع تمرکز فیلم بیشتر از اینکه روی اعضای گروه باشه روی یه داستانه و کنسرت در پس زمینه قرار میگیره".
لارس در مورد مسایل مالی این فیلم نیز می گوید:"قراره همه هزینه ها رو خود اعضای گروه تامین کنند ، نمی خواستیم با آوردن پول افراد دیگه توی کار جنبه سرگرمی کار رو تقویت کنیم ، این فیلم قرار نیست یه سرگرمی صرف باشه".
کرک همت نیز در این باره می گوید:"ابتدا قرار نبود اصلا چنین کاری رو بکنیم ، ما مسایل اقتصادی در مورد این فیلم رو گذاشتیم بر عهده مدیرای گروه ، و گفتیم که گروه هم بهترین اجرای متالیکا در یکی از بهترین استیج های تاریخ با کلی چیزهای باحال دیگه رو براتون انجام میده ، بهترین اجرای زنده تاریخ متالیکا که تا حالا انجام شده".

ضمنا لارس در پایان در مورد تاریخ انتشار آلبوم اضافه کرده است:" احتمالا تا پایان امسال ممکنه منتشر بشه ولی اگه نتونستیم امیدوارم دیگه حداکثر تا پایان 2013 بتونیم منتشرش کنیم!".

salar1366
Wednesday 11 January 2012, 05:40 PM
داش علی ایول داری

alimetallica_2
Thursday 12 January 2012, 03:55 AM
درود
در این تایپک در مورد افراد مهم و تاثیرگذار و بسیار مهم در دنیای هارد راک و مخصوصا متال (که دو سبک گره خورده به هم هستند) صحبت خواهیم کرد و سعی میکنیم بیشتر آنها را بشناسیم و سابقه فعالیت های آنها را بیشتر بررسی کنیم.

alimetallica_2
Thursday 12 January 2012, 04:12 AM
تونی آیمی.
نامی بسیار آشنا، به عنوان پدر متال، کسی که سبک متال را برای اولین بار به صورت رسمی به جهانیان معرفی کرد و گروهی جاودانه به نام Black Sabbath به عنوان اولین گروه متال را به جهان با فلسفه و موسیقی جدید ارائه کرد. (موسیقی وام گرفته از سبک Hard Rock اما با تفاوت هایی که آن را از این ژانر متمایز میکرد)
تونی آیمی انگلیسی در سال 1970 سبک متال را به جهانیان با آلبوم بلک ثبت معرفی کرد. (از باند بلک ثبت)
تونی آیمی تقریبا وفادار ترین شخص به بلک ثبت بود و در تاریخ پر فراز و نشیب بلک ثبت تنها کسی بود که این گروه رو همیشه همراهی کرد (التبه گروه هم به نام همین شخص ثبت شده است و این طبیعیست). وی به جز بلک ثبت فقط سابقه همکاری با اعضای بلک ثبت را در گروهی با نام Heaven And Hell در سال 2010 و 2011 تجربه کرد و برخلاف افراد پر حاشیه دیگر در بلک ثبت حاشیه ساز نبود.
وی به عنوان آهنگ ساز، نوازنده گیتار و گاها شاعر در هر دو گروه فعالیت مستمر داشته است و همچنان در زمینه موسیقی متال فعالیت میکند.

Orpheus
Thursday 12 January 2012, 08:59 AM
بله واقعا جناب تونی آیومی شخصیتی بزرگ و تاثیر گذار در تاریخ راک و متال هستند ولی متاسفانه جدیدا سرطان گرفتند و خبرش خیلی از طرفدارا رو ناراحت کرد.
امیدوارم سایش حالا حالا ها بالای سر متال باشه.

alimetallica_2
Monday 16 January 2012, 01:48 AM
اوزی ازبرن (اسبرن)
اوزی ازبرن اولین خواننده رسمی سبک متال یکی از بزرگترین، به نام ترین و مشهور ترین شخصیت های دنبای راک و متال است که تاثیرات عمده وی بر خوانندگی و حتی موسیقی را به هیچ وجه نمیتوان انکار کرد و وی نیز یکی از پدران متال به حساب می آید.
این شخص کار رسمی خود را با فعالیت در گروه Black Sabbath اغاز نمود و در مدت 8 سال (1970 تا 1978) مشهورترین و بهترین آلبومهای متال را با صدای خود به علاقمندان تقدیم کرد.
سپس از گروه بلک ثبت جدا شد و تصمیم به راه اندازی گروه مستقل گرفت. در گروه شخصی خود نیز کارهای به یاد ماندنی بسیاری بر جای گذشت و بزرگترین شخصیت های دنیای متال در گروه وی به خدمت گرفته شدند تا بهترین موسیقی ها روانه بازار بشند.
وی در سال 1998 بار دیگر به گروه بلک ثبت پیوست و این گروه را تا بحال همراهی کرده است. در عین حال در گروه شخصی خود هم فعالیت های بسیار جدی مانند گذشته در سالهای اخیر داشته است.
همچنین وی با بسیاری از افراد همکاری داشته است و با اینکه یکی از بزرگترین اشخاص در متال موزیک بوده است و حق پدری بر گردن این سبک داشته است از گرههای جوان بسیار دیگری حمایت کرده است و با آنها همکاری نموده است، از متالیکا گرفته تا راب زامبی و حتی لیتا فورد و ...

بلک ثبت خود یک گروه است که ستاره های مختلفی را به خود دیده است، از تاریخ بلک ثبت که بگذریم در خود گروه شخصی اوزی اشخاص بسیار بسیار بزرگی پرورش یافتند که به نام برخی از آنها اشاره میکنم. (هرچند تعداد آنها بسیار بیشتر است)

مرحوم Randy Rhoads که یکی از بهترین گیتاریست های تاریخ متال بوده است.
Zakk Wylde یکی از بهترین گیتاریست های متال که وصف او را همه شنیده ایم.
Jerry Cantrell از گروه الیس کوپر آن زمان که از بنامان موسیقی متال بود.
Bob Daisley بیسیتی که شاهد فعالیت او در گروههای بزرگی چون بلک ثبت، مالمیستین، رینبو و ارویوهیپ بوده ایم)
Rudy Sarzo بیسیتی که شاهد فعالیت او در گروههای به نامی مثل وایت اسنیک، دیو و مارس بوده ایم.
Geezer Butler اسطوره دنیای بیس و اولین بیسیست دنیای متال
Mike Inez بیسیت مشهور که بیشتر او را بخاطر فعالیت در گروه آلیس این چین میشناسیم.
Robert Trujillo بیسیتی که شاهد فعالیت او در متالیکا هستیم.
Don Airey اسطوره دنیای کی برد که شاهد فعالیت او در گروههای چون دیپ پارپیل افسانه ای، مایکل شنکر گروپ، راینبو و وایت اسنیک بوده ایم.
John Sinclair کیبدر بنام گروه افسانه ای اوریو هیپ
Lee Kerslakeدرامری از دنیای اوریوهیپ
Tommy Aldridge درامری که او را در گروههایی مانند موتورهد، تین لیزی و وایت اسنیک دیده ایم.
و بسیاری دیگر که هر یک داستانی جذاب دارند و تاریخی پر افتخار در زندگی.

اوزی تقریبا فرد حاشیه سازی بوده است و هر سال اخبار جالبی از وی منتشر شده است و همین جذابیت های باعث شده است او به یکی از 3 شخصیت محبوب دنیای متال موزیک مبدل گردد و به گونه ای شخصیت فرا اسطوره ای بیابد.

Partrix
Monday 16 January 2012, 07:19 AM
واقعا معنی درست اسوره یعنی اوزی !!!

Partrix
Thursday 19 January 2012, 09:41 AM
از بین اسطوره ها به نظر من دو جور اسطوره تو دنیای راک ومتال وجود داره : اولیش اسطوره های فردی و خود اشخاص هستن و دومیش گروه ها یا بند هایی که کنار هم به اسطوره تبدیل شدن ولی در کل هیچ مرز معینی بین این دو نیست مثلا من معتقد ام که خدا بیامرز رندی رودز پیشرفت اصلی شو وقتی کرد که با اوزی کار می کرد و بعد از اون به اسطوره تبدیل شد البته قبلش هم یه ستاره ی تمام عیار بود ولی مطمعنم که دوستان به فرق بین اسطوره وستاره واقفند و منظورم رو متوجه شدن .

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 10:32 PM
دوستان یه مسئله جالب.طرفداران متالیکا لو رید رو تهدید کردن که بهش شلیک میکنن.دمشون گرم.

You can see links before reply Band Photo: Metallica (?) (You can see links before reply-oldbandphoto)

Lou Reed says that Metallica fans have threatened to shoot him after the sour reaction to their "Lulu" collaboration (reviewed here (You can see links before reply)). Reed told USA Today that the metal fans "are threatening to shoot me, and that's only because I showed up." "They haven't even heard the record yet, and they're recommending various forms of torture and death," he added.
The negative response to "Lulu" does not concern Reed:
"I don't have any fans left," he says. "After Metal Machine Music (1975), they all fled. Who cares? I'm essentially in this for the fun of it."
Lars Ulrich leapt to the defence of the singer:
"This is something they've never heard. Nobody hears rhythms or delivers poetry the way Lou does. It's not for everyone, but I think it's a fantastic record."
Reed called Metallica his "metal blood brothers," and even hinted that there could be more from the collaboration if he gets his way. "No-one wants 'Lulu Part 2', but on Radio Lou, in my head where I hear these songs, I want more of it," he said.

لینک خبر (You can see links before reply)

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 10:34 PM
لینک تمامی آهنگهای متالیکا به صورت فایل گیتار پرو

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 10:44 PM
دوستان پسوورد فایل بالا

alimetallica_2
Wednesday 25 January 2012, 01:18 PM
هر چهار عضو متالیکا به همراه بسیاری از چهره های مشهور موسیقی متال در مراسم افتتاحیه نمایشگاه "Obey Your Master: Art Tribute of Metallica" حضور پیدا کردند. به گزارش "AP" "مایک شینودا" از "Linkin Park" ، "ریک روبین" ، "Flea" بیسیست "Red Hot Chili Peppers" ، "فلچر دراگ" از گروه "Pennywise" ، "باب راک" ، "کوری میلر" و اعضای گروه "Slipknot" از دیگر چهره های مشهوری بودند که به همراه اعضای متالیکا در این مهمانی در گالری "Exhibit" که شب جمعه گذشته برگزار شد حضور پیدا کردند.گزارش کامل این مراسم را با کمی جرح و تعدیل در ادامه می توانید مرور کنید.

گزارش و گفتگوی ویژه با "کرک همت" در حاشیه نمایشگاه "Obey Your Master"

رایان جی داونی - AP

وقتی که "کرک همت" گیتاریست متالیکا هشت ساله بود شبها با رویای یوفوها و موجودات فضایی و اینکه آنها را فردا در اتاق خوابش ملاقات کند و یا اینکه با گروه موسیقی اولش "Exodus" بتواند در بارهای کوچک بالای خیابان محل سکونتش اجرا داشته باشد می خوابید ، ولی شاید آن روزها تصور نمی کرد که در چنین روزهایی مثل ژانویه 2012 نمایشگاهی هنری در کالیفرنیا با الهام از موسیقی که او ساخته ، برگزار شود.

"اون روزها توی باند اولم ، "Exodus" فقط دوست داشتم توی نواختن گیتار پیشرفت کنم و اصلا به مغزم هم خطور نمی کرد که در مورد تاثیر موسیقی خودم روی آدمهای دیگه فکر کنم ، ولی الان یه حس فوق العاده ای دارم که قابل گفتن نیست.این لعنتی خیلی حال میده".اینها را همت در گفتگوی اختصاصی با من در شب افتتاح نمایشگاه می زند.جمعه شب 20 ژانویه 2012 ، گالری "Exhibit" ، واقع در محله کوچک "Ethiopia" نزدیک خیابان "Fairfax".

"این خیلی عالیه که بدونی موسیقی تو چه تاثیری روی بقیه میزاره ، خیلی بهت حال میده" این را همت وقتی بمن میگه که توی تراس گالری یه جمع کوچیک رو به همراه وبلاگ نویس معروف "باب لوفستز" و "مت اش" مدیر برنامه گروه "Bring Me The Horizon" تشکیل دادیم.تقریبا اینجا همه دارن با هم سر موسیقی بحث می کنند تا هنر.داشتم می شنیدم که "باب لوفستز" دقایقی پیش با "باب راک" در مورد "Spotify" صحبت می کرد ، اونطرف "لارس الریک" با "ریک روبین" ، "Flea" و اعضای "Slipknot" جلسه تشکیل داده بود و گوشه دیگه "جیمز هیتفیلد" در حالی که توسط آدمهای گوشتالو و پر از خالکوبی احاطه شده بود فقط می خندید ، همه هم داشتند کیک شروع نمایشگاه را با آبجو و نوشابه های انرژی زای مارک "Monster" مزمزه می کردند.

دوباره بر می گردم پیش کرک."خب خیلی وقتا من خودم نمیتونم تصوری بصری از آهنگی که میسازم داشته باشم ولی اینجا می بینی که خیلی ها چقدر راحت با آهنگ حل شدن و بعد هم چقدر زیبا تصورشون رو تجسم کردند".

باز هم برگردیم به تراس گالری ، واقعا آدمهای معروف زیادی اینجان ، "تونی آلوا" اسکیت بوردیست معروف که خودش از بانیان این برنامه هم هست ، اونطرف ایستاده ، جو کمی روی کرک هم تاثیر گذاشته ، "یه کم دستچاچه ام! ، هی مرد من واقعا دستپاچه ام".

و باز هم همت ، از کرک می پرسم که کدوم اثر رو بیشتر پسندیده توی نمایشگاه ، کمی فکر میکنه و میگه "Through The Never" اثر "شپارد فیری" با احترام به همه ، واقعا کار فیری دیوونه کننده بود".و بعد سئوال بعدی که آثار تا چه حد تونستند به عمق اشعار نفوذ کنند و آیا اصلا تو این کار موفق بودند؟ "آره اونها موفق بودند خیلی جالبه که اونها تونستند به اعماق معانی نفوذ کنند و روی موضوع تمرکز کنند ، کارها واقعا توی نمایشگاه عمق داشت".

متالیکا بعد از اجرای مجموعه کنسرتهای "Big Four" ، و انتشار آلبوم مشترک با "لو رید" و برگزاری مجموعه کنسرتهای سی سالگی شون و چندین و چند فعالیت دیگه میخواد البوم جدیدی رو ضبط کنه ، ولی سئوال اینجاست ایا این نمایشگاه میتونه تاثیری روی اون آلبوم بزاره؟ "نمیدونم ولی میدونم که این نمایشگاه میتونه تاثیر خوبی رومون بزاره ، ما همیشه از موقعیتها و پیشامدهای که برامون رخ میده تاثیر می گیریم و کار می کنیم و خیلی وقتا میزاریم که اونها راه رو بهمون نشون بدند یعنی موقعیتهای ساده توی روزمره ی زندگی مسیر آینده رو برامون بسازن ، البته نمیدونم توی استودیو واقعا میخواهیم که چه غلطی بکنیم و قراره نتیجه این اتفاقات روی موسیقی مون چی بشه".

پس به همین خاطر بوده که یه اجرای ساده در کنسرت یادبود بنیاد "Rock & Roll Hall Of Fame" به آلبومی مثل "Lulu" ختم میشه؟ "دقیقا (با خنده) خیلی فوق العاده است که بعضی وقتا بزاری مسایل و اتفاقات اونجوری که میخوان برن جلو و تو فقط اونها رو تجربه کنی ، فقط کافیه تظاهر کنی که همه چیز رو تحت کنترل داری ولی در واقع تو داری با دیوانگی اجازه میدی چیزهای دیگه مسیر رو برات بسازن ، اره این یه جور دیوونگیه ، ولی از نوع لذت بخشش" و بعد از اینکه یه مقدار دیگه می خنده ادامه میده " و شاید هم همین دیوونگی باعث شده الان این همه اتفاق خوب برامون رخ بده ، نمیدونم"!

alimetallica_2
Saturday 28 January 2012, 11:18 PM
"هالک هوگان" کشتی گیر ، مجری و بازیگر هالیوود در گفتگویی با روزنامه "TheSun" چاپ لندن مدعی شده که وی درخواست "لارس الریک" درامر متالیکا برای پیوستن به گروه را در روزهای ابتدایی تشکیل متالیکا ، رد کرده است.

"من قبل از اینکه کشتی گیر بشم یه موزیسین بودم ، اون موقعها بیس میزدم و یه دوستی نزدیکی هم با لارس الریک پیدا کرده بودم و حتی لارس ازم دعوت کرد که باهاشون توی متالیکا همکاری کنم ولی خب قبول نکردم و بعدا هم که کلا موسیقی رو گذاشتم کنار".

تصور متالیکا با هالک هوگان! عجیبه نه؟

alimetallica_2
Saturday 28 January 2012, 11:19 PM
وبسایت رسمی متالیکا اعلام کرد که گروه دوباره در بخشی از اجراهای فستیوال معروف "Sonisphere" به اجرای برنامه خواهد پداخت.بر اساس این گزارش متالیکا در 26 می در شاخه اسپانیایی این فستیوال معروف به همراه "Soundgarden" ، "Slayer" و "Within Temptation" در محوطه "Getafe Open Air" به روی صحنه خواهد رفت و در این اجرا نیز برنامه های ویژه ای را برای پاسداشت بیستمین سالگرد انتشار آلبوم "Black" اجرا خواهد نمود.

بلیط فروشی برای این اجرا از 31 ژانویه آغاز خواهد شد و اعضای "Metclub" نیز از 27 ژانویه می توانند اقدام به تهیه بلیط نمایند.

در ادامه نیز وبسایت متالیکا اعلام کرده است که گروه این بار در 4 ژوئن امسال در هلسینکی فنلاند و محوطه "Kalasatama" این شهر به همراه گروههای جوانی مثل "Machine Head" ، "Gojira" و گروه سوئدی تازه معروف شده "Ghost" و دوباره در بخشی دیگر از فستیوال "Sonisphere" به روی صحنه خواهد رفت و در این اجرا نیز بسان تمامی اجراهای اعلام شده تابستانی خودش برنامه های ویژه ای را برای پاسداشت بیستمین سالگرد انتشار البوم "Black" اجرا خواهد کرد.

بلیط فروشی برای اجرا در هلسینکی از ششم فوریه آغاز خواهد شد و اعضای "Metclub" نیز از 1 فوریه می توانند اقدام به تهیه کنند.

با اجرا در هلسینکی تعداد اجراهای تابستانی متالیکا به عدد 14 رسید و بر اساس اعلام وبسایت رسمی متالیکا تنها قرار است دو اجرای دیگر به این اجراها افزوده شود که باید دید این دو اجرا در کدام کشورها خواهد بود.

Azhidahak
Tuesday 31 January 2012, 10:23 AM
ايول من هالك هوگان رو خيلي دوسش دارم و اصلاً هم نميدونستم تو كار موزيك بوده!!‌:-))

alimetallica_2
Wednesday 1 February 2012, 08:46 AM
یان آستبوری" خواننده و مرد شماره یک گروه افسانه ای "The Cult" در جدیدترین مصاحبه خود با مجله "Rolling Stone" که به بهانه انتشار آلبوم جدید گروه انجام شده است در بخشی از سخنانش از آلبوم مشترک متالیکا و لو رید ، "Lulu" دفاع کرده و در مقابل هجمه بی سابقه منتقدین موسیقی به آن موضع گرفته و در مقابل آنرا یک "شاهکار" توصیف کرده است.

"خب من به خاطر "Lulu" با خیلی ها جرو بحث کردم ، همه بیخودی و شاید بدون فکر فقط در موردش میگن "این افتضاحه ، بد تر از این نمیشه!" باید بگم از این همه تنفر و گارد گرفتن مسخره در مقابل این آلبوم متنفرم! تو نگاهی به نمره ای که سایت "Pitchfork" داده بنداز ، 0.1 از 10!!".

آستبوری در ادامه اضافه کرده است :" لو رید 67 سالشه! و کاری که توی این مدت تو موسیقی کرده درخشانه ، اون از کسایی که نظیرشو دیگه نمیتونی پیدا کنی و اگه این هم بدونید که اون الان حالش زیاد خوب نیست و مریضه ارزش کارش بیشتر میشه.لو با بدن بیمار و ضعیفش رفته سراغ گروهی که توی اوجه و پرقدرت! و به نوعی این همکاری رو یه پوشش قرار داده برای ناتوانی هاش تا به خودش ثابت کنه که هی من مقابل متالیکا هم کم نمیارم و پا به پاشون میام و با همه این شرایط هم رفته سراغ یک نمایشنامه قرن نوزدهمی آلمانی و جالب این که چیزی فراتر از اون نمایشنامه رو هم به ما ارائه داده".

"و اگه واقعا بدون پیش داوری به این آلبوم گوش کنید می بینید که ریفها و لحظات فوق العاده ای توی آلبوم وجود داره و برای من بعنوان بخشی از خانواده موسیقی متال این آلبوم و قطعه ای مثل "Junior Dad" یک شاهکار و چیزیه که به طرز وحشتناکی فوق العاده است".

آلبوم جدید گروه "The Cult" با عنوان "Choice of Weapon" که با همکاری "باب راک" و "کریس گاس" در مقام تهیه کننده تهیه شده است قرار است 22 می امسال منتشر شود.

alimetallica_2
Wednesday 1 February 2012, 08:59 AM
راب هالفورد بی شک اگر بهترین خواننده متال نباشد در میان 3 نفر اول خوانندگان متال به چشم میخورد.
صدای جادوئی وی بعد از گذشت 38 سال هنوز هم همه را جذب میکند و از ابتدا چنین بود.
وی را میتوان بعد از اوزی محبوب ترین خواننده متال قلمداد کرد.
فعالیت درخشان وی با فعالیت در گروه رویایی و جادوئی جوداست پریست که متال را در سال 1974 متحول کرد ارزیابی نمود.
لازم به ذکر است که این خوانده با هنجره جادوئی که دارد قادر به در آوردن هر سه مدل از مدلهای خوانندگی در متال موزیک است و همین مسئله شاید باعث شده باشد که رغیبی برای وی در عالم خوانندگی قلم نخورده باشد.
به جز گروه Judas وی در سه گروه دیگر هم فعالیت کرده است.
وی برای مدتی از جوداست پریست جدا شد و گروهی به نام Fight را تشکیل داد که طول عمر این گروه به 1 سال بیشتر نیانجامید. اما در همان یک سال سه آلبوم در سبک هوی متال به جهانیان معرفی نمود.
گروه Two گروه دگری بود که وی با همکاری جان لوری (از روب زامبی) احداث کردند و متاسفانه موفقیتی را به همراه نداشت و تنها یک آلبوم در سال 97 را به یادگار گذاشت.
وی در نهایت تصمیم گرفت تا با گروه شخصی خود با نام Halford وارد ارصه شود و اینبار توانست توفیق خوبی به دست آورد. از سال 2000 تا به امروز 9 آلبوم از این گروه منتشر شده است و آخرین آلبوم آن از بهترین آلبومهای متال سالهای اخیر بوده است. Made of Metal.
اما راب که در سال 1990 از جوداست پریست بعد از آلبوم Painkiller جدا شد دوباره در سال 2005 به گروه پویست و در همان سال آلبوم جادوئی Angel Of Retribution رو وارد بازار کردند که باعث تعجب جهانیان شد. (صدای بیسیار خوب راب هالفورد و نوازندگی و آهنگ سازی بسیار عالی باقی اعضا یاد آور دوران درخشش جوداست پریست)

او همچنان در جوداست پریست و هالفورد مشغول فعالیت است و به تازگی در مراسم 30 سالگی متالیکا نیز بر روی سن رفته و با جمیز اجرایی داشتند که مورد استقبال تمام مخاطبان قرار گرفت.

darkthief
Wednesday 1 February 2012, 01:27 PM
به نظر من هم اين آلبوم خيلي جالب بود نميدونم چرا اين همه آدم مقابلش موضع گرفتن

madmaster
Thursday 2 February 2012, 03:52 AM
واقعا متالیکا اسطوره تاریخ متاله و هیچ حرف و شکلی هم توش نیست.

Partrix
Thursday 2 February 2012, 07:05 AM
بله قطعا اسطوره است ولی تنها اسطوره و از نظر من بهترین اسطوره نیست .

salar1366
Thursday 2 February 2012, 07:11 AM
به نظر من که بهترینه. به نظر شما کی بهترینه؟

akerfeldt
Thursday 2 February 2012, 01:17 PM
متاليكا...............
مگه شك داري؟؟؟؟؟؟

alimetallica_2
Thursday 2 February 2012, 05:13 PM
متالیکا ستاره درخشان دنیای متاله.

alimetallica_2
Saturday 4 February 2012, 03:52 AM
رونی جمیز دیو معروف به "دیو" یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ متال است که تاثیرات بسزایی در پیشرفت و معرفی موسیقی متال داشته است. میتوان وی را بزرگترین نظریه پرداز دنیای متال به حساب آورد. ثابقه فعالیت درخشان وی نیز بسیار جای تامل و تفکر دارد و بی شک او یکی از بزرگترین مردان دنیای متال و راک اند رول است.

وی اولین تجربه رسمی خود را در گروهی با نام Rainbow به سرپرستی ریچی بلک مور آغاز نمود و در همان گروه مشغول خوانندگی و نوشتن اشعار شد. از همان زمان نظر دنیای راک به طرف وی جلب شد و اولین آلبوم راینبو با حضور وی در سال 1975 با موفقیت بسیار چشم گیری روبرو شد.
وی تا سال 2006 در این گروه فعالیت خود را ادامه داد و سپس از گروه جدا شد. (البته گروه بعد از آن تاریخ یک کار دیگر بیشتر ارائه نکرد)

در سال 1980 وارد بلک ثبت شد و یکی از بهترین آثار بلک ثبت را به جهانیان معرفی نمود. (هون اند هل) وی در بلک ثبت بسیار تاثیر گذار بود و تقریبا سبک های متفاوتی برای برای گروه به ارمغان آورد. در بلک ثبت به جز سرودن اشعار و خوانندگی همچنان در آهنگ سازی فعالیت جدی داشت. در سال 1983 از گروه جدا شد و در سال 1992 دوباره برای دو سال به گروه پویست.

وی کارهای شخصی خود را در گروهی با نام Dio از سال 1983 با آلبومی به نام Holy Diver منتشر کرد که از همان سال اول رتبه های خوبی در تالاهای راک و متال به دست آورد و این فعالیت جدی تا آخرین لحظات امر وی نیز ادامه داشت.

Heaven And Hell آخرین گروهی بود که توسط بزرگان متال و به تشویق دیو در سال 2009 تشکیل شد و متاسفانه بعد از آن با مرگ دیو گروه آلبوم دیگری را وارد بازار نکرد.
افرادی که در این گروه حاضر بودند همه بزرگان متال موزیک بودند و نام اعضا عبارت بود از:
تونی آیومی (پدر متال)
گز بالتر (اولین بیسیست عالم متال)
ونی آپیس (از اعضای بلک ثبت و گروه شخصی دیو)

متاسفانه این اسطوره در 16 می سال 2010 از میان ما رفت.