PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره ویولن

nimsone
Tuesday 23 July 2013, 01:29 PM
سلام خدمت تمامی دوستان و استادان !
من چند وقته میخوام ویولن یاد بگیرم خیلی هم علاقه دارم ! بنظرتون با 300 - 400 میشه یه چیزی خرید که تا یه مدت باهاش کار کنم و بعد که یکم پیشترفت کردم یه بهترشو بگیرم ؟؟ مثلا قیمت tf 142 چنده الان ؟؟ چطوریاست یا پیشنهاد دیگه ندارین شما؟؟ بعد اول باید برم کلاس و جلسه دوم ویولن بخرم یا نه همون جلسه اول بخرم ویولنو؟؟

ممنون از همگی شما دوستای گلم !

اینم ایمیلم ! s3sams@yahoo.com اسمم هم نیماست15 سالمه !

ممنون !

nimsone
Tuesday 23 July 2013, 01:59 PM
کسی نیست که به فریاد ما برسد ؟؟

virtuoso
Tuesday 23 July 2013, 02:03 PM
سلام. چقد کم تحملی آقا نیما. :)
میشه با 300 -400 تومن یه ساز نسبتا معمولی خرید.
من پیشنهاد می کنم تی اف نخرید. به نظر من آماتی 100 بد نیست (اگه هافنر توی این رنج قیمت گیر بیاد هم خوبه)
برای خرید ساز حتما با استادتون مشورت کنید. ساز باید مورد تایید استاد باشه.
جلسات اول معمولا تئوری درس میدن و بعد از جلسه ی دوم یا سوم کار با ساز آغاز میشه.
موفق باشید

nimsone
Tuesday 23 July 2013, 02:08 PM
سلام. چقد کم تحملی آقا نیما. :)
میشه با 300 -400 تومن یه ساز نسبتا معمولی خرید.
من پیشنهاد می کنم تی اف نخرید. به نظر من آماتی 100 بد نیست (اگه هافنر توی این رنج قیمت گیر بیاد هم خوبه)
برای خرید ساز حتما با استادتون مشورت کنید. ساز باید مورد تایید استاد باشه.
جلسات اول معمولا تئوری درس میدن و بعد از جلسه ی دوم یا سوم کار با ساز آغاز میشه.
موفق باشید

ههه اخه چیکار کنم ! خیلی ممنون ! پس جلسه اول لازم نیست ویولن داشته باشم درسته ؟؟ راستی قیمت اماتی 100 چنده ؟؟ اماتی 150 چی ؟؟ 150 بهتر نیس؟؟

virtuoso
Tuesday 23 July 2013, 02:09 PM
خواهش می کنم. 150 و 160 بهتر هستن.
این سایت تقریبا قیمت هاش به روز هستن:
You can see links before reply

کدوم شهر هستی نیما جان؟

nimsone
Tuesday 23 July 2013, 02:14 PM
خواهش می کنم. 150 و 160 بهتر هستن.
این سایت تقریبا قیمت هاش به روز هستن:
You can see links before reply

کدوم شهر هستی نیما جان؟

خیلی ممنون من شیراز هستم !

- - - Updated - - -

اینجا اماتی 150 رو گذاشته 370 قیمتش درسته؟

virtuoso
Tuesday 23 July 2013, 02:19 PM
بله... فکر می کنم حدودا قیمتش همینقدر باشه.

moozhgan
Tuesday 23 July 2013, 05:23 PM
همینطور ک دوست عزیز گفتند تا جایی ک امکانش هست tfنگیرید اماتی و هافنر بگیریذ.سازهای ایتالیایی اصل ک اصلا پیدا نمیشه ساز خیلی خوب تو ایران دست سازهاست.معمولا تا 3جلسه ساز لازم ندارید چون تئوری آموزش میدن

nimsone
Tuesday 23 July 2013, 07:55 PM
همینطور ک دوست عزیز گفتند تا جایی ک امکانش هست tfنگیرید اماتی و هافنر بگیریذ.سازهای ایتالیایی اصل ک اصلا پیدا نمیشه ساز خیلی خوب تو ایران دست سازهاست.معمولا تا 3جلسه ساز لازم ندارید چون تئوری آموزش میدن

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون دوستان واقا تشکر !