PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در قرار دادن عکس برروی آهنگ خودم

saeedd
Friday 2 August 2013, 12:31 PM
مشکل در قرار دادن عکس برروی آهنگ

سلام دوستان من همه اموزش های توی اینترنت رو خوندم ولی هیچ کدوم جواب نمیده ! مدیا پلیر که اصلا گزینه تگ ادیت نداره توی جت آودیو هم عکس رو اضافه میکنم از قسمت ادیت تگ ولی موقع اجرای اهنگ عکسی نشون نمیده . کسی راه صحیحی سراغ داره برای اضافه کردن عکس مورد نظر به یک اهنگ ؟!

Honey_Shababi
Friday 2 August 2013, 01:47 PM
مشکل در قرار دادن عکس برروی آهنگ

سلام دوستان من همه اموزش های توی اینترنت رو خوندم ولی هیچ کدوم جواب نمیده ! مدیا پلیر که اصلا گزینه تگ ادیت نداره توی جت آودیو هم عکس رو اضافه میکنم از قسمت ادیت تگ ولی موقع اجرای اهنگ عکسی نشون نمیده . کسی راه صحیحی سراغ داره برای اضافه کردن عکس مورد نظر به یک اهنگ ؟!

سلام

من با jet audio انجام میدم. مشکلی نداره. حتما اندازه عکس شما مناسب نیست.

آهنگ رو با جت آدیو باز کنید.

روی آهنگ کلیک کنید. کلید F4 رو بزنید.

در پنجره باز شده تب picture رو انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که این قسمت، روی (Cover (Front باشه.

تیک Resize image to fit رو بزنید (برای اینکه ممکنه اندازه عکس مناسب نباشه).

حالا عکس رو انتخاب کنید و Apply کنید.

saeedd
Friday 2 August 2013, 02:04 PM
شما از ادیت تگ میرید دیگه ؟ این قسمت کاور رو که میگید نداره .(نسخه 7.18 استفاده می کنم)
اون تیک رو هم میزنم. هر عکسی رو امتحان میکنم نمیشه ! اندازه عکساتون چقدره ؟

Honey_Shababi
Friday 2 August 2013, 02:12 PM
شما از ادیت تگ میرید دیگه ؟ این قسمت کاور رو که میگید نداره .(نسخه 7.18 استفاده می کنم)
اون تیک رو هم میزنم. هر عکسی رو امتحان میکنم نمیشه ! اندازه عکساتون چقدره ؟

بله از ادیت تگ میرم.

من هر عکسی که بخوام رو میتونم قرار بدم. البته جت آدیوی من نسخه 8 هست. شما هم بهتره آپدیتش کنید به نسخه های بالاتر.

اگه نشد عکس رو به همراه موزیکتون برام پیغام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

saeedd
Friday 2 August 2013, 10:49 PM
با خود جت اودیو نشون میده عکس رو توی یه پنجره جدا ولی تو مدیا پلیر نشون نمیده .من میخوام عکس جزوی از اهنگ بشه و تو همه پلیر ها نشونش بده.مثل اهنگ هایی که دانلود میکنیم. نسخه 8 نصب کردم ولی ادیت تگش دیگه با کلیک راست روی اهنگ ها نمیاد.:44:
اگه نرم افزار دیگه ای سراغ دارید معرفی کنید.

Honey_Shababi
Friday 2 August 2013, 11:40 PM
با خود جت اودیو نشون میده عکس رو توی یه پنجره جدا ولی تو مدیا پلیر نشون نمیده .من میخوام عکس جزوی از اهنگ بشه و تو همه پلیر ها نشونش بده.مثل اهنگ هایی که دانلود میکنیم. نسخه 8 نصب کردم ولی ادیت تگش دیگه با کلیک راست روی اهنگ ها نمیاد.:44:
اگه نرم افزار دیگه ای سراغ دارید معرفی کنید.

چرا اتفاقا این روشی که من استفاده میکنم توی مدیا پلیر هم نشون میده.

متاسفانه نرم افزار دیگه ای برای این کار نمیشناسم.

saeedd
Friday 2 August 2013, 11:52 PM
ادیت تگ رو از توی خود برنامه جت میگید کدوم قسمتشه ؟ چون الان دیگه با رسات کلیک نمیاد.

Honey_Shababi
Friday 2 August 2013, 11:59 PM
ادیت تگ رو از توی خود برنامه جت میگید کدوم قسمتشه ؟ چون الان دیگه با رسات کلیک نمیاد.

با کلید F4 هم میشه. منتها قبلش باید روی آهنگ یه بار کلیک کنید تا انتخاب بشه. بعد F4 بزنید.

saeedd
Saturday 3 August 2013, 12:50 AM
با نرم افزار mp3 tag موفق شدم :9:

HamedSedighi
Saturday 3 August 2013, 05:59 AM
برای این کار مدت زیادی هست از mp3tag استفاده می کنم ، پیشنهاد می کنم استفاده کنید . البته نرم افزار های حرفه ای تری هم حتما هست .