PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیر جدید بخش ویولن کلاسیک

Hes_r
Wednesday 4 September 2013, 02:36 PM
با سلام

امیدوارم حال همه ی شما عزیزان خوب باشه

از این به بعد در خدمت دوست عزیزم kak_maki_new به عنوان مدیر بخش ویولن کلاسیک خواهیم بود ، امیدوارم که دوستان بتونن از حضور ایشون نهایت استفاده رو ببرن.

موفق و پیروز باشید

Honey_Shababi
Wednesday 4 September 2013, 02:56 PM
تبریــــــــــــــــک میگم نیما جان :)

موفق باشی

melika1377
Wednesday 4 September 2013, 03:14 PM
تبریک دوست عزیز

FMETAL
Wednesday 4 September 2013, 03:15 PM
آقا تبریک میگم. ایشالا موفق باشی‌ نیما جان. میگم من انقده از جشن و سرور خوشم میاد که نگو. به حسام عزیز هم بابت این انتخاب تبریک میگم.

pooriaakbari1989
Wednesday 4 September 2013, 03:47 PM
اقا نیما حسابی به شما تبریک میگم دوست عزیز:41: موفق و پیروز باشید

kiansolo
Wednesday 4 September 2013, 04:50 PM
درود........... تبریک تبریک میگم انتخاب شایسته و خوبی بود با ارزوی موفقیت برای شما و همچنین تمامی عناصر تاثیر گذار سایت با تشکر

omshooter
Wednesday 4 September 2013, 05:27 PM
نیما جان تبریکککککککککککککککک

Almaseaby
Wednesday 4 September 2013, 06:18 PM
آقا نیما تبریک میگم.مطمئنم که یکی از بهترین انتخاب ها برای این بخش هستی.
امیدوارم موفق باشی...

M_T
Wednesday 4 September 2013, 07:44 PM
سلام

به به، چه انتخاب شایسته ای... آقا نیما تبریک میگم.

به امید موفقیت های روز افزون شما و نت آهنگ...

ارادتمند
مجتبی
:am

shahram_t
Wednesday 4 September 2013, 09:32 PM
بنده هم انتخاب شایسته ی شما رو تبریک میگم آقا نیمای گل :)

firzi
Wednesday 4 September 2013, 09:38 PM
نیما جان تبریک میگم...خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر...امیدوارم تو کارت موفق باشی و ما هم از وجود نازنینت استفاده کنیم......:am

Amir
Wednesday 4 September 2013, 11:24 PM
بهترینه

Majed
Thursday 5 September 2013, 12:50 AM
تبریک میگم

taknavaz1
Thursday 5 September 2013, 01:26 AM
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم و امیدوارم نیما جان بیش از پیش در کارشون موفق باشن.

majidviolon
Thursday 5 September 2013, 07:08 AM
تبریک دوست عزیز ایشالله موفق باشی.

ahmad610
Thursday 5 September 2013, 07:44 AM
تبریک

vviolinn
Thursday 5 September 2013, 08:58 AM
تبریییییییک.انتخاب خیلی خوبی بود:41:

aftaban
Thursday 5 September 2013, 10:01 AM
نیمای عزیزم، دوست هنرمندم، بسیار خوشحال شدم از این انتخاب شایسته و تبریک به انجمن ویولن کلاسیک و مسئولین محترم بخش به خاطر این حسن انتخاب.

mehrar
Thursday 5 September 2013, 12:01 PM
Conratulation NIMA

lakshemi
Thursday 5 September 2013, 01:24 PM
به به! تبریکات منم بپذیرید آقا نیما . کوچیکتر از اونم که براتون آرزوی توفیق کنم ولی جسارتا آرزوی موفقیت براتون دارم و مهم تر از همه امیدوارم زین پس بخش ویولون کلاسیک که قند و مربای من هم هست(ههههه) یه تکون اساسی بخوره و نفسی تازه کنه. انشالله. همیشه گفتم، من ویولونیست نیستم ولی ویولونو عاشقانه رو دوست دارم. چه شود این ویولون در نت آهنگ!!!! بخش سنتی که جناب خورشیدی عزیز، بخش کلاسیکم که استاد نیما ! ویولونیستا دیگه توو فضا سیر می کنن!ههههه
ممنونم آقا حسام عزیز ،انتخاب عالی و شایسته ایه.بعد از مدت ها غیبت آقا نیمای گل ، خوشحالم دوباره در خدمت ایشون هستیم. من افتخار آشنایی با ایشونو دارم ولی خدمت بر و بچه های جدید سایت عرض کنم که آقا نیما یکی از بهترین های ویولون و ستاره های آینده ی موسیقی ایران(انشالله) هستند. تا می تونید از علم و تجربه ی ایشون بهره ببرید.

maryam_hashemi
Thursday 5 September 2013, 05:35 PM
منم تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت میکنم

virtuoso
Thursday 5 September 2013, 09:24 PM
تبریک می گم به آقا نیمای عزیز

soul_violin
Thursday 5 September 2013, 09:30 PM
منم تبریک عرض میکنم دوست عزیز!و امیدوارم موفق باشید.

mohsen741
Friday 6 September 2013, 12:55 AM
بسلامتيه انجمن...
تبريك...

vahid7070
Friday 6 September 2013, 01:41 PM
سلام . تبریک میگم دوست گرامی:)

nasriin
Friday 6 September 2013, 05:49 PM
سلام من عضو تازه واردم بلد نیستم چطوری نت آهنگ غوغای ستارگان رو پیدا کنم اینجا کجا باید بگردم راستی نسرینم :43:

jamalmusic
Friday 6 September 2013, 09:56 PM
تبریک عرض میکنم آقا نیمای عزیز و گرامی

ilikemusic
Friday 6 September 2013, 11:28 PM
سلام دوستان من میخوام کار آهنگسازی با کیوبیس انجام بدم وهیچ سوادی ازموسیقی ندارم و فقط ارگ بصورت گوشی مینواختم.حالا بخوام یاد بگیرم برم کلاس بهتره یا از روی سی دی هم میتونم یاد بگیرم؟

piano4all
Saturday 7 September 2013, 04:57 AM
با سلام و درود و احترام . ادب

نیمای دوست داشتنی رو خیلی قبول دارم . حس نواختن موسیقی ایشون با ساز ویلن عالیه . بهترین بهترینهاست .

برای ایشون آرزوی موفقیت دارم .

FMETAL
Saturday 7 September 2013, 09:38 AM
سلام دوستان من میخوام کار آهنگسازی با کیوبیس انجام بدم وهیچ سوادی ازموسیقی ندارم و فقط ارگ بصورت گوشی مینواختم.حالا بخوام یاد بگیرم برم کلاس بهتره یا از روی سی دی هم میتونم یاد بگیرم؟

سلام دوست عزیز. مرسی‌ که اینجا ثبت نام کردید. ولی‌ سوال شما به این تاپیک ربطی‌ نداره. اینجا دارند به مدیر جدید تبریک میگن. شما اگه دوست دارید که بهترین جواب را بگیرید، لطف کنید سوالاتتون رو از این به بعد در بخش‌های مربوط به سوالتون مطرح کنید. در رابطه با این یکی‌، فعلا میتونید به لینک زیر رفته، و یکی‌ از بخش‌ها را که به سوال شما نزدیکتر میباشد را انتخاب، و اول ببینید که تاپیک مشابهی‌ وجود نداره، اگر نبود سوالتان را در یک تاپیک جدید، مطرح فرمایید. مرسی‌.

You can see links before reply

sara_f67
Saturday 7 September 2013, 02:20 PM
جناب kak maki بد نیست یه اسم جالب تر برا خودشون انتخاب کنن ;)

kingerfan
Saturday 7 September 2013, 03:08 PM
تبریکککک

Mehraneh
Saturday 7 September 2013, 03:44 PM
بسیار انتخاب به جایی بود! تبریک میگم

blackover
Saturday 7 September 2013, 04:58 PM
نیما جان بلاخره دست به کار شدی:41:
تبریک میگم:violinplay3:

(ShaHraM)
Sunday 8 September 2013, 12:42 PM
ممنون

violonlover
Sunday 8 September 2013, 01:40 PM
آقای کک مکی شدیدا موفق و پیروز باشید!به امید پیشرفت های روز افزون شما:)

m_rv_2008
Monday 9 September 2013, 08:35 AM
مثل اينكه همه هستن به جز آقاي مدير. مدير جاااااااااااااااااااااااا ااااااااااان ؟

mehranmehrani
Tuesday 10 September 2013, 04:44 AM
بسیار عالیست

imannajjar
Tuesday 10 September 2013, 08:17 AM
tabrik

kimiamah78
Tuesday 10 September 2013, 09:22 AM
تبریک میگم نیمای عزیز!موفق باشید....:21ox66r::21ox66r::am:am

amircutaway
Tuesday 10 September 2013, 11:25 AM
اقایون سلام من تازه اینجا عضو شدم.کجا میتونم سوالامو بپرسم؟

amin_vio_shirazi
Tuesday 10 September 2013, 02:45 PM
آرزوی تندرستی و موفقیت دارم برات !!!!!!

shaghayeghmehran
Tuesday 10 September 2013, 06:24 PM
تبریک میگم ،ایشاالله موفق باشی.

kak_maki_new
Tuesday 10 September 2013, 07:45 PM
درود به همه دوستان و خسته نباشید ..
از اینکه دیر اومدم شدیدا معذرت خواهی میکنم ، چون چند روزی آماده باش بودیم تو پادگان و نتونستم سر بزنم ..
از حسام عزیز و جناب خورشیدی و امیر عزیز وو... تشکر میکنم که بنده رو قابل دونستند .
از تمام اعضای بخش هم ممنونم که بنده رو به عنوان مدیر پذیرفتن
امیدوارم بتونم بیش از پیش در خدمت شما باشم و برای تحول و تکمیل بخش کلاسیک به کمک همه دوستان موفق باشیم
به امید خدا از تاریخ 23-6-92 شروع کار تاپیک هارو به همراه دوستان آغاز میکنیم و در حال حاضر هم در حال آماده سازی فایل های بخش آموزش مجازی هستم و طراحی طرح هایی در مورد بخش ..
از همگی تشکر میکنم ..
کوچیک همتون نیما

- - - Updated - - -

جناب kak maki بد نیست یه اسم جالب تر برا خودشون انتخاب کنن ;)

درود سارا خانوم اگه اشتباه نکنم ...ممنون بابت نظر ..اگه من بخوام kak_maki رو عوض کنم کل خاطره های هم که داشتم و در کل باید زندگیمو عوض کنم ...چون هر کلمش بیانگر یه جمله هست که من رو نیمای الان کرده ..الیته در فکرم که new آخرش رو حذف کنم ..
بازم ممنون که نظر دادی

SOBHANTOTo3
Tuesday 10 September 2013, 08:09 PM
موفق باشید دوست عزیز

kak_maki_new
Friday 13 September 2013, 06:57 PM
مثل اينكه همه هستن به جز آقاي مدير. مدير جاااااااااااااااااااااااا ااااااااااان ؟

درود ..پرویز جان از هنرمندی مثل شما خیلی انتظار بیشتری داریم ..هم من هم دوستان ..نمیدونم چرا در کل میای و اسپام میکنی ...این حرفت خیلی معنی داره ....
امیدوار بودم تا الان یه سری از خصوصیاتت که این هم یکیشونه عوض شده باشه ..

موفـــــــــــــــــــــق باشـــــــــــــی ....امیدوارم الان در جواب به این پست یه رمان ننویسی :)

parnian1994
Friday 13 September 2013, 07:23 PM
tabriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik agha nima..............movafagh bashi hamishe:21ox66r::be:x

AFRooGH
Sunday 15 September 2013, 02:44 PM
درود تبریک نیمای عزیز
امیدوارم موفق باشی وکار های مفید در جهت بالا رفتن سواد واستفاده هر چه بهتر از این سایت رو فراهم کنی (واس افرادی که در زمینه موسیقی کلاسیک کار میکنن)..... که البته کار اسونی هم نیست.....به هر روی ارزوی موفقیت...

mona12
Sunday 15 September 2013, 03:38 PM
با عرض سلام
من هم تبریک میگم به این بزرگوار و مطمئنم که شایسته این سمت هستن و لیاقتش رو دارن
و براشون آرزو پیشرفت و ترقی در تمامی مراحل زندگی رو دارم
You can see links before reply

m_rv_2008
Monday 16 September 2013, 07:35 AM
درود ..پرویز جان از هنرمندی مثل شما خیلی انتظار بیشتری داریم ..هم من هم دوستان ..نمیدونم چرا در کل میای و اسپام میکنی ...این حرفت خیلی معنی داره ....
امیدوار بودم تا الان یه سری از خصوصیاتت که این هم یکیشونه عوض شده باشه ..

موفـــــــــــــــــــــق باشـــــــــــــی ....امیدوارم الان در جواب به این پست یه رمان ننویسی :)
:39: والا من كه منظور خاصي از اين حرف جز يه شوخي ساده نداشتم. ولي ميشه اون خصوصياتي كه اين هم يكيشونه رو بگي كه در صدد رفعشون بر بيام ؟
در ضمن اين طرز نوشتار برا كسي كه مدير يه بخش هست كمي زننده به نظر نمياد ؟ :39:
اميدوارم با قدرت تفويضي اخير اين پست رو پاك نكني. به جاش يه توضيح شايسته در مورد خصوصيات من كه ازردت كرده بفرماييد. :39:

kak_maki_new
Monday 16 September 2013, 07:32 PM
:39: والا من كه منظور خاصي از اين حرف جز يه شوخي ساده نداشتم. ولي ميشه اون خصوصياتي كه اين هم يكيشونه رو بگي كه در صدد رفعشون بر بيام ؟
در ضمن اين طرز نوشتار برا كسي كه مدير يه بخش هست كمي زننده به نظر نمياد ؟ :39:
اميدوارم با قدرت تفويضي اخير اين پست رو پاك نكني. به جاش يه توضيح شايسته در مورد خصوصيات من كه ازردت كرده بفرماييد. :39:
خیلی خوشحالم که منظوری نداشتی و از روی شوخی بود , چون از معدود هنرمندایی هستی که مورد علاقه بنده هستی و کارات رو دوست دارم اما , انتظار داشتم حداقل یه پیام تبریک بدی تو این تاپیک نه اینکه چنین پستی که گویای مسائل پیچیده ای هست که نمیدونم واسه چیه :) ولی در تایید امضای شما که با رنگ قرمز نوشتی , بنده فعلا خیلی بچه تر از شما هستم و فقط 20 سالمه ... و انتظار داشتم جای چنین پست بی مفهومی تبریک بگی تا با کمک ها و تجربه های شما در کنار هم به بخش سرو سامون بدیم ..
در ضمن آقا پرویز بــــزرگ .. بزرگی و مردانگی به سن و سال و ریش نیست ...بلکه به ریشه است ..
حالا هم ازت به عنوان یه دوست کوچکتر درخواست امضایی که در شائن هنرمندی مثل شما نیست رو عوض کنی و اگه از برداشت اشتباه بنده نارحت شدی منو ببخشی ...
خوش باشی ...نیما

m_rv_2008
Monday 16 September 2013, 09:45 PM
خیلی خوشحالم که منظوری نداشتی و از روی شوخی بود , چون از معدود هنرمندایی هستی که مورد علاقه بنده هستی و کارات رو دوست دارم اما , انتظار داشتم حداقل یه پیام تبریک بدی تو این تاپیک نه اینکه چنین پستی که گویای مسائل پیچیده ای هست که نمیدونم واسه چیه :) ولی در تایید امضای شما که با رنگ قرمز نوشتی , بنده فعلا خیلی بچه تر از شما هستم و فقط 20 سالمه ... و انتظار داشتم جای چنین پست بی مفهومی تبریک بگی تا با کمک ها و تجربه های شما در کنار هم به بخش سرو سامون بدیم ..
در ضمن آقا پرویز بــــزرگ .. بزرگی و مردانگی به سن و سال و ریش نیست ...بلکه به ریشه است ..
حالا هم ازت به عنوان یه دوست کوچکتر درخواست امضایی که در شائن هنرمندی مثل شما نیست رو عوض کنی و اگه از برداشت اشتباه بنده نارحت شدی منو ببخشی ...
خوش باشی ...نیما
اين جور مباحث حد اقل در شان من نيست. از مسئولين سايت هم بعيد بود. توضيح بيشتر هم كافي بايد باشه، چون رُمان ميشه. بنده قول ميدم ديگه حتي به شوخي هم سر و كاري با جناب عالي نداشته باشم. البته اين شكلك هم خيلي كمك مي كنه : :j

Forogh_Delavar
Tuesday 17 September 2013, 03:49 PM
تبریک فراوان