PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Lyrics و Tablature سبک‌های Rock و Metal

FMETAL
Saturday 7 September 2013, 10:10 AM
دوستان، لطفا درخواست‌های خود، جهت دریافت Lyrics و Tab آهنگها و آلبوم‌های سبک Rock و یا Metal را در این تاپیک مطرح بفرمایید.

wmetal
Wednesday 4 February 2015, 11:03 AM
سلام دوستان !

من هر کاری میکنم نمیتونم نت یا تبلچر آهنگ "crystal ship" از "nevermore" رو پیدا کنم . کسی اینجا میتونه کمکم کنه ؟
سپاسگذارم

FMETAL
Wednesday 4 February 2015, 11:35 AM
سلام دوستان !

من هر کاری میکنم نمیتونم نت یا تبلچر آهنگ "crystal ship" از "nevermore" رو پیدا کنم . کسی اینجا میتونه کمکم کنه ؟
سپاسگذارم

این به این دلیله که این آهنگ Crystal Ship اصلش مال گروه The Doors بوده که Nevermore در سال ۲۰۱۰ بصورت Cover تو آلبومشون بنام The Obsidian Conspiracy منتشر کردند. البته نسخه‌هایی‌ که این آهنگ رو به عنوان آهنگ دوازدهم در خودشون جا داده بودند، بصورت تولید و توزیع محدود به بازار عرضه شده بودند.

این لینکهای زیر Tableture و Chord‌ های آهنگ اصلی‌ که توسط The Doors در سال ۱۹۶۷ بصورت Single منتشر شد هستند.

You can see links before reply

wmetal
Wednesday 4 February 2015, 12:15 PM
ممنون استاد ... این آرپژ که در آلبوم the obsidian conspiracy آهنگ crystal ship هست با همون آهنگ در بند the doors یکی هستش ؟
من براتون یه لینک میذارم . بازم ممنون

FMETAL
Wednesday 4 February 2015, 01:35 PM
ممنون استاد ... این آرپژ که در آلبوم the obsidian conspiracy آهنگ crystal ship هست با همون آهنگ در بند the doors یکی هستش ؟
من براتون یه لینک میذارم . بازم ممنون

دیگه اون رو اگه خودتون زحمت بکشید و اصل آهنگ رو گوش بدید، ممنون میشم. اینم لینکهای اجرای این آهنگ توسط The Doors.

wmetal
Wednesday 4 February 2015, 05:43 PM
سپاسگذارم از شما