PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درباره تعمیر ساز+نوع سیم

Hamed87
Wednesday 11 September 2013, 12:31 PM
1.سلام دوستان ...من یه گیتار آریاAk30 ce دارم که نمیدونم چرا پیکابش خراب شده ...بازش کردم دیدم یکی از کیت هاش شکسته..میخواستم بدونم نمایندگیش کجاست که بدم واسه تعمیر؟

2.دومین سوالم هم مربوط میشه به سیم گیتار فلامینگو ...که میخواستم بدونم سیم داداریو RJ50 (نایلون مشکی) روی گیتار من که یه گیتار کلاسیک (پاپ) هستش مشکلی ایجاد میکنه واسه گیتار و اصلا صداش خوب در میاد؟ چون فلامینکو کار میکنم میگم

ممنون از همتون :22:

FMETAL
Wednesday 11 September 2013, 12:40 PM
1.سلام دوستان ...من یه گیتار آریاAk30 ce دارم که نمیدونم چرا پیکابش خراب شده ...بازش کردم دیدم یکی از کیت هاش شکسته..میخواستم بدونم نمایندگیش کجاست که بدم واسه تعمیر؟

2.دومین سوالم هم مربوط میشه به سیم گیتار فلامینگو ...که میخواستم بدونم سیم داداریو RJ50 (نایلون مشکی) روی گیتار من که یه گیتار کلاسیک (پاپ) هستش مشکلی ایجاد میکنه واسه گیتار و اصلا صداش خوب در میاد؟ چون فلامینکو کار میکنم میگم

ممنون از همتون :22:

دوست عزیز، "رنگ" سیم تأثیری در صدای سیم نداره. از اتفاق ۱۵ - ۱۶ سال پیش از همین سیم‌های مشکی‌ D`Addario رو یه گیتار کلاسیکم داشتم که خیلی‌ هم خوب بود. البته کیفیت سیم‌های "نایلونی" موجود در ایران رو نمیدونم چه جوری هستن.