PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره ی کار کردن با گیتار ریگ

siros1
Tuesday 17 September 2013, 01:19 PM
سلام.

من میخوام به تازگی کار با نرم افراز گیتار ریگ را شروع کنم.
سوال من نرم افزاری نیست فقط میخوام راجع به این بپرسم که آیا زمانیکه نرم افزار گیتار ریگ نصب شد , حالا چطوری باید ارتباط گیتار آیبانزم را با این نرم افزار برقرار کنم.سیم رابط گیتار الکتریک را با استفاده از تبدیل به کامپیوتر وصل کنم ؟یا اینکه کار دیگه ای باید کنم.
یه مقدار اگه توضیح بدین ممنون میشم.

FMETAL
Tuesday 17 September 2013, 01:56 PM
سلام.

سوال من نرم افزاری نیست فقط میخوام راجع به این بپرسم که آیا زمانیکه نرم افزار گیتار ریگ نصب شد , حالا چطوری باید ارتباط گیتار آیبانزم را با این نرم افزار برقرار کنم.سیم رابط گیتار الکتریک را با استفاده از تبدیل به کامپیوتر وصل کنم ؟یا اینکه کار دیگه ای باید کنم.

دوست عزیز، شما میتوانید سال خود را در بخش "نرم افزار‌های موسیقی‌" ارسال کنید.

نرم افزار‌های موسیقی‌ (You can see links before reply)

البته میتونید یک پیام خصوصی برای دوست خوبمون آقات هانی شبابی که از قضا مدیریت اون بخش رو هم بر عهده دارند بپرسید.

You can see links before reply

Honey_Shababi
Tuesday 17 September 2013, 02:10 PM
سلام.

سلام دوست عزیز

لطفا تاپیک زیر رو با دقت مطالعه بفرمایید. سوالی هم داشتید در همین تاپیکی که لینکش رو قرار دادم میتونید بپرسید.

You can see links before reply