PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپیکر مانیتورینگ برای امپلی تیوب یا garageband

amir666
Friday 20 September 2013, 02:06 PM
سلام به نظرتون اسپیکر مانیتورینگ مناسب برای نرم افزار امپلی تیوب برای گرفتن صدا بهتر و قوی چی پیشنهاد می کنید قصد میکس و کارهای حرفه ای ندارم ولی می خوام صدای خوبی داشته باشم از دست هدفون خسته نشدم گوشمو اذیت می کنه برای کارت صدا focusrite track solo می خوام بگیرم

Honey_Shababi
Friday 20 September 2013, 02:08 PM
سلام به نظرتون اسپیکر مانیتورینگ مناسب برای نرم افزار امپلی تیوب برای گرفتن صدا بهتر و قوی چی پیشنهاد می کنید قصد میکس و کارهای حرفه ای ندارم ولی می خوام صدای خوبی داشته باشم از دست هدفون خسته نشدم گوشمو اذیت می کنه برای کارت صدا focusrite track solo می خوام بگیرم

سلام دوست عزیز

تا چقدر میتونید برای اسپیکر مانیتورینگ هزینه کنید؟

amir666
Friday 20 September 2013, 06:11 PM
سلام دوست عزیز

تا چقدر میتونید برای اسپیکر مانیتورینگ هزینه کنید؟

اسپیکر مونیتورینگ خوب مثل امپلی فایر خوب می مونه که واقعا کیفیت صدا را بالا می بره حالا گیتار هرچی می خواد باشه من برای اسپیکر مانیتورینگ تا اونجای که جور کردم 1600 هستش پیشنهاد شما چیه؟
کارت صدام خوبه؟چون می خوام به ایپد هم وصل بشه اینو انتخاب کردم

Honey_Shababi
Friday 20 September 2013, 07:50 PM
اسپیکر مونیتورینگ خوب مثل امپلی فایر خوب می مونه که واقعا کیفیت صدا را بالا می بره حالا گیتار هرچی می خواد باشه من برای اسپیکر مانیتورینگ تا اونجای که جور کردم 1600 هستش پیشنهاد شما چیه؟
کارت صدام خوبه؟چون می خوام به ایپد هم وصل بشه اینو انتخاب کردم

چند مدل اسپیکر مانیتورینگ خوب در حدود این رنج قیمتی که گفتید بهتون معرفی میکنم.

Yamaha HS50m ... قیمت : حدود 1250000 تومن

ICON SX 8a ... قیمت : حدود 1300000 تومن

Alesis M1 Active 520 ... قیمت : حدود 1400000 تومن

Mackie MR5 MK2 ... قیمت : حدود 1450000 تومن

KRK Rokit 5 G2 ... قیمت : حدود 1500000 تومن