PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپلیکیشن های مفید برای موسیقی

pooriaakbari1989
Saturday 21 September 2013, 11:11 AM
با اجازه هانی عزیز،مدیر محترم بخش:
دوستان به تازگی با اپلیکیشنی به نام metronom beats آشنا شدم و متوجه شدم نه تنها بسیار پرکاربرد هست بلکه دوستان هنرمند رو از خریدن مترونوم و صرف هزینه بینیاز میکنه.این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید ساخته شده و با نصب اون گوشی مبایل شما تبدیل به یک مترونم بسیاز عالی میشه.در ضمن به راحتی با تایپ کردن اسم این اپلیکیشن در گوگل میتونید اونو دانلود کنید و استفاده کنید و دیگه خودتونو از شر هزینه اضافی خلاص کنید.امیدوارم به دردتون بخوره دوستان.موفق باشید.(اندروید گوشیتون باید از 2.1 بالاتر باشه تا اپلیکیشن روش کار کنه-در ضمن حجمش هم کمتر از 1 مگ هست-دیگه برید حالشو ببرید :) -).

alireza_jafarian
Saturday 21 September 2013, 12:07 PM
سلام.
اپلیکیشن musical pro رو معرفی میکنم. هم مترونوم داره. هم دیاپازون و هم سمپل سازهایی مثل پیانو و هارپ.برای اندروید هستش. توی گوگل راحت میشه پیدا کرد.

نرم افزار ear master هم که روی pc نصب میشه برای تمرینات سلفژ و تربیت شنوایی خیلی چیز به درد بخوریه.

اپلیکیشن perfect ear هم برای تربیت شنوایی و سلفژ هست که روی اندروید نصب میشه.

FMETAL
Thursday 21 November 2013, 07:21 PM
سلام بر همگی‌....آقا از دوستان کسی‌ لینکی‌ چیزی برای دانلود مترنوم (نه برای گوشی. بلکه برای PC) داره اینجا بذاره ما ممنونش بشیم؟ از همین الآنش ممنونیم. چه برسه به بعد.

pooriaakbari1989
Thursday 21 November 2013, 07:54 PM
سلام بر همگی‌....آقا از دوستان کسی‌ لینکی‌ چیزی برای دانلود مترنوم (نه برای گوشی. بلکه برای PC) داره اینجا بذاره ما ممنونش بشیم؟ از همین الآنش ممنونیم. چه برسه به بعد.

سلام فرشاد جان...یه سری به لینک زیر بزن:
مترنوم برای pc (You can see links before reply)

pooriaakbari1989
Wednesday 25 December 2013, 10:10 PM
سلام و درود خدمت هنرمندان عزیز

نرم افزار da tuner (You can see links before reply d_1_6_apk_Yekmobile_com.rar.html)

یک اپلیکیشن عالی برای کوک کردن با دقت عالی و حجم خیلی کم و قابل استفاده برای گوشی های با آندروید رو پیشنهاد میکنم...با این کار گوشیتون به یه تیونر عالی تبدیل میشه...دست نویسنده برنامه چه ایرانی و چه خارجی درد نکنه:am

arsalan212
Monday 13 April 2015, 12:18 AM
برنامه نت نویسی واسه گوشیهای اندروید ensambel composer pro و غیرproهست..بااین اپ میتونید نت بنویسین و پخش کنید وبه میدی تبدیل کرده و چاپ کرده وفایل پی دی اف کنید..البته نسخه دموش دادای پی دی اف نیست وباید اصلیشو گیربیارین.. دیگه pa100هست..که میتونید باهاش نت نویسی و تدوین نت و ویرایش کنید و اهنگتونو ساخته و نتشو میدی کرده و یا چاپ کنید...برنامه دیگه note pad musicهست که اگه گوشی یا تبلت مداددارداشته باشین نت مینویسین و حتی میتونید خودتون با نقاشی به نتتون کلمات یا انواع علاماتی که نیست رو بکشید و علاوه برپخش کردن چاپ هم میکنه...من خودم از ensamble copmoser استفاده میکنم...برنامه دیگه midi instrument musicهست..که نت نویسی وانواع کلیدها وسازها رو داره...و حتی یه پیانو بالای ن نرم افزار میات که بدون نوشتن با قلم یا انتخاب نت ..واسه کسانیکه نت خوانی حرفه ای ندارن و میخوان بنوازن وبعد نتشو نگاه کنن ...داره....از google انواع اپلیکیشنهارو مجانی میشه گرفت فقط باید نام نویسی کرده و گوشیتونو اونجا وارد کنید...همه برنامه ها مفتیه اما سورس اونا نیست یعنی قابل ریختن تو گوشی دیگرون نیست...ازgoogle drive یاgoogle up اونارو بگیرید.....

samane3137
Monday 13 April 2015, 09:15 AM
من برای مترونوم از اپلیکیشن loud metronom استفاده میکنم...برنامه خوبی هست

babaghorban
Thursday 24 March 2016, 03:17 PM
سلام نت هایی که از همین سایت خریدم رو تو تبلت نمیتونم باز کنم؟