PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش سلفژ (بخش Cantati)

Padma
Saturday 21 September 2013, 01:27 PM
با سلام خدمت دوستان.
به نظر بنده توی این بخش تاپیکی برای آموزش سلفژ بسیار ضروری هست.بنده قصد دارم توی این تاپیک بخش صوتی قسمت Cantati کتاب Pozzoli رو قرار بدم برای دوستان.
امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره.
(فقط اطلاعی ندارم راجع به حق کپی رایتش چون خودم مدتها پیش از کسی گرفتم.چندتاش رو قرار میدم اگر کسی میدونست که در بازار موجوده و حق کپی رایت داره بهم اطلاع بده که دیگه آپلود نکنم.)
You can see links before reply

(You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)

(You can see links before reply)[/URL][URL]You can see links before reply (You can see links before reply)
(You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply)

Padma
Sunday 3 November 2013, 09:35 PM
دوستان شرمنده بابت تاخیر در آپلود کردن...

درس 5 قسمت کانتاتی

omid1223
Sunday 3 November 2013, 10:26 PM
خیلی ممنون بابت اموزش صوتی لطف کردی زحمت کشیدی

hamed10
Sunday 3 November 2013, 10:42 PM
فوق العاده به درد بخوره مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی خیلی استفاده کردیم خدا خیرت بده

Padma
Sunday 3 November 2013, 11:07 PM
خواهش میکنم دوستان.خوشحالم که مورد استفادتون قرار گرفت.

-----------------------

درس 6 :

Nil8far
Sunday 3 November 2013, 11:07 PM
مرسییییییییییی

hamed10
Monday 4 November 2013, 02:43 AM
کاشکه هر چه زودتر همشونو اپلود کنید میترسم یه اتفاقی بیفته نتونیم همشونو دنلود کنیم از دست بدیم
بازم ممنوننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننننن

Padma
Monday 4 November 2013, 06:54 AM
دوست عزیز اگر فرصتش رو داشته باشم حتما در اسرع وقت قرار میدمشون.

درضمن دوستان ممنون میشم اگر صرفا برای تشکر از دکمه ی تشکر استفاده کنید که هم نظم تاپیک به هم نخوره و هم دسترسی به لینکها آسون باشه برای کاربرها.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم از درس 7 :

r_a_m_i_n
Tuesday 5 November 2013, 10:50 AM
دوست عزیز این فایلهایی که گذاشتید هم بخض کانتاتی و هم پارلاتی....همه ی اینها یصورت سیدی که تعدادشون 5 سیدی هست در بازار موجوده....و فکر میکنم حق کپی رایت رو اینجا زیر پا گذاشتید

you3f
Tuesday 5 November 2013, 01:44 PM
دوست عزیز این فایلهایی که گذاشتید هم بخش کانتاتی و هم پارلاتی....همه ی اینها بصورت سیدی که تعدادشون 5 سیدی هست در بازار موجوده....و فکر میکنم حق کپی رایت رو اینجا زیر پا گذاشتید
خب این چند تمرین اول، باعث میشه با فایل ها آشنا شوند و کسانی که بخواهند کاملش رو تهیه کنند بروند خریداری کنند...
:35:

Padma
Tuesday 5 November 2013, 08:01 PM
دوست عزیز این فایلهایی که گذاشتید هم بخض کانتاتی و هم پارلاتی... همه ی اینها یصورت سیدی که تعدادشون 5 سیدی هست در بازار موجوده... و فکر میکنم حق کپی رایت رو اینجا زیر پا گذاشتید
ممنون از اینکه اطلاع دادید.همونطور که گفتم بنده اطلاعی نداشتم از این موضوع و به همین خاطر هم در اولین پستم گفتم که اگر کسی خبر داره خبر بده.

خب این چند تمرین اول، باعث میشه با فایل ها آشنا شوند و کسانی که بخواهند کاملش رو تهیه کنند بروند خریداری کنند...

دقیقا حق با شماست آقا یوسف.فکر میکنم حداقل مزیت گذاشتن این چند درس این بود که دوستان مطلع بشن و اگر مفید دیدن این مجموعه رو تهیه کنند.

از تمامی دوستان عذر میخوام بابت اینکه نمیشه ادامه ش رو آپلود کنم.امیدوارم همین چند درس مورد استفادتون قرار گرفته باشه.

r_a_m_i_n
Tuesday 5 November 2013, 10:12 PM
:35:

بلی ...این به شرطیست که کاملش معرفی بشه و در ابتدای کار گفته بشه که سیدی کامل این کتاب از کیست و کجا میشه تهیه کرد...

- - - Updated - - -

ممنون از اینکه اطلاع دادید.همونطور که گفتم بنده اطلاعی نداشتم از این موضوع و به همین خاطر هم در اولین پستم گفتم که اگر کسی خبر داره خبر بده.

دقیقا حق با شماست آقا یوسف.فکر میکنم حداقل مزیت گذاشتن این چند درس این بود که دوستان مطلع بشن و اگر مفید دیدن این مجموعه رو تهیه کنند.

از تمامی دوستان عذر میخوام بابت اینکه نمیشه ادامه ش رو آپلود کنم.امیدوارم همین چند درس مورد استفادتون قرار گرفته باشه.

خود کتاب پزولی یک سی دی داره که با لفظ آآآآ اوووو اییییی خوانده شده......
من اونوو پیشنهاد نمیکنم...و یک پک سی دی هست که فکر کنم فکر کنم از مرتضی سر آبادانی باشه........5 تاست...و کل بخش پارلاتی و کانتاتی کتاب رو خونده..هم با صدای زن خونده شده و هم با مرد....اون عالیه 5و اون 3سال پیش 5 تا سی دی بود و ما فیض بردیم.....امیدوارم هنوزم اون سی دی ها در دسترس باشه و دوستان استفاده کنند