PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیوگرافی استاد علیرضا بهرامی | نوازنده درامز

SinCIty
Sunday 29 September 2013, 09:16 AM
علیرضا بهرامی متولد 1336

نوازنده درامز (جاز)
ابودرام ، جیمبی ، تمپو ، تومبا ، پرکاشن

نوازنده ناصر عبدالهی و مانی رهنما
مدرس ریتم شناسی جهت کلیه ساز ها و همچنین بنیان گذار شیو نوین دف و تمبک نوازی

از سایر تخصص های ایشون میشه به : دندان پزشک و دندان ساز، تخصص ویژه در ماساژ درمانی ، تربیت ماساژور اشاره کرد

همچنین ایشون در ورزش های رزمی صاحب سبک هستند
مربی درجه یک سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران
دارای کمربند مشکی دان 5 کیک بوکسینگ و فول کنتاکت
مسئول آموزش های کنگ فو تن جو ایران

استاد علیرضا بهرامی در زمینه موسیقی 5کتاب را تالیف نموده اند، که عناوین به شرح زیر می باشد:

• اتودهایی جهت انگشتان برای پیانو

• آشنایی با ریتم های درامز

• اتودهایی از ریتم های بین المللی تمبک، دف ، تمپو، بونگاس
• اتودهایی جهت مضراب زنی، آرشه کشی و ریتم شناسی ABM - سنتور ، ویولن ، سه تار ، تار ، گیتارباس و گیتار
• شیوه نوین تنبک و دف نوازی مدرن کتاب 1،2 و آشنایی با ریتم های پایه ای درامز کتاب 1، 2، 3

همچنین قابل ذکر است که اتودها ، ریتم ها و روش نواختن مطرح شده در کتوب فوق برای اولین بار در جهان ارائه شده است.

برخی از افتخارات ایشون:

افتخارات
• کسب مقام اول مسابقات هنری در رشته موسیقی جاز - سال 1357
• اخذ لوح یادبود از جشنواره موسیقی پاپ - سال 1377

مسئولیت های اسبق • اولین مربی تیم ملی بوکس چینی (سن شو) ایران
• دارای اولین حکم مربیگری بوکس چینی (سن شو) از فدراسیون ورزش های رزمی ایران
• اولین مسئول آموزش های بوکس چینی (سن شو) فدراسیون ورزش های رزمی ایران

• عضو شورای عالی فنی فدراسیون ورزش های رزمی ایران
• عضو شورای رزم آوران ایران
• نماینده فدراسیون ورزش های رزمی جهت اعزام به فدراسیون جهانی ووشو IWF

• دارای حکم تقدیر از انجمن کنگ فو ایران جهت برگزاری اولین دوره مربیگری انجمن کونگ فو ایران
• عنوان بهترین داور در سومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ و فول کنتاکت ایران
• دعوت به مربیگری تیم ملی کیک بوکسینگ و فول کنتاکت ایران جهت اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی سال 1991 میلادی

• عضو کمیته فنی کیک بوکسینگ و فول کنتاکت ایران
• عضو کمیته داوران کیک بوکسینگ و فول کنتاکت ایران
• عضو کمیته آموزش کیک بوکسینگ و فول کنتاکت ایران

وب سایت رسمی استاد علیرضا بهرامی:
You can see links before reply

همچنین شما می توانید فعالیت های ایشان را در صفحه رسمی هواداران در فیس بوک دنبال کنید:
You can see links before reply

FMETAL
Sunday 29 September 2013, 09:39 AM
کار بسیار جالب و قابل تقدیری بود. فقط ایکاش در رابطه با زندگی‌ موسیقیایی ایشون، از جمله چگونگی‌ آشنایی ایشون با موسیقی‌، چگونگی‌ شروع کردن نوازندگی ایشون ، اینکه پیش چه کسانی‌ موسیقی‌ را فرا گرفته اند، با چه کسانی‌ همکاری داشته اند.... و از این قبیل بیشتر می‌نوشتید. ۹۰ درصد اطلاعاتی که ارائه کردید، ربطی‌ به موسیقی‌ نداشت و ورزشی بود. باز هم ممنون.

adrum
Sunday 29 September 2013, 03:34 PM
البته این اطلاعاتی که شما دادین داخل وب سایت شخصی ایشون خونده بودم . اما فرشاد عزیز درست میگن اگه بتونین در مورد سوابق موسیقی و اساتیدشون بگین ممنون میشیم.

SinCIty
Monday 30 September 2013, 08:46 AM
ممنون از نظر شما دوستان
یله حق با شماست!! ایشون در پیج فیس بوکشون اعلام کردن که به زود ی قراره دروس ریتم شناسی سازهای کوبه ای و سایر ساز ها ، آموزش آوازخوانی و همچنین آناتومی بدن برای موزیسین ها ارائه بدهند، که من سعی میکنم پوشش بدم چون فکر کنم اهمیت این موارد از برای ما نوازندگان بیشتر باشه تا مثلا استاد ایشون!!

موفق و سربلند باشید

FMETAL
Monday 30 September 2013, 09:31 AM
ممنون از نظر شما دوستان
یله حق با شماست!! ایشون در پیج فیس بوکشون اعلام کردن که به زود ی قراره دروس ریتم شناسی سازهای کوبه ای و سایر ساز ها ، آموزش آوازخوانی و همچنین آناتومی بدن برای موزیسین ها ارائه بدهند، که من سعی میکنم پوشش بدم چون فکر کنم اهمیت این موارد از برای ما نوازندگان بیشتر باشه تا مثلا استاد ایشون!!

موفق و سربلند باشید

دوست عزیز، اتفاقا اینکه اساتید ایشون چه کسانی‌ بوده اند، بسیار مهم تر از داشتن کمربند مشکی‌ ایشونه. اگه این‌طور بود که شما میفرمایید، در نشریات معتبر موسیقی‌، بجای پرسیدن سوال "از چه کسانی‌ تاثیر گرفتی‌؟" میپرسیدن، "۱۰۰ متر رو در چند ثانیه میدوی؟!!"

SinCIty
Monday 30 September 2013, 08:58 PM
دوست عزیز، اتفاقا اینکه اساتید ایشون چه کسانی‌ بوده اند، بسیار مهم تر از داشتن کمربند مشکی‌ ایشونه. اگه این‌طور بود که شما میفرمایید، در نشریات معتبر موسیقی‌، بجای پرسیدن سوال "از چه کسانی‌ تاثیر گرفتی‌؟" میپرسیدن، "۱۰۰ متر رو در چند ثانیه میدوی؟!!" دوست عزیز من احساس میکنم شما متن ها رو نمیخونی و فقط نظر میدی عرض کردم آموزش های ایشون در زمینه موسیقی رو حتی پوشش میدم تا علاقه مندان به دانایی هایشون اضاف بشه فکر نمیکنم جایی نوشته باشم ایشون 100متر رو تو چند ثانیه میدوند و اینکه شما از یک نفر حداقل 2تا ریتم جدید یاد بگیری و مراحل موفقیتش رو بعنوان درس ارائه بده خیلی ارزش بیشری داره از اینکه استادشون کی بوده یا 100متر رو تو چند ثانیه میدوند!!