PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : بهترین VST ها برای ساخت موسیقی NewAge و Ambient چیست ؟

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 11:47 AM
سلام به دوستان نت اهنگ
سوالم این که بهترین VST ها برای ساخت موسیقی NewAge و Ambient چیه ؟

منظورم برای ساخت صداهای اتمسفر و صداهای مات و مبهم و ... هرچی میشناسید معرفی کنید لطفا ... مرسی

سپاسگذارم

Honey_Shababi
Saturday 5 October 2013, 12:09 PM
سلام به دوستان نت اهنگ
سوالم این که بهترین VST ها برای ساخت موسیقی NewAge و Ambient چیه ؟

منظورم برای ساخت صداهای اتمسفر و صداهای مات و مبهم و ... هرچی میشناسید معرفی کنید لطفا ... مرسی

سپاسگذارم

سلام

Spectrasonics Atmosphere قطعا یکی از بهترین هاست.

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 12:30 PM
مرسی هانی عزیز...
یک مجموعه میشناسی که خانواده ای از این نوع VST ها باشه تا دانلود کنم ؟ سپاس

Honey_Shababi
Saturday 5 October 2013, 12:54 PM
مرسی هانی عزیز...
یک مجموعه میشناسی که خانواده ای از این نوع VST ها باشه تا دانلود کنم ؟ سپاس

خواهش میکنم

نه متاسفانه به اون صورت نمیشناسم. ولی همین Atmosphere رو میدونم خیلی صداهای خوبی در این زمینه داره و کامل هست.

البته صداهای pad و افکت ها معمولا توی وی اس تی هایی که صداهای مختلف دارند هم موجود هست. مثل وی اس تی های hypersonic، nexus , ...

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 01:05 PM
مرسی هانی جان ... میرم بگردم ببینم چی میشه:5:

واسه دوستانی که این وی اس تی رو میخوان دانلود کنن اینم لینک تورنت
You can see links before reply

HamedSedighi
Sunday 6 October 2013, 02:03 PM
من از albino و harmless به منظور تولید صدایی با ویژگی هایی چون illusion یا mystery استفاده می کنم البته توی albino تا حالا فقط از چند پری ستش استفاده کردم اما توی harmless صدا رو از پایه می سازم

DSK
Sunday 6 October 2013, 04:20 PM
سلام مسعود جان....
این لیستیه که خودم استفاده میکنم...
Forest Kingdom
Desert Winds
omnispher
ethno World
EastWest
West Africa
تا جایی که الان یادم میاد ایناست....

Black_Violin
Sunday 6 October 2013, 05:14 PM
من از albino و harmless به منظور تولید صدایی با ویژگی هایی چون illusion یا mystery استفاده می کنم البته توی albino تا حالا فقط از چند پری ستش استفاده کردم اما توی harmless صدا رو از پایه می سازم

از harmless زیاد استفاده میکنم اما مخصوص اینکار نیست ... توی newage نیاز به صداهای soft و ملایم دارم توی harmless صداها یکم خشک و خشنه باید نرم کردش ... اما از albino استفاده نکردم ..باید جالب باشه ... مرسی

سلام مسعود جان....
این لیستیه که خودم استفاده میکنم...
Forest Kingdom
Desert Winds
omnispher
ethno World
EastWest
West Africa
تا جایی که الان یادم میاد ایناست....

مرسی سیامک جان ...
خیلی کمکم کرد .. همش برام سوال بود از چه vst استفاده میکنی که صداها اینقدر واقعی و خوب هستند ...با eastwest و ethno world کار میکنم اما اینهای دیگه نه ... مرسی