PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت صدای خوب با قیمت مناسب چی پیشنهاد میکنید ؟

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 12:00 PM
سلام دوستان

یک سوال دیگه دارم و توی انجمن سرچ کردم اما جواب ها چون قدیمی بود به نتیجه نرسیدم بهترین کارت صدا که قیمت مناسب و در حد قابل قبولی کیفیت داشته باشه چی پیشنهاد میکنید و قیمتش چنده ؟

هدفون مانتیور هم اگر چیزی سراغ دارید به من بگید ... سپاس گذارم

Honey_Shababi
Saturday 5 October 2013, 12:13 PM
سلام دوستان

یک سوال دیگه دارم و توی انجمن سرچ کردم اما جواب ها چون قدیمی بود به نتیجه نرسیدم بهترین کارت صدا که قیمت مناسب و در حد قابل قبولی کیفیت داشته باشه چی پیشنهاد میکنید و قیمتش چنده ؟

هدفون مانتیور هم اگر چیزی سراغ دارید به من بگید ... سپاس گذارم

سلام

مسعود جان، اول بگو تا چقدر میتونی برای کارت صدا و هدفون هزینه کنی و همچنین دقیقا برای چه کاری میخوای کارت صدا تهیه کنی؟

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 12:33 PM
سلام

مسعود جان، اول بگو تا چقدر میتونی برای کارت صدا و هدفون هزینه کنی و همچنین دقیقا برای چه کاری میخوای کارت صدا تهیه کنی؟

سلام ... هزینه که والا دستمون بسته است اما تقریبا 500 فکر کنم خوب باشه ... کارت صدا رو هم واسه اینکه بتونم از خروجی پیانو صدا بدون نویز بگیرم ... کیبورد دارم که بتونم نت ها رو وارد کنم اما ضبط مستقیم از خود پیانو چه تو زمینه نوانس ها و چه توی هر زمینه دیگه ای بهتره ...
از این به بعد کمی میخواهم آهنگسازی کامپیوتریمو از شوخی به جدی تبدیل کنم واسه همین میخوام ...

مرسی

Honey_Shababi
Saturday 5 October 2013, 12:50 PM
سلام ... هزینه که والا دستمون بسته است اما تقریبا 500 فکر کنم خوب باشه ... کارت صدا رو هم واسه اینکه بتونم از خروجی پیانو صدا بدون نویز بگیرم ... کیبورد دارم که بتونم نت ها رو وارد کنم اما ضبط مستقیم از خود پیانو چه تو زمینه نوانس ها و چه توی هر زمینه دیگه ای بهتره ...
از این به بعد کمی میخواهم آهنگسازی کامپیوتریمو از شوخی به جدی تبدیل کنم واسه همین میخوام ...

مرسی

برای کارت صدا، توی این رنج قیمت، در حال حاضر، یک مدل میشناسم که میشه تهیه کرد و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار هست. کارت صدای M-Audio Fast track MKII که قیمتش حدود 450 تومن هست.

برای هدفون مانیتورینگ هم، دو مدل AKG K77 , K99 رو پیشنهاد میکنم. که K77 فکر کنم حدود 250 تومن و K99 هم حدود 400 تومن هست.

Black_Violin
Saturday 5 October 2013, 01:06 PM
سپاس دنیا دنیا هانی جان ...

amir1055
Sunday 12 October 2014, 01:34 PM
سلام
بدون توجه به قیمت، بهترین کارت صدای اکسترنال (برای کار استدیویی) چی میتونه باشه ؟

Honey_Shababi
Sunday 12 October 2014, 01:48 PM
سلام
بدون توجه به قیمت، بهترین کارت صدای اکسترنال (برای کار استدیویی) چی میتونه باشه ؟

سلام

کارت صدایی که بتونه نیاز های شما رو به خوبی برآروده کنه!

راستش به کار بردن واژه بهترین کارت صدا خیلی مناسب نیست. چون شرکت های زیادی هستن که کارت صداهای فوق العاده قدرتمندی رو تولید میکنن که در بهترین استودیو ها هم ازشون استفاده میشه. باید دید نیاز شما برای استفاده از کارت صدا چی هست.
بهترین و گرون قیمت ترین کارت صداهای دنیا رو اگه بخوام مثال بزنم شرکت های زیر تولید میکنن:

Universal Audio , Digidesign , Motu , ...

amir1055
Sunday 12 October 2014, 05:39 PM
خیلی متشکرم،
راستش این سوال یکی از همکارانم بود که تو کار استودیو هستش. من خیلی در جریان این امورات نیستم. جزئیات کارشون رو میپرسم و مجددا ازتون راهنمایی میگیرم :-)