PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : prodikeys

MonaLisa
Monday 20 August 2007, 01:34 AM
چیزی که آموزش را برای همه قابل دسترس میکند ابزارهای موسیقی است که روز به روز بر تعدادشون افزوده میشه .....یعنی در واقع منظورم استفاده ی بهینه از بعضی ابزارهاست و الان چیزی را که بهش برخورد کردم و مطمئنم همه درباره ی آن میانند
prodikeys که احساس کردم معرفی آن خالی از لطف نیست باشد برای آنان که نمیدانند:
همان طور طور که عکس این کیبورد دو کاره را در تصویر میبینید شامل 3 اکتاو بیشتر نیست و به نظر من بدرد کار با نرم افزارهای کیبورد تا حدودی میخوره ....

از مزایایی هم که این کیبورد داره و من در اطلاعم دو مورد sustain و pitch bend

هدفم از عنوان این موضوع این بود که دوستانی که تا حالا از این ابزار استفاده کردن بگن تا چه حد براشون کاربرد داشته یا اینکه اگر اطلاعاتی درباره ی این کیبورد دارن لطفا عنوان کنند یا اگر سوالی که اگر کسی مشتاق باشه بپرسه و سعی میکنیم با هم جواب بدیم...

You can see links before reply

Hes_r
Monday 20 August 2007, 11:28 AM
واو

یعنی از این برای کامپیوتر هم استفاده میشه ؟؟؟؟

بعد خودش صدای ارگ ایجاد میکنه یا صداش از توی بلندگوی کامپیوتر میاد ؟

behnam_Akb
Monday 20 August 2007, 11:47 AM
خوب من برای کار هام از یه می دی کیبرد 4 اکتاو استفاده میکنم
می دی کی برد ها به طور مستقیم به سیستم متصل می شن و در اکثر نرم افزار های حرفه ایی کار می کنه.
بهترین ابزار برای موسیقی الکترونیک هست .
اما سه اکتاو بیشتر به درد دی جی کردن می خوره (امکان تغییر اکتاو وجود داره اما کارو سخت می کنه)

نمونه ایی هم که شما گفتید ترکیب کیبرد سیستم با می دی هست و فرق خاصی نداره
اگر توضیح بیشتری نیازبود بفرمایید تا جایی که اطلاعات داشته باشم در خدمتم

MonaLisa
Monday 20 August 2007, 11:51 AM
ممنون از گلایی که این موضوع را مطالعه کردن ...حالا یه سوالی بهنام جان میتونی از امکاناتی که این کیبورد داره برای ما بگی ...من فقط sustain و pitch bend رو میدونستم .....مرسی

Amir
Monday 20 August 2007, 01:22 PM
اگه در مورد قیمتش هم اطلاعات دارید بفرمایید

بدم نمیاد موقعی که دارم پای کامپیوتر کار می کنم سلطان قلبها هم بزنم !!!!

hichnafar
Monday 20 August 2007, 01:27 PM
ممنون می شم بگیدازچه جاهایی میشه تهیش کرد(ازمراکزسخت افزاریاسازفروشی ها)وآموزش خاصی لازم داره یانه .

Hes_r
Monday 20 August 2007, 02:36 PM
در مورد این که صدا از خودش میاد یا از بلندگوی پی سی هم بگو

MonaLisa
Monday 20 August 2007, 10:39 PM
آها یه چیز جالب دیگه هم من خوندم که با کلید تغییر اکتاو آن یعنیOctave Shift buttons میشه تا 104 شستی داشت که ادعا کرده بود از 88 شستی grand piano هم بیشتر البته بهنام جان گفتن که کار با اون سخته ولی یه عکس دیگه هم ازش دارم جالبه :You can see links before reply

behnam_Akb
Tuesday 21 August 2007, 02:49 PM
درسته همون طور که گفتم امکان octave shift وجود داره اما این کجا و آن کجا !!

(آن همون پیانو ه بودا)