PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نابغه ساخت کمانچه

bsh689
Monday 28 October 2013, 06:03 PM
در گوشه ای از شهر شهرکرد جوانی بی ادعا از شاگردان مبرز استاد بی بدیل ساخت کمانچه استاد قدرت الله کردی با عشق مشغول ساخت ساز می باشد ساز های ساخت آقای محمود نجفی دهکردی قبلا با مهر مشتاق در دست اهالی هنر چون گوهری می درخشید ایشان به خاطر علاقه و استعداد فراوانی که دارد اکنون به جرات می توان گفت که یکی از بهترین سازندگان کمانچه ایران است کمانچه های آقای نجفی علاوه بر صدای بسیار زیبا و رسا از اوج اعلای هنر دست در کونیک و جفت سازی قطعات سودمی بردالبته ایشان بسیار کم ساز میسازند ولی به قول استاد کردی ایشون ذخیره ای برای آینده کمانچه ایران میباشد کمانچه های پشت باز ایشون هم بسیار عالی و استاندارد می باشد به صورتی که می توان به راحتی باسازهای پشت باز ایشون به زیبایی تمام پوزیسیونهای کمانچه را به زیبایی اجرا کرد وی پس از کسب اجازه از استاد کردی برای سازهای ساخت خود مهر (دهکردی ) انتخاب کردند در ذیل تصویر ساز های نیمه کاره پشت باز ایشون را می بینید
10025
10026

- - - Updated - - -

استاد کردی سازگر یگانه
10027

artakhe
Monday 28 October 2013, 11:38 PM
این متن ادامه نداره؟
هیچ اطلاعات و چند و چون دیگری اینجا نوشته نمیشه؟

m_rv_2008
Tuesday 29 October 2013, 03:25 PM
آقا یه ادرسی یه شماره تلفنی یه چیزی ازش بذار که باهاش بتونیم تماس بگیریم. این طور که اومدی یه چیزی گفتی و رفتی که نمیشه که

faramarzlotfy
Thursday 31 October 2013, 12:14 AM
آقا شماره تلفن ؟

farmoon
Monday 10 February 2014, 11:18 AM
من مدتیه که ساز ایشون رو تهیه کردم و استفاده میکنم. در یه کلام میتونم بگم که فوق العاده است

ali_fattahi
Sunday 20 April 2014, 10:50 PM
من مدتیه که ساز ایشون رو تهیه کردم و استفاده میکنم. در یه کلام میتونم بگم که فوق العاده است

سلام .قیمت سازهاش تو چه رنجی هست ؟

vahid8384
Sunday 10 May 2015, 10:28 PM
با سلام خدمت دوستان
بنده شماره جناب نجفی رو دارم اگه دوستان خواستن پیام خصوصی بدن

shaghaygh
Thursday 13 August 2015, 08:38 PM
سلام دوست عزیزمن تازه میخوام شروع کنم ساز بخرم میشه راهنماییم کنید

taal
Friday 28 August 2015, 07:27 AM
بنازم ملت غیور رو که با یه تعریف وتمجید از یه شخص ناشناس از یه ناشناس دیگه به سرعت نور میرن رو یخ و شماره و رنج قیمت میخوان!!!از کجا معلوم خود دهکردی این مطلب رو نذاشته باشه!!!

sinatop
Monday 23 November 2015, 10:45 AM
سلام دوستان ، راجبه این سازنده ساز همین بس که استاد شروین مهاجر ایشون رو تایید میکنند، و در کنار اساتیدی همچون محمدی و توکلی مقایسه میکنن، ایشون سازهاشون رو هنوز گرون نکردند ، و الان که اواخر سال 94 هستیم قیمت 2،700 هست-البته همانند همه اساتید آرشه باید جدا خریداری بشه.
در ضمن ابزاری که ایشون تو سازشون استفاده میکنن مثل چوب 100 ساله گردو یا دسته آبنوس اصل و متریال گرون قیمت هستن و فیزیک و اندازه گذاری ها دقیق هستند ، قیمت سازهاش بیشتر از این می ارزه واقعا ، ساز من تا چند روز دیگه به دستم میرسه :)

selenstar
Friday 27 October 2017, 02:04 PM
سلام
منم حدودیک ماه پیش رفتم سفارش دادم برام کمانچه بسازن ولی خب گفتند یک سال دیگه تحویلم میدن البته شیش ملیون
ولی من از یکی از اساتید کمانچه پرس و جو کردم و رفتم پیششون
امیدوارم سازم هر چه زودتر بدستم برسه

selenstar
Tuesday 24 April 2018, 08:18 PM
سلام دوستان منم سازمو دیروز تحویل گرفتم بسیار عالی
واقعا از اونچیزی که فکر میکردم بهتر بود
خدابهشون سلامتی و دل خوش عطا کنه منکه خیلی راضی ام و خیلی دعاشونم کردم

Sam3273
Friday 21 September 2018, 08:50 PM
سلام دوست عزیز میشه شماره تلفن این استاد را بهم بدید؟
As.co64@gmail.com