PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید آکاردئون

moein babayee
Thursday 31 October 2013, 02:04 AM
سلام، خسته نباشید دوستان.
من می خواستم بعد 5 سال دوری از موسیقی!!! دوباره موسیقی رو با آکاردئون شروع کنم.
یک سری اطلاعات کلی درباره ی انواع برند های تولید کننده ساز و حدود رنج قیمتی این ساز می خواستم.
در صورت امکان هم پیشنهاد خودتون رو برای شروع بگین ممنون می شم.

یک مورد دیگه!!! تا جایی که من متوجه شدم کلا این ساز تو ایران به وفور بقیه ی سازها نیست و پیدا کردن ساز خوب و با قیمت مناسب و واقعی یکم سخته... اگه امکانش هست اطلاعاتی در مورد شرکت های وارد کننده و فروشگاه های معتبر هم بدین ممنون می شم

باتشکر

Fereshteh_Baran
Tuesday 12 November 2013, 09:23 PM
سلام
من هم در صدد یادگیری آکاردئون بودم و هستم. حدود 5 ماه پیش توی جمهوری چند مدل دیدم حدود 1 تا 1.5 تومان. از شرکت ها هم چیزی نمیدانم . موفق باشید.

Morteza_nikeghbal
Monday 5 May 2014, 11:39 AM
سلام. برای خرید آکاردئون باید توجه کنید فانوس آکاردئون که کار دم و بازدم رو انجام میده سوراخ نباشه و هوا نده ...

و دکمه های باس و آکورد سمت چپ ساز صدای خوبی داشته باشن و ضعیف نباشه.

در حال حاضر آکاردئون از 1 میلیون به بالا هست تا 6 . 7 میلیون هم میرسه..

مارک yingjiye ساخت چین برای مبتدی خوبه و قیمتش هم ارزونه ... بصورت نو و آکبند هم در تهران خ جمهوری یافت میشه..

سوالی بود در خدمتم. Morteza_nikeghbal@yahoo.com

pinee
Sunday 9 November 2014, 08:12 AM
درود
برای من موضوع خریدش نیست بلک سن زیاد منه که میگن دیگه نمیونی ساز جدید یاد بیری این در مورد اکاردئون هم صادقه ؟؟؟؟

DIN
Friday 28 August 2015, 09:01 PM
درود
برای من موضوع خریدش نیست بلک سن زیاد منه که میگن دیگه نمیونی ساز جدید یاد بیری این در مورد اکاردئون هم صادقه ؟؟؟؟

هیچ وقت برای یادگرفتن دیر نیست
من 26 سالمه و تازه ویلن رو استارت زدم