PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی کتاب برای ساز کروماتیک 24 سوراخه

Lotfali
Thursday 21 November 2013, 04:48 PM
درود دوستان..
داشتم مطالب گذشته و جدید سایتُ در مورد سازهای دهنی بخصوص کروماتیک رو میخوندم، که متوجه شدم متأسفانه کسی یه کتاب واحد و خوب برای ساز کروماتیک 24 سوراخه معرفی نکرده.
البته یه سری از دوستان جلد دوم کتاب پاک نژاد رو معرفی کردن، اما گویا این کتاب برای 16 سوراخه نوشته شده؛ تمرین خاصی برای کروماتیک 24 سوراخه نداره. [اینطور که بنده شنیدم.]
به همین دلیل تایپک رو ایجاد کردم که اگر هریک از دوستان کتاب مناسب [زبان فارسی] برای آموزش سازدهنی کروماتیک 24 سوراخه سراغ دارند معرفی کنند. [منظور از آموزش، آموزش مبتدی تا پیشرفته هست.]
خواهشا هیچ بحث خارج از موضوع درج نکنید.
باسپاس،

Lotfali
Friday 22 November 2013, 12:18 PM
دوستــان یعنی واقعا کتاب مفید برای آموزش کروماتیک 24 سوراخه نیست،
یا اینکه نمیشناسید؟
خواهشاً دریغ نفرمایید هرچی میدونید

mohsen741
Saturday 23 November 2013, 06:43 PM
دوست گرامي كتاب دوم آقاي پاكنژاد براي كروماتيك نوشته شده....

عزيز من.....
گرامي...
شما تا 12 تاشو براي سازت استفاده كن....نه 16 تاشو...

درضمن...مطالب گوياست و بار ها گفته شده...دوست خوبم....
گلدن كاپه 24 سوراخ يك هارمونيكا نيست.....ساز نيست...استاندارد نيست.......اين يك وسيله ي من دراورديه چينيه.......
يك ساز استاندارد تهيه بفرماييد و كار كنيد....

متاسفم و از دوستان عذر خواهي ميكنم...
اما يك كتاب براي اين گلدن كاپه من دراوردي هست...كه استادي كه اين رو ساز بحساب آورده...معلومه ديگه تدريسش چيه!...
اما..
كتاب از آقاي (كامران حميده كردار) به نام (آموزش سازدهني!) كروماتيك و دياتونيك....

كروماتيكش بهمراه عكس و cd همين گلدن كاپه...

موفق باشيد...
:-(

hossein92
Saturday 23 November 2013, 10:51 PM
دوست عزیز کتاب نمیدونم ، اما دی وی دی (( آموزش نرم افزاری سازدهنی )) برای این نوع سازدهنیه که اصول پایه تا سطوح بالاتر توضیح داده.