PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک پیرامون یادگیری گیتار فلامنکو

shoukaran
Sunday 24 November 2013, 09:49 PM
سلام. من یه سال میشه گیتار پاپ کار کردم و کمی هم کلاسیک ولی تو این دوتا به دلیل نبود علاقه پیشرفت زیادی نکردم، ولی علاقه شدیدی به سبک فلامنکو دارم با توجه به اینکه من ایلام هستم، اینجا استاد سبک فلامنکو نیس، حالا من کتاب خوان مارتین رو گرفتم و خوب دارم پیش میرم از دوستان با تجربه خواهش میکنم منو راهنمایی و کمک کنن کتابی سی دی چیزی معرفی کنن یا هر کمک دیگه.
ممنون

vicenteamigo
Tuesday 10 December 2013, 11:17 AM
سلام
شما می تونید کتاب خود آموز گیتار فلامنکو رو بگیرید که سی دی هم داره و چند جلده.

ولی در کل یادگیری گیتار اونم سبک فلامنکو بدون استاد فکر می کنم فوق العاده مشکل باشه.

موفق باشید

shoukaran
Saturday 14 December 2013, 07:55 PM
حالا من یه مشکلی با این کمپاس ها و تاکیدها دارم و بعضی جاها رو نمیفهمم ولی خوبه کلیپ میگیرم از اینترنت کمکم میکنه. مسئله دیگه اینکه نت و فالستاهای فلامنکو رو چطوری از اینترنت گیر بیارم

vicenteamigo
Monday 16 December 2013, 09:17 AM
حالا من یه مشکلی با این کمپاس ها و تاکیدها دارم و بعضی جاها رو نمیفهمم ولی خوبه کلیپ میگیرم از اینترنت کمکم میکنه. مسئله دیگه اینکه نت و فالستاهای فلامنکو رو چطوری از اینترنت گیر بیارم

سلام
این مواردی که شما لازم دارید رو میشه توی اینترنت پیدا کرد اما سخت و به زحمتش هم نمی ارزه که اینهمه توی سایتهای مختلف بگردید و آخرش هم چند فالستا بیشتر پیدا نکنید.
من به شما پیشنهاد می کنم بایه هزینه کم کتاب 100 فالستا از 30 نوازنده گیتار فلامنکو رو که تالیف آقای امیرانی هستش و سی دی هم داره تهیه کنید که راهنمایی هم داره و خیلی مطمئنه.این کتاب جزو کتاب های معروف گیتار فلامنکو در اسپانیاست

shoukaran
Tuesday 17 December 2013, 06:59 AM
یه سوال دیگه اینکه در مورد تاکیدات من خیلی خوشم نمیاد از اینکه برم تو چارچوب تاکیدات از وزن های آزاد خوشم میاد به نظرتون این مسئله ای نداره؟

vicenteamigo
Saturday 28 December 2013, 11:03 PM
یه سوال دیگه اینکه در مورد تاکیدات من خیلی خوشم نمیاد از اینکه برم تو چارچوب تاکیدات از وزن های آزاد خوشم میاد به نظرتون این مسئله ای نداره؟

ببینید این بسته به خود شماست که به چه صورت از تاکیدات استفاده کنید.استفاده از تاکیدات در بین افراد مختلف و نوازندگان مختلف طبیعتا متفاوته.اما به هر حال استفاده از تاکیدات به اندازه می تونه روح فلامنکو رو در قطعه نشون بده.
اما در کل باز هم میگم که این بسته به خود نوازندست که به چه صورت قطعه رو اجرا کنه