PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسئول جدید بخش پیانو انتخاب شد

Honey_Shababi
Sunday 1 December 2013, 10:02 PM
درود

در راستای بالا رفتن کیفیت و پر جنب و جوش شدن هرچه بیشتر بخش پیانو، جناب آقای احمد اردیبهشت با نام کاربری Sampler (You can see links before reply) به عنوان مسئول جدید این بخش، انتخاب شدند.

امید داریم با حضور ایشان و یاری پیانو نوازان عزیز، این بخش پر طرفدار، همانند گذشته، پربار و فعال شود.

-----------------------------------------------------------------

گزیده ای از فعالیت های تخصصی ایشان در زمینه موسیقی :

1- نوازنده ساز های ویولن و پیانو

2- فارغ التحصیل دوره های سلفژ و تئوری موسیقی زیر نظر استاد محمد واحد و استاد مهدی قاسمی

3- فراگیری آواز کلاسیک زیر نظر استاد بهرنگ شگرفکار

4- خواننده Tenor گروه کُر تهران به رهبری استاد مهدی قاسمی

با تشکر و آرزوی موفقیت

FMETAL
Sunday 1 December 2013, 10:12 PM
مبارک است (به فعل توجه خاص بکنید لطفاً. "باشه" یه جور امیدواری پشتش داره، "است" تاکید میورزد). تصمیم بسیار بجایی بود. احمد عزیز مطمئناً این بخش رو به کمال می‌رسونه.

virtuoso
Sunday 1 December 2013, 10:26 PM
تصمیم بسیار خوب و پسندیده ای بود.
احمد اردیبهشت یکی از بهترین های این سایته... تجربیاتش واقعا شنیدنیه.

تبریییییییییییییییییییییی یک می گم احمد جان.

Sampler
Sunday 1 December 2013, 10:45 PM
ممنونم از هانی عزیز که واقعا به من لطف داره ..

مرسی دوست خوبم ..

- - - Updated - - -

مبارک است (به فعل توجه خاص بکنید لطفاً. "باشه" یه جور امیدواری پشتش داره، "است" تاکید میورزد). تصمیم بسیار بجایی بود. احمد عزیز مطمئناً این بخش رو به کمال می‌رسونه.

بسیار زیاد ممنونم از شما دوست عزیزم ..

خیلی خوشحالم کردین ..

در کنار شما هستم و از اساتیدی مثل شما می آموزم ..

- - - Updated - - -

تصمیم بسیار خوب و پسندیده ای بود.
احمد اردیبهشت یکی از بهترین های این سایته... تجربیاتش واقعا شنیدنیه.

تبریییییییییییییییییییییی یک می گم احمد جان.

خییییلی خوشحالم کردی محمد جان ..

ممنونم ازت دوست عزیزم ..

همیشه خیلی چیزا ازت یاد گرفتم و می گیرم ..

ممنونم از لطفت ..

Majed
Sunday 1 December 2013, 10:56 PM
منم تبریک میگم به نوبه خودم.

هر دم از این باغ بری میرسد . انگار به زودی انجمن قراره بترکونه . همین جور مدیرهای جدید و فعال و با معلومات به مجموعه اضافه میشن. :)

ایشالا موفق باشی و رو کمک همه ی مدیران مجموعه حساب کن.

ارادت.

shahparak
Sunday 1 December 2013, 11:05 PM
آقای اردیبهشت بنده هم به شما تبریک می گم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق وسربلندباشید

Sampler
Sunday 1 December 2013, 11:16 PM
منم تبریک میگم به نوبه خودم.

هر دم از این باغ بری میرسد . انگار به زودی انجمن قراره بترکونه . همین جور مدیرهای جدید و فعال و با معلومات به مجموعه اضافه میشن. :)

ایشالا موفق باشی و رو کمک همه ی مدیران مجموعه حساب کن.

ارادت.

ممنونم از لطف شما جناب ماجد ..

خیلی خوشحالم کردین ..

حتما همینطور خواهد بود ..

تشکر ..

- - - Updated - - -

آقای اردیبهشت بنده هم به شما تبریک می گم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق وسربلندباشید

ممنونم از لطف شما دوست خوبم ..

خوشحالم کردین ..

من هم آرزوی موفقیت براتون دارم ..

pooriaakbari1989
Sunday 1 December 2013, 11:21 PM
آقا کلی به شما تبریک میگم...خیلی خوب شد که هنرمندی توانا به این عنوان منصوب شده...باز هم تبریک...

Sampler
Sunday 1 December 2013, 11:24 PM
آقا کلی به شما تبریک میگم...خیلی خوب شد که هنرمندی توانا به این عنوان منصوب شده...باز هم تبریک...

ممنونم از شما دوست عزیزم ..

واقعا لطف دارین ..

خوشحالم که از تجربیات دوستان خوبی مثل شما استفاده می کنم ..

خیلی خوشحالم کردین ..

Padma
Monday 2 December 2013, 12:32 PM
تبریک میگم.امیدوارم از تجربیاتتون استفاده کنیم و بخش پیانو هم مثل سایر بخش ها رونق بگیره :)

piano4all
Monday 2 December 2013, 02:47 PM
من هم به جنابعالی تبریک میگم . برای شما آرزوی موفقیت دارم .

lakshemi
Monday 2 December 2013, 03:20 PM
به به به به!

ببین چه خبره و من بی خبرم!!!!؟؟؟؟ آخه قدیما وقتی تغییری در نت آهنگ اعمال می شد وقت ورود یه آلارمی بهمون می دادن !!!

خیلی خیلی مبارکا باشه تنور عزیزم! جوان هنرمند و فعال و دانشمند... من به علم و دانش موسیقایی ات واقفم و مطمئنم که می تونی خیلی به نت آهنگ و بخش پیانو کمک کنی تنور جان. امیدوارم به سرعت شاهد تغییرات اساسی و رشد و باروری این بخش باشیم. از مسئولان هم بابت این انتخاب خوبشون سپاسگزارم.

موفق باشی تنور جان. و می دونم که خواهی بود.
اگر در این راه کوچکترین کمکی از من بر میومد باعث افتخارم خواهد بود.

M_T
Monday 2 December 2013, 04:47 PM
سلام

آقای احمد اردیبهشت عزیز، من هم انتصاب شما رو به سمت مدیریت بخش پیانو تبریک میگم.
قطعا با دانش، تجریبات و مرتبه ای که شما دارید این بخش و این سایت از وجود شما بهره های بسیار خواهد برد.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

ارادتمند
مجتبی
:am

Sampler
Monday 2 December 2013, 06:34 PM
تبریک میگم.امیدوارم از تجربیاتتون استفاده کنیم و بخش پیانو هم مثل سایر بخش ها رونق بگیره :)

ممنونم از شما دوست عزیز ..

خوشحالم کردین ..

من هم نیاز به بهره مندی از تجربیات و دانش شما دارم دوست خوبم ..

- - - Updated - - -

من هم به جنابعالی تبریک میگم . برای شما آرزوی موفقیت دارم .

ممنونم از شما دوست خوبم ..

خیلی خوشحالم کردین ..

امیدوارم دوستان خوبی مثل شما که دانش و تجربه ی بالایی در این زمینه دارین کمک کنید تا بخش پیانو مثل قبل فعال بشه ..

ممنونم از لطفتون ..

- - - Updated - - -

به به به به!

ببین چه خبره و من بی خبرم!!!!؟؟؟؟ آخه قدیما وقتی تغییری در نت آهنگ اعمال می شد وقت ورود یه آلارمی بهمون می دادن !!!

خیلی خیلی مبارکا باشه تنور عزیزم! جوان هنرمند و فعال و دانشمند... من به علم و دانش موسیقایی ات واقفم و مطمئنم که می تونی خیلی به نت آهنگ و بخش پیانو کمک کنی تنور جان. امیدوارم به سرعت شاهد تغییرات اساسی و رشد و باروری این بخش باشیم. از مسئولان هم بابت این انتخاب خوبشون سپاسگزارم.

موفق باشی تنور جان. و می دونم که خواهی بود.
اگر در این راه کوچکترین کمکی از من بر میومد باعث افتخارم خواهد بود.

سلااااااااااااام لاکشمی جان ..

مثل همیشه شرمندم می کنی ..

حتما نیاز به تجربیات با ارزشت دارم و ازت کمک می گیرم ..

خیییییلی خوشحالم کردی دوست عزیزم ..

- - - Updated - - -

سلام

آقای احمد اردیبهشت عزیز، من هم انتصاب شما رو به سمت مدیریت بخش پیانو تبریک میگم.
قطعا با دانش، تجریبات و مرتبه ای که شما دارید این بخش و این سایت از وجود شما بهره های بسیار خواهد برد.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

ارادتمند
مجتبی
:am

سلام مجتبی جان ..

خیلی خوشحالم کردی دوست خوبم ..

همیشه از دانش و تجربیاتت در نت آهنگ استفاده کردم ..

ممنونم از لطفت ..

mahgam
Monday 2 December 2013, 10:07 PM
درود
به به.. چه اتفاقات خوبی داره میفته. جناب اردیبهشت نازنین صمیمانه بهتون تبریک می گم و براتون آرزوی تندرستی و شادکامی دارم امیدوارم کاربرای فهیم سایت بهترین و بیشترین استفاده رو از حضور گرمتون ببرن.

Hes_r
Monday 2 December 2013, 10:48 PM
امیدواریم ایشالا با کمک جناب اردیبهشت این بخش به اون نقطه اوج واقعی که باید اونجا باشه برسه.

مشخصه که ایشون طرفدار هم زیاد دارن تو سایت . پس حمایت هاتون ایشالا ادامه دار باشه و به این تاپیک ختم نشه.

تبریک و ارادت و آرزوی موفقیت برای شما :)

Sampler
Monday 2 December 2013, 11:15 PM
درود
به به.. چه اتفاقات خوبی داره میفته. جناب اردیبهشت نازنین صمیمانه بهتون تبریک می گم و براتون آرزوی تندرستی و شادکامی دارم امیدوارم کاربرای فهیم سایت بهترین و بیشترین استفاده رو از حضور گرمتون ببرن.

سلام دوست خوبم ..

ممنونم از لطف و محبتتون ..

امیدوارم من ، شما و تمام کاربران خوب نت آهنگ بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم و در زمینه ای که مشترکا بهش علاقمندیم ، یعنی موسیقی به نتیجه ی خوبی برسیم ..

خیلی خوشحالم کردین ..

- - - Updated - - -

امیدواریم ایشالا با کمک جناب اردیبهشت این بخش به اون نقطه اوج واقعی که باید اونجا باشه برسه.

مشخصه که ایشون طرفدار هم زیاد دارن تو سایت . پس حمایت هاتون ایشالا ادامه دار باشه و به این تاپیک ختم نشه.

تبریک و ارادت و آرزوی موفقیت برای شما :)

ممنونم از لطف شما حسام جان ..

خیلی خوشحالم کردین ..

انشاءالله همینطور خواهد بود و با کمک کاربران بخش پیانو مثل قبل تبدیل به یکی از فعال ترین بخش های سایت میشه ..

you3f
Tuesday 3 December 2013, 04:23 AM
تبریک فراوان به Sampler عزیز :am

بالاخره این بخش پیانو هم سر و سامون درست و حسابی میگیره :36:

Sampler
Tuesday 3 December 2013, 01:20 PM
تبریک فراوان به Sampler عزیز :am

بالاخره این بخش پیانو هم سر و سامون درست و حسابی میگیره :36:

ممنونم از شما دوست خوبم ..

خیلی خوشحالم کردی ..

حتما با کمک شما این اتفاق می افته ..

pe32_64
Saturday 14 December 2013, 09:01 PM
تبریک برادر جان
افتخار آشنایی با شما رو تو چند سایت دیگه هم داشتم و همه جا هنرمند شایسته ای بوده اید.
براتون ارزوی موفقیت دارم

Sampler
Sunday 15 December 2013, 01:46 AM
تبریک برادر جان
افتخار آشنایی با شما رو تو چند سایت دیگه هم داشتم و همه جا هنرمند شایسته ای بوده اید.
براتون ارزوی موفقیت دارم

سلام دوست عزیزم ..

ممنونم از لطف و محبت شما ..

خیلی خوشحالم کردین ..

من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم .. :)