PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام استاد تنبک؟

jeyone
Sunday 8 December 2013, 10:46 PM
با سلام خدمت دوستان گل و نوازندگان ساز تنبک. من ساز تخصصیم سنتور هست و اینجا از طرف یکی از دوستانم که دو ساله تنبک رو شروع کرده این پست رو گذاشتم. ایشون دو سال در فرهنگسرا کار کرده و الان می خواد به صورت حرفه ای تر در یکی از آموزشگاه های موسیقی با یک استاد خبره کارش رو ادامه بده ولی نزدیکی آموزشگاه به محل سکونت براش مهمه به همین خاطر مجبور پیش استادانی بره که در آموزشگاه های نزدیک به منزلشون تدریس می کنند. حالا من دو تا سؤال دارم. اول اینکه از شاگردان استاد بهمن رجبی کسی رو می شناسید که در آموزشگاه های منطقه 5 یا 2 تهران درس بده؟ یا اصلاً به طور کلی شاگردان استاد رجبی رو می شناسید اگر معرفی کنید ممنون می شم. دوم از بین اساتید زیر که در آموزشگاه های نزدیک به منزل این دوستمون تدریس می کنند، شما کدوم رو تایید می کنید؟ ممنون از راهنماییتون. مرتضی یگانه
هاتف صادقی
کامران منتظری
منصور رشیدی

jeyone
Sunday 22 December 2013, 06:04 PM
دوستان من واقعاً از این حجم بسیار پاسخ های ارزنده تون متشکرم، معلوم شد که این فروم ها بیشتر جنبه ظاهری داره و وقتی کسی یک سوال تو یه فروم تخصصی می پرسه و از بین این همه کاربر و با حدود 80 بازدید از این تاپیک، هیچ کس بعد دو هفته هیچ جوابی بهش نمیده، معلوم میشه تنبک نوازهای واقعی اینجا ها نمیان. جداً همگی خسته نباشید و از مدیر محترم این بخش هم می خوام که این تاپیک رو حذف کنه چون اون دوستمون یه هفته ای میشه که رفته ثبت نام هم کرده نزد استاد کامران منتظری.

sana_davari
Wednesday 21 May 2014, 11:45 PM
به نظر من ایشون پیش خوده استاد رجبی برند بهتره یا استاد اسماعیلی.

legnica
Thursday 22 May 2014, 08:27 AM
فقط استاد اسماعیلی...من فقط میدونم روزای سه شنبه تو داشگاه علمی کاربردی واحد 46 هستن.میتونین باهشون صحبت کنید