PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در مورد فاصله پنجم

fareyba
Tuesday 10 December 2013, 09:23 PM
دوستان درسهای که تو سی دی و کتاب سلفژ است یه جاش من را گیج کرده من فاصله پنجم ها را دارم می خونم مثل سل-ر یا سی-فا
ولی یکجا تو کتاب می گه لا- لا هرچی فکر می کنم این دوتا طبق هیچ اصولی فاصله پنجم نیست کمک؟؟؟چون فاصله هشتمه

r_a_m_i_n
Tuesday 10 December 2013, 10:16 PM
خب دوست عزیز اشتباه چاپی بوده....سخت نگیر شما

Sampler
Tuesday 10 December 2013, 10:43 PM
دوستان درسهای که تو سی دی و کتاب سلفژ است یه جاش من را گیج کرده من فاصله پنجم ها را دارم می خونم مثل سل-ر یا سی-فا
ولی یکجا تو کتاب می گه لا- لا هرچی فکر می کنم این دوتا طبق هیچ اصولی فاصله پنجم نیست کمک؟؟؟چون فاصله هشتمه

سلام دوست عزیز ..

این فاصله پنجم ها رو دارین همینجوری می خونین (منظورم اینه که اسم نت رو میگین) ؟؟ یا اینکه با حنجره تون سلفژش می کنین ؟؟

منظورم اینه که پارلاتی تمرین می کنین یا کانتاتی ؟؟

hossein-18
Wednesday 11 December 2013, 12:27 AM
من کتاب رو ندیدم ولی اشتباه تایپی بود

fareyba
Wednesday 11 December 2013, 01:00 AM
سلام دوست عزیز ..

این فاصله پنجم ها رو دارین همینجوری می خونین (منظورم اینه که اسم نت رو میگین) ؟؟ یا اینکه با حنجره تون سلفژش می کنین ؟؟

منظورم اینه که پارلاتی تمرین می کنین یا کانتاتی ؟؟
تقریبا ترکیبی از هردو در ضمن مطمئنم اشکال چاپی نیست چون کلیپ اموزشی هست از استادی مطرح امکان نداره و محال ممکنه اشتباه کنه بطور حتم تو تئوری یه بند و تبصره ای است که از اون استفاده کردن ایشون الان قسمتی از کلیپ را میذارم البته چون حق تالیف داره و نمی خوام برا سایت مشگل درست شه همون سه چهار ثانیه که روش گیر کردم را قرار میدم

Sampler
Wednesday 11 December 2013, 01:33 PM
تقریبا ترکیبی از هردو در ضمن مطمئنم اشکال چاپی نیست چون کلیپ اموزشی هست از استادی مطرح امکان نداره و محال ممکنه اشتباه کنه بطور حتم تو تئوری یه بند و تبصره ای است که از اون استفاده کردن ایشون الان قسمتی از کلیپ را میذارم البته چون حق تالیف داره و نمی خوام برا سایت مشگل درست شه همون سه چهار ثانیه که روش گیر کردم را قرار میدم

این دو نت لا هم صدا هستند یا فاصله هشتم دارن ؟؟

سوال بعدیم اینه که سازتون چیه ؟؟ چه جوری چک می کنید ببینید نت ها رو درست می خونین یا نه ؟؟

fareyba
Wednesday 11 December 2013, 04:35 PM
این دو نت لا هم صدا هستند یا فاصله هشتم دارن ؟؟

سوال بعدیم اینه که سازتون چیه ؟؟ چه جوری چک می کنید ببینید نت ها رو درست می خونین یا نه ؟؟
خوب همینه دیگه با پیانو طبق کلید و خواندی که استاد می گه چک می کنم نه در صدا نه در کلید همان کلید نواخته میشه ولی ایشون می گه فاصله پنجم همین ذهنم را درگیر کرده