PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نرم افزار نت نویسی

faramarzlotfy
Thursday 12 December 2013, 09:54 PM
سلام دوستان عزیز و اساتید بزرگ...به نظر شما کدام برنامه نت نویسی کار کردنش راحت تره و چطوری میتونم تهیه اش کنم...لطفا راهنمایی کنید؟

r_a_m_i_n
Friday 13 December 2013, 08:11 AM
سیبلیوس هم کار کردن باهاش راحت تره....و هم کتاب راهنما داره....و هم قوی ترین نرم افزار نت نویسیه

spi
Friday 13 December 2013, 08:14 AM
اگر کتابش رو بگیری ( سیبلیوس) یه ضمیمه داره که نت نویسی موسیقی ایرانی ( سزی و کرن ) هم میتونی به نرم افزار اضافه کنی

navid_bikas71
Friday 13 December 2013, 01:53 PM
سلام دوستان عزیز و اساتید بزرگ...به نظر شما کدام برنامه نت نویسی کار کردنش راحت تره و چطوری میتونم تهیه اش کنم...لطفا راهنمایی کنید؟

با سلام
من خودم از سیبلیوس7 (Sibelius 7) استفاده میکنم و خودم از اینترنت دانلود کردم و کار با برنامه رو هم بدون هیچ کتابی و... خودم یاد گرفتم.(ولی هرزگاهی مشکلات کوچکی برام پیش میاد که به لطف دوستان حلش میکنیم.)

و برای نت نویسی موسیقی ایرانی (سری و کرن) هم از نرم افزار MuseScore استفاده میکنم که حجمش هم کمه و یادگیریش هم راحت.
(در ضمن با سیبلیوس هم میشه سری و کرن نوشت ولی من دنبالش نرفتم که یاد بگیرم) !!!

faramarzlotfy
Friday 13 December 2013, 04:36 PM
ممنون از راهنماییهای دوستان .... سیبلیوس رو یه بار نصب کرده بودم و نتونستم باهاش کار کنم

navid_bikas71
Friday 13 December 2013, 11:38 PM
ممنون از راهنماییهای دوستان .... سیبلیوس رو یه بار نصب کرده بودم و نتونستم باهاش کار کنم

ای بابا !!!
مگه چی داشت که نتونستید باهاش کار کنید !؟:39:
یکم که با برنامه ور برید مطمئنن میتونید باهاش کار کنید چیز سختی نداره !

البته اینم بگم که هرکسی با هر برنامه ای که راحت تره کار میکنه،و نظر شخصی من اینه که finale و sibelius قوی ترین این برنامه ها هستن.اگه نتونستید با اینا کار کنید میتونین سرچ کنید وبرنامه های راحت تر و کم حجم تر هم هست از اونا استفاده کنید.
موفق باشید