PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه کامل و کیفیت بالا کنسرتYanni : Acropolis 1994

Jo0O0oLy
Saturday 21 December 2013, 02:57 PM
سلام میخواستم بدونم از کجا میتونم نسخه ی کامل و با کیفیت این کنسرت رو دانلود کنم؟
کیفیت بالا و کامل بودنش خیلی برام مهمه
این سایت گذاشتتش اما متاسفانه من vip ندارم...پول ندارم اخه:21:

You can see links before reply
10216

lakshemi
Saturday 21 December 2013, 05:43 PM
سلام میخواستم بدونم از کجا میتونم نسخه ی کامل و با کیفیت این کنسرت رو دانلود کنم؟
کیفیت بالا و کامل بودنش خیلی برام مهمه
این سایت گذاشتتش اما متاسفانه من vip ندارم...پول ندارم اخه:21:

10216

سلام دوست عزیز
دوست من، به شخصه تا حالا به دانلود ها اعتماد نداشتم! من به خرید اینترنتی خیلی بیشتر اعتماد دارم. با هزینه ی خیلی کمی می تونید نه تنها کنسرت آکروپولیس، بلکه تمام کنسرت های یانی رو از اول تا آخرین کنسرت با کیفیت عالی خریداری نمایید.راحت و بی دردسر!

Jo0O0oLy
Saturday 21 December 2013, 06:22 PM
سلام دوست عزیز
دوست من، به شخصه تا حالا به دانلود ها اعتماد نداشتم! من به خرید اینترنتی خیلی بیشتر اعتماد دارم. با هزینه ی خیلی کمی می تونید نه تنها کنسرت آکروپولیس، بلکه تمام کنسرت های یانی رو از اول تا آخرین کنسرت با کیفیت عالی خریداری نمایید.راحت و بی دردسر!

به به لاکشمی خانوم
میدونستم اگه چیزی بنویسم که مربوط به یانی باشه اولین نفری که جواب میده شمایین:am
در مورد پیشنهادتون اخه مشکل من اینه که یه خورده عجله دارم (راستی پولم ندارم :4:)
راستی اون لینکی که دادین کنسرت اکروپولیس رو با کیفیت دایویکس گذاشته ولی این سایتی که من عکسشو گذاشتم MKV هستش
اصن خیلی برام خجالت اوره که تا حالا فقط کنسرت 2006 امریکای یانی رو دیدم و کنسرت به این قشنگی رو هنوز یه بارم ندیدم
راستی شما یه جز این کنسرت دیگه چیارو پیشنهاد میکنین...هر جی باشه شما دیگه پته ی یانی رو ریختین رو اب...
خیلی خیلی ممنون

lakshemi
Saturday 21 December 2013, 07:19 PM
دوست عزیز شما لطف دارین. هههههه خب بله دیگه من نمک گیر یانی ام! ههههههه
نه اشتباه نکنید کیفیتش واقعا عالیه. فرمتش دایو ایکسه دلیل نمی شه که عالی نباشه.
والله تمام کنسرت های یانی عالی اند. اصلا نمی شه از بینشون انتخاب کرد. همشون دوست داشتنی اند.من دیدن تمامشونو پیشنهاد می کنم!هههههه
شما تهران تشریف دارید؟ اگه تهران هستید شاید بتونم کمک بیشتری بهتون بکنم.

Jo0O0oLy
Saturday 21 December 2013, 07:33 PM
دوست عزیز شما لطف دارین. هههههه خب بله دیگه من نمک گیر یانی ام! ههههههه
نه اشتباه نکنید کیفیتش واقعا عالیه. فرمتش دایو ایکسه دلیل نمی شه که عالی نباشه.
والله تمام کنسرت های یانی عالی اند. اصلا نمی شه از بینشون انتخاب کرد. همشون دوست داشتنی اند.من دیدن تمامشونو پیشنهاد می کنم!هههههه
شما تهران تشریف دارید؟ اگه تهران هستید شاید بتونم کمک بیشتری بهتون بکنم.
اختیار دارین
نه بابا ما کجا... تهران کجا ...ما این پاییناییم :4: ....من زاهدانم....حالا اگه جایی توی اینترنت واسه دانلود نباشه خب دیگه مجبورم طبق همون پیشنهادتون عمل کنم و بخرمش....حق با شماست واقعا کنسرتای یانی عالین....البته من که فقط یکیشونو دیدم.....از بقیه کلیپای پراکنده دارم....
البته همون سایتی هم که گفتم هزینه ی VIPایش زیاد نیست....ولی خب 15 گیگه...تا بخوام دانلود کنم پیر میشم :4:

lakshemi
Saturday 21 December 2013, 07:58 PM
اختیار دارین
نه بابا ما کجا... تهران کجا ...ما این پاییناییم :4: ....من زاهدانم....حالا اگه جایی توی اینترنت واسه دانلود نباشه خب دیگه مجبورم طبق همون پیشنهادتون عمل کنم و بخرمش....حق با شماست واقعا کنسرتای یانی عالین....البته من که فقط یکیشونو دیدم.....از بقیه کلیپای پراکنده دارم....
البته همون سایتی هم که گفتم هزینه ی VIPایش زیاد نیست....ولی خب 15 گیگه...تا بخوام دانلود کنم پیر میشم :4:

نفرمایید. شما بزرگ و بزرگوارید.
به نظر منم دانلود این حجم بالا درست نیست! تازه آخرشم معلوم نیست نتیجه، دلخواه باشه یا نه! که اگه نباشه وقت و انرژی ای که روش گذاشتین هرز رفته و اصلا قابل جبران نیست! خریدش عاقلانه تر و بی دردسر تره.

انشالله موفق باشید و بتونین به خواسته تون برسین.:16:

Jo0O0oLy
Saturday 21 December 2013, 08:42 PM
نفرمایید. شما بزرگ و بزرگوارید.
به نظر منم دانلود این حجم بالا درست نیست! تازه آخرشم معلوم نیست نتیجه، دلخواه باشه یا نه! که اگه نباشه وقت و انرژی ای که روش گذاشتین هرز رفته و اصلا قابل جبران نیست! خریدش عاقلانه تر و بی دردسر تره.

انشالله موفق باشید و بتونین به خواسته تون برسین.:16:
حق با شماست به هر حال ممنون:am