PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیپ فلامنکو اجرای کاربران نت آهنگ

farhood72
Wednesday 1 January 2014, 07:52 AM
دوستان عزیز، سلام... خواستم ازتون خواهش کنم توی این تاپیک منو همراهی کنین و با هم شروع به فعالیت کنیم... ممنونم ازتون:winksmiley02:

FMETAL
Wednesday 1 January 2014, 11:05 AM
دوستان عزیز، سلام... خواستم ازتون خواهش کنم توی این تاپیک منو همراهی کنین و با هم شروع به فعالیت کنیم... ممنونم ازتون:winksmiley02:

دوست عزیز، منظورتون از این درخواست دقیقاً چیه؟ یعنی‌ ویدئو‌های آموزشی رو برای دیگر دوستان آپلود کنیم؟ و یا کار‌های خودمون رو برای دیدن دوستان اینجا بگذاریم؟

farhood72
Wednesday 1 January 2014, 04:44 PM
منظورم کلیپ های بچه های انجمنه. به نظرم با این میتونیم خیلی به هم کمک کنیم.البته کلیپ های آموزشی هم کسی داره،میتونه اپلود کنه

FMETAL
Wednesday 1 January 2014, 04:52 PM
خوب اگه منظور نمونه کار دوستان هست که یه بخش بسیار فعال بنام "نمونه کار‌های کاربران" وجود داره و از زمان راه افتادن آن بخش، ارسال نمونه کار در انجمن ممنوعه. جهت آپلود کلیپ‌های آموزشی، فکر بدی نیست. که خیلی خیلی‌ هم خوبه. اگر دسترسی به فایل‌های آموزشی دارید، میتونید آنها رو در بخش "آپلود فایل‌های من" در پروفایل اصلیتون آپلود کنید و اینجا (یا بهتره بگم در یک تاپیک جدید با نام مثلاً "آموزش تصویری فلامنکو") لینک بدید به همراه توضیحات کافی‌ از مدرس، موارد مورد آموزش، .... و غیره. در این صورت فکر کنم دوستان فلامنکو کار استقبال کنن.

farhood72
Thursday 2 January 2014, 06:05 AM
آها، نمیدونستم ممنوعه..مرسی دوست عزیزم:give_rose::winksmiley02:

FMETAL
Thursday 2 January 2014, 08:28 AM
خواهش می‌کنم. البته میدونی‌ که فقط "در انجمن" ممنوعه. شما میتونید در همان بخش "نمونه کار کاربران" (همون بخشی که خودت هم سه تا آهنگ از خودت ارسال کردی) هر چقدر که خواستی کار‌هایت را (چه صوتی، چه تصویری) ارسال کنی‌. موفق باشی‌.