PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت های قطعات فلامنکو بصورت PDF

farhood72
Tuesday 7 January 2014, 09:57 PM
سلام دوستان... در این تاپیک سعی میکنم نت هایی که توی دستگاه های مختلف زده شده رو واستون بذارم..امیدوارم شما هم توی این راه بهم کمک کنین..ممنون:53::53:

farhood72
Tuesday 7 January 2014, 10:10 PM
You can see links before reply

اینم اولین نت... رومبای قشنگیه...امیدوارم خوشتون بیاد

farhood72
Wednesday 8 January 2014, 07:30 AM
تمرین ساده ای برای آشنایی با قطعات فاروکا از کتاب فرزاد امیرانی

farhood72
Wednesday 8 January 2014, 11:59 AM
نت قطعه ی تمنای ماندن برای دو نوازی و تک نوازی گیتار

farhood72
Wednesday 8 January 2014, 06:47 PM
اجرای قطعه ی por tango از chicuelo
توصیه میکنم حتما مشاهده کنین و بزنین... خیلی میتونه قطعه ی خوبی باشه واستون

فیلم آموزشی:

نت آهنگ:

farhood72
Thursday 9 January 2014, 08:16 AM
قطعه ی بسیار کوتاه و با احساس گراناینا اثر پاکو سرانو

دریافت نت از لینک زیر:

دریافت فایل آموزشی از لینک زیر:(نحوه ی زدن آرپژ دوبل در این قطعه)

دریافت کلیپ برای آشنایی با نحوه ی نوازندگی این قطعه از لینک زیر:

منتظر نظراتتون هستم دوستان عزیز...

farhood72
Friday 10 January 2014, 09:01 AM
قطعه ی زیبا و بی نظیری در دستگاه زاپاتئادو از sanlucar

کلیپ تصویری:

نت قطعه:

موفق باشید دوستان عزیزم...

farhood72
Monday 13 January 2014, 06:55 AM
دانلود PDF رومبا اثر San bonavita

10284

farhood72
Wednesday 15 January 2014, 09:45 AM
یک قطعه ی فوق العاده زیبا در دستگاه بولریاس اثر پاکو سرانو
این قطعه چندین بار توی جشنواره های مختلف زده شده... که نشاندهنده ی اهمیت این قطعه هست...
دوستان، من کمپاسشو هم دارم.. البته در زیر، لینک PDF هست و همچنین فایل صوتی آموزشی که همراه با کمپاس زده میشه.اگه کسی کمپاسشو میخواد بهم بگه تا واسش بفرستم... موفق باشید.

نت PDF قطعه ی بولریاس پاکو سرانو

لینک صوتی(آموزشی)

farhood72
Friday 24 January 2014, 09:29 AM
دوستان چند تمرین روزانه واستون آماده کردم، به دردتون میخوره... لینک زیر رو دانلود بفرمایید...

farhood72
Wednesday 29 January 2014, 08:08 AM
درود فراوان خدمت دوستان عزیز
امروز یکی از بی نظیر ترین قطعات در دستگاه آلگریاس رو برای شما قرار دادم....
OLE MI CADIZ
شاید اسمش به گوشتون نخورده باشه.
این آلگریاس اثر یکی از بزرگان فلامنکو به نام سابیکاس است.. سابیکاس یکی از اساتید پاکو د لوسیا بوده. من امروز نت این آلگریاس رو واستون گذاشتم و همچنین ملودی این آهنگ رو... سعی میکنم هرچه زودتر در تاپیک تکنیک های فلامنکو به همراه آموزش تصویری، کمی به آموزش این قطعه بپردازم
موفق باشید

دانلود نت آلگریاس سابیکاس بصورت PDF

دانلود لینک صوتی آلگریاس سابیکاس بصورت mp3 با حجم تقریبی 6.5 مگابایت

farhood72
Friday 31 January 2014, 01:13 PM
59 تمرین کاربردی برای قوی کردن انگشتان در نوازندگی گیتار

دوستان این تمرین ها بسیار بسیار مهم هستند. ساده ازشون رد نشین و هر کدوم رو جزو تمرین های روزانه و هفتگی خودتون قرار بدین(خواهشا!!!)

من برای سهولت کار دوستان ، هم لینک PDF و هم لینک Guitar pro5(یا gp5) رو آپلود کردم .میتونین در پایین دانلود بفرمایید....

لینک دانلود با فرمت گیتار پرو5

لینک دانلود با فرمت PDF
You can see links before reply (You can see links before reply)

Magicpc
Friday 31 January 2014, 08:51 PM
سلام و درود خدمت فرهود عزیز
کم لطفی بود که برای زحماتتان به یه Like اکتفا کنم و لازم دونستم رسمی تر تشکر کنم و اگه مقدوره درخواست ادامه این مهم رو ازتون کنم .
ممنون وسپاس

farhood72
Friday 31 January 2014, 10:56 PM
سلام و درود خدمت فرهود عزیز
کم لطفی بود که برای زحماتتان به یه Like اکتفا کنم و لازم دونستم رسمی تر تشکر کنم و اگه مقدوره درخواست ادامه این مهم رو ازتون کنم .
ممنون وسپاس

سلام دوست عزیزم...بابت همه چیز ازتون ممنونم ... اگه خدا بهم نیرو بده، ما هم ادامه میدیم... به لطف خدا و شما دوستان .... پاینده باشید :)

Magicpc
Wednesday 5 February 2014, 05:02 PM
سلام خدمت دوستان
خیلی ممنون میشم اگه کسی نت ، تبلچر یا فایل گیتار پرو از آهنگهای گیتاریست حرفه ای Amir John Hadad داره بذاره تا ما هم استفاده کنیم ، قطعات ایشان New Flamenco بوده و از هارمونی زیبا و تونالیته های بسیار پر احساسی استفاده میکنند ...
پیشاپیش ممنون و سپاس

farhood72
Thursday 6 February 2014, 11:34 AM
سلام دوستان
امروز یه کار از مورایتو moraito واستون آماده کردم...فقط خدا میدونه چقدر وقت صرف کردم تا این کار آماده شه !
قطعه ی زیبای والس بولریاس Vals Bulerias
کافیه یه بار بزنین تا ببینین چقدر این کار زیباست
برای راحتی کاربران عزیز، بنده قسمت انتهایی این قطعه رو با کمپاسش بصورت 1)آموزشی . 2) با سرعت اصلی قطعه ، زدم...
اگه کسی مشکلی توی اجرا داره، حتما بهم یا زیر همین تاپیک اعلام کنه تا راهنماییش کنم... خیالتونم راحت، نمیذارم سوالتون بی جواب بمونه... حتی اگه نتونم به سوالتون جواب بدم، حتما بهتون میگم...

:36: :36: :36: :36:
از همین جا این مژده رو هم به تمامی فلامنکو نوازان میدم که کمپاس هایی که در تاپیک این انجمن میرین و همشون لینک خراب دارن، بزودی یه تاپیک جدید باز خواهم کرد و لینک های سالم رو در اختیار شما عزیزان قرار میدهم... تاپیک مفیدی خواهد شد.. بهتون قول میدم.. کافیه شما عزیزان هم توی این کار با من همکاری کنین... ممنون

دانلود لینک والس بولریاس مورایتو بصورت PDF با حجم 2.5 مگابایت:

دانلود لینک آموزشی تصویری قسمت پایانی والس بولریاس با فرمت flv با حجم تقریبی 8 مگابایت:

Magicpc
Friday 7 February 2014, 04:25 PM
بسیار ممنون و خسته نباشید فرهود عزیز
این قطعه از کتاب خوان سرانو بود ؟
اگه مقدروه و زخمت نیست میشه فایل صوتی یا تصویری از کل اجرای این قطعه رو واسه دانلود قرار بدین ؟
ممنون و سپاس

farhood72
Friday 7 February 2014, 07:35 PM
بسیار ممنون و خسته نباشید فرهود عزیز
این قطعه از کتاب خوان سرانو بود ؟
اگه مقدروه و زخمت نیست میشه فایل صوتی یا تصویری از کل اجرای این قطعه رو واسه دانلود قرار بدین ؟
ممنون و سپاس

سلام دوست عزیز و مهربانم.. خوبی؟؟؟
ببخشید، کدوم قطعه رو گفتین شما؟؟؟ والس بولریاس واسه کتاب آموزشی مورایتو (Manuel Moreno Junquera )هست...

Magicpc
Saturday 8 February 2014, 06:06 PM
سلام دوست عزیز و مهربانم.. خوبی؟؟؟
ببخشید، کدوم قطعه رو گفتین شما؟؟؟ والس بولریاس واسه کتاب آموزشی مورایتو (Manuel Moreno Junquera )هست...

متشکرم شما خوبین ؟
بله همین آخرین قطعه ای که گذاشتین در صفحه قبلی ...
آیا امکانش هست فایل صوتی یا تصویری از اجرای کل قطعه رو بذارین ؟

farhood72
Saturday 8 February 2014, 06:10 PM
متشکرم شما خوبین ؟

چشم.. به زودی واستون آمادش میکنم :)

farhood72
Saturday 8 February 2014, 06:34 PM
متشکرم شما خوبین ؟

دوست عزیزم، اینم کار تصویری.. البته اجرای من نیست.. اینو از دست استادم گرفتم..فکر کنم بشناسیش !!

لینک تصویری والس بولریاس:

نمیدونم کمپاسشو داری یانه... اما اگه نداری، بهم بگو

Magicpc
Sunday 9 February 2014, 12:31 AM
دوست عزیزم، اینم کار تصویری.. البته اجرای من نیست.. اینو از دست استادم گرفتم..فکر کنم بشناسیش !!

لینک تصویری والس بولریاس:

نمیدونم کمپاسشو داری یانه... اما اگه نداری، بهم بگو
ممنون
من به یه مشکلی خوردم ، الان این کلیپی که گذاشتین مطمئنین مربوط به همین Vals Bulerias ؟؟؟
آخه اون فایل PDF که گذاشتین با این فرق داره این که ی چیزی دیگه انگار میزنن !!!

farhood72
Sunday 9 February 2014, 07:47 AM
ممنون
من به یه مشکلی خوردم ، الان این کلیپی که گذاشتین مطمئنین مربوط به همین Vals Bulerias ؟؟؟
آخه اون فایل PDF که گذاشتین با این فرق داره این که ی چیزی دیگه انگار میزنن !!!

نه دوست عزیزم... 4 خط اول، مقدمه ای از والسه که میتونی بزنی یا نه... ضرب اصلی(کمپاس) آهنگ از خط پنجم یعنی خط آخر صفحه ی اول شروع میشه... یه بار دیگه نگاه کن دوستم :53::53:

Magicpc
Thursday 13 February 2014, 12:45 PM
سلامی دوباره
فرهود عزیز فایل صوتی یا تصویری از این کار هم بذاری ممنون و سپاسگذار میشم

farhood72
Friday 14 February 2014, 07:24 AM
سلام Magicpc (You can see links before reply) عزیز... منظورتون کدومه؟؟ vals bulrias؟؟؟ آخه کار تصویری اونو که واستون گذاشتم!:26:

Magicpc
Friday 14 February 2014, 11:59 AM
سلام Magicpc (You can see links before reply) عزیز... منظورتون کدومه؟؟ vals bulrias؟؟؟ آخه کار تصویری اونو که واستون گذاشتم!:26:

نه عزیز ، پاسخ با نقل قول گذاشتم نمیدونم چرا نیومد ؟! ... منظورم اجرای تصویری رومبا اثر San bonavita بود

farhood72
Friday 14 February 2014, 07:33 PM
نه عزیز ، پاسخ با نقل قول گذاشتم نمیدونم چرا نیومد ؟! ... منظورم اجرای تصویری رومبا اثر San bonavita بود

آها. تصویریشو ندارم. اما تا چند روز آینده واستون آماده میکنم :-)

farhood72
Wednesday 19 February 2014, 06:20 PM

magicpc عزیز،
رومبا رو همین الان ضبط کردم.. ببخشید یکم طول کشید... ترم های آخر دانشگاه ، اونم شیمی... یکم سرم شلوغ شده
امیدوارم به کارت بیاد این کلیپ
اگه درخواست دیگه ای هم داری، بنده در خدمتم
موفق باشید:53:

دانلود کلیپ رومبا اثر San bonavita

Magicpc
Monday 24 February 2014, 12:40 PM
magicpc عزیز،
رومبا رو همین الان ضبط کردم.. ببخشید یکم طول کشید... ترم های آخر دانشگاه ، اونم شیمی... یکم سرم شلوغ شده
امیدوارم به کارت بیاد این کلیپ
اگه درخواست دیگه ای هم داری، بنده در خدمتم
موفق باشید:53:

دانلود کلیپ رومبا اثر San bonavita

سپاس فراوان که با مشغله های درسی بازم به درخواست ها پاسخ میدین
دوتا سوال داشتم :
1-رشته شیمی گفتین ؟ چه گرایشی ؟ مهندسی شیمی میخونین یا شیمی کاربردی ؟
2-چند ساله گیتار فلامنکو میزنین ؟

farhood72
Monday 24 February 2014, 07:13 PM
سپاس فراوان که با مشغله های درسی بازم به درخواست ها پاسخ میدین
دوتا سوال داشتم :
1-رشته شیمی گفتین ؟ چه گرایشی ؟ مهندسی شیمی میخونین یا شیمی کاربردی ؟
2-چند ساله گیتار فلامنکو میزنین ؟

خواهش میکنم magic pc عزیز... :)
شیمی کاربردی میخونم.. از سال 87 شروع کردم...

farhood72
Monday 10 March 2014, 07:14 AM
قطعه ای که امروز واستون میذارم از کتاب خوان سرانو هست... انشاءلا در آینده آموزش قطعات این کتاب را به صورتت تصویری خواهم گذاشت.
نام این قطعه Bella Mar (بلامار) هست که در دستگاه وردیالس قرار دارد...
روزبه آذر، یکی از نوازندگان جوان خراسانی که زیر نظر منصور رسای عزیز به فراگیری فلامنکو پرداخته در کنسرت سال 86(اگه اشتباه نکرده باشم) این قطعه رو برای تماشاگران و عللاقه مندانش نواخت...

دانلود نت قطعه ی بلامار (وردیالس) خوان سرانو

دانلود تبلچر قطعه ی بلامار (وردیالس) خوان سرانو

farhood72
Tuesday 11 March 2014, 09:44 AM
سلام دوستان عزیز...یه کار دیگه از خوان سرانوی عزیز در دستگاه فاروکا از کتاب King of The Flamenco Guitar ... اگه کسی کتابشو میخواد بهم بگه تا واسش بفرستم...
برای سهولت کار، فایل صوتی این قطعه رو هم قرار میدم

دانلود نت فاروکا از خوان سرانو

دانلود فایل صوتی دستگاه فاروکا از خوان سرانو

farhood72
Sunday 23 March 2014, 08:42 AM
یه کار بسیار ساده برای دستگاه آلگریاس از کتاب فرزاد امیرانی

fxarzad
Thursday 10 April 2014, 04:54 PM
فرهود عزیز ممنون بابت زحماتی که میکشی. میخواستم بدونم نت گراناینای سرانو رو کاملشو نداری؟ نتی که گذاشتی کامل نیست

farhood72
Thursday 10 April 2014, 07:09 PM
فرهود عزیز ممنون بابت زحماتی که میکشی. میخواستم بدونم نت گراناینای سرانو رو کاملشو نداری؟ نتی که گذاشتی کامل نیست

متشکرم فرزاد جان
توی کتابی که من دستمه، گراناینا تا این بخشه...
خودم کاملشو گوش دادم... اما متاسفانه تا این بخششو دارم...

babada
Monday 30 June 2014, 10:03 AM
سلام دوستان
امروز یه کار از مورایتو moraito واستون آماده کردم...فقط خدا میدونه چقدر وقت صرف کردم تا این کار آماده شه !
قطعه ی زیبای والس بولریاس Vals Bulerias
کافیه یه بار بزنین تا ببینین چقدر این کار زیباست
برای راحتی کاربران عزیز، بنده قسمت انتهایی این قطعه رو با کمپاسش بصورت 1)آموزشی . 2) با سرعت اصلی قطعه ، زدم...
اگه کسی مشکلی توی اجرا داره، حتما بهم یا زیر همین تاپیک اعلام کنه تا راهنماییش کنم... خیالتونم راحت، نمیذارم سوالتون بی جواب بمونه... حتی اگه نتونم به سوالتون جواب بدم، حتما بهتون میگم...

:36: :36: :36: :36:
از همین جا این مژده رو هم به تمامی فلامنکو نوازان میدم که کمپاس هایی که در تاپیک این انجمن میرین و همشون لینک خراب دارن، بزودی یه تاپیک جدید باز خواهم کرد و لینک های سالم رو در اختیار شما عزیزان قرار میدهم... تاپیک مفیدی خواهد شد.. بهتون قول میدم.. کافیه شما عزیزان هم توی این کار با من همکاری کنین... ممنون

دانلود لینک والس بولریاس مورایتو بصورت PDF با حجم 2.5 مگابایت:

دانلود لینک آموزشی تصویری قسمت پایانی والس بولریاس با فرمت flv با حجم تقریبی 8 مگابایت:
کمپاس والس بولریاس را یکی باسه دانلود بزاره خوب میشه نیاز دارم

farhood72
Monday 30 June 2014, 02:48 PM
کمپاس والس بولریاس را یکی باسه دانلود بزاره خوب میشه نیاز دارم

سلام دوست عزیز.... شما کافیه به تاپیک زیر مراجعه کنید....
دانلود کمپاس دستگاه های فلامنکو(لینک های تصحیح شده) (You can see links before reply(%D9%84% DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D8%B4%D8%AF%D9%87))

farhood72
Saturday 26 July 2014, 11:49 AM
یک تمرین ساده برای بالا بردن مهارت در ضربات پولگار و آرپژ و کشش انگشتان دست چپ!!!

این تمرین جزو تمرین های روزانه ی بنده است

ahmadlooti
Saturday 26 July 2014, 01:08 PM
سلام فرهود گل...هر سایتی به داشتن چنین مدیر فعالی باید افتخار کنه !!!!!!! امروز این تاپیکو اتفاقی دیدم آفرین گفتم به همتت که اینقدر فعالی و بدون چشم داشت داری واسه این سایت و پیشرفت گیتار نوازی زحمت میکشی....درود بر غیرت و شرفت...درود:41::41::41:

ahmadlooti
Saturday 26 July 2014, 01:21 PM
یه قطعه هس به اسم فاینانس...خیلی زیباس....یکی از کاربرا به اسم moomak هس از کاربرای قدیمیتونم هس گذاسته...اون آخرای پستای فلامنکو هس میتونی نتشو پیدا کنی؟؟؟؟؟:5:

(فقط ویدیوش موجوده متاسفانه)

ahmadlooti
Sunday 27 July 2014, 12:52 AM
یه خواهش دیگه هم که دارم ازت اگه میشه نت های گام نوازی فلامنکو رو واسمون بذار که خیلی لازم داریم..(هم فلامنکو هم کلاسیک...لطفا کتاب معرفی نکن که بودجه یخخخخخده..هنوز کتاب خوان مارتینو هم نشده بریم بگیریم!!!!):17:

farhood72
Sunday 27 July 2014, 07:13 AM
یه خواهش دیگه هم که دارم ازت اگه میشه نت های گام نوازی فلامنکو رو واسمون بذار که خیلی لازم داریم..(هم فلامنکو هم کلاسیک...لطفا کتاب معرفی نکن که بودجه یخخخخخده..هنوز کتاب خوان مارتینو هم نشده بریم بگیریم!!!!):17:

سلام دوست عزیز... اول از همه سپاسگذارم بابت لطفتون نسبت به بنده ...هدف از پست هایی که میذارم برای بالابردن سطح درک دوستان و خودم هست و همچنین آشنایی دیگر کاربران و هنرمندان با سبک فلامنکو...

گام نوازی فلامنکو با کلاسیک فرق چندانی نداره... یعنی شما اگه گام های کلاسیک هم بزنین(شامل ماژور ها، مینور های ملودیک، هارمونیک و حتی کروماتیک) میتونین پیگادو های خوبی توی فلامنکو داشته باشین...
اما از اونجا که کتاب گام گیتار کلاسیک همچنان در بازار موجود، قوانین اجازه نمیده کپی برداری کنم... به همین دلیل فقط میتونم خلاصه ای از هرکدام از گام های کتاب رو قرار بدم سر فرصت:53:

- - - Updated - - -

یه قطعه هس به اسم فاینانس...خیلی زیباس....یکی از کاربرا به اسم moomak هس از کاربرای قدیمیتونم هس گذاسته...اون آخرای پستای فلامنکو هس میتونی نتشو پیدا کنی؟؟؟؟؟:5:

(فقط ویدیوش موجوده متاسفانه)

میتونی ویدیوشو واسم بفرستی؟؟؟ چون من نتونستم دانلودش کنم...

ahmadlooti
Sunday 27 July 2014, 08:32 AM

این لینک خود قطعه.....

اینم لینک انجمن:10:

والا چون 3gp هس نمیذاره اپلودش کنیم...***** شکن داشته باشی راحت دانلود میشه..حجمش خیلی کمه

farhood72
Sunday 27 July 2014, 12:46 PM

این لینک خود قطعه.....

اینم لینک انجمن:10:

والا چون 3gp هس نمیذاره اپلودش کنیم...***** شکن داشته باشی راحت دانلود میشه..حجمش خیلی کمه

دانلود شد.. وقت کردم یه بار میزنم واست، ببینی :3:

ahmadlooti
Sunday 27 July 2014, 01:27 PM

مرامت نخوره بهمون پخش شیم..........نتشو بذار لطفا پسر خوب :10: هم شما بزن هم نتشو بذاری عالی میشه:41:

farhood72
Sunday 3 August 2014, 11:25 AM
دانلود PDF رومبا اثر San bonavita

10284

با سلام خدمت دوستان...
برای اینکه بتونین راحتتر این قطعه رو بزنین، کلیپ تصویری این قطعه رو برای شما آماده کردم، امیدوارم به دردتون بخوره
موفق باشید

ahmadlooti
Tuesday 12 August 2014, 08:44 AM

سلام فرهود خان خوبی ؟؟؟؟؟؟ هنوز وقت نکردی این قطعه رو بزنی ؟؟؟؟؟ نتشم پیدا نکردی ؟؟؟؟؟ یه کاریش بکن دیگه:10::9::redguitar:

farhood72
Tuesday 12 August 2014, 08:58 AM
سلام فرهود خان خوبی ؟؟؟؟؟؟ هنوز وقت نکردی این قطعه رو بزنی ؟؟؟؟؟ نتشم پیدا نکردی ؟؟؟؟؟ یه کاریش بکن دیگه:10::9::redguitar:

نتش که جایی نیست... ملودی خاصی نداره... فقط هنوز وقت نکردم برم سراغش.. یه هفته بهم فرصت بده ، واست میزنمش :)

ahmadlooti
Tuesday 12 August 2014, 09:28 AM
نتش که جایی نیست... ملودی خاصی نداره... فقط هنوز وقت نکردم برم سراغش.. یه هفته بهم فرصت بده ، واست میزنمش :)

باشه مرسی... یه سوال دیگه میشه آدرس مسنجر تو یه بار دیگه پیام شخصی کنی؟؟؟؟؟ ادد کردم قبول نکردی
:40:

abbas220
Monday 16 February 2015, 08:17 PM
سلام دوست عزیز واقعا قطعات زیبایی هستن و خواستم یه تشکر ویژه ازت کنم . انشاله موفق باشی

saeed13516
Tuesday 23 June 2015, 12:15 PM
کسی قطعه agua marina اثر paco cepero رو دار6

farhood72
Saturday 4 July 2015, 07:33 AM
کسی قطعه agua marina اثر paco cepero رو دار6

سلام دوست عزیز.... کتاب استاد سپرو خرز در بازار موجوده به نام Aires de Jerez...
که شامل قطعاتی به نام های
بولریاس Suenos En jerez بولریاس De pura cepa رومبا amuleto رومبا Agua Marina تانگویلو Me Gusta La Noche و سولئا Castilo De Alcala میباشد.
درست نیست وقتی کتابی در بازار موجوده نت هاشو انتشار داد. با این حال ، چون درخواست کردین براتون نت Agua Marina رو قرار میدم... امیدوارم یه روز بزنین و توی همین سایت بخش نمونه کار ها قرار بدین تا ما لذت ببریم...
موفق باشید

parisamotahari
Monday 17 December 2018, 11:52 AM
عالییییییییییییییییییییی بود ممنوووون

ayazsaadatpour
Friday 28 December 2018, 11:29 AM
سلام. ببخشید این کتابی رو که میگید رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟ منظور اسم انتشاراتش چیه مستقیم از خود انتشارات آنلاین خرید کنم و از سایت قلابی خرید نکنم که دردسر ساز نشه؟ ممنون میشم کمکم کنین

farhood72
Friday 29 March 2019, 09:27 AM
سلام. ببخشید این کتابی رو که میگید رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟ منظور اسم انتشاراتش چیه مستقیم از خود انتشارات آنلاین خرید کنم و از سایت قلابی خرید نکنم که دردسر ساز نشه؟ ممنون میشم کمکم کنین

نت ها رو میتونین با سرچ ساده در اینترنت پیدا کنین . اگه نت خاصی مدنظرتونه بگید تا کمکتون کنم