PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترمولو

farhood72
Sunday 12 January 2014, 07:42 AM
خب دوستان... اینم یه تاپیک جدید...به نظرم یکی از تکنیک های زیبایی که ریشه ی بسیار کهن داره، ترمولو هست...

چه در کلاسیک و چه در فلامنکو....

ازتون میخوام هر چیزی که برای آموزشفکر میکنین به درد میخوره، توی این تاپیک قرار بدین...

دوستون دارم...

موفق باشید

farhood72
Thursday 16 January 2014, 08:17 AM
با اجازتون اولین موضوع رو بنده میذاترم...
یه کلیپ تصویری با حجم 22 مگابایت... خیلی به دردتون میخوره...توی این تاپیک، آموزش انواع ترمولو ها رو به نمایش میذاره...
دوستان اگه کسی فایل های PDF هم داره، میتونه اینجا بذاره تا بقیه هم استفاده کنن....

You can see links before reply

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ... یه تمرین ترمولو واستون آماده کردم... ایشالا در روزهای بعد آموزش تصویریشو هم میذارم توی همین تاپیک... خیلی واسه ترمولو زدن بهتون کمک میکنه...

لینک بصورت PDF

لینک بصورت Guitar Pro

farhood72
Wednesday 22 January 2014, 11:10 AM
سلام دوستان عزیزم....امروز یه کار کوتاه تصویری واستون آماده کردم...آموزش ترمولوی فلامنکو که به صورت (p-i-a-m-i) از چپ به راست زده میشه... نتی که برای این کار آماده کردم، قسمت انتهایی گرانادیناس خوان سرانو هست(البته توی لینک اشتباه نوشته پاکو سرانو!!)
اگه کسی نت این آهنگ رو میخواد، زیر همین تاپیک بهم بگه تا واسش بذارمش... قربون همتون...فعلا

farhood72
Saturday 25 January 2014, 07:19 AM
یه کار تمرینی دیگه از ترمولو در دستگاه سولئارس... از خوان مارتین... هم نتشو بصورت PDF و هم آموزش تصویریشو میذارم اینجا... امیدوارم به نحو احسن استفاده کنین.. :)

لینک PDF تمرین:

لینک آموزش تصویری: (با فرمت FLV حجم 2.5 مگابایت)

لینک آموزش تصویری: (با فرمت MP4 با حجم 10 مگابایت)

Magicpc
Monday 3 February 2014, 06:22 PM
سلام دوستان عزیزم....امروز یه کار کوتاه تصویری واستون آماده کردم...آموزش ترمولوی فلامنکو که به صورت (p-i-a-m-i) از چپ به راست زده میشه... نتی که برای این کار آماده کردم، قسمت انتهایی گرانادیناس خوان سرانو هست(البته توی لینک اشتباه نوشته پاکو سرانو!!)
اگه کسی نت این آهنگ رو میخواد، زیر همین تاپیک بهم بگه تا واسش بذارمش... قربون همتون...فعلا

سلام و درود و تشکری دیگر از شما
ممنون میشم اگه نت یا تبلچری از این ترمولو قرار بدین ...
سپاس

farhood72
Tuesday 4 February 2014, 08:10 AM
سلام و درود و تشکری دیگر از شما
ممنون میشم اگه نت یا تبلچری از این ترمولو قرار بدین ...
سپاس

سلام دوست عزیز....

اینم لینک PDF

این هم لینک guitar pro

امیدوارم به کارتون بیاد دوستم... :)

Magicpc
Wednesday 5 February 2014, 05:00 PM
سلام دوست عزیز....

اینم لینک PDF

این هم لینک guitar pro

امیدوارم به کارتون بیاد دوستم... :)
ممنون فرهود جان ، دو تا سوال یکی اینکه تو ویدیو خدوتون بودین که میزدین یا ویدیو از کسی دیگه بود ؟
یکی دیگه هم اینکه اسمتون واقعا فرهوده یا اسم پروفایله فقط؟

farhood72
Wednesday 5 February 2014, 07:15 PM
ممنون فرهود جان ، دو تا سوال یکی اینکه تو ویدیو خدوتون بودین که میزدین یا ویدیو از کسی دیگه بود ؟
یکی دیگه هم اینکه اسمتون واقعا فرهوده یا اسم پروفایله فقط؟

خواهش میکنم دوست عزیزم...
بله... ویدیو هایی که میذارم، از خودمه... سعی میکنم جنبه ی آموزش داشته باشه..امیدوارم موفق بوده باشم تا حالا
در مورد سوال دومتون هم باید بگم، خیر... اسم اصلیم، علی هست. علی ستایش
دلیل انتخاب فرهود توی جامعه ی مجازی، یکیش علاقه ی من به این نام و دیگری، کم بودن این اسم توی جامعه هست(بدلیل از بین رفتن تشابهات اسمی)
امیدوارم جواب سوالاتتونو به روشنی داده باشم :53::53:

pinacolada
Saturday 30 August 2014, 02:32 PM
سلام
خیلی ممنون آقا فرهود استفاده کردیم
ولی اگه یکم در مورد تجربه های شخصی خودتون در ترمولو میگفتید هم خیلی مفید بود

farhood72
Sunday 31 August 2014, 07:52 AM
سلام
خیلی ممنون آقا فرهود استفاده کردیم
ولی اگه یکم در مورد تجربه های شخصی خودتون در ترمولو میگفتید هم خیلی مفید بود

ترمولو 5 تا نته نه 4 تا!!
جمله ای که میتونه خیلی برای شروع مفید باشه...
منظورم از این حرف اینه که اکثر بچه ها زمانی که ترمولو میزنن، بین انگشت p و i فاصله میندازن که این بدلیل انجام تمرین های غلطه... همیشه باید یادتون بمونه وقتی دارین ترمولو میزنین از انگشت p غافل نشین و نگین p جدا و iami جدا!! خیر ترمولو 5 نت همزمانه
نکته ی دیگه که خودم تجربه کردم و تا وقتی پیش استاد بزرگوارم بهرام آقاخان نرفته بودم، این اشتباه رو انجام میدادم، ضربات تیراندو در ترمولوست... این ضربات باید وضوح خوبی داشته باشه..
برای تمرین هم میتونین یک دستمال پارچه ای از بین سیم ها (تقریبا در فرت 12) رد کنین و بذارین سیم ها صدای خفه بدهند و کمی بالا بیایند... آنوقت شروع به تمرین ترمولو با سرعت بسیار پایین کنید(همانطور که اشاره کردم، هر 5 نت دارای ضربهای یکسان میباشند که باید به آن بیشتر توجه کرد)