PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال مانیتورینگ به کارت صدا

Bdel0023
Thursday 23 January 2014, 09:20 PM
با عرض سلام خدمت دوستانی که در این سایت هستند
بنده امروز اسپیکر مانیتورینگ krk vxt4 و کارت صدای tc electronic 24d و همچنین دو کابل مخصوص جهت اتصال خریداری کرده ام
منتها برای اتصال به مشکل خورده ام و نمیتوانم صدایی دریافت کنم

برای دوستان مقدور هست که راهنمایی بفرمایند؟
باسپاس

Honey_Shababi
Thursday 23 January 2014, 09:33 PM
با عرض سلام خدمت دوستانی که در این سایت هستند
بنده امروز اسپیکر مانیتورینگ krk vxt4 و کارت صدای tc electronic 24d و همچنین دو کابل مخصوص جهت اتصال خریداری کرده ام
منتها برای اتصال به مشکل خورده ام و نمیتوانم صدایی دریافت کنم

برای دوستان مقدور هست که راهنمایی بفرمایند؟
باسپاس

سلام دوست عزیز

از اتصالات کارت صدا با کامپیوتر مطمئن هستید؟ آیا درایور کارت صدا رو نصب کردید؟

در نظر داشته باشید که این کارت صدا دارای پورت فایر وایر هست و فقط از طریق چیپ ست و پورت فایر وایر میشه اون رو به کامپیوتر متصل کرد که مناسب ترینش چیپ ست های فایر وایر تحت عنوان texas instruments هست که به صورت PCI Express به مادربورد کامپیوتر متصل میشند.

Bdel0023
Friday 24 January 2014, 08:19 AM
سلام دوست عزیزممنون از اینکه وقت گذاشتید . بله با کابل فایروایر وصل کردم و در اف ال استودیو تونستم مانیتورینگ را به کارت صدا مرتبط کنم. فقط این اتفاق در محیط DAW می افتد و در ویندوز مدیا پلیر پخش نمیشود. دلیلش را شما میدونید؟ باز هم سپاسگذار.

Honey_Shababi
Friday 24 January 2014, 10:31 AM
سلام دوست عزیزممنون از اینکه وقت گذاشتید . بله با کابل فایروایر وصل کردم و در اف ال استودیو تونستم مانیتورینگ را به کارت صدا مرتبط کنم. فقط این اتفاق در محیط DAW می افتد و در ویندوز مدیا پلیر پخش نمیشود. دلیلش را شما میدونید؟ باز هم سپاسگذار.

این مشکل به اتصال اسپیکر مانیتورینگ به کارت صدا مرتبط نیست.

این نکته رو حتما در نظر داشته باشید که برای استفاده از کارت صدای جدیدتون، باید کارت صدای آنبرد کامپیوتر رو از قسمت BIOS، (یا حداقل در Device Manager) غیر فعال کنید و بعد اقدام به نصب درایور کارت صدای جدید کنید. در هنگام نصب درایور کارت صدا، باید حتما کارت صدا خاموش باشه و بعد از نصب درایور، کارت صدا رو روشن کنید.