PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كمك در زمينه اموزش

heydarney
Monday 17 February 2014, 02:13 AM
با سلام خدمت دوستان ني نواز. بايد عرض كنم بنده با راهنمايي از اينرنت تونستم يكم صداشو در بيارم و از دوستان تقاضا دارم راهنمايي كنن كه ايا با نرم افزار كاوه سروريان يا پكيج اموزشي محمد عابديني ميشود ني ياد گرفت و زد . با تشكر از دوستان لطفا بنده را راهنمايي كنيد.

bluestar66m
Monday 17 February 2014, 02:51 AM
با سلام خدمت دوستان ني نواز. بايد عرض كنم بنده با راهنمايي از اينرنت تونستم يكم صداشو در بيارم و از دوستان تقاضا دارم راهنمايي كنن كه ايا با نرم افزار كاوه سروريان يا پكيج اموزشي محمد عابديني ميشود ني ياد گرفت و زد . با تشكر از دوستان لطفا بنده را راهنمايي كنيد.
سلام دوست عزیزم ...بستگی به خودتون داره و میزان علاقه و استعداد شما...به عقیده بنده اگه از محضر کسی بتونید استفاده کنید بهتره تا اینکه از روی سی دی

heydarney
Monday 17 February 2014, 08:21 PM
دوست عزيز به استاد دست رسي ندارم . ايا شما كسي را ديده ايد كه با اين نرم افزار ها و سي دي ها ياد گرفته . از لحاظ پشت كار و علاقه بنده 100درصده . نظر كلي خود را بگوييد ايا ميشود.

bluestar66m
Tuesday 18 February 2014, 02:42 AM
دوست عزيز به استاد دست رسي ندارم . ايا شما كسي را ديده ايد كه با اين نرم افزار ها و سي دي ها ياد گرفته . از لحاظ پشت كار و علاقه بنده 100درصده . نظر كلي خود را بگوييد ايا ميشود.

سلام.بله 100% میشه یادگرفت به شرط اینکه تمرینات مورد نظر رو انجام بدبد... من چند هنرجو رو در حال حاضر از طریق اینترنت و به صورت آنلاین آموزش میدم که در خارج کشور زندگی میکنن و دسترسی به آموزش ندارن...ساز نی به عقیده بنده یه سازی هستش که مجزای سازای دیگست و باید حتما اصولی اونو یاد گرفت ...و این نکته رو باید عرض کنم هیچ شخصی تمام نکات و جزییات علمش رو به صورت یه سی دی نمیده بیرون و این آموزشها بیشتر جنبه مادیگری داره البته میشه از طریق این آموزشها چیزایی یادگرفت اما فقط واسه راه افتادن تا حدودی موثر هستن ... به هرحال اگه از دست بنده کمکی بر بیاد دریغ نخواهم کرد دوست عزیزم.... این ایمیل منه اگه دوست داشتید مکاتبه کنید بنده در خدمت شمام m_m5976@yahoo.com

vahidnazari
Thursday 19 June 2014, 05:42 PM
با سلام خدمت دوست عزیز
اگر میخواهید از روی سی دی تمرین کنید باید توجه داشته باشید که عجله را کنار بگذارید و تا گوشه ای را یاد نگرفته اید به سراغ گوشه بعد نروید و بابت هرگوشه میبایست تمرین زیاد انجام داد چون خیلی از مطالب را در سی دی آموزش داد واین نکته ها با بازبینی سی دی و دوباره نوازی می توان مرتفع کرد

soozney
Saturday 21 June 2014, 03:15 PM
دوست عزیز انسان اگه به هر چیزی علاقه و عشق واقعی داشته باشه صد در صد می رسه به شرطی که راهشو بدونه بنده هم مثل شما به هیچ استادی در نی نوازی دسترسی نداشتم و حتی تهیه کردن یه نی هم برام سخت بود چون تو شهرستان بودم ولی چون علاقه زیادی به نی نوازی داشتم خودم شروع کردم به یاد گرفتنش با این شرط که خیلی تو اینترنت درباره نحوه درست یاد گرفتن و صداسازی نی تحقیق کردم و با شیوه درست یاد گرفتن الان هم حدود 16 ماه هست که نی می زنم و هر 4 صدای نی رو به طور شفاف ادا می کنم و با تکنیک لبی که بهترین تکنیک تو صداسازی نی هست نی نوازی می کنم
نی نوازی سه قسمت داره اولش نفس گیریه که باید یاد بگیری دوم صداسازیه که مهمترین و سخت ترین قسمت نی نوازیه و سوم یاد گرفتن نت ها متاسفانه خیلی از نی نوازها بدون اینکه صداسازی رو کامل و با تکنیک درست یاد بگیرن می رن و گوشه ها رو کار می کنن این کار باعث می شه اولا صدای صاف و رسا و زیبای از نی نداشته باشن و دوما گوشه و نت ها رو هم خوب و زیبا اراده نکنند بنده خودم با اینکه 16 ماهه نی نوازی می کنم و صدای خوبی لز نی درمیارم باز هم سراغ نت نمیرم تا کاملا در قسمت صداسازی حرفه ای بشم .
حالا شما دوست عزیز اول باید نحوه درست نفس گیری رو یاد بگیرین و از تکنیک درست صداسازی (صداسازی با لب و گفتن حرف پ) استفاده کنین برای این کار می تونین کلیپ آموزش صداسازی نی رو که استاد کیانی نژاد توضیح دادن رو از اینترنت دانلود کنین بسیار مفید خواهد بود.

doday
Friday 4 July 2014, 09:19 AM
سلام خدمت همه دوستان
توی نرم افزارهای آموزشی اصول اولیه گفته نمیشه مثل شناساندن نت ها یا بعضی اختصارات موسیقی. برای همین برای شما که با تئوری موسیقی هیچ آشنایی ندارین این برنامه ها گیج کننده است. شما روی صدای نی و طریقه صحیح نوازندگی تمرین کنید شاید در این بین فرصتی پیش اومد و تونستین پیش استاد برید