PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سلفژ

majid55
Tuesday 18 February 2014, 12:21 PM
دوستان من امروز برا کلاس سلفژ رفتم جمهوری کیبرد بگیرم فروشنده گفت حتما باید ریتم سازی کنم برات وگرنه نمی تونی استفاده کنی حالا سوالم اینه ریتم سازی چیه همون ملودیه اگه بله اصلا ملودی چیه ؟دوما ایا فروشنده راست می گفت باید کیبردم ریتم سازی بشه براش تا بتونم در سلفژ ازش استفاده کنم اگر ریتم سازی نکنم نمیشه چون قیمت بالای برای اینکار ازم مطالبه کرد ممنون میشم سریع راهنمائیم کنید که ایا ریتم سازی بکنه اقای فروشنده یا خیر

Sampler
Tuesday 18 February 2014, 12:25 PM
دوستان من امروز برا کلاس سلفژ رفتم جمهوری کیبرد بگیرم فروشنده گفت حتما باید ریتم سازی کنم برات وگرنه نمی تونی استفاده کنی حالا سوالم اینه ریتم سازی چیه همون ملودیه اگه بله اصلا ملودی چیه ؟دوما ایا فروشنده راست می گفت باید کیبردم ریتم سازی بشه براش تا بتونم در سلفژ ازش استفاده کنم اگر ریتم سازی نکنم نمیشه چون قیمت بالای برای اینکار ازم مطالبه کرد ممنون میشم سریع راهنمائیم کنید که ایا ریتم سازی بکنه اقای فروشنده یا خیر

سلام دوست عزیز ..

خیر .. اون شخص فقط قصد سوءاستفاده داشته .. به هیچ عنوان چنین چیزی وجود نداره ..

برای سلفژ کار کردن یه کیبورد 4 اکتاوی که فقط صدای پیانو (کیفیتش مهم نیست) داشته باشه کافیه ..