PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا به فلامنکو علاقه مند شدی؟؟؟؟

farhood72
Thursday 20 February 2014, 05:46 AM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز...
نمی دونم چرا این مسئله به ذهنم رسید
وقتی از بعضی دوستان این سوال رو می پرسم، میگن این که نشد سوال!! خب علاقه بوجود اومد دیگه!!
و بنده رو با این جواب قانع میکنن :4:
حالا از شوخی گذشته،
چرا به سبک فلامنکو علاقه مندی؟؟؟
بذارین جزئی تر شیم...
چه چیزی (یا حتی چه کسی) توی این سبک وجود داره که شما رو به این سبک علاقه مند کرده؟؟؟

منتظر پاسخ دوستان هستم. دوست دارم به نتایج جالبی برسمااااا..
خجالت نکشین و دست به کار شین و زیر همین تاپیک جواب بدین:26:

vicenteamigo
Thursday 20 February 2014, 05:14 PM
من با آثار پاکو دلوسیا وارد دنیای فلامنکو شدم و کم کم بیشتر جذبش شدم بعدن آثاری از ویسنته آمیگو و همینطور خوان مارتین رو گوش دادم.با گوش دادن بیشتر به آثار فلامنکو از هنرمندان دیگه علاقه من روز به روز بیشتر شد تا اینکه تصمیم گرفتم یادگیری فلامنکو رو شروع کنم.

الانم الگوهای من در فلامنکو پاکو دلوسیا و ویسنته آمیگو هستن/البته میدونم که نوازنده های بینظیر دیگه ای هم هستن اما من به شخصه علاقه ی خاصی به این دو نوازنده دارم
و باید بگم که اینرو هم می دونم که سبک ویسنته آمیگو تا حدودی تلفیقیه ولی ....(گرفتین دیگه):4:

یکی از مسائلی که من رو خیلی بیشتر ترغیب میکنه فلامنکو کار کنم دستگاه های ریتمیک و زیبای اون مثل رومباست که واقعا نواختن و گوش دادن اونها لذت بخشه/یه مسئله دیگه هم اینه که من صدای وحشیه گیتار فلامنکو رو دوست دارم نه صدای تمیز آرام گیتار کلاسیک رو

farhood72
Friday 21 February 2014, 12:16 AM
من با آثار پاکو دلوسیا وارد دنیای فلامنکو شدم و کم کم بیشتر جذبش شدم بعدن آثاری از ویسنته آمیگو و همینطور خوان مارتین رو گوش دادم.با گوش دادن بیشتر به آثار فلامنکو از هنرمندان دیگه علاقه من روز به روز بیشتر شد تا اینکه تصمیم گرفتم یادگیری فلامنکو رو شروع کنم

چه جالب!!
قبلش گیتار میزدی؟؟؟؟
راستی از چه سالی شروع کردی؟

vicenteamigo
Friday 21 February 2014, 09:47 AM
من الان چند ماه بیشتر نیست که گیتار کار می کنم.ولی خوب توی این چند ماه کاره بیش تر از یکسال رو انجام دادم.
من قبل از گیتار چند سال ویولون میزدم اما دیگه ادامه ندادم و اومدم سراغ گیتار که یه علاقه ی خاصی نسبت بهش داشتم.
به علت تئوری موسقی که در حد نیاز مسلط بودم فقط در حدود یک ماه و نیم یک کتاب مقدماتی رو تمام کردم تا با تکنیک های گیتار مثل آرپژ و ... آشنا بشم و دستم روی این ساز راه بیوفته و بعدش اومدم سراغ فلامنکو.

farhood72
Friday 21 February 2014, 06:35 PM
من الان چند ماه بیشتر نیست که گیتار کار می کنم.ولی خوب توی این چند ماه کاره بیش تر از یکسال رو انجام دادم.
من قبل از گیتار چند سال ویولون میزدم اما دیگه ادامه ندادم و اومدم سراغ گیتار که یه علاقه ی خاصی نسبت بهش داشتم.
به علت تئوری موسقی که در حد نیاز مسلط بودم فقط در حدود یک ماه و نیم یک کتاب مقدماتی رو تمام کردم تا با تکنیک های گیتار مثل آرپژ و ... آشنا بشم و دستم روی این ساز راه بیوفته و بعدش اومدم سراغ فلامنکو.

بسیار عالی... کاملا موافقم... هرچی قبل از ورود به فلامنکو، به موسیقی و گیتار مسلط تر باشی، توی این سبک راحت تری
خیلی از دوستان میخوان همون ابتدا سراغ فلامنکو برن!!! شدنی هست...اما بسیار بسیار مشکله...ممنون از پاسختون...امیدوارم دوستان دیگه هم نظراتشونو توی این تاپیک بگن تا جون بگیره :)

redredstar
Friday 21 February 2014, 08:42 PM
من 3 ماه فلامینکو زدم
سبک موسیقیش خاکی هست زرق و برق موسیقی مدرنو نداره (اینو به عنوان تمجید میگم)
مخصوصا که بیشتر به اسپانیا که یکی از کشور های فوق العاده مورد علاقه منه برمیگرده با مردمی فوق العاده خون گرم و خاکی.
خلاصه شور و حال خودشو داره
تو نوازندگی هم خیلی تکنیکای رنگو وارنگی داره که به قطعه جون میده.
یکی از آرزو هام اینکه بتونم برم تو یکی از روستاهای اسپانیا بشینم دم در یه خونه کنار چند تا محلی گیتار براشون بزنم
pretty lame wish
but precious to me :)

farhood72
Friday 21 February 2014, 09:13 PM
من 3 ماه فلامینکو زدم
سبک موسیقیش خاکی هست زرق و برق موسیقی مدرنو نداره (اینو به عنوان تمجید میگم)
مخصوصا که بیشتر به اسپانیا که یکی از کشور های فوق العاده مورد علاقه منه برمیگرده با مردمی فوق العاده خون گرم و خاکی.
خلاصه شور و حال خودشو داره
تو نوازندگی هم خیلی تکنیکای رنگو وارنگی داره که به قطعه جون میده.
یکی از آرزو هام اینکه بتونم برم تو یکی از روستاهای اسپانیا بشینم دم در یه خونه کنار چند تا محلی گیتار براشون بزنم
pretty lame wish
but precious to me :)

چه آرزوی قشنگی :-)

farhood72
Tuesday 8 April 2014, 04:59 PM
خب پس بذارین من هم علت ورود به این سبک رو بگم...
وقتی گیتار رو شروع کردم، اولش رفتم دنبال سبک کلاسیک .. با اینکه بسیار بسیار لذت میبردم از آهنگ های کلاسیک، اما این سبک نتونست منو راضی کنه...
به همین دلیل رفتم سراغ سبک فلامنکو (چرا بعضیا میگن فلامینگو؟؟؟؟؟؟) !!!
وقتی سبک فلامنکو رو شروع کردم، هرچی جلوتر میرفتم، مقل یه قیف برعکس میشد و گستردگی این سبک بیشتر میشد...
بعد از 2-3 سال، تصمیم گرفتم فلامنکو رو تخصصی تر کنم و به تهران رفتم و نزد استاد بهرام آقاخان.... توی مدت 6 ماهی که شاگردشون بودم، تونستم خیلی توی این سبک خودمو جلو بکشم و بتونم به لذتی که میخواستم دست پیدا کنم..
خدا رو شکر میکنم توی مسیری گام برداشتم که هیچوقت به فکر برگشت نبودم!!