PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد فلوت ونی

kopoloo
Tuesday 4 March 2014, 03:45 PM
با سلام خدمت اساتید من یک فلوت پلاستیکی یاماها سوپرانو YRS-20 (اصل) خریدم به قیمت 40 هزارتومان میخواستم بدونم ایا قیمت این
ساز با این قیمتی که من خریدم درست هست یا نه؟

در ضمن من یک جزوه اموزش اوصول مقدماتی اموزش این نوع فلوت را میخواستم اگر کسی دارد خواهشا برایم اپلود کند؟

من یک نی سل کوک با مهر محمد رسولی خریدم ایا نی با مهر این شخص معتبر هست یا نه ؟ در ضمن من هرچه در نی فوت کردم صدایش درنیامد بین دندانهای جلویی ام فاصله دارد ولی من شنیدم این نی را با لب هم میشود زد ایا میشود این کار را کرد؟

فرق نی با نی لبک چیست؟ و صدای نی با نی لبک چه فرقی دارد؟

ایا زدن نی لبک اسون هست ؟ قیمت نی لبک در بازار چند هست ؟ و ایا از اموزش نی می توان برای زدن نی لبک استفاده کرد؟

kopoloo
Thursday 6 March 2014, 07:07 PM
با سلام خدمت اساتید من یک فلوت پلاستیکی یاماها سوپرانو YRS-20 (اصل) خریدم به قیمت 40 هزارتومان میخواستم بدونم ایا قیمت این
ساز با این قیمتی که من خریدم درست هست یا نه؟

در ضمن من یک جزوه اموزش اوصول مقدماتی اموزش این نوع فلوت را میخواستم اگر کسی دارد خواهشا برایم اپلود کند؟

من یک نی سل کوک با مهر محمد رسولی خریدم ایا نی با مهر این شخص معتبر هست یا نه ؟ در ضمن من هرچه در نی فوت کردم صدایش درنیامد بین دندانهای جلویی ام فاصله دارد ولی من شنیدم این نی را با لب هم میشود زد ایا میشود این کار را کرد؟

فرق نی با نی لبک چیست؟ و صدای نی با نی لبک چه فرقی دارد؟

ایا زدن نی لبک اسون هست ؟ قیمت نی لبک در بازار چند هست ؟ و ایا از اموزش نی می توان برای زدن نی لبک استفاده کرد؟

کسی نیست جواب ما رو بده؟

lakshemi
Thursday 6 March 2014, 10:04 PM
با سلام خدمت اساتید
من یک فلوت پلاستیکی یاماها سوپرانو YRS-20 (اصل) خریدم به قیمت 40 هزارتومان میخواستم بدونم ایا قیمت اینساز با این قیمتی که من خریدم درست هست یا نه؟
در ضمن من یک جزوه اموزش اوصول مقدماتی اموزش این نوع فلوت را میخواستم اگر کسی دارد خواهشا برایم اپلود کند

فرق نی با نی لبک چیست؟ و صدای نی با نی لبک چه فرقی دارد؟ایا زدن نی لبک اسون هست ؟ قیمت نی لبک در بازار چند هست ؟ و ایا از اموزش نی می توان برای زدن نی لبک استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز

اولا اسم فلوت شما ریکوردر است. ریکوردر سوپرانو. خیلی گرون خریدید!!!! تقریبا دوبله باهاتون حساب کردن!!! حالا اشکالی نداره.

کتابش رو بخرید خیلی بهتره. خودآموز فلوت ریکوردر (1) نوشته ی استیفن گودیر.

فرق نی و نی لبک از زمین تا آسمانه. نی لبک ساز بادی کوچکیه که مثل ریکوردر ، دهانه داره. در بازار ایران متاسفانه پیدا نمی شه.

ab_bb22
Thursday 6 March 2014, 10:19 PM
برای یادگیری فلوت ، این فایل ها رو دانلود کنید.
کتاب تئوری موسیقی (You can see links before reply)
فیلم آموزش تئوری موسیقی (You can see links before reply) در آپارات
خود آموز1 (You can see links before reply) (درصورت امکان کتاب رو بخرید)
خود آموز2 (You can see links before reply) (درصورت امکان کتاب رو بخرید)
فیلم های آموزشی فلوت ریکوردر (You can see links before reply)
نحوه در دست گرفتن فلوت (You can see links before reply)
چارت انگشت گذاری (You can see links before reply)
تمام سوالات تون رو درباره فلوت در تاپیکه «سوالات شما درباره فلوت ریکوردر (You can see links before reply)» بپرسید.
نرم افزار های کمکی:
3. تیونر APTuner (پشتیبانی از نیم و ربع پرده) افرادی که از سازهای ایرانی استفاده میکنن برای کوک کردن نیم پرده ها و ربع پرده ها میتونن از نرم افزار زیر استفاده کنن، بدلیل اینکه بر خلاف دو نرم افزار بالا این نرم افزار رایگان نیست برای نامحدود کردن زمان استفاده از نرم افزار بعد از نصب از شما کدی رو در خواست میکنه، کد روبرو رو داخل کادر مربوطه وارد کنید : ۰۲۷۹۷۷
You can see links before reply
دانلود برنامه (You can see links before reply)

مترونوم ابزاریه که برای آموزش گام گرفتن و طول کشش ها و سکوت ها ازش استفاده میکنن
You can see links before reply
دانلود برنامه (You can see links before reply)