PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسئول بخش سه تار انتخاب شد

Honey_Shababi
Friday 14 March 2014, 09:15 PM
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان گرامی

طبق توافقات انجام شده، جناب آقای امیر عابدیان، با نام کاربری endvb6 (You can see links before reply) به عنوان مسئول جدید بخش سه تار انتخاب شدند.

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای امیر عزیز، امید داریم با حضور ایشان و یاری کاربران عزیز، این بخش، پربار و فعالتر از قبل شود.

با تشکر

pooriaakbari1989
Friday 14 March 2014, 09:17 PM
امیر جان تبریک میگم...ایشالا که موفق و موید باشی...

FMETAL
Friday 14 March 2014, 09:28 PM
بنده هم تبریک میگم امیر جان. چه انتخاب خوبی‌. چه کسی‌ بهتر از شما.

lakshemi
Friday 14 March 2014, 10:07 PM
تبریکات صمیمانه ی منم پذیرا باشید. آرزوی موفقیت و سربلندی برای مدیر عزیزمون دارم.

virtuoso
Friday 14 March 2014, 10:22 PM
آقا امیر من هم تبریک عرض می کنم... امیدوارم با همکاری کاربران عزیز، این بخش به یکی از بهترین بخش های سایت تبدیل بشه

سه تار واقعا یکی از بهترین و اصیل ترین سازهای ایرانیه...

endvb6
Friday 14 March 2014, 10:23 PM
ممنون دوستان خوب من...
درست شیش سال پیش بود که با این سایت آشنا شدم. من اصولن تو سایت های زیادی عضو میشم ولی زود فعالیتم رو متوقف میکنم. اما هربار که اینجا نمیومدم و چیزی نمی نوشتم انگار بازم یه چیزی منو میکشوند به سمت اینجا...انگار روح من اینجا بود...حالا میفهمم بخاطر عشق شدید به موسیقی و داشتن دوستان بسیار محترم و دوست داشتنی ای چون شما بوده. از همتون ممنونم...
:53::53::53:

alireza_jafarian
Friday 14 March 2014, 11:44 PM
ای ول. چه عجب برای سه تار هم یه مدیر انتخاب شد. تبریک میگم دادا
امیدوارم این مدیریت فرمالیته نباشه و اتفاقات مهم و خوبی در بخش سه تار اتفاق بیفته. محیط این سایت رو نباید دست کم گرفت،به نظرم قابلیت این رو داره که اتفاق های موسیقیایی مهمی درش اتفاق بیفته...
موفق باشی امیر جان

farhood72
Saturday 15 March 2014, 05:17 AM
درود بر امیر عزیز... بهترین انتخاب برای این بخشی... توی بخش سه تار علاقه مندانی زیادی فعالیت میکنن... امیدوارم با دانش و درایت خودتون، روز به روز این بخش رو رونق بدین..
موفق و پیروز باشی دوست خوبم :53:

Majed
Saturday 15 March 2014, 07:14 PM
تبریک ما رو هم دیر ولی زیاد پذیرا باشید.

کاربر با سابقه مثل ایشون وقتی مدیر ما میشه کلا خیال ما کلا راحته :)

موفق باشی. رو کمک ما هم حساب کن شدید :)

Sampler
Saturday 15 March 2014, 11:26 PM
سلام ..

تبریک عرض می کنم امیر جان ..

آرزوی موفقت روز افزون دارم ..

سال نو پیشاپیش مبارک ..

danesh72
Sunday 16 March 2014, 06:01 AM
تبريك به مدير جديد وآرزوي فعاليت بيشتر اعضا.!

piano4all
Sunday 16 March 2014, 06:04 AM
من به این هنرمند عزیز تبریک میگم . واقعا شایسته ایشون هست که در این سمت فعالیت کنند . برای ایشون آرزوی موفقیت دارم .

_Shima_
Sunday 16 March 2014, 03:52 PM
تبریک میگم
موفق باشید

alireza_amirsamimi
Sunday 16 March 2014, 07:03 PM
موفق باشی امیرجان
برات آرزوی موفقیت دارم