PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سال نو مبارک

Majed
Thursday 20 March 2014, 07:08 AM
درود بر همه دوستان نت آهنگی.

یک سال دیگه هم گذشت و همگی 1 سال پیر تر شدیم (بلا نسبت بانوان گرامی البته :10:)

سال 92 سال سختی برای برای تیم نت آهنگ و شرکت آفتاب بود. فشار کاری شدیدی از داخل و خارج نت آهنگ بر روی ما بود و این باعث شد نتونیم همه ی کارهایی که میخواستیم در نت آهنگ انجام بدیم رو به سرانجام برسونیم، ولی بستر سازی بسیاری از کارها انجام شد و راه رو برای سال 93 هموار کرد.

امسال هم مثل پارسال به لطف کاربران سایت برترین سایت موسیقی در جشنواره وب ایران از دید کاربران اینترنت شدیم. این عنوان با ارزش ترین عنوانی هست که یک سایت اجتماعی میتونه برای خودش داشته باشه و دل دست اندرکاران اون مجموعه رو دلگرم کنه. دم همه ی کاربران نت آهنگ گرم که هوای ما رو همه جا دارن.

امسال انجمن ها به لطف مدیران جدید هم رنگ و بوی دیگه ای گرفت . دست همه ی مدیران سایت رو تک تک میبوسیم و به نمایندگی از بقیه یک خسته نباشید اساسی به این عزیزان میگیم که این همه عشق رو نثار موسیقی میکنند و این همه وقت رو صرف هنر و نت آهنگ میکنند.

سال 93 سال بهره برداری خواهد بود ایشالا . همین جا به همه کاربران این وعده رو میدیم که به زودی امکانات و تغییرات جدیدی رو در نت آهنگ شاهد خواهید بود.

سال خوب و خوش و توام با موفقیت برای همتون آرزومندیم. ارادتمند

farhood72
Thursday 20 March 2014, 07:19 AM
متشکرم...
بنده هم صمیمانه از شما و تمام دوستانی که برای این مجموعه ی عظیم تلاش خودشونو میکنن و فرصت رو به ما میدن تا از دانش دوستان و اساتید بهره ببریم تشکر میکنم..
فکر کنم 3 ماه میشه که توی این سایت شروع به فعالیت کردم اما توی همین سه ماه تونستم بهترین و ارزشمندترین دوستان رو پیدا کنم...
مجددا از همه ی عزیزانی که این سایت رو راه انداختن و همه روزه دارن تلاش میکنن، تشکر میکنم... و یه خسته نباشید میگم به همه ی کاربران

منم سال نو رو به همه، بویژه نت آهنگی ها تبریک عرض میکنم... انشالله در سال جدید با ایده های جدید و موفقیت های جدید، زندگیتون بگرده... دوستون دارم...
یا حق :53::53:

Honey_Shababi
Thursday 20 March 2014, 10:57 AM
سلام به همه دوستان عزیز

منم به نوبه خودم این عید باستانی رو به همه شما تبریک میگم و سال خوبی رو برای همتون آرزو دارم :)

شاد و سلامت باشید

You can see links before reply .jpg

virtuoso
Thursday 20 March 2014, 11:23 AM
بنده هم به نوبه ی خودم میخوام فرا رسیدن سال نو رو تبریک بگم.

امیدوارم در سال جدید نت آهنگ به موفقیت های بیشتری برسه و انشاا... با کمک کاربران گرامی همه ی انجمن ها و بخش ها بیش از پیش فعال تر بشن و این فعالیت های مثبت در جهت پیشبرد هنر کشور عزیزمون موثر باشه (که قطعا هم اینطور خواهد بود)

به بهانه ی پایان سال 92 از تمام مدیران و کاربران خوب نت آهنگ تشکر می کنم و برای همه ی شما عزیزان، سالی خوش همراه با سلامتی و توفیق را آرزومندم.

سال نو مبارک

ارادتمند - محمد احمدی

Acoustic
Thursday 20 March 2014, 12:11 PM
سال نو رو به همه دوستان خوبم تبریک میگم . انشالله سال پر از موفقیتی داشته باشید و به همه آرزوهاتون برسید :53:

FMETAL
Thursday 20 March 2014, 02:02 PM
بنده هم سال نو را به تمام دوستان نت آهنگی تبریک میگم. ایشالا سالی‌ پر از سلامتی و سرافراز‌ی برای خودتان‌ و اطرافیانتان باشه.

دوستانی که به مسافرت تشریف میبرند و خودشان رانندگی‌ میکنند، لطفاً Drive Safe.

Sohshad
Thursday 20 March 2014, 02:16 PM
منم به عنوان یه عضو جدید سال نو رو به همتون تبریک میگم :5:

هرروزتون نوروز ...! :)

MOHAMADIHAMOON
Thursday 20 March 2014, 02:18 PM
باعث افتخارم هستش که عضو نت آهنگ هستم و به همه ی مدیران سایت خسته نباشید میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشین و منتظر امکانات جدید هستم.

aftaban
Thursday 20 March 2014, 02:33 PM
باشد آن گونه روزها را سر کنیم که هیچ گاه حسرت دیروز بر فردایمان سایه نیاندازد.
با امیدی گرم و شادی بخش.
محمد خورشیدی

morteza3164
Thursday 20 March 2014, 03:52 PM
سال نو بر همه ي دوستان و دوستاران اهل دل نت آهنگي مبارك

انشالله سال خوب وپر باري براي همگان باشد

دوستار شما الياس

majid55
Thursday 20 March 2014, 04:38 PM
عید و امد بهار اومد بازم غم تنهائیا ..... دلم گرفته بازم اونا که نون ندارند .... دستفروش تنهامون بازم تو متروی شهر .... سازش شکسته اما بازم می کشه ارشه اون .... چشش به دست مردم نتهارو اون میزنه ..... وقتی میبینمش من مگم که ایا خدایا .... میشه بیادی عیدی که بزن ساز با احساس ..... احساس شادی کنه تو دلش غم نباشه ... برای پول نباشه صدای قشنگ سازش

Yngwie_5
Thursday 20 March 2014, 04:39 PM
بنده هم سال نو رو تبریک میگم.امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشیم :53:

Padma
Thursday 20 March 2014, 04:40 PM
من هم سال جدید رو به همه ی نت آهنگی های عزیز تبریک میگم!امیدوارم سال جدید براتون سرشار از شادی و موفقیت و سلامتی باشه دوستان! :)

vahid65
Thursday 20 March 2014, 05:10 PM
هر روزتان نوروز/نوروزتان پیروز
پسوردتان مرموز/آپدیتتان هرروز
ماشینتان لکسوز/لکسوزتان کم سوز
ویولنتان استرادیواریوس
پیشاپیش عیدتان مبارک

rezakhodadadi
Thursday 20 March 2014, 05:37 PM
من هم به تمامی نت آهنگی های عزیز عید راتبریک میگم واز خدا برایتان آنچه را که برای خوبان عالم چه در سالهای گذشته وچه در حال وآینده مقدر دانسته خواستارم
سال خوبی داشته باشید
خدادادی
:redguitar:

M_T
Thursday 20 March 2014, 07:49 PM
به نام خداوند بهار و نوروز

دوستان سلام

تنها خداوند است که می داند "بهترین" در زندگیتان چگونه معنا می شود.
من در سال نو آن "بهترین" را برایتان آرزومندم.

سال خوبی توأم با سلامتی و برکت داشته باشید.

ارادتمند
مجتبی

endvb6
Thursday 20 March 2014, 08:08 PM
سلام دوستان عزیز...خیلی خوشحالم که شیشمین سال حضورم توی نت آهنگ رو جشن می گیرم...عید همه مبارکو بسیار ممنونم از تیم مدیریت سایت که همیشه و در بهترین حالت این سایت رو مدیریت می کنن واقعن خسته نباشید دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیز...خیلی خوشحالم که شیشمین سال حضورم توی نت آهنگ رو جشن می گیرم...عید همه مبارکو بسیار ممنونم از تیم مدیریت سایت که همیشه و در بهترین حالت این سایت رو مدیریت می کنن واقعن خسته نباشید دوستان

soul_violin
Thursday 20 March 2014, 09:48 PM
من هم سال نو رو به همه ی بچه های نت آهنگ و همچنین همه ی کسانی که با تمام وجودشون برای یادگرفتن و زند نگه داشتن موسیقی تلاش میکنند تبریک میگم؛امیدوارم امسال قدم های بیشتر و بلند تری رو در مسیر کسب دانش موسیقایی و نوازنده شدن برداریم.
به امید خالق زیبایی ها

Sampler
Friday 21 March 2014, 12:13 AM
سلام خدمت دوستان عزیزم ..

فرارسیدن سال نو رو تبریک عرض می کنم خدمت همه ی دوستانم در نت آهنگ ..

آرزو می کنم امسال همون سالی باشه که همیشه منتظرش بودین و سالی پر از شادی ، سلامتی و خیر و برکت داشته باشین ..

آرزوی موفقیت ..

ehsanparty
Friday 21 March 2014, 06:24 AM
سال نو مبارک
تبریک به مدیران و ناظران انجمن و تمام اعضای عزیز نت آهنگ سال خوش همراه با پیروزی و سلامتی داشته باشید .

sarveazad
Friday 21 March 2014, 07:49 AM
سلام سال نو بر همه دوستان نت اهنگی مبارک انشاا... سالی توام با موفقیت داشته باشید.
سالی بساز همراه با ساز رو براتون ارزو دارم.

amin_a77
Friday 21 March 2014, 09:44 AM
با ارزوی موفقیت برای تیم مدیریت این سایت سالی خوش رو برا همه ارزو میکنم

you3f
Friday 21 March 2014, 10:40 AM
سلام.
پس از تبریک سال نو،
آرزو میکنم هیچکس از حق طبیعی خودش محروم نباشه، و همه انسانها از حق و حقوق انسانی خودشون بهره مند بشوند.

adrum
Friday 21 March 2014, 10:42 AM
یه دعای خیری هم میزاشتین واسه ما میموندا:45:
انشالله همگی سلامت و شاد سالِ خوبی زیرِ سایه خونواده ها داشته باشین و به همه آرزوی های قشنگتون برسین .:5: انشالله که یه ذره امسال ماجدم اخلاقش بهتر بشه ، امیر پررنگتر بشه ، تک تک و فرشاد بیشتر سربه سر هم بزارن . ایشالله که هانی پارتی بازی کنه منو کاربرِ برتر این ماه کنه ، بعدشم دیگه لاکشمی جون کیکای خوش مزه تری رو واسمون آموزش بده و اینا . بقیه بچه ها رو کمتر میشناسم . آها حسام جا موند ایشالله بچمون حسام توی درسا موفق باشه و توی تبریز قندیل نبسته باشه تا الآن ...
آها ایشالله جنبه بعضیا ارتقا پیدا کنه و اینا .
مواظب ماهیاتونم باشین ..

mahgam
Friday 21 March 2014, 12:03 PM
دوستان خوبم یه سال به قدیمی شدن دوستی هامون اضافه شد، عید بهانه ایست برای مرور فهرست صمیمی ترین عزیزان...
نوروزمبارک.
با آرزوی شادی و آرامش بی منتها برای همه دوستان و دوستداران نت آهنگ.
مهگام

r_a_m_i_n
Friday 21 March 2014, 05:25 PM
من هم به نوبه ی خودم این سال جدید رو به همه ی نت آهنگی ها اعم از دوستان قدیمی و جدید و همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و پربار از موسیقی داشته باشد

saaman
Friday 21 March 2014, 05:44 PM
سلام.بعنوان عضو کوچکی از این خانواده‌ی بزرگ نت‌اهنگ تبریک می‌گم سال جدید رو.امیدوارم این سایت هم روز به روز پیشرفت کنه.و انجمن های فعال تری داشته باشیم.خصوصاً‌ انجمن تار !

leilyruzbahany
Friday 21 March 2014, 08:14 PM
ای نوبهار خنــــــــدان از لا مکان رسیدی چیزی بیار مانی از یار ما چه دیدی!
خندان و تــازه رویی،سرسبزومشک بویی همرنگ یار مایی؟!یارنگ ازو خریدی؟!!
"مولانا"
نوبهار 93 به کامتان شــــــــــــهد و شکر...:give_rose:

saeedd
Saturday 22 March 2014, 05:33 PM
happy new year ....
10511

_Shima_
Saturday 22 March 2014, 07:35 PM
سال نو رو به همه ی هنرمندای عزیز نت آهنگی تبریک میگم
امیدوارم سالی پر از موفقیت برای تک تک عزیزان باشه و شاهد پیشرفت و حتی کنسرت های دوستان باشم

sarveazad
Sunday 23 March 2014, 10:12 AM
دوستان گلم یک سال دیگه هم از دوستیمون تو نت اهنگ گذشت.امیدوارم اگه سالی که گذشت حرفی زدم که کسی رو ناراحت کنه انتقاد نابجایی کردم و... به بزرگی خودتون ببخشید و حلال کنید.امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون همتون اول در زندگی بعد هم در عرصه موسیقی و هنر باشم.دوستون دارم خانواده نت اهنگی من
(مجتبی حیدری)

benj@min
Sunday 23 March 2014, 02:24 PM
من عید رو به همتون تبریک می گم
ایشاللله سال خوبی رو داشت باشید
همیشه شاد و سالم باشید

morahem
Sunday 23 March 2014, 03:05 PM
با سلام من هم در نوبه خودم سال جدید رو به همه مردم جهان تبریک میگم:16:

Mahab
Sunday 23 March 2014, 05:13 PM
:4:گرچه یه ذره دیر شده؛ اما فرارسیدن سال 1393 رو به همه کابرای نت آهنگ تبریک عرض می کنم .امیدوارم سالی پر از موفقیت ، لحظات شاد و همچنین سلامتی برای خودتون و خونوادتون باشه :bg

Toktam_N
Tuesday 25 March 2014, 08:09 AM
با ارزوی موفقیت برای تیم مدیریت این سایت سالی خوش رو برا همه ارزو میکنم
فقط واسه تیم مدیریت آرزوی موفقیت می کنی عایا؟؟؟؟ :17::17:

- - - Updated - - -

یه دعای خیری هم میزاشتین واسه ما میموندا:45:
انشالله همگی سلامت و شاد سالِ خوبی زیرِ سایه خونواده ها داشته باشین و به همه آرزوی های قشنگتون برسین .:5: انشالله که یه ذره امسال ماجدم اخلاقش بهتر بشه ، امیر پررنگتر بشه ، تک تک و فرشاد بیشتر سربه سر هم بزارن . ایشالله که هانی پارتی بازی کنه منو کاربرِ برتر این ماه کنه ، بعدشم دیگه لاکشمی جون کیکای خوش مزه تری رو واسمون آموزش بده و اینا . بقیه بچه ها رو کمتر میشناسم . آها حسام جا موند ایشالله بچمون حسام توی درسا موفق باشه و توی تبریز قندیل نبسته باشه تا الآن ...
آها ایشالله جنبه بعضیا ارتقا پیدا کنه و اینا .
مواظب ماهیاتونم باشین ..
آذین زدی تو خال آرزوهات واسه نت آهنگ کاملا به جا بود :21:

- - - Updated - - -

توسالی که گذشت ... اگه دلتونو شکوندم .... اگه حرفی زدم .... اگه برخورد بدی کردم ..... اگه اذیتتون کردم ...

کلا کار بسیار خوبی کردم :24: :24:
تو سال جدید هم برنامه همینه گفته باشم :19: :19:

mnavidfar87
Tuesday 25 March 2014, 03:53 PM
باسلام خیلی سایت پیچیده ای است توش گم میشه ادم

rojin3581
Tuesday 25 March 2014, 08:08 PM
مر30
سال نو شما هم مبارک

hootran
Wednesday 26 March 2014, 12:01 PM
درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان وشادی
اندیشه ای پویا و ازادی و برخورداری از همه نعمتهای خدا دادی ارزومندم
سال نوی همه دوستان عزیزم مبارک و ایام بکام

taher1363
Thursday 27 March 2014, 10:06 PM
سلام به همه ی بچه های باحال
سال نوی همه مبارک باشه
دنبال نت چهارمضراب دشتی چپ کوک واسه سنتور میگردم نتونستم پیداکنم
هرکی داره واسم ایمیل یابه وبم بفرسته
دست همگی تون دردنکنه..
Omidenafas@yahoo.com
Taher-santoor-yar

arman666
Monday 31 March 2014, 10:44 AM
همه تبریک گفتن.
ما هم بگیم.
سال نو بر تمامی دوستان عزیز نت اهنگی مبارک.
خصوصاا متالهد ها و متالهمر های سایت:redguitar::9:

merroran
Monday 31 March 2014, 11:26 AM
سلام خسته نباشی..اکورد گیتار زن سینا حجازی میخواستم.. ممنون

younes_fm7
Monday 31 March 2014, 03:00 PM
سال 1393 بر همه ی عزیزان مبارک ان شاالله با تمرین بیشتر و کمک دوستان نت آهنگ همگی موفق باشیم:redguitar:

farhood72
Monday 31 March 2014, 03:02 PM
سلام خسته نباشی..اکورد گیتار زن سینا حجازی میخواستم.. ممنون

عزیز، باید توی بخش گیتار پاپ این درخواست رو بدی...
روی لینک زیر کلیک کن
گیتار پاپ (You can see links before reply)

Nuria_Attar
Thursday 3 April 2014, 03:09 PM
سلام من هم به عنوان یک عضو تازه وارد سال نو رو به همه ی شما تبریک می گم و آرزوی سالی خوب رو براتون دارم :smile:

moim_ir
Saturday 5 April 2014, 02:32 PM
نوروز باستانی بر همه آویزشمندان آهنگ و آهنگسازی فرخنده و خجسته باد

باشد که سالی سرشار از تندرستی و دیرزیوی داشته باشید در کنار خانواده گرامیتان

kaveh_santoori
Sunday 6 April 2014, 06:26 PM
سلام به همه دوستان عزیز سال نو مبارک
با آرزوی سالی شاد و پر از خبر های خوب و سلامتی برای همه

avm
Sunday 6 April 2014, 10:56 PM
سلام
سال نو مبارک البته ببخشید با کمی تاخیر امیدوارم سال خوبی رو بتونیم کنار هم داشته باشیم. والبته تشکر ویژه از گردانندگان این سایت که سعی کردن ایجا رو همیشه از روز قبل جذاب تر و پربار تر کنن

مرسی ارسلان

rezamhdr
Tuesday 8 April 2014, 10:58 AM
سال نو را به همه عزیزان نت اهنگ تبریک میگم...............یه تبریک ویژه هم به خسرو اواز ایران استاد شجریان

anbiya1
Sunday 13 April 2014, 02:42 PM
سلام منم این سال جدید رو ب همه تبریک میگم

Mostafanet
Sunday 13 April 2014, 06:05 PM
من هم سال نو را به همه اعضای سایت تبریک می گویم.من تازه تو این انجمن ثبت نام کرده ام.
انشا الله بتونم مفید باشم:5::5:

mohammadmiri
Monday 14 April 2014, 07:09 PM
سلام.خیلی ممنون.بسیار سایتتون علی است.

armingholami
Thursday 17 April 2014, 07:00 PM
سلامومن هم سال جدید رو به همه تبریک میگم