PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی استاد

Majed
Wednesday 29 August 2007, 10:26 AM
آقا من استاد دف میخوام تو مشهد.... کسی هست معرفی کنههههههههه؟

soltan
Wednesday 23 July 2008, 05:29 PM
سلام . منم دنبال استاد علی رحیمی ام . کسی آدرس یا تلفنی ازش داره ..........!؟

mortito
Monday 13 October 2008, 07:49 PM
سلام من برای یکی از دوستام دنبال استاد دف توی تهران میگردم فقط لطفا نگید حبیبی و کامکار
یکی که راحت تر بشه پیداش کرد و البته کارشم خوب باشه میشه معرفی کنید؟

arian
Tuesday 14 October 2008, 08:29 AM
سلام من برای یکی از دوستام دنبال استاد دف توی تهران میگردم فقط لطفا نگید حبیبی و کامکار
یکی که راحت تر بشه پیداش کرد و البته کارشم خوب باشه میشه معرفی کنید؟

چناچه استاد دف براي خانمها مدنظر داريد بفرماييد تا معرفي كنم .

mortito
Tuesday 14 October 2008, 02:05 PM
بله آرین جان دوست من خانم هست ولی چه فرقی میکنه یعنی این استادی که میخواهی معرفی کنی با آقایون کلاس نمیزاره؟

arian
Tuesday 14 October 2008, 02:42 PM
بله آرین جان دوست من خانم هست ولی چه فرقی میکنه یعنی این استادی که میخواهی معرفی کنی با آقایون کلاس نمیزاره؟
سلام خدمت شما دوست عزيز .
بله ايشان خانم هستند و فقط براي خانمها تدريس ميكنند . حدود منطقه ايشان نيز يوسف آباد ميباشد چنانچه تمايل داشتيد پيام خصوصي بزنيد تا تلفن ايشان را جهت هماهنگي خدمتتون عرض كنم . تشكر

arian
Monday 20 October 2008, 01:17 PM
مورد ديگري را كه ميتونم خدمت شما معرفي كنم اقاي سعيد نجاران است كه بهترين شاگرد آقاي حبيبي هستند و همسر آقاي حبيبي خود در حال حاضر شاگرد دف ايشون ميباشند . تلفن همراه ايشان را چنانچه خواستيد بفرماييد تا خدمتتون عرض كنم.

mortito
Tuesday 28 October 2008, 08:39 PM
مورد ديگري را كه ميتونم خدمت شما معرفي كنم اقاي سعيد نجاران است كه بهترين شاگرد آقاي حبيبي هستند و همسر آقاي حبيبي خود در حال حاضر شاگرد دف ايشون ميباشند . تلفن همراه ايشان را چنانچه خواستيد بفرماييد تا خدمتتون عرض كنم.

خوب من منتظرم!!

salemi
Monday 10 November 2008, 04:13 PM
دوست عزيز سلام .
پيام خصوصي شما غير فعال است . لطفا به بنده پيام خصوصي بزنيد تا تلفن همراه ايشون را خدمتتون عرض كنم .

daftraining
Saturday 10 October 2009, 09:50 PM
سلام ،

من آقای امیر صمدی (مؤلف مجموعه های آموزش دف مشق عشق )رو پیشنهاد می کنم که تو آموزشگاه پارس تو شیخ بهایی شمالی آموزش دمی دن.

nazila68
Saturday 6 February 2010, 08:17 AM
سلام من آقای مجید وطنیان رو پیشنهاد می کنم اخرین خبری که ازش دارم تو آموزشگاه همای سعادت تو ستارخانه! استاد خانمم مارال خلیلی خیلی خوبه تو فرهنگسرای دختران تو بلوار فردسه

miladeskandary6000
Thursday 11 February 2010, 12:20 PM
سلام میشه یه استاد خوب تو اصفهان به من معرفی کنید؟

ali 38
Monday 8 March 2010, 03:32 AM
سلام من ميخواستم نظرتان در باره استاد سياوش ناظري استاد دف وهمچنين استاران آموزشگاه اراسباران جويا شوم با تشكز

z_m
Monday 3 January 2011, 04:28 PM
سلام ....
از دوستان کسی آقای تعریف یا خاوری رو میشناسن؟ استاد دف هستن؟؟؟ آدرسشونو میخوام...

اگه هرچه سریعتر کمک کنین ممنون میشم....

یه سوال دیگه که سمت شمال شرق تهران چه استادی برای دف خوب هستن؟؟؟

daftraining
Friday 28 January 2011, 01:59 PM
سلام
پیشنهاد می کنم یه سری به سایت You can see links before reply (You can see links before reply) بزنید.

saeideh00
Friday 28 January 2011, 06:09 PM
استاد عمران فروزش اموزشگاه دلشدگان تو رسالت اول خ سمنگان

saeideh00
Friday 28 January 2011, 06:14 PM
کسی درباره استاد مه رویه بزرگ امید چیزی می دونه

z_m
Monday 31 January 2011, 05:50 PM
کسی درباره استاد مه رویه بزرگ امید چیزی می دونه

ببخشید این الان کدوم اسمه کدوم فامیلی؟!!!!!!!!!!!:39::39:

googoole
Thursday 22 November 2012, 08:22 AM
حسین رضایی نیا یکی از استادای خوب اند

drunk
Thursday 22 November 2012, 10:20 AM
جناب رضایی نیا "نوازنده" بسیار خوبی هستند.شاید هم یه تعلیم دهنده ماهر که متاسفانه بنده با ایشون مصاحبتی نداشتم..
بنده واژه "استاد" رو طبق تعریف مرحوم استاد فرامرز پایور به کار میبرم.
مثلا جناب *بیژن کامکار* "اسطوره" بی بدیل دف میباشند

KingAbolfazl
Wednesday 26 February 2014, 10:05 AM
دوستان عزیزم
یه استاد خوب توی مشهد و بی زحمت معرفی کنید
یه آدرس و تلفن هم ازش بفرستید ممنون میشم

لطفا سریعتر معرفی کنید
دم همتون گرم

drunk
Wednesday 26 February 2014, 10:30 PM
هادی رضایی
You can see links before reply
از بهترین شاگردای استاد حبیبی در مشهد

آموزشگاه آریا ( مشهد / حد فاصل آزادی 13 و 15 / شماره 117 . تلفن : 6056081
اگه اینجا نبود حتمن آدرسشو از اینا میتونی بگیری
یه شماره هم دارم نمیدونم کیه ولی حتمن میتونه شماره ای آدرسی ازش بهت بده
09387995990

- - - Updated - - -

اون فاصله های اضافی داخل لینک رو از لینک فیسبوکش بردار تا ببینی پیجشو

Nuria_Attar
Sunday 25 May 2014, 10:21 AM
سلام دوستان عزیز
استاد دف تو تبریز سراغ دارید که خوب باشه و اسم و رسم دار

MahdisArtemis
Monday 26 May 2014, 10:24 PM
براي شروع دف نوازي بهتر هست از يك استاد عالي شروع كرد يا اينكه شروع كار با هر استادي مشكلي نداره و ادامه اون مهمه ؟
ترجيحا اگر امكانش باشد يك استاد يا آموزشگاهي معرفي كنيد سمت غرب يا شمالغرب تهران براي يك مبتدي با استعداد :)
سپاس

cavijeh
Thursday 7 August 2014, 01:58 PM
سلام میشه یه استاد خوب تو اصفهان به من معرفی کنید؟

سلام من استاد محسن طاهرزاده رو معرفی میکنم کارشون حرف نداره

Msda41
Tuesday 16 December 2014, 03:03 PM
براي شروع دف نوازي بهتر هست از يك استاد عالي شروع كرد يا اينكه شروع كار با هر استادي مشكلي نداره و ادامه اون مهمه ؟
ترجيحا اگر امكانش باشد يك استاد يا آموزشگاهي معرفي كنيد سمت غرب يا شمالغرب تهران براي يك مبتدي با استعداد :)
سپاس
با سلام
سمت غرب استاد طالبی کناری رو من میشناسم ونزد ایشون تعلیم میبینم تو آموزشگاه هیوا وهمای سعادت در صادقیه وستارخان

mervana
Wednesday 29 April 2015, 07:58 AM
سلام

نزدیک یکسال آموزش دف دیدم البته استادم بد نبود اما تا جایی که آموزش دیدم تو این یکسال سر نت خونی مشکل داشتم بخوام خلاصه بگم تو دیواری یاد گرفتم بعد از دو سالی که بینش آنتراک افتاد الان مجددا شروع کردم اما با ی استاد دیگه یعنی می خوام بگم محشره اینقدر قشنگ نت خونی رو یاد می ده و واقعا برای هنرجو وقت می ذاره که تازه یاد گرفتم جریان از چه قراره و نت خونی یعنی چی. نام استادم آقای رحیمی هست تو آموزشگاه گلپایگانی واقع در بزرگراه ارتش پایین تر از مینی سیتی نبش کوچه بهاران حتما توصیه می کنم اگر کسی می تونه و مسیرش براش سخت نیست نزد ایشون دف رو شروع کنه

mamadtaghi
Thursday 30 April 2015, 09:04 AM
سلام من میخوام ساز دهنی شرو ع کنم برای انتخاب نوع ساز راهنماییهای متفاوتی گرفتم کسی هست اطلاعات کامل داشته باشه برای شروع ساز کروماتیک بهتره یا دیاتونیک یا ترمولو ممنون میشم؟؟؟؟

ROYA31
Friday 1 May 2015, 12:19 PM
سلام وقتتون بخیر.یه استاد خیلی خوب واسه گیتار سبک پاپ بهم معرفی کنید.ممنونم:redguitar:

sanabano
Monday 27 June 2016, 10:10 PM
با سلام و درود
استاد دف در اصفهان -استاد شیخ بهائی آموزشگاه فارابی تدریسشون فوق العادس

Fatimann
Saturday 11 January 2020, 08:03 PM
سلام استاد محسن پرنون را میشناسین برای آموزش دف خوب هستن؟؟

- - - Updated - - -

میشه یه استاد دف توپ در اصفهان به من معرفی کنین؟؟