PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوازم مورد نیاز برای استفاده از گیتار الکتریک

amirkalhori
Saturday 29 March 2014, 07:42 PM
یه سال ونیم گیتار کلاسیک کار می کنم می خوام یه گیتار الکتریک بگیرم زیاد اطلاعات ندارم
چه وسایلی برای استفاده نیاز داریم؟لطفا قیمت مولتی افکت و یونیت گیتارم بگین که از چه قیمتی تا چه قیمتی هست
میشه به جای آمپلی فایر از مولتی افکت استفاده کنیم ؟ ممنون میشم جواب بدید

FMETAL
Saturday 29 March 2014, 08:56 PM
یه سال ونیم گیتار کلاسیک کار می کنم می خوام یه گیتار الکتریک بگیرم زیاد اطلاعات ندارم
چه وسایلی برای استفاده نیاز داریم؟لطفا قیمت مولتی افکت و یونیت گیتارم بگین که از چه قیمتی تا چه قیمتی هست
میشه به جای آمپلی فایر از مولتی افکت استفاده کنیم ؟ ممنون میشم جواب بدید
دوست عزیز، شما میتونید تمام موارد مورد نظرتان را در این دو تاپیک که لینکشون رو میدم پیدا کنید. لطفاً سوالاتتان را به تفکیک در تاپیک مربوطه اعلام کنید.

مشاوره خرید گیتار الکتریک (You can see links before reply)

مشاوره خرید آمپ، افکت و لوازم جانبی گیتار الکتریک (You can see links before reply)

amirkalhori
Saturday 29 March 2014, 09:09 PM
جواب سوالامو نگرفتم بعد بیشتر راجب نرم افزار های افکت بود بعد قیمتا مال 2 سال پیش بود ممنون میشم کمکم کنید

FMETAL
Saturday 29 March 2014, 09:23 PM
بنده نگفتم که قیمت‌ها بروز هستند. عرض کردم که سوالاتتون رو در اون تاپیک‌ها مطرح کنید. یکسری از مواردی که میخواهید بدونید، از قبیل چه لوازمی نیاز دارید رو میتونید با خواندن نوشته دوستان در اون تاپیک‌ها متوجه بشید.