PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال

amirsn2002
Thursday 30 August 2007, 09:29 PM
با سلام
یک سوال داشتم که لطفا اگه کسی در موردش اطلاعاتی داره بهم جواب بده.

می خواستم ببینم که آیا برنامه ای وجود داره که بشه باهاش نت نویسی کرد. اگه هست لطف کنید اسم نرم افزار رو واسم بنویسید. و اگه اطلاعات بیشتری هم دارید ممنون می شم .

خیلی خیلی ممنون

خره
Thursday 30 August 2007, 10:00 PM
سلام دوست عزيز
دو نرم افزار sibelius و finale براي اين كار فوق العاده هستند.
ميگن 90% كتاب و پارتيتور هاي موسيقي رو در سراسر جهان با همين دو نرم افزار مي نويسند

Amir
Thursday 30 August 2007, 10:15 PM
Encore 4 هم بد نیست

Hes_r
Thursday 30 August 2007, 11:47 PM
من بهت cace walk رو که کم حجم هم هست به شدت رو پیشنهاد میکنم

تو بشخ دانلود نرم افزار هم گذاشتم حجمش کمه ولی همه ی کاربردها رو داره وعالی و ساده هست

حتما اونو بگیر

خره
Friday 31 August 2007, 10:14 PM
Encore 4 هم بد نیست
تائيد مي شه:ak

soltan
Thursday 12 June 2008, 07:35 AM
سلام دوست من برنامه midinotate comosor روپیشنهاد می دم هم نت نویسی داره و هم به صورت midi فایلها اجرا می شه .

Ehsan_Harmonica
Wednesday 5 August 2009, 02:32 PM
من هم به شما Guitar pro را پیشنهاد می کنم که ورژن های مختلفی دارد که من به شما ورژن 4 را توصیه می کنم این نرم افزار خیلی پیشرفته بوده و می توانید در آن پیانو ،درامز و ... هم همراه با نت پخش کنید. لینک دانلود آن هم این است که ب You can see links before reply (You can see links before reply) رفته و Guitar Pro 4 را سرچ کنید و بعد از باز کردن صفحه مورد نظر آنرا دانلود کنید.

rumour
Wednesday 5 August 2009, 08:35 PM
من هم به شما Guitar pro را پیشنهاد می کنم که ورژن های مختلفی دارد که من به شما ورژن 4 را توصیه می کنم این نرم افزار خیلی پیشرفته بوده و می توانید در آن پیانو ،درامز و ... هم همراه با نت پخش کنید. لینک دانلود آن هم این است که ب You can see links before reply (You can see links before reply) رفته و Guitar Pro 4 را سرچ کنید و بعد از باز کردن صفحه مورد نظر آنرا دانلود کنید.
خوب چرا 4.ورژن 5 اومده که!

bamdadonline
Saturday 17 October 2009, 08:52 AM
دوست عزیز همین برنامه overture که در سایت هست تقریبا کامله و نیازت رو برطرف می کنه. سیبلیوس و فاینال رو باید بخری. Encore هم در حد overture هست.

you3f
Tuesday 20 October 2009, 10:46 PM
من finale رو پیشنهاد میکنم

payamf1
Tuesday 20 October 2009, 10:52 PM
ما که هرچی گشتیم یه نرم افزار پیدا نکردیم که پلی-ریتم بنویسه

یعنی قطعاتی که برای مثال با 4/4 شروع میشه و اوسط به 2/4 میره و خلاصه تغییر ریتم میده

اگه شما میدونید بگید لطفا.

Solo
Wednesday 21 October 2009, 10:54 AM
اکثر نرم افزار ها این قابلیت رو دارن که ! final و encore بهترینها برای نت نویسی هستن . اکثر سکوئنسر ها هم این قابلیت را دارن .
لطفا
توی انتخاب عنوان تاپیک دقت کنید .
تاپیک رو در جای مناسب خودش باز کنید .
ممنون