PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رادیو نت آهنگ - 008 - Farhood72

farhood72
Friday 25 April 2014, 07:48 PM
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم... امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشین و با موفقیت پشت سر بگذارین...
تشکر میکنم از مدیران نت آهنگ و فرشاد عزیز که فرصت رو به بنده دادند تا بتونم آهنگ های مورد پسندم رو به گوش شما دوستان برسانم..
خوشحال میشم به آهنگ ها گوش بدین و یه وقتی رو توی این دو هفته ای که این رادیو فعاله، به این تاپیک اختصاص بدید.. ممنون
درضمن،رادیو علاوه بر بخش آهنگ ها، یه نظر سنجی هم داره که مربوط به امتیاز کلّ تاپیک هست.. (از یک تا 10 شماره گذاری شده، اگه این رادیو رو ضعیف دیدین، شماره های پایین رو انتخاب کنین و اگه خوب دیدید، شماره های متوسط و بالا رو)

(در بالای صفحه) این نظر سنجی وجود داره (کسی‌ اسامی رای دهندگان رو نمی‌تونه ببینه) پس با خیال راحت رای بدین و رای هاتون کاملا مورد احترام بنده واقع میشه...
پس از گوش دادن این 10 آهنگ ، از شما تقاضا میکنم یکی از آهنگ‌ها رو بعنوان انتخاب برتر خودتون انتخاب، و نامش رو زیر همین تاپیک(+ پاسخ به موضوع) اعلام کنید.

همچنن برای گرفتن نوبت ، جهت ایجاد تاپیک رادیو، اینجا (You can see links before reply) کلیک کنید. فرصت رو از دست ندین...

خب، با نام خدا و یادی از اسطوره ی فلامنکو، پاکو دلوسیا استارت این رادیو رو میزنم....
آهنگهای انتخاب شده ی بنده،در سبک فلامنکو هست... خواهشا تا پایان این رادیو بنده رو همراهی کنین...

Entre dos Aguas .1
اولین آهنگ رو از مرحوم پاکو د لوسیا انتخاب میکنم...
این آهنگ جزو اولین آلبوم تلفیقی پاکو هست که در سال 1973 به گوش علاقه مندان رسید... آلبوم نیز به همین نام است...
یه کار بسیار زیبا که پاکو علاقه ی بسیاری به این اثر داشته و اکثر کنسرت ها این آهنگ رو برای طرفدارانش زده...
در انتهای این آهنگ میتوانید سرعت بالای نت هایی که به صدا در میاره رو حس کنید....
You can see links before reply

2. Liber tango
اجرای بی نظیر دو نفره توسط پیانیست معروف جمهوری دومینیکن، و برنده ی جایزه ی گرمی، Michel Camilo و گیتاریست سبک فلامنکو مدرن ، توماتیتو است... از آلبوم Spain again محصول سال 2006

3. Rumba de Noche
این اثر از نوازنده ی مشهور ایرانی فلامنکو تلفیقی(Nuevo Flamenco) به نام آرمیک است که درآلبوم Mi Pasion ۲۰۰۶ نمایش عموم قرار داد..
او در مورد سبک فلامنکو میگوید: وقتی برای اولین بار یک گیتار فلامنکو را لمس کردم، دریافتم که این توانایی را دارم که بوسیله سازم حرف بزنم !!

4. Santa Fe
اثر اوتمار لیبرت ، گیتاریست و آهنگساز برجسته آلمانی است که در آلبوم “nouveau flamenco” محصول 1991 است به جهان عرضه کرد

5. Feria del Caballo
مانوئل مورنو ملقب به مورایتو ، اهل کادیز اسپانیا بوده و یکی از سرشناسان فلامنکو
این قطعه در دستگاه سویاناس است .از آلبوم Morao y Oro محصول سال 1992

6. Duelo de guitarras
دونوازی پاکو د لوسیا و ویسنته آمیگو که در مراسم Leyendas de la guitarra (افسانه‌های گیتار) شهر سویل ...

7. Pan Caliente
از ویسنته آمیگو...از آلبوم Paseo de Gracia ... سال انتشار: 2009

8. La Lola (Rumba Flamenca)
اثر پاکو پنیا ، معروفترین و مشهورترین فلامنکو کار سنتی در جهان است...
از آلبوم Flamenco Guitar که در سال 1970 منتشر شد....

9. Malaguena
دو نوازی پاکو پنیا و پاکو د لوسیا....این دو فلامنکو نواز که یکی سنتی و دیگری مدرن، در یک آلبوم به نام paco doble در سال 1969 ، چند قطعه با هم نواختند تا نشان دهند که فرم سنتی و مدرن به هیچ وجه متضاد یکدیگر نیستند و این دو با این آلبوم توانستند تا حدی اتحاد بین دو فرم را نگه دارند..
از 1:05 به مدت 20 ثانیه شاهد ترمولوهای بی نقص پاکو پنیا خواهید بود...

10. Rio Ancho
اجرای ریو آنچو، کار بسیار دیدنی و ماندگار از پاکو دلوسیا
اولین باری که این قطعه رو دیدم، کنسرتی بود که پاکو در سال 1979 در Royal Albert Hall لندن زد البته با همراهی larry Coryell (نوازنده ی سبک جَز فیوژن) ... صحبت درمورد ریو آنچو زیاده!!!

منتظر انقادات و پیشنهادها و انتخاب آهنگ مورد علاقتون توی این رادیو و همچنین مشارکت در نظر سنجی هستم...
با سپاس از همراهیتان...
شاد باشید
یا حق :53::53::53:

Jo0O0oLy
Friday 25 April 2014, 08:50 PM
خوشحالم که اولین نفری هستم که قراره نظرمو بگم
خب اقا همشون قشنگ بود:41:
ولی از همون اول که به قصد انتخاب داشتم اهنگارو گوش میدادم
از اهنگ
Rumba de Noche خیلی خوشم اومد

تا اهنگ شماره 9 هم از انتخابم مطمئن بودم

ولی اهنگ شماره ده یعنی Rio Ancho فوق العاده بود

اصن خیلی عالی بود

واسه همین انتخاب اولم اهنگ شماره 10 هستش

ولی حالا واسه اینکه دل آرمیک جانم نشکنه اهنگ شماره 3 رو هم میذارم انتخاب دوم
:4:
اما بازم در کل همه ی اهنگا قشنگ بود.ممنون

farhood72
Friday 25 April 2014, 09:19 PM
خوشحالم که اولین نفری هستم که قراره نظرمو بگم
خب اقا همشون قشنگ بود:41:
ولی از همون اول که به قصد انتخاب داشتم اهنگارو گوش میدادم
از اهنگ
Rumba de Noche خیلی خوشم اومد

تا اهنگ شماره 9 هم از انتخابم مطمئن بودم

ولی اهنگ شماره ده یعنی Rio Ancho فوق العاده بود

اصن خیلی عالی بود

واسه همین انتخاب اولم اهنگ شماره 10 هستش

ولی حالا واسه اینکه دل آرمیک جانم نشکنه اهنگ شماره 3 رو هم میذارم انتخاب دوم
:4:
اما بازم در کل همه ی اهنگا قشنگ بود.ممنون

سلام سینا جان... بسیار بسیار متشکرم بابت وقتی که گذاشتی و همه ی آهنگ ها رو گوش دادی...
تشکر دومم بابت اینه که شما رو قراره توی 012 رادیو ببینیم...
100% آرمیک عزیز میان ایرانیان و جهانیان طرفداران زیادی داره و بنده هم به همین دلیل یکی از زیباترین آهنگهاشو(البته به نظر خودم) انتخاب کردم...
اما درمورد انتخابت، Rio Ancho ، همونطور که نوشتم، حرف در موردش زیاده... از آهنگسازی این قطعه با فلوت گرفته تا همکاری پاکو با آل دی میولا و ....
خلاصه کلی حرف و حدیث واسش هست که ایشالا یه روز ببینمت و یه چایی با هم بزنیم و ... :16:
راستی، خوشحال میشم توی نظر سنجی هم شرکت کنی :5:
بازم تشکر میکنم وقتتو گذاشتی روی گوش دادن آهنگ ها...:53:

lakshemi
Friday 25 April 2014, 10:51 PM
سلاممممممممم فرهود جان

خسته نباشی، رادیوی خیلی خوبی شده! این هفته ، هفته ی یکه تازی گیتاره! براووووو! از بچگی کلییییییییی خاطره با گیتار فلامنکو دارمممممممم.راستش منو یاد گروه افسانه ای جیپسی کینگ انداختی! هنوزم در ام پی تری پلیرم جولان می دن!
آهنگ ها خیلی زیبا بودن. اما انتخاب من! من شماره ی 1 یعنی Entre dos Aguas رو بیشتر پسندیدم. خیلی قشنگ بود. خوش رهونا فرهود جان.

rezakhodadadi
Friday 25 April 2014, 11:03 PM
همشون زیبا هستن
شماره های 1_3_8_10 را دوست دارم
خوب اما انتخاب اصلی من شماره 10 هست

farhood72
Saturday 26 April 2014, 06:53 AM
سلاممممممممم فرهود جان

خسته نباشی، رادیوی خیلی خوبی شده! این هفته ، هفته ی یکه تازی گیتاره! براووووو! از بچگی کلییییییییی خاطره با گیتار فلامنکو دارمممممممم.راستش منو یاد گروه افسانه ای جیپسی کینگ انداختی! هنوزم در ام پی تری پلیرم جولان می دن!
آهنگ ها خیلی زیبا بودن. اما انتخاب من! من شماره ی 1 یعنی Entre dos Aguas رو بیشتر پسندیدم. خیلی قشنگ بود. خوش رهونا فرهود جان.

سلام لاکشمی جان... خوشحالم مورد رضایتت قرار گرفته
فکر میکنم اکثر دوستان فلامنکو رو از کارهای گروه جیپسی کینگز شنیده باشن... شکر خدا، کم کم داره فلامنکو شناخته میشه... تا چند سال پیش شاید اکثرا نمیدونستن ساز گیتار ، سبکی به نام فلامنکو هم داره ... و بعضیا هم بهش میگفتن فلامینگو :D ... اما الان با فعالیت هنرمندان فلامنکوی خوب ایرانی، داره کم کم این سبک بین بچه ها ، مخصوصا گیتاریست ها رواج پیدا میکنه که از این بابت بسیار خوشحالم....
پاکو توی آهنگ Entre Dos Aguas خیلی ماهرانه عمل میکنه... ضربات انگشتان دست راستش توی این آهنگ با سرعت بالایی زده میشه ... این آهنگ احساس خیلی خوبی به آدم منتقل میکنه...
خدا بیامرزتش... روحش شاد :53:
باز هم تشکر میکنم لاکشمی جان بابت انتخاب و نظرت ...
پیروز باشی :)

farhood72
Saturday 26 April 2014, 07:04 AM
همشون زیبا هستن
انتخاب من شماره های 1_3_8_10

مگه میشه آدم، فلامنکو گوش کنه و نگه خیلی زیباست !!!:4:
مرسی رضا جان بابت گوش دادن آهنگ ها...
درمورد آهنگ های 1،3، و 10 توضیح دادم توی پاسخ نظرات دوستان....
اما آهنگ La Lola از پاکو پنیا.... این آهنگ مثل آهنگ های دیگه ای که انتخاب کردی،در دستگاه رومبا زده شده... یعنی 4/4 ... و از اونجا که ریتم های این دستگاه توی پاپ هم مورد استفاده قرار میگیره، خیلی تونسته شنوندگان رو راضی نگه داره تا جایی که اغلب دوستان تازه وارد، دوست دارن فقط رومبا بنوازند!! چون به گوش مردم شنیده شده...
یادش بخیر ... وقتی آهنگ La Lola رو انتخاب کردم، یاد کنسرت 90 افتادم... آخرین سالی که اجرا داشتم، این آهنگ رو واسه دوستان زدم... یادمه وقتی به استادم گفتم میخوام این آهنگ رو بزنم، اولش گفت، خودت بگرد نتشو پیدا کن :D
منم با اون وضعیت اینترنت(Dial Up) ، گشتم نتشو پیدا کردم... 16 صفحه!!!! استادم تا دقیقه ی 90 بهم گفت، بیا یه چیز دیگه بزن جلو مردم.. یادت میره وسط اجرا.. اما از اونجا که حرف مرد ، یکیه، همونو زدم ..خخخخخخخخخ
ببخشید خیلی پر حرفی میکنمااااااااا.... نمیتونم جلوی خودمو بگیرم... :17::9:

Rolling_Stone
Saturday 26 April 2014, 07:15 AM
اهنگای بسیار قشنگی هستن
با اهنگ های شماره ی 1 ( Entre dos Aguas ) و 2 ( Liber tango ) و 10 ( Rio Ancho ) بیشترین ارتباط رو برقرار کردم
و از بین اینا با شماره ی 2 یعنی Liber tango ارتباط خیلی بیشتری برقرار کردم . بخاطر کار پیانیست و فضاهای جَز ـی که وجود داره . خیلی خوشم اومد . خب انتخابم هم همین هست :)

farhood72
Saturday 26 April 2014, 07:56 AM
اهنگای بسیار قشنگی هستن
با اهنگ های شماره ی 1 ( Entre dos Aguas ) و 2 ( Liber tango ) و 10 ( Rio Ancho ) بیشترین ارتباط رو برقرار کردم
و از بین اینا با شماره ی 2 یعنی Liber tango ارتباط خیلی بیشتری برقرار کردم . بخاطر کار پیانیست و فضاهای جَز ـی که وجود داره . خیلی خوشم اومد . خب انتخابم هم همین هست :)

بسیار ممنونم بابت نظرت میلاد جان...
آهنگهایی که انتخاب کردی نشون میده چقدر به سبکت علاقه داری..
توماتیتو، همکاری خوبی با کالیمو داشت و دو آلبوم با هم نواختند.. معروفیت توماتیتو به خاطر تانگو های قشنگیه که میسازه و لیبرتانگو ، یکی از جاودانه های تانگوی توماتیتو محسوب میشه...
متشکرم میلاد جون... ایشالا عمری باقی بمونه و منم بیام رادیوی شما :5:

FMETAL
Saturday 26 April 2014, 01:26 PM
فرهود عزیز، سپاس فراوان بابت تاپیکی بسیار خوب. مدت‌ها بود که فلامنکو گوش نکرده بودم. بسکه تنبلم، هنوز جعبه‌های آرشیو موسیقیم رو از وقتی‌ که برگشتم ایران، باز نکردم! همه کار‌ها بسیار خوب بودند. ولی‌ برای یه Old School مثل من، کار‌های قدیمی‌ دلچسب تر هستند. از حق نگذریم که آهنگ Libre Tango حسابی‌ تکونم داد. ولی‌ امکان اینکه از آهنگ Malaguena با نوازندگی Paco Pena و Paco De Lucia دو استاد بزرگ این سبک (که هر دو هم از اساتید محبوب بنده هستند) بگذرم، و آهنگ دیگه‌ای رو انتخاب کنم، برام نبود. در نتیجه آهنگ منتخب بنده همین آهنگ Malaguena است. مرسی‌ بابت زحمتی که کشیدی عزیز.

piottel
Saturday 26 April 2014, 02:03 PM
فرهود عزیز! کار فوق العاده ایه! .... خدا وکیلی نمیشه انتخاب کرد بین اینا!... اما Entre Dos Agus بخاطر 1000 سال خاطره ای که باهاش دارم یه حس دیگه ای داره!.... راستی شما نتش رو داری؟! :)

farhood72
Saturday 26 April 2014, 07:02 PM
فرهود عزیز، سپاس فراوان بابت تاپیکی بسیار خوب. مدت‌ها بود که فلامنکو گوش نکرده بودم. بسکه تنبلم، هنوز جعبه‌های آرشیو موسیقیم رو از وقتی‌ که برگشتم ایران، باز نکردم! همه کار‌ها بسیار خوب بودند. ولی‌ برای یه Old School مثل من، کار‌های قدیمی‌ دلچسب تر هستند. از حق نگذریم که آهنگ Libre Tango حسابی‌ تکونم داد. ولی‌ امکان اینکه از آهنگ Malaguena با نوازندگی Paco Pena و Paco De Lucia دو استاد بزرگ این سبک (که هر دو هم از اساتید محبوب بنده هستند) بگذرم، و آهنگ دیگه‌ای رو انتخاب کنم، برام نبود. در نتیجه آهنگ منتخب بنده همین آهنگ Malaguena است. مرسی‌ بابت زحمتی که کشیدی عزیز.

درود فراوان میفرستم به بنیان گذار این رادیو، فرشاد خان عزیززززززز :48:
بسیار خوشحالم که تونستم خاطرات گذشتتو زنده کنم ..ایشالا این رادیو، انگیزه ای بشه واستون تا بری سراغ گنجینه هات...
خودم وقتی اولین بار آهنگ لیبرتانگو رو گوش دادم، انگشت به دهن موندم... واقعا تانگو های توماتیتو حرف نداره، مخصوصا اینکه یه پیانیست بیاد و همراهی کنه .. اونم توی سبک فلامنکو... خیلی زیبا شد...
اما در مورد انتخابت، آهنگ مالاگوئنا که یه دستگاه توی فلامنکو هم به همین اسم نام گذاری شده، از محبوبترین دستگاه ها میان مردم آندلس یوده... چون آهنگهای مالاگوئنا همیشه با رقص و آواز همراهی میشده....
زیبایی این آهنگ همونطور که اشاره کردی، بخاطر همنشینی دو اسطوره ی فلامنکو، پاکو پنیا و پاکو دلوسیا، دو چندان شده...
متشکرم بابت نظر و وقتی که (میدونم توی این روزا خیلی سرت شلوغه)صرف این رادیو کردی ، فرشاد جان....

- - - Updated - - -

فرهود عزیز! کار فوق العاده ایه! .... خدا وکیلی نمیشه انتخاب کرد بین اینا!... اما Entre Dos Agus بخاطر 1000 سال خاطره ای که باهاش دارم یه حس دیگه ای داره!.... راستی شما نتش رو داری؟! :)

سلام رهاجان... خیلی خیلی ممنون اومدی و گوش دادی به کارا.. شرمندمون کردی :9:
آره.. کار سختیه... ببخشید شما رو توی چالش قرار دادم :D
آره عزیز...
ایشالا یه روز اجراش کنی و بذاری اینجا تا لذت ببرییییییم.....
اینم فایل گیتار پرو:

Honey_Shababi
Saturday 26 April 2014, 08:38 PM
درود دوستان

فرهود جان آهنگ های بسیار بسیار زیبایی رو انتخاب کردی. خیلی خیلی دوست داشتم.

از اونجایی که به نوازندگی "پیک استایل" خیلی علاقه مندم و ارادت خاصی هم به آرمیک عزیز دارم، آهنگ شماره 3 یعنی Rumba de Noche رو به انتخاب میکنم.

پیروز باشید

virtuoso
Saturday 26 April 2014, 10:21 PM
سلام فرهود جان. چه رادیوی جالبی. من کلا چون سابقه ی زیادی توی موسیقی ندارم توی همین مدت کم بیشتر به موسیقی کلاسیک غربی و سنتی ایرانی تونستم بپردازم و تا حالا فرصتی نشده که موسیقی فلامنکو رو دنبال کنم اما این رادیو باعث شد که من با موسیقی فلامنکو و گیتار فلامنکو بیشتر آشنا بشم و واقعا دنیای زیبایی داره... چقدر هم تکنیکی هست. خیلی ممنون از حسن انتخابت و رادیوی خوبت

هر کدوم از قطعات حال و هوای خودشو داشت ولی من شماره 3 و 10 رو بیشتر پسندیدم...
Rio Ancho رو بخاطر گیتار نوازی فوق العاده اش و ملودی خاصش پسندیدم (غم خاصی هم توی بعضی از جملاتش نهفته بود) و Rumba de noche بخاطر ملودی زیبا و دلنشینی که داشت نظرمو جلب کرد...
اما چون باید یه دونه رو انتخاب کنم در نهایت Rumba de noche رو انتخاب می کنم.

بازم ممنون. خسته نباشی

pooriaakbari1989
Saturday 26 April 2014, 10:49 PM
درود بر فرهود عزیز...راستش من اولین بارمه که به عنوان رای دهنده تو این تاپیک جالب شرکت میکنم...من گیتار رو خیلی دوست دارم و ساز خیلی باحالیه...یعنی واقعا از گوش دادن به این ساز لذت میبرم...یه لطافت خاصی توی این ساز وجود داره که اونو منحصر به فرد میکنه...خصوصا اینکه انقدر رشد هم کرده که سبک های جالبی برای خودش پیدا کرده...سبک فلامنکو از یه شور و هیجان خاصی برخورداره که من خیلی دوسش دارم و واقعا برام دلنشینه...اما بریم سر اصل مطلب...یعنی انتخاب قطعه...من هم قطعه سوم رو با نام rumba de noche به عنوان قطعه مورد علاقم انتخاب میکنم...این قطعه دقیقا یه نشاطی داره که شنونده رو به وجد میاره و من خیلی از ریتم و ملودیش خوشم اومد...البته اینم بگم که خیلی خوشم اومد که نوازنده این قطعه یه ایرانیه(البته ایشون خیلی نوازندگی بزرگی هستن و من هم تازه با این سبک از موسیقی آشنا شدم...نا آشنا بودن من با نوازنده بزرگی مثل ایشون هم به همین خاطره)...از زحمتی که کشیدی تشکر فراوان دارم و کلا هم قطعات خیلی جالبی تو این بخش شنیدم...انتخابای خیلی خوبی بود به نظر من...سلیقه خیلی جالبی داری...موفق باشی:am

farhood72
Sunday 27 April 2014, 06:39 AM
از اونجایی که به نوازندگی "پیک استایل" خیلی علاقه مندم و ارادت خاصی هم به آرمیک عزیز دارم، آهنگ شماره 3 یعنی Rumba de Noche رو به انتخاب میکنم.
پیروز باشید

سلام هانی جان.. خواهش میکنم عزیز.. شاید کمتر کسی فکرشو میکرد یه روز فلامنکو رو با پیک هم بشه زد.. اما آرمیک جرات این کار رو داشت(چون یه ایرانیه :) ) و تونست طرفدارای زیادی رو پیدا کنه... متشکرم از وقتی که گذاشتی واسه این تاپیک

هر کدوم از قطعات حال و هوای خودشو داشت ولی من شماره 3 و 10 رو بیشتر پسندیدم...
Rio Ancho رو بخاطر گیتار نوازی فوق العاده اش و ملودی خاصش پسندیدم (غم خاصی هم توی بعضی از جملاتش نهفته بود) و Rumba de noche بخاطر ملودی زیبا و دلنشینی که داشت نظرمو جلب کرد...
اما چون باید یه دونه رو انتخاب کنم در نهایت Rumba de noche رو انتخاب می کنم.
بازم ممنون. خسته نباشی

سلام محمد عزیز... خداروشکر تونستم به شما انگیزه ای بدم تا این سبک رو دنبال کنین...
برای اینکه انتخاب آهنگ محدود به عدد 10 بود، با خودم فکر کردم بجای اینکه زیباترین کار های فلامنکو رو بذارم، بیام زیباترین کارها رو توی بخش های مختلف فلامنکو از جمله( سنتی ، مدرن، تلفیقی، همراهی با پیانو و ...) قرار بدم تا دوستان به وسعت این سبک پی ببرن... خداروشکر تا اینجا مورد رضایت همه ی دوستان قرار گرفته
ریو آنچو، واسه خودش یه دنیاست!! دنیایی که هرکی واردش بشه، نمیتونه به راحتی بیخیالش شه.. هر قسمت از ملودی این آهنگ ، بهتره بگم هر نتی که(اونم از دستان پاکو) زده میشه، یه حس جدیدی به آدم میده که توی نت بعدی این حس منتقل میشه و آدم فقط باید چشماشو ببنده و گوش کنه...
درمورد رومبای آرمیک هم که خداروشکر توی این رادیو فعلا طرفدارای زیادی پیدا کرده ، باید بگم بخاطر همین نوع آهنگهاش هست که همواره جزو پرفروشترین آلبوم ها انتخاب شده...
متشکرم محمد جان بابت گفته هات .... موفق باشی عزیز

سبک فلامنکو از یه شور و هیجان خاصی برخورداره که من خیلی دوسش دارم و واقعا برام دلنشینه...اما بریم سر اصل مطلب...یعنی انتخاب قطعه...من هم قطعه سوم رو با نام rumba de noche به عنوان قطعه مورد علاقم انتخاب میکنم...این قطعه دقیقا یه نشاطی داره که شنونده رو به وجد میاره و من خیلی از ریتم و ملودیش خوشم اومد...البته اینم بگم که خیلی خوشم اومد که نوازنده این قطعه یه ایرانیه(البته ایشون خیلی نوازندگی بزرگی هستن و من هم تازه با این سبک از موسیقی آشنا شدم...نا آشنا بودن من با نوازنده بزرگی مثل ایشون هم به همین خاطره)...از زحمتی که کشیدی تشکر فراوان دارم و کلا هم قطعات خیلی جالبی تو این بخش شنیدم...انتخابای خیلی خوبی بود به نظر من...سلیقه خیلی جالبی داری...موفق باشی

سلام پوریا جان...
خوشحالم میبینم به گیتار علاقه داری... راستش فلامنکو یه بخشی (البته به نظر من، بزرگترین بخش :D ) از گیتاره...بخش کلاسیک گیتار هم با وجود قطعات کلاسیک تارگا، سگوویا و .... زیبایی خاصی به گیتار داده... اما خیلی جالبه دو سبک مختلف و کاملا با تکنیک های متفاوت و مخاطبان متفاوت، اما روی یه ساز!!! و این باعث میشه گیتار علاقه مند پیدا کنه(ببخشید، اما خیلی به بخش پاپ توجه نمیکنم...)
متشکرم از توضیحاتت و احساسی که توی آهنگ رومبای آرمیک دیدی....
خوشبختانه آرمیک وقتی به اون مقام رسید، ایرانی بودنش رو فراموش نکرد و هنوز هم همکاری خوبی با داریوش و دیگر خواننده ها داره...
توی یکی از آلبوم های آرمیک هم میاد و آهنگ های ماندگار ایرانی مثل سفر از فرامرز اصلانی، چشم من از داریوش و ... رو به زیبایی هرچه تمام تر میزنه ...
متشکرم بابت انتخابت و گوش کردن به آهنگها پوریای عزیز...
ایشالا یه روز شما رو توی رادیو ببینیم :)

vahid65
Sunday 27 April 2014, 09:28 PM
انتخاب بنده Paco de lucia-Entre dus aguas
تو اکثر قسمتهای این آهنگ یه غم عجیبی حس میشه.
یه چیز دیگه که یاد گرفتم این که فلامنکو نه فلامینگو

farhood72
Sunday 27 April 2014, 10:06 PM
انتخاب بنده Paco de lucia-Entre dus aguas
تو اکثر قسمتهای این آهنگ یه غم عجیبی حس میشه.
یه چیز دیگه که یاد گرفتم این که فلامنکو نه فلامینگو

سلام وحید عزیز... امیدوارم به تمام آهنگ ها گوش داده باشی... بنده تمام سعیمو کردم که بخش های مختلف این سبک رو به نمایش بگذارم...
خوشحالم آهنگ Entre رو انتخاب کردی... آهنگ رومبایی که پاکو خودش خیلی به این آهنگ علاقه مند بود...
راستی، درمورد شباهتت هم باید بگم ، اون آهنگی که منظورت بود، از اوتمار لیبرت هست... اگه دقت کرده باشی بیشتر به آهنگ شماره ی 4 این رادیو میخوره ... یه بار دیگه آهنگ شماره ی 4 (SAnte fe) رو گوش کن .... قطعا متوجه میشی که این دو اثر با هم مشابه هستند چون نوازندشون یکیه...

Green_moment
Sunday 27 April 2014, 11:01 PM
ممنون از فرهود عزیز برای شریک کردن ما در علایق زیبا و احساسات بی نظیرش...

آهنگهای انتخابیت در سبک خودشون بسیار مناسب بودن.

من از شماره ۲ بسیار خوشم اومد به خاطر دویت مناسب و البته تلفیقی مناسب تر و صد البته نوازندگی استکاتو وار و تب آلود اثر !

به همین شماره هم رای دادم.

farhood72
Monday 28 April 2014, 05:04 AM
ممنون از فرهود عزیز برای شریک کردن ما در علایق زیبا و احساسات بی نظیرش...

آهنگهای انتخابیت در سبک خودشون بسیار مناسب بودن.

من از شماره ۲ بسیار خوشم اومد به خاطر دویت مناسب و البته تلفیقی مناسب تر و صد البته نوازندگی استکاتو وار و تب آلود اثر !
به همین شماره هم رای دادم.

به به... آقا حسام گل... البته به خوبی رادیوی شما نشده ، ولی دیگه اطلاعات ما در همین حد بود، شرمنده :9:
بسیار بسیار ممنون بابت نظرتون...
متشکرم از آهنگی که انتخاب کردی... دقیقا همینطوره... ملودی یه نوع هیجانی به آدم دست میده که اصطلاحا شنونده رو سر جاش میخکوب می کنه تا بقیه ی آهنگ رو دنبال کنه...

piottel
Monday 28 April 2014, 03:19 PM
فرهود عزیز! پاکوی مرحوم، 100 جور این Entre Dos Agus رو نواخته! تو هر کدومش هم با گیتارش یه جور قر و قربیله ریخته!.... آقا مشکله نواختنش... مشکل! والله!

farhood72
Monday 28 April 2014, 09:16 PM
فرهود عزیز! پاکوی مرحوم، 100 جور این Entre Dos Agus رو نواخته! تو هر کدومش هم با گیتارش یه جور قر و قربیله ریخته!.... آقا مشکله نواختنش... مشکل! والله!

کاملاً باهات موافقم.. پاکو اکثراً توی کنسرت ها، بعضی نت های آهنگ هاش رو تغییر میده (آدم، الکی الکی که نمیشه اسطوره . :-D)