PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازندگان چنگ

pantea20
Wednesday 30 April 2014, 07:31 PM
سلام دوستان
لطفا اگر کسی با ساز چنگ آشنایی داره در مورد خرید ساز منو راهنمایی کنه.
سپاسگذارم

m.atfi
Saturday 10 May 2014, 02:08 PM
ساز چنگ ساز بسیار گرونی هست ومارک هم هست
البته در ایران نیز افرادی مانند آقای عبدالعلی باقری نژاد چنگ ایرانی رو احیا کردند که شبیه خارجی یا همون هارپ هست
اطلاعات دیگه خواستید در موردشون بفرمایید خدمتتون عرض کنم

mahsa_piano
Monday 21 July 2014, 02:56 PM
سلام من در حال حاظر پيانو ميزنم ب چنگ هم علاقه دارم
دوست عزيزي گفته بودن ك بايد قد بلند باشه و....
اگه چنگ ايراني هم برم باز بايد همون استايل رو داشته باشم؟

وقيمت اين ساز حدودا چقدره؟

virtuoso
Monday 21 July 2014, 03:32 PM
سلام به دوستان علاقمند به ساز چنگ.
واقعا حیفه که آموزش این ساز در ایران اینقدر محدوده. بسیار ساز خوش صدایی هست.
خانم آذرنوش صدر سالک همسر استاد مجید انتظامی و نوازنده ی هارپ در ارکستر سمفونیک هستن که به صورت تخصصی این ساز رو آموزش میدن (فکر می کنم در منزلشون آموزش میدن)
طبق گفته ی ایشون این ساز گرون قیمت هست و فکر می کنم ایشون از خارج از کشور ساز برای هنرجوهاشون سفارش میدن.
توی ایران هم شنیدم افرادی هستن که ساز چنگ رو بازسازی کردن. توی نمایشگاه موسیقی امسال هم دیدم و فکر می کنم قیمت هاشون زیاد هم بالا نبود ... که این خیلی عجیب بود برای من (شاید 3-4 تومن می گفتن. دقیقا یادم نیست). آدرس یکی از سازندگان:
You can see links before reply

البته اگه کسی میخواد شروع کنه از همون خانم صدر سالک باید بپرسه که آیا ایشون این سازندگان رو تایید می کنن یا خیر.
چنگ ایرانی کوچکتر و ارزان قیمت تر از هارپ هست.

behnan
Thursday 3 September 2015, 07:52 AM
سلام من نوازنده چنگ ایرانی هستم در چنگ ایرانی احتیاجی نیست که شما استایل خاصی داشته باشید

Nazlibakhshayesh
Sunday 10 July 2016, 12:39 AM
سلام من نوازنده هارپ و پيانو هستم و چندين سال است كه به تدريس هارپ مشغولم و اساتيد مختلفي هم داشتم و مستر كلاسهايي هم خارج از ايران گذروندم و در اركستر هاي مختلف و چند البوم و موسيقي فيلم هم هارپ زدم و ممكنه در اينده هم به اين سايت سر نزنم .. اگر علاقه من بوديد با من تماس بگيريد تا راهنمايي كنم .. 09123080814