PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستمزد نوازنده در استودیو

karimvl
Sunday 11 May 2014, 11:16 AM
با سلام به همه دوستان گرامی
اول درباره خودم یه معرفی کوتاه میکنم و بعدش یه سوالی ازتون داشتم :
من حدود 10 سال هست که ویلن میزنم و پیش استادم سنتی کار کردم و ردیف ها رو زدم و در کنارش خودم هم با اصول درست کلاسیک این سبک رو تا حدودی کار کردم (البته در سنتی بهتر هستم ) و الان هم تصمیم دارم شروع به نوازندگی برای استودیو ها بکنم .
البته یه بار تجربه کار در استودیو رو داشتم و تا حدودی با فضای استودیو و اصول کار آشنایی دارم و اگر تعریف از خود نباشه خودم فکر میکنم شاید پنجه و آرشه کشیم برای آهنگ های پاپ(که در استودیو ها مرسوم تر از سایر سبک هاست) نسبتا مناسب باشه .
حالا سوالی که برام ایجاد شده اینه که آیا معیار و ملاکی برای تعیین دستمزد نوازندکی در استودیو هست ؟ به نظر شما دوستان من از چه دستمزدی و با چه معیار و ملاکی برای تعیین دستمزدم شروع به کار کنم ؟‌

خیلی ممنون میشم
اگر راهنماییم کنید :am

you3f
Sunday 11 May 2014, 02:05 PM
سلام.
این همون مسئله ایه که من در مورد اجراهای زنده بهش برخوردم.
موسیقی و کلا هنر، چیپس و پفک نیست که قیمت مشخص داشته باشه!!
نظر من اینه که کاملا توافقیه، وابسته به سطح و معروفیت نوازنده، نوع آهنگ، و حتی برای ضبط موسیقی فیلم مدت آهنگ است.

karimvl
Sunday 11 May 2014, 05:23 PM
سلام.
این همون مسئله ایه که من در مورد اجراهای زنده بهش برخوردم.
موسیقی و کلا هنر، چیپس و پفک نیست که قیمت مشخص داشته باشه!!
نظر من اینه که کاملا توافقیه، وابسته به سطح و معروفیت نوازنده، نوع آهنگ، و حتی برای ضبط موسیقی فیلم مدت آهنگ است.
آره منم موافقم
و میدونم که مطمئنا همونطور که گفتید این ملاک ها تاثیر دارن
ولی خواهش دارم اگه میشه یه حدودی رو بگین تا حداقل یه نرخی بیاد دستم .

r_a_m_i_n
Monday 12 May 2014, 10:11 PM
با سلام به همه دوستان گرامی
اول درباره خودم یه معرفی کوتاه میکنم و بعدش یه سوالی ازتون داشتم :
من حدود 10 سال هست که ویلن میزنم و پیش استادم سنتی کار کردم و ردیف ها رو زدم و در کنارش خودم هم با اصول درست کلاسیک این سبک رو تا حدودی کار کردم (البته در سنتی بهتر هستم ) و الان هم تصمیم دارم شروع به نوازندگی برای استودیو ها بکنم .
البته یه بار تجربه کار در استودیو رو داشتم و تا حدودی با فضای استودیو و اصول کار آشنایی دارم و اگر تعریف از خود نباشه خودم فکر میکنم شاید پنجه و آرشه کشیم برای آهنگ های پاپ(که در استودیو ها مرسوم تر از سایر سبک هاست) نسبتا مناسب باشه .
حالا سوالی که برام ایجاد شده اینه که آیا معیار و ملاکی برای تعیین دستمزد نوازندکی در استودیو هست ؟ به نظر شما دوستان من از چه دستمزدی و با چه معیار و ملاکی برای تعیین دستمزدم شروع به کار کنم ؟‌

خیلی ممنون میشم
اگر راهنماییم کنید :am

درود دوست عزیزم....اگه مسلط هستید و به مترونم هم کاملا تسلط دارید و قطعه ی 5 دقیقه ای رو بعنوان مثال زیر 5 ساعت یا زیر 2 ساعت میتونید در استدیو ضبط کنید.....واسه هر قطعه زیر 500 هزار نگیرید