PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوء استفاده برخی از دلالان از نت آهنگ ، مراقب باشید

Majed
Friday 23 May 2014, 03:52 PM
با سلام.

اخیرا مشاهده شده برخی از کاربران سایت با تماس به کاربران سایت و سازندگان ساز با ادعای دروغ خود را نماینده نت آهنگ معرفی میکنند. در برخی موارد دیگر دیده شده است که با ثبت دامین های مشابه سعی در اغفال کاربران داشته اند. بعضا از کاربران ما درخواست کرده اند که تبلیغات بخش نیازمندی و پست های خود را در سایت حذف کنند تا در آنجا بتوانند تبلیغ کنند.

توجه داشته باشید که سایت نت آهنگ هیچ گونه همکاری تجاری با هیچ فروشگاه و سایت اینترنتی نداشته و ندارد.

هدف نت آهنگ از ابتدای کار مبارزه با شیوه های کثیف دلالی در بازار موسیقی ایران بوده است. از این رو بخش نیازمندیها برای سازندگان و وارد کنندگان راه اندازی گردیده است تا بتوانند بدون واسطه با نوازندگان در ارتباط باشند.

خواهشا توجه داشته باشید که گول این افراد را نخورید و در صورت هرگونه تماس مشابه تیم مدیریت را بلافاصله با خبر سازید تا اقدامات قانونی و شکایت به دادگاه علیه این افراد توسط عوامل شرکت انجام گیرد. در صورت در اختیار داشتن هرگونه مدرک (صوتی و یا متنی) از این افراد لطفا آن را از ما دریغ نفرمایید.

ذات موسیقی پاک است. با این قبیل کارها صورت آن را کثیف نکنیم انشالا.

arsalan212
Tuesday 27 May 2014, 01:06 AM
با سلام
مدتها بود نبودم .....و یه ادم از خدا بیخبر واحتمالا هکر بجای من در قسمت نمونه کارهام ونوازندگیم جام نظرمیداد وبه بنده خداهایی که خوششون نمیومد از اجرا یا بهر دلیل محترمی نقد میکردن میپرید و میگفت ای تو که نظر میدی خودت جی هستس و اینگونه چرت وپرتها و خودم که میدیدم شکهخ میشدم وزیز تایپیک مینوشتم واللا من نیستم بلا نیستم
بعد بلافاصله میومد و جام عذر میخواست باور کنین بخاطر این دیدم ایمن نیستم ورمز عبورمو عوض کردم ...بهر حال با نظر شما بینهایت موافقم.بیاین تورو خدا این یدونه هنرموسقی رو دوراز دلال بازی وکاسبی واستاد استاددم این واون گذاشتن وتبلیغ پاک نگهداریم..
:am

- - - Updated - - -

با سلام
مدتها بود نبودم .....و یه ادم از خدا بیخبر واحتمالا هکر بجای من در قسمت نمونه کارهام ونوازندگیم جام نظرمیداد وبه بنده خداهایی که خوششون نمیومد از اجرا یا بهر دلیل محترمی نقد میکردن میپرید و میگفت ای تو که نظر میدی خودت جی هستس و اینگونه چرت وپرتها و خودم که میدیدم شکهخ میشدم وزیز تایپیک مینوشتم واللا من نیستم بلا نیستم
بعد بلافاصله میومد و جام عذر میخواست باور کنین بخاطر این دیدم ایمن نیستم ورمز عبورمو عوض کردم ...بهر حال با نظر شما بینهایت موافقم.بیاین تورو خدا این یدونه هنرموسقی رو دوراز دلال بازی وکاسبی واستاد استاددم این واون گذاشتن وتبلیغ پاک نگهداریم..
:am

fanta2020
Sunday 1 June 2014, 12:10 PM
okبسیار عالی

abdol22
Tuesday 3 June 2014, 08:44 AM
nasser_pczone
Friday 6 June 2014, 02:45 PM
اگه همه قبول داشته باشن خوبه

faaraz
Saturday 7 June 2014, 02:10 PM
.ok

abdol22
Wednesday 11 June 2014, 10:19 PM
very god

mohibat
Monday 16 June 2014, 01:27 AM
با ارزوی موفقیت:41:

alisobhi
Thursday 19 June 2014, 05:36 PM
باسلام خدمت استادماجدگرامی ازحمایت صمیمانه تان برای هنرپاک موسیقی وهنرمندانش که متاسفانه مظلوم واقع شده اندمخلصانه تشکرمیکنم.بدرستیکه اگرماخودمان برای هم تعصبی نداشته باشیم افرادسودجو مسلماازاین هنروالاسواستفاده خواهندکرد.پس مااگراتحادوهمکاری صادقانه داشته باشیم درایراه موفق خاهیم شد.به امید انروز.متشکر..alisobhi

elham18769
Monday 23 June 2014, 02:18 PM
okkk

SamFoni
Tuesday 24 June 2014, 02:00 PM
ممنون که گفتین