PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رادیو نت آهنگ - 012 - Brilliant

Brilliant
Friday 20 June 2014, 11:57 PM
درود دوستان ! با یه رادیوی فلزیِ دیگه خدمتتون رسیدیم :دی
راستش از اونجایی که من آدم کمال گرایی هستم میخواستم رادیوم رو به بهترین نحو برگزار کنم (!) که همه چی یهویی شد :| شما خودتون دیگه کمُ کاست ها رو به گریتنس ِ خود ببخشایید :دی

همون طور که خودتون بهتر اطلاع دارید این تاپیک دوازدهمین تاپیک رادیو نت آهنگه .... کاربر های عزیز سایت میتونن شرکت کنن و توی نوبت معین خودشون ده تا آهنگ مورد علاقشون رو آپلود کنن و به دگر کاربران فیض رسانی کنن :دی
برای نوبت گرفتن و مفیوضیاننده شدن اینجا (You can see links before reply)کلیک کنید .

انتخاب آهنگ واقعا کار سختی بود ... خیلی سخت :| وسواس فکری گرفتم اصن :| .. نمیدونستم چه پارامترایی رو در نظر بگیرم واسه انتخاب آهنگا ! در نهایت .. تصمیم گرفتم خیلی ساده ..کارایی رو که واقعا دوس دارم براتون بزارم :) البته سعی کردم کارایی رو انتخاب کنم که همه ی گوشا با هر نوع عادت و سلیقه ای بتونن ارتباط برقرار کنن :دی

با این وجود خیلی افسوس میخورم بابت کارایی که باید تو لیستم میبودن و نیستن :/

باشد که سلیقه ی این حقیر سراپا تقصیر حالتونُ بهم نزنه:21:

1

Death - Voice Of The Soul (You can see links before reply)

بهترین من..
از آلبوم Sound Of Perseverance ... این کار محشره ... با هر گوش و سلیقه ی موسیقیایی که هستید .. این کار رو از دست ندید.. !

2

Deep Purple - April (You can see links before reply)

کاری بسیار زیبا و گوشنواز ...با کیبورد فوق العاده ی جان لرد ...

3

Yngwie Malmsteen - Icarus Dream Suite Op.4 (You can see links before reply)

اولین باری که این کار رو شنیدم رو فراموش نمیکنم..فک کنم 10-11 سالم بود .... بعد از تموم شدن آهنگ من رسما هنگ کرده بودم ! و اینگونه شد که وارد دنیای کله فلزی ها شدیم
از آلبوم Rising Force ... یه شاهکار نئو کلاسیک .

4

Death - Crystal Mountains (You can see links before reply)

از آلبوم Symbolic ... کاری بسیار زیبا و دلنشین ! البته از نظر من :دی

5

(Symphony X - Inferno (Unleash The Fire (You can see links before reply)

آز آلبوم The Odyssey ... من خیلی این کار رو دوست دارم ...اونقدر که به شاهکار های دریم تیتر و نورمور ترجیحش دادم !

6

Pink Floyd - Sorrow (You can see links before reply)

Momentary Lapse Of Reason ..... همه چیز این آهنگ عالیه ... صدای دیوید گیلمور مِیکس یو ریلی هَنگ !

7

Michael Romeo - Psychotic Episode (You can see links before reply[MP3JUICES.COM].mp3.aspx)

The Dark Chapter ...
هیچی لازم نیست بگم ... فقط مغزتونو در اختیار این نتای لعنتی بزارید !!!

8

Judas Priest - Loch ness (You can see links before reply)
(You can see links before reply)

Angel Of Retribution...
وقتی آهنگ هارُ آپ کردم تازه متوجه شدم که ای دل غافل ! از هالفورد کبیر چیزی تو لیست نیست ! من این آهنگ ُ خیلی دوست دارم و به دلیل اینکه زیاد معروف نیست ولی بسیار خفته انتخابش کردم :]

9

Dio & Malmsteen - Dream On (You can see links before reply)

این کار یه کاور از Aerosmithـه ... و من به طور جدی معتقدم که میلیونز بار از کار اصلی بهتره ! ترکیب فوق العاده ی گیتار مالمستین کبیر و صدای دیوی عظمیِ خدا بیامرز ...

10

Scorpions - Wind Of Change (You can see links before reply)

یکی از عشقول ترین آهنگ های جهان هستی... هرچقدر از این آهنگ بگم کم گفتم ...همه چیز عالی کار شده ..مخصوصا لیریکس !

به شخصه احترام خاصی برای این آهنگ قائلم ...

+ عذرخواهی میکنم اگه توضیحات ناکامل/ناکافی / نادرست بود ... تو دو روز گذشته فقط چهار ساعت خوابیدم ُ منتظرم هرچه زودتر لپ تاپم رو Shoot کنم Away (((((:

پــــــــیروز و Peaceـفول باشید یاران !!!!!!!!!!

Yngwie_5
Saturday 21 June 2014, 01:54 AM
مرسی از این رادیوی پربار و عالی!
همه آهنگا رو قبلا گوش داده بودم و قطعا جزو All Time Favoriteـهام هستن.با یکم جمع بندی و کلنجار Yngwie Malmsteen - Icarus Dream Suite Op.4 رو انتخاب میکنم هرچند که دلم با Voice Of The Soulـه :4:

! Peace
:am

Brilliant
Saturday 21 June 2014, 02:34 AM
درود بر جانشین بر حق عمام مالمستین کبیر! بسیار خوش حالم که خوشت اومده از کارا.
به به چه انتخاب توپسی! من که هنوزم وقتی این آهنگ رو گوش میکنم کاملا می هنگم o.0
Voice of the soul هم که حسابش با همه ی آهنگا جداست..الحق که آوای روحه ...
مرسی که وقت گذاشتی و گوش کردی آهنگا رو :]
Peace back bro: v
+ راستی. .با شرمندگی بسیار..دریافتم که بازم گیج بازی در آوردم و یادم رفته نظرسنجی بزارم 4تاپیک: |…فکر کنم فقط مدیرا توانای ادیت تاپیکو دارن:| …تازه یوزر نیم خودمم اشتباه نوشتم..شیم,آن,می: |

raha72
Saturday 21 June 2014, 06:48 PM
منم اولی رو دوست داشتم یه جور اضطراب داره به یه دلهره دعوتت میکنه...و سومی هم یه جور رویا همراه با تردید...:ao

Brilliant
Saturday 21 June 2014, 07:27 PM
منم اولی رو دوست داشتم یه جور اضطراب داره به یه دلهره دعوتت میکنه...و سومی هم یه جور رویا همراه با تردید...:ao
ممنون که آهنگا رو گوش دادید ..تعبیرتون رو دوست داشتم 3:
هر دوشون فوق العاده هستن ! ولی متاسفانه باید یه آهنگ انتخاب کنید :4:
بازم ممنون که وقت گذاشتید

Untouchable
Saturday 21 June 2014, 11:00 PM
خب رسیدم به رادیو ی سیس جان گرامی ام و سلیقه ی بی نظیرش که شدیدا هم با من هماهنگه!
انتخاب سخته!!
یک کالکشن عالی از بهترین ها!(چقد تغییر دادی از آخرین باری که پرسیدم چی گذاشتی!!)
مث اینه که بگن بچه هات دارن می میرن و فقط یکیشونو می تونی نجات بدی!!
با این تفاوت که هیچ کدوم از این شاهکارا هرگز نمی میرن!
و صدای روحم بمن میگه که رأیم...
Voice of the soul است و بس...!

:n1civo:

Brilliant
Saturday 21 June 2014, 11:40 PM
سلام عشقم :4:
دمت گرم! این آهنگ یه سر و گردن از بقیه بالاتره!
مرسی که گوش کردی سیسم :]

Padma
Monday 23 June 2014, 12:35 PM
درود بر زهرایی عزیـــز!
دستت مرسی بابت رادیوت!:)
بنده به شدت از 3 تا از این آهنگهایی که up کردی خوشم اومد و کیف کردم باهاشون. یکی
Voice Of The Soul ، Scorpions - Wind of Change و دیگری Icarus_ Dream Suite. اما انتخابم همین Yngwie Malmsteen - Icarus Dream Suite Op.4 (You can see links before reply) میباشند! :D
راستی به نظرت آشنا نمیاد این آهنگ؟ >>> You can see links before reply[1].mp3.aspx

(اها راستی یادم رفت بگم،من نتونستم آهنگ شماره ی 2 رو دانلود کنم نمیدونم چرا... یه چک کن لینکشو بی زحمت)

Brilliant
Monday 23 June 2014, 04:38 PM
درود بر نیلو بانوی کبیر !
به به ! صاف دست گذاشتی رو عشقولای بنده :4: سلیقت این مای پانکراس فرزندم :21:

نیلو جون این آهنگی که شما انتخاب کردی سبکش نئوکلاسیکال متالِ ..پس شباهت طبیعیه ;)

خیلی ممنون که وقت گذاشتی و گوش کردی بانو :)

+لینک جایگزین شد ... تشکر از پادمای کبیر ...

Padma
Monday 23 June 2014, 08:23 PM
جدنی؟؟من فکر کردم این جناب Yngwie بزرگوار از قصد از این آهنگ آداجیوی آلبینونی استفاده کردن.آخه تو یکی از تاپیک ها یه آهنگی دانلود کردم که یکی(که یادم نمیاد کی :D ) با سونات مهتاب از این حرکات زده بود تو همین سبک یا یچی شبیه این.گفتم لابد اینم مث اونه.یچیزی فراتر از شباهت ساده بنظرم اومد آخه.:39:
خیلی ذوق مرگیده شدم...انقده کیف کردم که اصن واسه همین این آهنگ رو انتخاب کردم.خیلی جالب بود واسم.بازم ممنون :) :x

Honey_Shababi
Tuesday 24 June 2014, 03:21 PM
درود فراوان

عجب آهنگایی بود. لذت بردیم اساسی :)

انتخاب من آهنگ شماره 9 یعنی Dio & Malmsteen - Dream On (You can see links before reply) میباشد. به نظر منم از ورژن اصلی Aerosmith خیلی خیلی زیبا تر اجرا شده.

ehsan_golshan
Tuesday 24 June 2014, 06:17 PM
درود
دوستان ببخشید من زیاد در جریان رادیو نت اهنگ نبودم کاملا، اما خب این لیست نظرم رو جلب کرد مخصوصا Death - Voice of the Soul و Dio & Malmsteen - Dream On این دو تا از بهترین آهنگ هایی هست که من شنیدم :) من آهنگ Dio & Malmsteen - Dream On رو انتخاب میکنم این آهنگ رو از ورژن اصلیش بیشتر دوست دارم، به دلیل سولویی که مالمستین میزنه و صدای دیو با روح و روان آدم بازی میکنه :دی

Brilliant
Tuesday 24 June 2014, 07:17 PM
درود بی پایان بر هانی کبیر :)

خوشحالم که خوشت اومد ...منم دقیقا همین نظرُ دارم !

مرسی که وقت گذاشتی و آهنگارو گوش کردی :)

- - - Updated - - -

درود
دوستان ببخشید من زیاد در جریان رادیو نت اهنگ نبودم کاملا، اما خب این لیست نظرم رو جلب کرد مخصوصا Death - Voice of the Soul و Dio & Malmsteen - Dream On این دو تا از بهترین آهنگ هایی هست که من شنیدم :) من آهنگ Dio & Malmsteen - Dream On رو انتخاب میکنم این آهنگ رو از ورژن اصلیش بیشتر دوست دارم، به دلیل سولویی که مالمستین میزنه و صدای دیو با روح و روان آدم بازی میکنه :دی

درود ! :)

خوشحالم که از لیست خوشتون اومد
آره این دو تا آهنگ واقعا فوق العاده هستن

مرسی که وقت گذاشتین و آهنگا رو گوش کردین :)

Scourge
Tuesday 24 June 2014, 09:25 PM
درود!

واقعأ آهنگای خوبی انتخاب شده بودن، یعنی چیزی بینشون نبود که دوست داشتنی نباشه.
انتخاب بین Voice of the Soul و Dream On واقعأ برام سخته! اولی واقعأ هر دفعه تحت تأثیرم قرار میده، طوری که آدم حس می کنه چیزی فراتر از موسیقی صرفه، یه گفته عمیق و مهمه که باید ترجمه و درک بشه، ولی توی ساختار موسیقی باقی مونده.
برای آهنگ Dream On هم، با اینکه خیلی از خود Aerosmith خوشم نمیاد، ولی صدای Dio و سولوی مالمستین یه حس کاملأ متفاوت به کار میده، Dioای که دستشو روی هر کاری که بذاره باید بهش احترام گذاشت :)
بازم به خاطر اینکه دلیل منطقی ای برای انتخاب نیست، باید به احساسات و تعلقات رجوع کرد، که من Dream On رو انتخاب می کنم!

بازم ممنون بابت این رادیوی خوب :)

Brilliant
Tuesday 24 June 2014, 10:02 PM
درودِ بسیار !

من شدیدا با این موضوع موافقم ... یه کتاب رو میشه از روی این آهنگ نوشت !

Dream On خیلی آهنگ زیباییه ... و واقعا به آدم امید میده !

ممنون که وقت گذاشتید و آهنگا رو شنیدید :)

FMETAL
Friday 27 June 2014, 03:09 PM
اولا ممنون بابت زحمتی که کشیدی و حداقل من میدونم چقدر هول هولکی شد ارسال این تاپیک. باز هم ممنون.

اما بعد.

یه چیزی رو از همین الان روشن کنم که من هنوز‌م که هنوزه، صدای Dio رو که می‌شنوم، اگه بغضم نگیره، حداقل حالم منقلب میشه. با شنیدن کاور Dream On که راستش بار اولم بود می‌شنیدم هم همون حالت بهم دست داد. ولی‌ واقعیتش نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم چون برای این آهنگ و فضای اون، گیتار‌های Malmsteen یه جورایی "نچسب" بود. انگار فقط اومده یکمی سرعت بریزه وسط قضیه و بره! صدای Dio هم با وجود عظمتش، اونی‌ نبود که حق آهنگ رو ادا کنه. این آهنگ دقیقاً همون صدای Steven رو لازم داره بنظر من. البته دیگر دلیل مهم (شاید مهم‌ترین دلیل) که این آهنگ رو انتخاب نکردم این بود که یه آهنگ از Deep Purple توشون بود. واقعیتش اگه این گروه و یا Black Sabbath روی قابلمه هم بزنن، من اون‌ها رو انتخاب می‌کنم! به همین دلیل انتخاب بنده همانا Deep Purple - April میباشد.

Brilliant
Saturday 28 June 2014, 12:50 AM
سلام عمو. .:)..خواهش میکنم
اتفاقا برعکس عمو من. این یکی رو خیلی بیشتر دوست دارم. .به نظرم گیتار سریع مالمستین و صدای غرش مانند دیوی خدابیامرز +لیریکس توپ یه تم شورشی رو درست کرده و من عاشقشم! ! ...شاید دلیلش این باشه که اول من اینو سنیدم و بعد کار اصلی
به به. .اتفاقا ناراحت بودم که چرا هیچکس به اپریل توجه نمیکنه! !
خیلی ممنون که وقت گذاشتین و گوش کردین عمو: )

Rolling_Stone
Monday 30 June 2014, 01:07 AM
سلام
اول یه عذر خواهی گنده بابت لِیت بودن بنده .یه هفته ی اخر قبل کنکور یکم رفته بودم تو موود کنکور :21: بهرحال هم کنکور بود . هم تنبلی هم خستگی . هنوزم کمر و گردنم بخاطر نشستن روی صندلی کنکور! شدیدن درد میکنه :21:
حالا بگذریم:دی
اهنگ ها . اهنگ ها خیلی خیلی قشنگ . بسی لذت بردمی.

شنیدن پشت سر هم دو اهنگ اول یعنی Voice Of The Soul و April نزدیک بود کار دستمون بده . نجنبیده بودم رفته بودم تو حالت ریکاوری :دی
شدیدا لذت بردم ازین دو اهنگ . توی اهنگ Voice Of The Soul کار گیتار ریتم اکوستیک درتمام طول اهنگ خیلی خیلی نظرمو جلب کرد . اهنگ April هم برام بسی تازگی داشت. چه فضای عجیب و مرموزی داره

Inferno ( Unlish The Fire و Crystal Mountain هم دو اهنگ دیگه ای بود که نظرمو جلب کردم. صدای Satisfying ووکال در هردو اهنگ بسیار Satisfying هست :D

فضای کلی Psychotic Episode , سنگین و Dark هست . اما هرزگاهی به سمت ملودی های Sweet تر و نوازندگی طنز امیز میره , درکنار هارمونی و فضای کلی ِ دارک ـش که من عاشق این ایجاد تناقض هستم . بنظرم اینجوری دارک تر میشه!

در مورد Sorrow دیوید گیلمور که دیگه نیازی نیست چیزی بگم با اون صدای ووکال و همینطور گیتار خودش!

این اهنگ هایی بود که خیلی بیشتر ازشون لذت بردم. درحال حاضر!
انتخاب واقعا سخته :| ممممممم :| از دوتای اولی فک کنم باید انتخاب کنم :-؟ فکر کنم April !:دی ( دو ثانیه دیگه نظرم عوض میشه :)) همینطور دو ثانیه بعدترش :دی )

ممنون بابت رادیوی عالیت .

ویرایش : عاقا یادم رفت Dream On رو بگم:دی این اهنگم یه شاهکاره!

Brilliant
Monday 30 June 2014, 04:31 PM
درود ِ بســــیار !!
خواهش میشه
عه ؟! شمام کنکور داشتی ؟ امیدوارم خوب بوده باشه
من که پنج شنبه اونقدر از آسونی سوالا و آماده نبودن خودم عصبی شدم که ده زدم بیرون و تو حیاط دانشگاه شروع کردم به برنامه ریزی 4 94 :21:
بگذریم ....
مرسی که همه ی آهنگا رو با دقت شنیدی و بررسی کردی ! با نظراتت راجع به آهنگ ها هم کاملا موافقم

گودلاک ! ^n