PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گیتار اکوستیک تا قیمت 700 تومن؟

aidinad
Monday 23 June 2014, 12:46 AM
سلام به همه دوستان........بنده مبتدی هستم و به تجربه شما دوستانه حرفه ای و اشنا به ساز اکوستیک نیاز دارم.
بنده میخوام گیتار اکوستیک خریداری کنم اما نه از برندها اطلاعی دارم نه از قیمت ها.
تا 700 تومن شما پیشنهاده چه سازیو میدید؟
سپاس

kopoloo
Monday 23 June 2014, 09:00 AM
سلام به همه دوستان........بنده مبتدی هستم و به تجربه شما دوستانه حرفه ای و اشنا به ساز اکوستیک نیاز دارم.
بنده میخوام گیتار اکوستیک خریداری کنم اما نه از برندها اطلاعی دارم نه از قیمت ها.
سپاس

دوست عزیز گیتارهای اگوستیک بازار از یک میلیون به بالا هستند ولی گیتار اگوستیک مارک کارلوس تو بازار 500 هزار تومن هست البته از اصل یا تقلبی بودنش خبر ندارم

pooria_jz
Monday 23 June 2014, 03:02 PM
سپاس
سلام دوست عزیز خسته نباشید...با توجه به بودجهی شما شما نیاز به یه سازی داری که تا 2-3 سال برات خوب کار کنه و بعدم باید تعویض کنیچون با این بودجه نمیتونین ساز عمری بگیرید..پیشنهادای من به شما اول ساز framus بعدشم ساز yamaha. نسبت به مارکی که دوستمون گفتن من اطلاعی ندارم..ولی با بودجه فکر میکنم بهترین انتخاباتون همینا باشن...مگر اینکه بتونین ساز ibanez یا cort دسته دوم تمیز پیدا کنین...موفق باشید

aidinad
Wednesday 25 June 2014, 02:07 AM
سلام دوست عزیز خسته نباشید...با توجه به بودجهی شما شما نیاز به یه سازی داری که تا 2-3 سال برات خوب کار کنه و بعدم باید تعویض کنیچون با این بودجه نمیتونین ساز عمری بگیرید..پیشنهادای من به شما اول ساز framus بعدشم ساز yamaha. نسبت به مارکی که دوستمون گفتن من اطلاعی ندارم..ولی با بودجه فکر میکنم بهترین انتخاباتون همینا باشن...مگر اینکه بتونین ساز ibanez یا cort دسته دوم تمیز پیدا کنین...موفق باشید
سلام دوست من
من خودم الان framus کلاسیک دارم خیلی راضیم اما چون برند نیست تو فروش ادم به مشکل میخوره......اگر yamaha بتونم بگیرم خیلی خوب میشه

sefarius
Wednesday 25 June 2014, 05:47 PM
به نظرم اینترنتی از امازون بگیرین براتون خیلی به صرفه تر هست

pooria_jz
Friday 27 June 2014, 12:29 AM
سلام دوست من
من خودم الان framus کلاسیک دارم خیلی راضیم اما چون برند نیست تو فروش ادم به مشکل میخوره......اگر yamaha بتونم بگیرم خیلی خوب میشه
شما نخریده به فروختن فکر میکنین؟..دوست عزیز من با هردو ساز یاماها و فراموس زدم..پیشنهاد میکنم فراموس و بخرید..اگه قصد کردی بفروشی خودم میخرم ازت :)..موفق باشی

aidinad
Saturday 28 June 2014, 05:14 PM
شما نخریده به فروختن فکر میکنین؟..دوست عزیز من با هردو ساز یاماها و فراموس زدم..پیشنهاد میکنم فراموس و بخرید..اگه قصد کردی بفروشی خودم میخرم ازت :)..موفق باشی
من قصد فروش دارم کسی خواست در خدمتم ;)

pooria_jz
Saturday 28 June 2014, 08:32 PM
من قصد فروش دارم کسی خواست در خدمتم ;)
من کلاسیک کار نمیکنم منظورمم به فروش اکوستیک بود :) ..