PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال از بچه های اصفهانی

raha72
Tuesday 24 June 2014, 01:03 PM
سوال اینکه تو اصفهان جایی داریم که کلاس های عمومی برگزار بشه؟آموزشگاهی ،فرهنگسرایی یا اصلن گروهی؟

masoud1373
Tuesday 24 June 2014, 04:22 PM
سوال اینکه تو اصفهان جایی داریم که کلاس های عمومی برگزار بشه؟آموزشگاهی ،فرهنگسرایی یا اصلن گروهی؟

سلام
من توی شهر اصفهان جایی به چشمم نخورده اما یکی از دوستام شاهین شهر کلاس آموزش سنتور در فرهنگسرا میرفت قیمتش هم نسبت به کلاس های خصوصی خیلی پایین بود و جالب تر اینکه 3 نفر توی کلاس بودن کلا.....

raha72
Tuesday 24 June 2014, 04:27 PM
ممنون،اسم استاد هم میدونید؟اسم آموزشگاش چی بود؟

masoud1373
Thursday 26 June 2014, 01:55 PM
ممنون،اسم استاد هم میدونید؟اسم آموزشگاش چی بود؟

فرهنگسرا اشراق استادمومنی
بی زحمت اگه در شهر اصفهان جایی اینطوری پیدا کردین ب من هم خبر بدید.
ممنون

raha72
Saturday 28 June 2014, 01:13 PM
متاستفانه این فرهنگسرایی هم که معرفی کردین روششون رو عوض کردن البته با این جنجالی هم که تهران این روزها راه افتاده نباید از اصفهان که به قانونای نانوشته هم مقیده انتظار داشته باشیم :171:
البته من هنوزم امیدوارم که یه روزنه ی امیدی پیدا کنم چون به شدت به اینطور روشی نیاز دارم
بازم اگه بچه های انجمن راهی به ذهنشون میرسه راهنماییم کنن لطفن:53:

masoud1373
Saturday 28 June 2014, 06:53 PM
متاستفانه این فرهنگسرایی هم که معرفی کردین روششون رو عوض کردن البته با این جنجالی هم که تهران این روزها راه افتاده نباید از اصفهان که به قانونای نانوشته هم مقیده انتظار داشته باشیم :171:
البته من هنوزم امیدوارم که یه روزنه ی امیدی پیدا کنم چون به شدت به اینطور روشی نیاز دارم
بازم اگه بچه های انجمن راهی به ذهنشون میرسه راهنماییم کنن لطفن:53:
میتونید تعدادی هنرجو با هم جمع بشید و با یکی از اساتید هماهنگ کنید به روش گروهی تدریس کنن.
البته نمیدونم اساتید قبول میکنن یا نه.